Jump to content

Tanımadığınız birisi size sizi anlatsa ne hissederdiniz?

Recommended Posts

Arkadaşımın başına gelen bir olay cevap bulamadığım için sizlere danışmak istedim. Öncelerden hasta olan bir kadın var ve kadın iyileşmek için allaha dua edip allahtan ona insanlara fayfalı olması için bi güç vermesini istiyor sürekli kuran okuyup dini araştırıyor. İstediği olmuş olmalı ki arkadaşıma onun özelini anlatmış detaylı olarak daha sonra parmağıyla karnına dokunmuş ve arkadaşımın karnı ağrımaya başlamış ağrının yayıldığı noktalara masaj yapınca ağrı tekrar geçmiş. Daha sonra kadın arkadaşıma gözünü kapatıp nefesini tutmasını istemiş ve elini karnından başlayıp boğazına kadar dokunmadan gezdirmiş boğazına geldiğinde arkadaşımın sesi nefesi kesilmiş daha sonra kadın elini ağzına getirip elini toplamış ve arkadaşım rahatlamış. Birde kadın yanında birilerinin olduğunu söylemiş. 

Bir insana bunları yapmak nasıl mümkün olabilir sizce konuyu aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler. 

Sitelerde Paylaş

Dıdının dıdısının dıdısına olur nedense hep bu gizemli , metafizik olaylar ..

Şimdi bu embesilce post umarım "Bilim Forumu" gibi seviyeli bir yerden "Tavanarası" gibi bir çöplüğe yollanır ..

Sitelerde Paylaş

Böyle bir şey olursa ne hissederdim bilmiyorum ama konuyu okuyunca Tavanarası'na taşımam gerektiğini hissettim. 

3 dakika önce, The_Individualist yazdı:

umarım "Bilim Forumu" gibi seviyeli bir yerden "Tavanarası" gibi bir çöplüğe yollanır ..

Öyle bir derdiniz varsa bunu yazmak yerine raporlarsanız başka başlıkların öne çıkmasını engellememiş olursunuz. Hem de konu değişmemiş olur.

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...