Jump to content

#Kudüsesahipçık

Recommended Posts

Türk müslümanlar ayaklandı.

Ama niye?

Peri masallarında geçen bir şehri, İsrail’in başkent yapmasına..

https://mobile.twitter.com/search?q=%23KuduseSahipCik&src=typeahead_click

Son hız devam eden,yolsuzluk,yoksulluk,hırsızlık,rüşvet,cehalet,adam kayırma,çocuk tecavüzlerini olduğu gibi kabul eden Türk müslümanlar, Kudüs için ayaklanıyor.

Bu cehalete ABD ne yapsın.

Haydi hayırlı tıraşlar.

tarihinde Ornias tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 55
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ecdadım dediği 30 bin osmanlı askerini öldürüp Kudüs'ten çıkaran, Kalan osmanlı askerlerini çölde kazınmış kafalarıyla gezdirip, sıcaktan ölene kadar işkence eden, Osmanlı  kudüsü terkedince 40 gün 40 gece şenlik yapan araplar için mi açmışlar bu tagı?

Sitelerde Paylaş

Kudüs  İsrail başkenti olmuş yada olmamış.Bunun bize ne faydası yada zararı varki? Kaldıki Müslümanlarda Mescüdül Haremi kabul ettiklerine göre ne yapacaklar oradaki sözde Mescüdül Aksa Camiini? Orada Namaz kılmakla cennetemi girecekler?Öyle bir hadiste olmadığına göre?

Sitelerde Paylaş

Kudüs İsrail'in 3000 yıllık başkentidir. Arap'lar Yahudileri zorla sürüp yurtlarından atana kadar da bir Yahudi kenti olarak kalmıştır. İsrail, kendisine kumpas kuran Mısır-Ürdün ve Suriye'ye 1967'de iyi bir dayak attıktan sonra Kudüs'ü (ki o devirde Ürdün toprağı idi) geri almıştır. Şimdi de eskiden kendine ait olan başkenti, yeniden başkent ilan ediyor. Olay budur...

Sitelerde Paylaş

Bu toprak meselesinin aslında nesnel kriterleri yok. Yani onun hakkıdır bunun hakkıdır demek göreceli şeyler bence. Kimin kime gücü yeterse artık. Türkiye de Rumların ve Ermenilerindi bir zamanlar. Ama şimdi onlar değersiz ve önemsiz birer azınlık durumundalar, biz ise ev sahibiyiz.

Benim gözümde Filistin ne ise İsrail de o. İstedikleri kadar savaşsınlar, birbirlerini yesinler umrumda bile değil. Ben sadece Türkiye ve diğer Türki halkların menfaatlerini düşünüyorum.

Sitelerde Paylaş

E doğal seleksiyon...

Ben de Radikal Kemalist gibi düşünüyorum. Bizi bağlayan kendi ülkemiz. İsrail'e güçleri pek yetmiyor, savaşıp duruyorlar ama ölmüşler, kalmışlar, zerre kadar umurumda değil.

Ama tepemizdeki Arapçı hırsızlar elbette kayıtsız kalmayacak bir dolu cahil dinciyi bağırtıp duracak böyle...

Bize neyse...

Sitelerde Paylaş

Tee 1980 de İsrail kendi meclisinde kabul ettiği yasaya dayanarak, Kudüs'ün tamâmını başkent ilân etmiş.

Fakat; bu yasanın uluslararası alanda bir geçerliliği olmamış.

Bunu İsrail'den başka kabul eden devlet yoktu şimdiye kadar.

Peki neden şimdi ?

ABD neden  küllenmiş bir "ateş"i tekrar canlandırdı ?

Zamanlama neye işâret ediyor ?

Bu işin arkasından epey sıkıntı çıkar.

da...

Bizim başımız ağrımasa bâri !..

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Radikal Kemalist yazdı:

Ben sadece Türkiye ve diğer Türki halkların menfaatlerini düşünüyorum.

Objektif düşünmek lazım,Türk’üz tamam iyi de,1000 yıl’dır Arap masallarına inanan ve inanmakta hala ısrar eden Türk halkının iq düzeyini de sorgulamak gerek.

Bu iq sorunu nasıl düzeltilir?

Menfaat istemek tek taraflı olmuyor.

Din düşmanı diye yakıyorlar,biliyorsun.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Vefik Sâmi yazdı:

Tee 1980 de İsrail kendi meclisinde kabul ettiği yasaya dayanarak, Kudüs'ün tamâmını başkent ilân etmiş.

Peki neden şimdi ?

da...

ABD, İsrail demek zaten. ABD'nin bu tavrı  hiç şaşırtıcı değil,  Yahudi lobisi ABD'de oldukça güçlü. Kudüs'ün İsrail'in başkenti ilan edilmesi beklenen bir şeydi, zamanlama neden ilginç? Ortadoğu parça bölük, daha iyi bir zamanlama olamazdı. 

Vatikan'ın tavrı ne olacak bunu daha çok merak ediyorum ben şahsen... 

tarihinde Latte tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Radikal Kemalist yazdı:

Türkiye de Rumların ve Ermenilerindi bir zamanlar.

Bizlere böyle öğretildi, böyle lanse edildi, oysa bu koca bir yalan.

Türkiye'de Rumlar, Ermeniler ve Türkler birlikte yaşıyorlardı daha sonra Türkler egemen oldu.

Ülkenin çeşitli yerlerinde bulunan tarihi kalıntılar sadece Türklerin burada yaşadığını değil aynı zamanda sayı olarak da aynı ortalamada olduğunu gösterdi.

Ancak daha sonraları bu kalıntılardan bahsetmediler, adeta gizlediler, aynı Türklerin islamı gönüllü kabul ettiği yalanı gibi...

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, TAO yazdı:

57283.jpg1397200246.jpeg

Sözde milli ordumuz var.

Bu ordumu bizi koruyacak.

Aynı paylaşımı biraz önce farklı bir başlıkta paylaştın. 

Kopyala - Yapıştır Terbiyesizliğini yapmayacağım farklı bir şey karalamayı düşünüyorum.

Seni rezil etmek benim görevim.

Sana ne ? 

İsteyen Yahudaya inanır, İsteyen Zeus'a .  

Kimin ne şekilde ve nasıl ibadet ettiği seni zerre ilgilendirmez 

Memnun değilsen tepkini sandıkta gösterirsin... 

Gösterdiysen tabiki! 

Bir önceki başlıkta haber7'den saçma bir haber yayınlayıp düşmanlığına sebep göstermeye çalıştın. 

Ardından haberin yalan olduğunu başka bir haberle gösterdim ve sesin kesildi.

Ayrıca bu Fetocu Teröristleri Ülkenin Kademelerine Kim yerleştirdiyse onlarda Hesap vermeli! 

tarihinde Mega Ateist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Vefik Sâmi yazdı:

Peki neden şimdi ?

da...

1) Evet. Trump bu. yapmıştır.

2) Ben de Ateizme o kadar uzak bir insan değilim ama İsrail'in yaptıklarını sizin gibi kayıtsız şartsız kabul etmiyorum

3) Democrisian filan ne diyecek şimdi? "Ateistiz ama Allah'In kutsal saydığı toprakları üç hilal adına geri almalıyız" filan yok mu? (benden çekinmeyin :) )

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, Raphael17 yazdı:

1) Evet. Trump bu. yapmıştır.

2) Ben de Ateizme o kadar uzak bir insan değilim ama İsrail'in yaptıklarını sizin gibi kayıtsız şartsız kabul etmiyorum

3) Democrisian filan ne diyecek şimdi? "Ateistiz ama Allah'In kutsal saydığı toprakları üç hilal adına geri almalıyız" filan yok mu? (benden çekinmeyin :) )

Senden nasıl çekinmem ya hu ?

Üç maddeye öyle "anlamlı"(!) mevzûlar sığdırmışsın ki

33 sene uğraşsam çözebilmem mümkün değil.

tarihinde Vefik Sâmi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
11 hours ago, Ornias said:

Son hız devam eden,yolsuzluk,yoksulluk,hırsızlık,rüşvet,cehalet,adam kayırma,çocuk tecavüzlerini olduğu gibi kabul eden Türk müslümanlar, Kudüs için ayaklanıyor.

Bu cehalete ABD ne yapsın.

Bu olayın cehaletle ne alakası var? İçimizdeki pislik orta doğuda oynanan bir oyunu görmemiz için gözümüzü kör mü etmeli? Bu ülkede bütün müslümanlar saydığınız şeyleri kabul ediyor, mazur görüyor değiller. Yanlış, çok yanlış bir bakış açısı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...