Jump to content
Derderde

Sıkılıyorum

Recommended Posts

6 dakika önce, Derderde yazdı:

Konyalı inançsız arkadaşlar çok sıkılmadık mı :)) sırf sıkıntıdan ölebilirim Tamam gündem güzel önemli filan da boş tüm otoriteler saçma sapan yalanlarla yürür.

Sırf bunu söylemek için mi geldiniz dostum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, MisterYou yazdı:

Sırf bunu söylemek için mi geldiniz dostum.

Hayır tabiki ama tükendim biraz sahte davranmaktan kendimi gizlemekten yalan söylemekten en azından bi kaç kişi olsa yanında yalana ihtiyaç duymadığım fena olmazdı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Derderde yazdı:

Hayır tabiki ama tükendim biraz sahte davranmaktan kendimi gizlemekten yalan söylemekten en azından bi kaç kişi olsa yanında yalana ihtiyaç duymadığım fena olmazdı

:f57: iyi forumlar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, Bir Buçuk yazdı:

Sıkıntınızı Tavanarasında yaşayın... Başlık taşınıyor.

Nereye taşınıyor daha yeni geldi basit düşünüyorsunuz sıkılmak bizi geliştiren şey bi anlamda 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Derderde yazdı:

Saol kim burda kararları veriyor zaten isteyen yazmaz demi ne var yeni geldm hemen bi taşınma telaşı yaratıyorlar 

Konu başlığı yanlış yerde ve gereksiz açılan bir konudur yanı gır gır konusu boş bir konu yani,forumu kirletiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kişisellikle ilgili bir derdimiz yok. İçeriksiz konuları taşırım. Kendi açtığın konunun altına bile alt alta bir sürü mesaj yazıp forumu meşgul ediyorsun.

25 dakika önce, Derderde yazdı:

Saol kim burda kararları veriyor zaten isteyen yazmaz demi ne var yeni geldm hemen bi taşınma telaşı yaratıyorlar 

Ben veriyorum.

19 dakika önce, Derderde yazdı:

Ne dolu ki diğer konular da boştu bu biraz kişisel ama kişisel bölümü yok mu buralarda :)

Yok. 

Düzgün kullananlar için Ateistcafe, kullanmayanlar için Tavanarası var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Bir Buçuk yazdı:

Kişisellikle ilgili bir derdimiz yok. İçeriksiz konuları taşırım. Kendi açtığın konunun altına bile alt alta bir sürü mesaj yazıp forumu meşgul ediyorsun.

Ben veriyorum.

Yok. 

Düzgün kullananlar için Ateistcafe, kullanmayanlar için Tavanarası var.

Tamam sakin :) ben hiçbir şeyi umursamam bu arada ergen gibi göründük üniversite bitecek sınav dönemi stresi de bastırdı bizim inançsızlarda da hayır yok henüz çok az ve ilgisiz olduğumuzdan bi de gizlenenler var onlara hitap etmeye çalıştım ama gereksizmiş saol taşımacılık güzeldir iyi bi hizmet 👍🏽

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 06.12.2017 at 08:13, Derderde yazdı:

konuşmak istermisin? kardeşim :)  ben gerçekleri çok severim. senınde buna psıkolojık olarak ihtiyacın var. anladığım kadarıyla.

sen surucaksın ben cevap vericem. tartışmak yok sadece konuşalım . dürüst olalım yeter. :) 

tarihinde agnostik tanrı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.