Jump to content

Sıkılıyorum

Recommended Posts

Kişisellikle ilgili bir derdimiz yok. İçeriksiz konuları taşırım. Kendi açtığın konunun altına bile alt alta bir sürü mesaj yazıp forumu meşgul ediyorsun.

25 dakika önce, Derderde yazdı:

Saol kim burda kararları veriyor zaten isteyen yazmaz demi ne var yeni geldm hemen bi taşınma telaşı yaratıyorlar 

Ben veriyorum.

19 dakika önce, Derderde yazdı:

Ne dolu ki diğer konular da boştu bu biraz kişisel ama kişisel bölümü yok mu buralarda :)

Yok. 

Düzgün kullananlar için Ateistcafe, kullanmayanlar için Tavanarası var.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Bir Buçuk yazdı:

Kişisellikle ilgili bir derdimiz yok. İçeriksiz konuları taşırım. Kendi açtığın konunun altına bile alt alta bir sürü mesaj yazıp forumu meşgul ediyorsun.

Ben veriyorum.

Yok. 

Düzgün kullananlar için Ateistcafe, kullanmayanlar için Tavanarası var.

Tamam sakin :) ben hiçbir şeyi umursamam bu arada ergen gibi göründük üniversite bitecek sınav dönemi stresi de bastırdı bizim inançsızlarda da hayır yok henüz çok az ve ilgisiz olduğumuzdan bi de gizlenenler var onlara hitap etmeye çalıştım ama gereksizmiş saol taşımacılık güzeldir iyi bi hizmet ??

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
On 06.12.2017 at 08:13, Derderde yazdı:

Hayır tabiki ama tükendim biraz sahte davranmaktan kendimi gizlemekten yalan söylemekten en azından bi kaç kişi olsa yanında yalana ihtiyaç duymadığım fena olmazdı

konuşmak istermisin? kardeşim :)  ben gerçekleri çok severim. senınde buna psıkolojık olarak ihtiyacın var. anladığım kadarıyla.

sen surucaksın ben cevap vericem. tartışmak yok sadece konuşalım . dürüst olalım yeter. :) 

tarihinde agnostik tanrı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...