Jump to content

Kıyamet Çağı'nın başlangıcı 21.09.2018

Recommended Posts

“Olağanüstü iddialar, olağanüstü kanıt gerektirir.” Carl Sagan

peki ama ayrıca bu kanıtlara inanacak akıl ve yürek de gerekmez mi? 

Soru: Muhammed Ay'ı ikiye yardığında o gün siz de orada olsaydınız ne yapardınız ? inanmayı mı yoksa kolay olan lafı bu büyüdür, sihirdir demeyi mi tercih ederdiniz?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 138
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

X-75
Uzun süredir beklenen kişi hiç dönmeyecek Avrupa'ya; 
Asya'da ortaya çıkacak,
Hermes'in birliğinden gelen biri, 
Doğu'nun bütün krallarının üstünde ünlenecek.

III-94
Beş yüz yıl sonra daha da dikkate alınacak 
Çağının mücevheri olan kimse. 
O zaman aniden görkemli bir ışık parlayacak, 
Gösterecek o günün tüm gerçeklerini.

Size, Hermes'in birliğinden gelen kişinin Yahudilerin İlya'sı Hristiyanların Kuzu'su Müslümanların Hatemü'l-Evliya'sı olduğunu söylesem inanır mısınız?

Elbette, inanmazsınız. yeryüzündeki kimse inanmaz. Olağanüstü kanıt istersiniz ki herkes ister. Asıl önemli olan o kanıta inanmaktır. 

İstediğiniz kanıt 21 Eylül 2018 günü, sabahından önce Şam'da deprem olmasıdır. ve bu deprem ile Mescid-i Aksa'nın yıkılmasıdır.

unutmayın Hristiyanların Kuzu'su sizi Kahinler yapacaktır. bunu sağlayacak olan ise drive.google.com/file/d/1Bg- Y5WdmjDxfWgx_3OrblUpGK1eVQzJF/ view?usp=sharing adresindeki kitaptır.

bu kitaba bugün inanmayın. size söz veriyorum 21 Eylül sabahı bu kitaba inanacaksınız. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi O güne saklayınız. acele etmeyiniz. hep beraber bekleyelim görelim ve o gün tekrar konuşalım.

Sitelerde Paylaş
51 dakika önce, hermes21092018 yazdı:

Muhammed Ay'ı ikiye yardığında o gün siz de orada olsaydınız ne yapardınız ?

Aga şimdi bu muho allah'tan güç almış ay'ı ikiye ayırmış bu konuyu çok tartıştığım var ve müslümanlar sanki ordamışlar öylesine konuşuyorlar...

Bu allah'ın başka işi yok mu mesela bir ölü'yü diriltip kanıtlasaydı (bunu isa'ya vermiş demekki :D) insanların gözünde büyümek için illa ay'ı sokacaklar araya.

Şöle komik bir durum var insanlığın tarihine bakarsak bu allah 1400 öncesini bekleyip ortalığı karıştırdı bukadar cehalet olmaz aga miliyonlarca yıl önce atalarımıza bi

yardımeli uzatsaydıya eti çiğ yemesinler taş ile uraşmasınlar ve bu böyle uzar ama yok illa arap tanrısı ve pis peygamberi muho insanları kandıracaklar ve en mükemmel insan araplar ve muho olucak lan insanmısınız  siz sığırmısınız?

Sitelerde Paylaş
2 hours ago, hermes21092018 said:

Soru: Muhammed Ay'ı ikiye yardığında o gün siz de orada olsaydınız ne yapardınız ? inanmayı mı yoksa kolay olan lafı bu büyüdür, sihirdir demeyi mi tercih ederdiniz?

Muhammed ayı ikiye bölemez. İslama göre bu tür gücü haiz olan sadece Allah'ın kendisidir. Muhammed'in ayı ikiye bölüp yarısını Ali'nin bahçesine düşürmesi batıni anlamları olan bir mecazdır. Zahiri olarak ise Kur'ana aykırı bir hadistir.

Ateist gözlüğünden ise zaten böyle bir şey mümkün değildir.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, hermes21092018 yazdı:

Ay'ın ikiye bölündüğü ne malum her şeyden önce? İslam'ın resmî tarihi dışında herhangi bir bağımsız kaynak tarafından doğrulanmayan bir iddia bu. Böyle olağanüstü bir hadise olmuş olsa sürekli gök olaylarını gözlemleyen rasathaneler muhakkak kaydeder, tarihe not düşerdi.

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, hermes21092018 said:

Tamam hata benim soruyu yanlış sordum. 

Soru: 21eylül 2018 tarihinde Şamda deprem olur ve mescidi aksa bu deprem ile yıkılır ise ne düşünürsünüz? 

21 eylül'ü 2018'i boşver de, bu kitabın öngördüğü ve yakın tarihte miyadı dolarak gerçekleşmiş/gerçekleşmemiş başka bir hadise yok mudur?

Ha ben ne düşünürüm...Eğri oturur doğru düşünürüm. :)

Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, hermes21092018 yazdı:

Soru: 21eylül 2018 tarihinde Şamda deprem olur ve mescidi aksa bu deprem ile yıkılır ise ne düşünürsünüz? 

Şam'da deprem oluyor ve Mescid-i Aksa yıkılıyor, ilginçmiş. Epeyce büyük bir deprem olsa gerek.??

Şüphesiz bu büyük bir tesadüftür. Ne yani, Allah mı yaptı acaba ,dememizi mi bekliyorsun ? Tuzak soru soruyon herhalde kendince. Umarım böyledir, zira bunlara gerçekten inandığını düşünmek bile istemem. Günümüzde kesin deprem tarihi verecek bir teknik yoktur. Ee bu bilgi gökten de düşmeyeceğine göre 21 eylül müdür nedir, o tarihte keymifize bakıyor olacağız büyük ihtimalle. Mayalar denemişti şansını, bir de siz deneyin. Belki tutar.??

tarihinde Zarava ehmel tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Milenyumlu yıllara geçmeden evvel,  bazı aklı evveller de kıyametin kopacağını epeyi  bir sayıklamıșlardı.

Hiç birșey olmadan hoplaya zıplaya 2000´li yıllara geçilince, bunların tümü ortadan toz olmușlardı.

Mâziden ders almadığı belli olan konu sahibi de aklı evvellik yapma derdinde.

Eh, beklesin bakalım. 

Bir de hep merak etmișimdir. Bazıları kıyametin gelmesini neredeyse dört gözle beklerler.

Neden acaba ?

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, hermes21092018 yazdı:

►Bakın bunu şimdiden buraya yazıyorum. Gezegenin her yerinde aşa yukarı sürekli olarak deprem olur. Genelde aşırı küçük çaplı aynı zamanda kısa oldukları için dikkate değmezler.. 

''Mescid-i Aksa'nın yıkılmasıdır.'' ifadesi her ne kadar ortalama bir deprem değeri verse de, sizin usta olduğunuz kıvırma sanatı için ben yine önlemimi alayım. Depremin yıkım gücü için bir değer vermelisin. Ayrıca Mescid-i Aksa'nın yıkılması, sadece o deprem ile olduğunda bu durum geçerli olur. 

►Sizin sağınız solunuz belli olmuyor. 2 ay sonra olurda başka sebepten yıkılır, 21 Eylülde de 1.1 lik şiddette bir deprem olur, ben haklı çıktım dersin bize.

http://www.koeri.boun.edu.tr/scripts/lst4.asp Bak bakayım bu gün kaç tane deprem olmuş.... Sadece, Türkiye de haaaa...... 

tarihinde NotImportant tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kıvırma yok bu hadis gerçekleşecek.

16- Muğayre bin Said şöyle der: İmam Muhammed Bakır 
Aleyhisselam şöyle buyurdu:
"Emirülmüminin (aleyhisselam) şöyle buyurdu: İki mızrak 
karşılaşıp çarpışınca Allah’ın alametlerinden biri ortaya çıkıncaya dek 
birbirinden ayrılmayacaktır. Dediler ki: o alamet nedir ey 
emirülmüminin?
Şöyle buyurdu: Şam'daki bir depremde yüz bin kişi ölecek 
Allah bu depremi müminlere rahmet, kâfirlere ise azap olarak 
gönderecektir...

Sitelerde Paylaş

Bu deprem bu hadisin başlangıcı olacak. 

5012 - Hz. Muâz İbnu Cebel radıyallahu anh anlatıyor: 
"Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm (bir gün): "Beytu'l-Makdis'in 
imârı Yesrib'in harabıdır. Yesrib'in harâbı melhamenin (savaşın) 
çıkmasıdır. Melhame İstanbul'un fethidir, İstanbul'un fethi Deccâl'in 
çıkmasıdır!" buyurdular. Sonra elini (Resûlullah), konuşmakta olduğu 
kimsenin (yani Hz. Muâz'ın) dizine vurdular ve: "Bu söylediğim 
kesinlikle hakikattir. Tıpkı senin burada oturman hak olduğu gibi" 
buyurdular." 
Hz. Muaz burada kendisini kastetmektedir. (Yani 
Aleyhissalatu vesselam'ın konuştuğu ve dizine elini vurduğu kimse 
Muaz İbnu Cebel radıyallahu anh'tır.) Ebu Davud, Melahim 3, (4294).
(Kütüb-i Sitte, Hadis: 5012)
5013 - Abdullah İbnu Büsr radıyallahu anh anlatıyor: 
"Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: 
"Melhame ile Medine'nin (İstanbul’un) fethi arasında altı yıl 
vardır. Yedinci yılda da Mesih Deccâl çıkar."Ebu Davud, Melahim 4, 
(4296); İbnu Mace, Fiten 35, (4093). (Kütüb-i Sitte, Hadis: 5013)

Sitelerde Paylaş

İspanya'da bir tarihte (uzak bir tarih değil, 20. yüzyıl) bir köye Meryem'in inip insanları uyaracağı kehanetinde bulunuldu. Halk verilen günde toplanıp beklemeye başladı. Hiç bulut yoktu ve güneş çok parlaktı. Saatlerce Meryem inerken göreceğiz diye gökyüzüne bakan onlarca kişi kör oldu. Ultraviyole ışınları retinalarını onlar farkına varamadan yavaş yavaş yakmıştı.

Böyle bir kehanetin günü geldiğinde kelimenin tam anlamıyla hiç bir şey yapmam. Zaten duyduğumun ertesi gün kehaneti unutmuş olurum. Sadece 21 Aralık 2012 kehaneti aklımda kalmıştı. Unutmaya bırakmadılar ki! :lol:

12 Eylül gibi akılda kalması amaçlı bir tarih verilse de bunu yarın unutacağımdan eminim. O gün geldiğinde böyle bir kehanet vardı diye hatırlamam çok çok düşük bir olasılık.

Bir diğer konu, Ay'ı hiç bir güç yaramaz. Bu olanaksızdır. Allah olsa o da yaramazdı. Böyle bir şeyin olmuş olma olasılığı net olarak sıfır. Zaten Arapçada da ay yarıldı deyimi olamayacak acayip bir şey oldu anlamına gelir.

"Ay yarılsa senden vazgeçmem" gibi... Olanaksızlık anlatılır bununla.

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...