Jump to content

Eskilerden kimler var?

Recommended Posts

4 hours ago, adalet123 said:

Önceden  ateist miydin?

Ateist  idiysen kendi öyle  zannetmişsindir.

Ateistlikte ölmek  var,dönmek  yoktur.

Bir Dava dır Ateizm!

Bilinç  seviyesi artmış,gerçek  ile yalanı anlamış  bir kimse, geri dönemez.Olmaz yani.

Sen hep geri kafalıymışsın, bir iki soruyla

ateist oldum sanmışsın.Yazık.

Ayrılabilirsin tekrar.Burdan alacağın  birşey  yok 

sakaydi dostum. hemen alevlenme.

Sitelerde Paylaş
16 hours ago, güven said:

mrdragon

Çok eskimi bilmiyorum  bir ara buaraya takıldı yazılarını çok beyendim ama şimdi nerde bilmiyorum.

Evet. Bu arkadaş daha çok "dil"e ve dil felsefesine atıfta bulunurdu ve güzel yazıları vardı.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Ateistforumdaki zamanım sanırım 20 yılı buldu.Arkadaşların dediği gibi ateistform önceleri,bambaşkaydı.

Edip Yükselin 19 orguda önceleri çok faaldi,bilgi tırlarla gelir ,tırlarla giderdi,sonra orasıda buraya döndü.Hele alternatifforum bir başkaydı. Muazzam bir forumda HACIDA ordaydı.Zaman geldi orasıda çöktü sonra tümden kapandı sanırım.Türk dünya,de de aynı sonuca uğrayıp tamamen kapandı.Turan dursun forumu hala devam ediyür.Bazen uğradığımda burdan bazı arkadaşları görüyorum orda.

Forumlar artık bilinçli ınsanların ilgisini çekmiyür sanırım.Onlarda olmayınca forumların tadı olmuyorHele REHBER  KURAN HEDEF  TURAN forumunda çoğnlukla yalnız AMİN yazıyorlar.Ana avrat sövmede bol.Bilgi veren yazılarsa çok az.

Eskiden herkes nerderse yalnız AMİN yazardı.AMİN Mısır firavunlarından AMENOFİSİN adının ilk hecesi olduğunu bol bol yazınca artık AMINE ilgi çok azaldı.Rehber kuranda küfür boldur.Bazan bilgi dolu yazılarda çıkıyor.Yani uzun LAFIN  KISASI forumlar gittikçe müşteri kaybetip kapanmaktadırlar.

Sitelerde Paylaş
  • 4 months later...
  • 1 month later...
On 18.10.2018 at 08:19, Sexy Huri yazdı:

Ben hala buralardayim..

Hey, selam! Çocukluk arkadaşımla karşılaşmışım gibi oldu.

On 23.03.2019 at 15:41, Asit İnce Yağ yazdı:

10 sene falan uğramadım bir çok arkadaş veda etmiş buraya sanırım herkese merhaba

O zamanki nick'iniz neydi acaba?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...