Jump to content

Kıyamet Çağı'nın başlangıcı 21.09.2018

Recommended Posts

1 saat önce, siyahh yazdı:

Bu şekilde açıklamalar da çokca mevcut nette.

Ama konu sahibinin kehaneti tutarsa yine de ilk aklıma gelecek HAARP yada benzer bir projenin var olabileceğidir..

İnsan müdahalesi ile deprem yapılması mümkün değilse, konu sahibi arkadaşın müridi olmaktan başka çare yok..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 138
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

On 01.12.2017 at 16:31, hermes21092018 yazdı:

“Olağanüstü iddialar, olağanüstü kanıt gerektirir.” Carl Sagan

peki ama ayrıca bu kanıtlara inanacak akıl ve yürek de gerekmez mi? 

Soru: Muhammed Ay'ı ikiye yardığında o gün siz de orada olsaydınız ne yapardınız ? inanmayı mı yoksa kolay olan lafı bu büyüdür, sihirdir demeyi mi tercih ederdiniz?

böyle bir soruyu reddediyorum.  dostum. muhammed ayı ikiye yarmış haa :D böyle bir iddiaya inanmak bile çılgınlıktır deliliktir. akıl ve mantık bozuklugudur. böyle birşey asla olmamıştır. sadece mitolojık bir kahramandır muhammed. bence bu soru tamamen asılsız ve anlamsız bir iddiadır. senın gibi zekı bir ateist böyle sorularla ömrünü tüketmemeli. yapmamız gereken çok daha önemli işler var dostum biz ateistler birleşmeli ateizm partisini kurmalıyız. dünyada 3 milyar ateist var.. eğer partı kurarsak dünyanın hakimi oluruz. heryerde bizim borumuz öter. kendi özgür kurallarımız olur. bir secim yapmak zorundayız artık  zamanı gelmıştır kader arkadaşlarım . ya sisteme köle olarak yasarız. yanı kimliksiz ateist gibi yada özgürce bagımsız bir ülkemız olur. ateizm çagı gerçekten baslar. eğer bir odoolojıye yada bir mantıgı kokunden kabul ettiğinizi ispatlamak istiyorsanız bunun tek yolu. mantığınızı kanıtlamaktır. arkadaşlar. dinler nasıl? bu hale geldiyse ateizmde çok güçlü hale gelmıştır. ama ateistler birleşmeli ateistler birbirinden güç almalı ateistler kendi aralarında kurucakları lıderlerle sistemlerinı oturtmalıdır. ateizm yalnızca yorum yapıp konuşmak ve tartışmak değildir ateizm bir yaşam sanatıdır.  ateizm insanı özgür kılıcak bir anahtardır.. eğer yaşamdan bir anlam çıkarmak istiyorsak birleşmeli ve kendi akla ve mantığa uygun sistemimizi yerleştirmek zorundayız. bir ateist hergun camı görmek zorunda değil bir ateist hergun müslüman görme kzorunda değil. bir ateist hergün küfür ve tehdit yemek zorunda değildir. bir ateist aklıyla ve mantığıyla yaşamayı ispatlamak istiyorsa. çok daga fazlasını yapmak  zorundadır. söyliyeceklerim bu kadar .. dostum. tesekkurler.. 

tarihinde mystic tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
7 minutes ago, siyahh said:

İnsan müdahalesi ile deprem yapılması mümkün değilse, konu sahibi arkadaşın müridi olmaktan başka çare yok..

İnsan müdahelesi ile deprem yapılması mümkün. Rusların bunu yapan bir aleti vardı. SSCB dağılınca, ABD satın aldı.Bir de, fay hatlarına su pompalayarak deprem yaratabiliyorsun mesela. 

Ama HAARP ile deprem yaratmak mümkün değil. 

Sitelerde Paylaş
On 01.12.2017 at 17:01, hermes21092018 yazdı:

Elbette, inanmazsınız. yeryüzündeki kimse inanmaz. Olağanüstü kanıt istersiniz ki herkes ister. Asıl önemli olan o kanıta inanmaktır. 

hahahaha :D  önemli olan o kanıta inanmak sen bir kanıt bulduysan ve bizden  saklıyorsan.  çok ayıp ediyorsun ama :D  şimdi şu kanıtı gösterde bizde imana gelelım. dostum. tüm ateistler senın kanıtını 4 gözle bekliyoruz.  yoksa bundan sonra adını deli hermes diye anarlar tarihe deli hermesin deli fantazileri diye geçersin .. ama üzülme müslümansan 1 milyar deliyle yaşayıp gidersın..  önemli olan kanıt değilmi? işte kanıt senın deli olduğunun kanıtı.  

Sitelerde Paylaş

Benim kanıtım 21 eylül 2018 günü sabahından önce Şam da deprem olması ve bu deprem yüzünden mescidi aksa nın tekrar imar edilmek zorunda olacağıdır. Bu deprem bu tarihte olmak zorundadır. Dediğim gibi bugün inanmayın Ama o gün tekrar konuşalım Bu deprem olsa da olmasa da ben o gün tekrar burada olacağım 

Sitelerde Paylaş
2 minutes ago, hermes21092018 said:

Benim kanıtım 21 eylül 2018 günü sabahından önce Şam da deprem olması ve bu deprem yüzünden mescidi aksa nın tekrar imar edilmek zorunda olacağıdır. Bu deprem bu tarihte olmak zorundadır. Dediğim gibi bugün inanmayın Ama o gün tekrar konuşalım Bu deprem olsa da olmasa da ben o gün tekrar burada olacağım 

Şam'a yakın, bilinen bir fay hattı var. 1202 yılında 7.6'lık büyük bir deprem üretmiş. Ama bu depremin aynısı olsa bile, Mescidi aksa'yı yıkabilmesi pek kolay değil. Ama böyle bir deprem olursa, birilerini bahaneyle mescidi aksayı yıkıvermesi gayet olasıdır. 

Ha, senin kehanetin mi, deli saçması. Olur veya olmaz, olmaması için bir sebep yok. Ama olması senin zırvalarının deli saçması olduğu gerçeğini değiştirmez. 

Sitelerde Paylaş

11 Ramazan 1442 / 23 Nisan 2021 Cuma günü Beytü’l-Makdis’in imarı tamamlanacak olup muhtemelen Cuma Namazı ile

açılış yapılacaktır.

Kasım 2019 seçimlerini Rte kazanacak 

Muhtemelen Şam depreminden sonra feto Medine ye yerleşecek

Suriye nin barışı rte nin vasıtasıyla olacak

Yesrib, Beytü'l-Makdis’in imarının tamamlanacağı 11 
Ramazan 1442 / 23 Nisan 2021 Cuma gününden tam 712 gün sonra 
harap olacaktır. Lakin bu harap olma işinin Medine’deki bir evin 
savaş uçakları ile bombalanması şeklinde olacağı kanaatindeyim.
Eğe 11 Ramazan 1442 / 23 Nisan 2021 tarihine 712 gün 
eklerseniz 15 Ramazan 1444 / 5 Nisan 2023 Çarşamba gününü 
bulmuş olursunuz. Bu tarih Yesrib’in harap olacağı tarihtir.

Rte suikast sonucu öldürülecek bu tarihten hemen önce suikast i feto  nun yaptığı anlaşılınca Türk savaş uçakları feto nun Medine deki evini bombalayacak. Rte  nin yerine isminin ilk harfi B olan kişi cumhurbaşkanı seçilecek bu kişi büyük ihtimalle binali Yıldırım olacak 

Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, hermes21092018 yazdı:

11 Ramazan 1442 / 23 Nisan 2021 Cuma günü Beytü’l-Makdis’in imarı tamamlanacak olup muhtemelen Cuma Namazı ile

açılış yapılacaktır.

Rte suikast sonucu öldürülecek bu tarihten hemen önce suikast i feto  nun yaptığı anlaşılınca Türk savaş uçakları feto nun Medine deki evini bombalayacak. Rte  nin yerine isminin ilk harfi B olan kişi cumhurbaşkanı seçilecek bu kişi büyük ihtimalle binali Yıldırım olacak 

Bence siz o bahsini ettiğiniz psikiyatrla tez elden görüşün. 

Veya bana ne... Bu işlerin alıcısı da çoktur, şansınızı deneyin. Ama burada değil. Vaktinize, kehanetlerinize yazık olur.

Sitelerde Paylaş

Olmaz! Depremin gününü vermek yetmez. Saatini de vereceksin! Madem yaptın bir hayır, şunun saatini de bir ayır ki bilelim, kesin olsun! :D

Yetmez, büyüklüğünü de vereceksin. Kaç kişi ölecek söyleyeceksin. Yok öyle atmasyon uydurmasyon ya tutarsa ile! :lol:

Nasrettin hoca halk bilgeliği ile size asırlar öncesinden mesaj çakıyor, onun tırnağı olacak zekanız yok. Adam yoğurdu almış eline, gitmiş gölün kıyısına, sizin gibi zeka özürlülere vereceği mesajı vermiş. Mesajı almak da zeka gerektirir. Mesaj müthiştir. Tutarsa yer yerinden oynar. Ama tutmazsa olan bir tas yoğurda olur. Say ki elinden düşürdün tası... Kazanma durumunda kazanacaklarının yanında bu kayıp bir hiçtir. Bir lira ver, bir milyon liralık çekilişe katıl deseler dersin ki bir lira say ki cebim delindi düştü. Verirsin. Ya kazanırsam!!!

Sizi adam asırlar önce deşifre etmiş, ipliğinizi pazara çıkarmış. Ama siz hâlâ dilli düdük gibi ötmeyi marifet sanıyorsunuz. 

Sitelerde Paylaş
56 dakika önce, hermes21092018 yazdı:

açılış yapılacaktır.

Muhterem, evvela seneye dokuzuncu ayın onsekizinde gerçekleșecek(!) olan mâlum mucizeyi beklesek, olmaz mı ?!

Sizin geleceğiniz açısından söylüyorum yani, çünkü akibetiniz pek parlak değil.

Böyle makineli tüfek gibi atıp tutup, enerjinizi boșa harcamayın. Bunların hepsi bumerang gibi gelip yüzünüze çarpacak, ona göre.

Oturup bekleyin, fazla bir zaman kaldı sayılmaz.

Sadece 9 ay ve birkaç gün daha sabredin...

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 02.12.2017 at 04:35, hermes21092018 yazdı:

Bu deprem bu hadisin başlangıcı olacak. 

5012 - Hz. Muâz İbnu Cebel radıyallahu anh anlatıyor: 
"Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm (bir gün): "Beytu'l-Makdis'in 
imârı Yesrib'in harabıdır. Yesrib'in harâbı melhamenin (savaşın) 
çıkmasıdır. Melhame İstanbul'un fethidir, İstanbul'un fethi Deccâl'in 
çıkmasıdır!" buyurdular. Sonra elini (Resûlullah), konuşmakta olduğu 
kimsenin (yani Hz. Muâz'ın) dizine vurdular ve: "Bu söylediğim 
kesinlikle hakikattir. Tıpkı senin burada oturman hak olduğu gibi" 
buyurdular." 
Hz. Muaz burada kendisini kastetmektedir. (Yani 
Aleyhissalatu vesselam'ın konuştuğu ve dizine elini vurduğu kimse 
Muaz İbnu Cebel radıyallahu anh'tır.) Ebu Davud, Melahim 3, (4294).
(Kütüb-i Sitte, Hadis: 5012)
5013 - Abdullah İbnu Büsr radıyallahu anh anlatıyor: 
"Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: 
"Melhame ile Medine'nin (İstanbul’un) fethi arasında altı yıl 
vardır. Yedinci yılda da Mesih Deccâl çıkar."Ebu Davud, Melahim 4, 
(4296); İbnu Mace, Fiten 35, (4093). (Kütüb-i Sitte, Hadis: 5013)

Merak ettiğim bir konu var yorumlarınızı okuyorum aslında güzel anlatıyorsunuz.

Deccal nasıl bir varlıktır ? ve nerden gelir ? olağan üstü güçleri olduğu söylenir.Bu güçler teknolojik mi yoksa hepsi büyümü dür ?

Sitelerde Paylaş

Resulullah (s.a.v) buyurdu: Deccal Ispahan (isfahan) 
Yahudilerden çıkacaktır. Onunla beraber başlarında sarıklı 70 bin 
Yahudi vardır. (Mevsuatu’s Sunne, El-kütüb’s-Sitte ve Şüruhuha 22, 
Müsnedu, Ahmed B. Hanbel 3-4, Tunus: Daru Sahnun, 1992. 22.c., 
sf.224)

Deccal’in çıkış tarihi 29.05.1457 / 02.09.2035 Pazar günü 
olur. Artık bu tarihten itibaren kendisinin Tanrı olduğunu ilan eden 
bir adam ortaya çıkacaktır.

Güneş batıdan doğduktan sonra. 

Deccal insandır tek gözü kördür Yahudi dır.  Vahiy kitabındaki canavar aslında odur bence 666 sayısı onun yeryüzünde ilk ortaya çıkışı ile ölümüne kadar ömrünü ifade eder

Güçleri gerçektir göğe emreder yağmur yağar yere emreder sebzeler çıkar cenneti ve cehennemi iki boyut penceresi gibi düşün ve gerçektir deccal kesinlikle bir sınavdır imanı zayıf olan insanlar onun Tanrı olduğuna inanacak o da Tanrı olduğunu iddia edecek hatta öldürdüğü bir kimseyi diriltecek tabi hepsi Allah in izni ile olacak

Sitelerde Paylaş
On 03.12.2017 at 17:28, hermes21092018 yazdı:

Benim kanıtım 21 eylül 2018 günü sabahından önce Şam da deprem olması ve bu deprem yüzünden mescidi aksa nın tekrar imar edilmek zorunda olacağıdır. Bu deprem bu tarihte olmak zorundadır.

ortada bir söz var . bir takım kurulucak ilk 11 ler bellı. antrönörde belırlendi. teknik direktorde belırlendı. takımın ismı :D palavra spor olucak buda belırlendı. stadta belırlendı.. ama bir sorun var. bunları yapıcak paramız yok .. hayyy senın  ispatına bumu? ispat. :D  tıpkı allah gibi göremıyoruz bu ispatı..  sadece delı sacmalıgı :D  ...

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, hermes21092018 yazdı:

Mystik Güneş yarın batıdan doğsa ve sen bunu görsen o zaman inanır mısın? 

bilimsel olarak imkansız hayaller kuruyorsun derim sözü fazla  uzatmam. dostum  önce allahı bir ispatlayın. evrendekı işleyiş düzeni . insanlıgın iyiliği için değil insanlıgın yaşaması için oluşturulmuştur. basitce  bir örnekle ispatlıyalım. bir aslan yasaması içn geyıgı öldürmesı ve yemesı gerekır. vicdan ve adalet bunun neresınde? bak gördünmü? ispat böyle olur...

Sitelerde Paylaş
On 01.12.2017 at 20:45, hermes21092018 yazdı:

Tamam hata benim soruyu yanlış sordum. 

Soru: 21eylül 2018 tarihinde Şamda deprem olur ve mescidi aksa bu deprem ile yıkılır ise ne düşünürsünüz? 

21eylül 2018 de Şam'da deprem filan olmayacak.

Yaşarsak göreceğiz beraber.:)

Sitelerde Paylaş

Bu kadar saçma zırvaları ortaya döken müslümlerin akıl sağlığı mı bu kadar bozuk, yoksa bu zırvaların insanları heyecanlandıracağını düşünecek kadar geri zekalı mıdırlar da şov yaptıklarını mı zannediyorlar merak ediyorum. :D

Bu saçmalıklara inanarak, içlerinden gelerek samimi şekilde heyecanlanıyor olmaları ise en komik bulduğum salaklık! :lol:

Gündelik mevzularda pek de aptal olmayan, aklı sıradan gündelik işleyişi, alışverişi filan az çok kesen adamların, dini mevzularda bildiğin mala bağlamaları bana her zaman komik gelmiştir. Hele ittirikten saçma salak dini mevzular için heyecanlanmalarına çok güleceğim gelir.  

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, democrossian yazdı:

Bu kadar saçma zırvaları ortaya döken müslümlerin akıl sağlığı mı bu kadar bozuk, yoksa bu zırvaların insanları heyecanlandıracağını düşünecek kadar geri zekalı mıdırlar da şov yaptıklarını mı zannediyorlar merak ediyorum. :D

Bu saçmalıklara inanarak, içlerinden gelerek samimi şekilde heyecanlanıyor olmaları ise en komik bulduğum salaklık! :lol:

Gündelik mevzularda pek de aptal olmayan, aklı sıradan gündelik işleyişi, alışverişi filan az çok kesen adamların, dini mevzularda bildiğin mala bağlamaları bana her zaman komik gelmiştir. Hele ittirikten saçma salak dini mevzular için heyecanlanmalarına çok güleceğim gelir.  

gelin sonun başlangıcı isimli konuda bu zırvaları birlikte inceleyim.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...