Jump to content

Kıyamet Çağı'nın başlangıcı 21.09.2018

Recommended Posts

• İleti 138
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

8 dakika önce, democrossian yazdı:

Yine saçmalamaya başlayacağın için kesin konuşuyorum: Şu anda dünyada tek insan türü yaşıyor. Öbür türlerin nesli tükendi.

Neyse konu bu değil konusu gelince ben sana bunun böyle olmadığını nedenleri ile anlatırım. Aslında kısmen şu konuda anlatmaya çalıştım. Bu konudaki son mesajımı inceleyip anlayabilirsin. Mesajı @teflon'a cevap olarak yazmıştım. Tam olarak anlamak için başlığın tamamını okuman gerekir.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, John Ahmet said:

Neyse konu bu değil konusu gelince ben sana bunun böyle olmadığını nedenleri ile anlatırım. Aslında kısmen şu konuda anlatmaya çalıştım. Bu konudaki son mesajımı inceleyip anlayabilirsin. Mesajı @teflon'a cevap olarak yazmıştım. Tam olarak anlamak için başlığın tamamını okuman gerekir.

Demo'nun verdiği cevap basit ve güzel aslında.

Şu anda dünyada tek insan nesli yaşıyor. Ama öyle, ama böyle. Diğerlerinin nesli tükendi.

Mevcut neslin kökeni de afrikada.

Evrimi cep telefonu ile kıyasladığın yerde, alt başlığı bu konuda da yanılıyor olabilirsin ;)

(Ama bu konuyu hakikaten bu başlıkta sürdürme istersen.)

tarihinde teflon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Muğayre bin Said şöyle der: İmam Muhammed Bakır aleyhisselam şöyle buyurdu: “Emirülmüminin (aleyhisselam) şöyle buyurdu: İki mızrak karşılaşıp çarpışınca Allah’ın alametlerinden biri ortaya çıkıncaya dek birbirinden ayrılmayacaktır. Dediler ki: O alamet nedir ey Emirülmüminin? Şöyle buyurdu: Şam’daki bir depremde yüz bin kişi ölecek Allah bu depremi müminlere rahmet, kafirlere ise azap olarak gönderecektir. Böyle olunca siyah-beyaz ve kulağı (veya kuyruğu) kesik atlara binen süvarilere ve sarı bayraklara bakın. Onlar batıdan gelerek Şam’a ulaşacaklar. O sırada en büyük dehşet ve kızıl ölüm gerçekleşecek. Sonra Şam yakınlarındaki Heresta[10] köyü toprağın altına girecek. Tam o sırada ciğerler yiyen kadının oğlu (Muaviye’nin soyundan gelen Süfyani) kurak çöllerden ortaya çıkacak ve Şam minberine hakim olacak. Böyle olunca Mehdi’nin zuhurunu bekleyin.” 

Vakit geldi Allah yardımcımız olsun   

Sitelerde Paylaş

Akdeniz'de bir hareketlenme var acaba bu sabaha kadar Şam'da bir deprem meydana getirebilir mi? @hermes21092018 Bugün boyunca bir deprem olmazsa sonra ne yazacaksın merak ediyorum.

http://www.koeri.boun.edu.tr/scripts/lst2.asp

tarihinde John Ahmet tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 02.12.2017 at 20:37, NotImportant yazdı:

Şunu tavan arasına taşımayın da silinmesin, notumu aldım uğrayacam buraya... :) 

Uğradım. 

On 03.12.2017 at 11:50, hermes21092018 yazdı:

Aslına bakarsanız 21 eylül 2018 sabahı neyin masal neyin gerçek olduğunu anlayacağız.

On 03.12.2017 at 13:35, hermes21092018 yazdı:

Bir depremin yeri ve zamanı önceden bilinemez. Ama ben 21 eylül 2018 tarihinde Şam da deprem olacak ve bu deprem yüzünden mescidi aksa yıkılacak diyorum. Verilen tarihte söylenen olaylar gerçekleşirse bu sizin için kanıt değeri taşımaz mı? Yoksa sizde tesadüf kelimesi ile mi açıklayacaksiniz? 

On 03.12.2017 at 14:39, hermes21092018 yazdı:

Bu deprem gerçekleşmez ise -ki hiç ihtimal vermiyorum- psikolojik bir sorunum olduğunu kabul eder ve derhal bir psikiyatrist ile görüşürüm 

....................

Bak bu son alıntıya ne cevap vereceğini çok merak ediyorum. 

Sitelerde Paylaş

Hadiste yüzbin kişi ölecek dediği için ben bu depremin şamlıları uykularında yakalayacağını varsaymıştım o yüzden sabahından önce demiştim lakin  bu deprem bugün muhakkak gerçekleşecek bu sözümden dönmem gece 12 ye kadar muhakkak bu deprem olacak göreceksiniz

tarihinde hermes21092018 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, hermes21092018 yazdı:

Hadiste yüzbin kişi ölecek dediği için ben bu depremin şamlıları uykularında yakalayacağını varsaymıştım o yüzden sabahından önce demiştim lakin  bu deprem bugün muhakkak gerçekleşecek bu sözümden dönmem gece 12 ye kadar muhakkak bu deprem olacak göreceksiniz

Kardeşim, olacak desen de gün, saat vermesen. Böyle konularda fazla kesin konuşulmaz benim bildiğim. Sonuçta kader bile değişebilir. Ben de bu hicri senenin büyük olaylara ve kanlı hadiselere gebe olduğunu düşünüyorum ama doğrusunu Allah bilir. Sen kesin bir şekilde konuşuyor ve gün, saat veriyorsun.

tarihinde Yeni Üye tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ölüyken dirilen bir insan varmı ben hiç raslamdım:))))

BAKARA Suresi 28. ayet.Allah'ı nasıl inkâr edebilirsiniz ki ölüydünüz, diriltti sizi. Sonra öldürür, sonra gene diriltir, sonra da gerisin geriye ona dönersiniz.

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, hermes21092018 yazdı:

Muhterem, artık bu zırvalarınız kabak tadı vermeye başladı.

Benim esprili yanım epeyi kuvvetlidir, öyle hemen kaşlarını çatan tiplerden değilim ancak herşeyin bir sınırı var, değil mi ?

Hadi adam gibi özür dileyin de kapansın konu.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
6 saat önce, hermes21092018 yazdı:

Ne zaman olaacak deprem nalamdım tarih ne zaman deprem çantasını hazırlıyım belki ölmem:DUlan millet deliye hasret biz akılıya hasret.  ne olacak bizim halimiz

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Sütlü Kase yazdı:

Ee hani ?  Filmin bitmesine 2 saat kaldı baş rol ortada yok ? 

Milletin inancı sarsılmaya başlıyor ama yapma böyle. Çık ortaya bilgilendir bizi. 

evangelist veya yahudi ise korkulur.

uydurdukları senaryoya uydurmak için herşeyi yapar bunlar.

Dediğim gibi nükleer bomba  kullanıp yapay deprem yapar tanrı yaptı derler.:)

Sitelerde Paylaş

Daha yuvarlak ifadelerle bu tür şeyleri söylersen yanılsan bile kıvırma imkanı olurdu..

Zaman aralığını artır çok kesin yer belirleme ne tarafa ceksen gidecek şekilde yani..

Ustaları öyle yapıyor...

Üç vakte kadar çok önemli bir şey olacak falan fıstık gibi...

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
On 01.12.2017 at 18:01, hermes21092018 yazdı:

Size, Hermes'in birliğinden gelen kişinin Yahudilerin İlya'sı Hristiyanların Kuzu'su Müslümanların Hatemü'l-Evliya'sı olduğunu söylesem inanır mısınız?

Elbette, inanmazsınız. yeryüzündeki kimse inanmaz. Olağanüstü kanıt istersiniz ki herkes ister. Asıl önemli olan o kanıta inanmaktır. 

İstediğiniz kanıt 21 Eylül 2018 günü, sabahından önce Şam'da deprem olmasıdır. ve bu deprem ile Mescid-i Aksa'nın yıkılmasıdır.

unutmayın Hristiyanların Kuzu'su sizi Kahinler yapacaktır. bunu sağlayacak olan ise drive.google.com/file/d/1Bg- Y5WdmjDxfWgx_3OrblUpGK1eVQzJF/ view?usp=sharing adresindeki kitaptır.

bu kitaba bugün inanmayın. size söz veriyorum 21 Eylül sabahı bu kitaba inanacaksınız. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi O güne saklayınız. acele etmeyiniz. hep beraber bekleyelim görelim ve o gün tekrar konuşalım.

(olmadı ya la sdjsddgsdgjsd zaman kaybı bu tarz şeyler sadece) 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...