Jump to content

Kıyamet Çağı'nın başlangıcı 21.09.2018

Recommended Posts

• İleti 138
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

23 saat önce, hermes21092018 yazdı:

umarım ben deliyimdir. umarım... yoksa mıçtığımızın resmidir!

Hermes Efendi,

deli falan değilsiniz, herhangi bir sağlık sorununuz olduğunu da zannetmiyorum. Ancak her önüne gelene inanan saf ve bilgisiz birisi olduğunuz kesin.

Dünyada hergün her yerde deprem oluyor, ki olmasa Dünya bu günlere gelemezdi ve Mars gibi kuru bir gezegene dönüșürdü. Hergün ortalama 9000 civarında Dünya çapında deprem olmaktadır. Bunların sadece 2% ni insanlar hissedebilmektedirler. Yani depremler hayatımızın bir parçasıdır, olmaması anormal olurdu.

Dünya´da hayatın olușmasında, hareket halinde olan tektonik plakaların, dolayısıyla depremlerin önemli bir payı vardır. Bu nedenle amanda orada, burada, șurada deprem olacak ve șu bina yıkılacak demek için kâhin olmaya gerek yok. Bunu anlamak için sadece birkaç gram gri hücre gerekli.  

Hasılı ne demiștik daha evvel:

Siz söz konusu tarihte buradan toz olacaksınız, çünkü aynı isimle burada yazı yazmak için yüzünüz olmayacak.  Bu nedenle bu meseleyle iligili hâlâ zırvalayacağınıza, sadece o tarihe kadar beklemeniz yararınıza olacak muhterem.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, kavak yazdı:

Siz söz konusu tarihte buradan toz olacaksınız, çünkü aynı isimle burada yazı yazmak için yüzünüz olmayacak. 

:lol: Nerde o günler! "Allah aniden aldığı bir son kararla kıyameti erteledi" dese ne yapabiliriz ki? Pişkin pişkin sırıttığını bile göremeyiz! Kamerasını mı açıp telekonferans mı yapacak sanki? :D

Sitelerde Paylaş
  • 5 months later...
On 01.12.2017 at 18:01, hermes21092018 yazdı:

İstediğiniz kanıt 21 Eylül 2018 günü, sabahından önce Şam'da deprem olmasıdır. ve bu deprem ile Mescid-i Aksa'nın yıkılmasıdır.

O tarihte hiçbir halt olmayacağına her türlü bahse girerim. İddianın adını sen koy. Ev mi, araba mı?
21 Aralık '12 de bi tepsi baklava ısmarlattım conconun birine !

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
On 08.12.2017 at 23:05, hermes21092018 yazdı:

imanı zayıf olan insanlar onun Tanrı olduğuna inanacak o da Tanrı olduğunu iddia edecek hatta öldürdüğü bir kimseyi diriltecek tabi hepsi Allah in izni ile olacak

sonrada allah ona inanları ateşlerde yakacak değil mi? :) nedir allahın insanlara bu garezi anlayamadım gitti. 

Muhtemelen arkadaşın dediği tarihte bir yıkılma olacak ama kerametten değil bilinçli olacaktır. Zaten mescidi aksanın altını kazıp durmuyorlar mı ? Hadislere dayalı bir rivayetin gerçekleşmesi kitleleri kontrol etmede nasılda başarılı olur. Tabi bu benim uydurmam.

Gerçekten de  güçlü bir deprem olup yıkılsa bile benim açımdan inancımda bir değişiklik olmaz. 15 Temmuz dan dört ay önce bir rüya görmüştüm. Askerler darbe yapmış, yollarda siperler kurmuş birbirlerine ateş ediyorlardı. Sonra kendimi yol kenarında kalabalığın içinde buldum önümüzden rte ve üç adam yürüyerek geçiyordu. Çok yorgun gözüküyordu. Yanımdakine bu nasıl kurtulmuş dedim rte duydu dönüp suratıma ters ters bakıp yürüdü gitti. :) Ne aşırı siyaset takip ederim ne de fazla rüya görürüm, müslüman falan da değlim. Diyeceğim her türden her inanıştan insan kehanette bulunabilir. Bu hiçbir şeyi ispatlamaz..

Sitelerde Paylaş
On 01.12.2017 at 20:24, Şövalye said:

Ay'ın ikiye bölündüğü ne malum her şeyden önce? İslam'ın resmî tarihi dışında herhangi bir bağımsız kaynak tarafından doğrulanmayan bir iddia bu. Böyle olağanüstü bir hadise olmuş olsa sürekli gök olaylarını gözlemleyen rasathaneler muhakkak kaydeder, tarihe not düşerdi.

bu saçmalık Zerdüştlükten alınma. Avesta'da var bu hikaye. Nedense bu saçmalığı Muhammed'e uygun görmüşler.

Sitelerde Paylaş

Doğrusu Şam'ın altında bir fay hattı bulunuyor. Bu fay bir deprem üretebilir. Çok güçlü bir fay değil. İsrail'de daha büyük fay hatları var. Lut gölü zaten büyük bir fay hattı. 

Atmasyonun tutmasyonu olasılığı çok küçük de olsa var. Gün olarak tarih vermek aşırı iddialı. Bence bu aptalca. Biraz daha belirsiz bir kehanette bulunulsa tutma olasılığı artardı. Beş on yıl içinde dense daha tutma olasılığı artardı.

Büyük ve önemli fay hatları olduğu halde İsrail'de niye hiç deprem duymuyoruz ilginç. 

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, democrossian yazdı:

22 Eylül güncellesen daha iyiydi. Sabredemedin sen de bir... Ben unuttum gittiydim.

:D

Bu konu güncellendikçe konu sahibinin yüzünün nasıl morardığını görmek, gerçekten eğlenceli olurdu.

Unutturmayacağız efendim.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

Vaktin geldiğinin farkında değilsiniz  bu ümmetin ömrü 1400 yıldır 1500 ü pek geçmez şuan hicri 1440 yılına girdik geriye sadece hicri 60 yıl kaldı bu 60 yıl içinde kıyametin on büyük alemeti gerçekleşecek ve bu on büyük alametin önündeki ilk işaret şam depremi ve mescidi aksanın yıkılmasıdır burdayım beraber bekleyecez ve beraber görecez bu iş sallama tuturma işi değil bu iş gerçek ve çok ciddi 

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, hermes21092018 yazdı:

Vaktin geldiğinin farkında değilsiniz  bu ümmetin ömrü 1400 yıldır 1500 ü pek geçmez şuan hicri 1440 yılına girdik geriye sadece hicri 60 yıl kaldı bu 60 yıl içinde kıyametin on büyük alemeti gerçekleşecek ve bu on büyük alametin önündeki ilk işaret şam depremi ve mescidi aksanın yıkılmasıdır burdayım beraber bekleyecez ve beraber görecez bu iş sallama tuturma işi değil bu iş gerçek ve çok ciddi 

Şimdi boşverin siz; 60 yılı falan...

Yavaş, yavaş, sırayla gidelim muhterem.

Hele bir 21.09.2018 gelsin, görelim bakalım, neler olacak.

Atalarımız ne demiş: "Büyük sıç ama büyük konuşma."

Konuyu saptırmak yok, ona göre.

Evet, 10 gün kaldı....:D

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
23 saat önce, kavak yazdı:

Yanlış görmediysem @hermes21092018 hazretleri foruma teşrif etmeye başlamış.

"Helal olsun" derim, bu ne cesaret böyle ? :D

Demek ki geri sayım başladı...

O zaman geri sayıma başlayalım:

10 gün

Ben de bekliyorum.

Sırf bu ibişle alay etmek için telefonuma hatırlatıcı koymuştum.

Ama yüz yok bunlarda.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...