Jump to content

Ateizm hakkında

Recommended Posts

5 saat önce, DeepBlue yazdı:

Senin ne dediğinin bir önemi yok zaten.Bilim aklı ölçüyor,grafiğe döküyor,tomografisini çekiyor,görüntüye çeviriyor birtakım çıktılar alıyor ıq zeka testleri yapıyor...Doloylı yönden birçok veri elde ediyor.Aklın varlığını teşhis edip kabul ediyor.Muayene felan ol belki ıq in düşüktür.beyin tomografisi çeksinler, bi içine baksınlar,akıl makıl bişe var mı.Kafayı olasılıkla,varsayımla bozmuşsun.ahaaa.. bu da Albert dayıdan gelsin:

"Tanrı zar atmaz" yeğen.

Akıl ve zeka başka başka şeylerdir, cahil Müslüman. Iq zaten bambaşka bir şeydir. anibal'e verdiğin yanıtta bir de bunlara şuur eklemişsin.

Sen bomboş, cahil kere cahil, arsız ve yüzsüz bir adamsın. Bedevinin aklıyla konuşan cahil, gelmiş EEG, bilmem ne diyor utanmadan. Bunu da, aklın "mahluk" olduğuna inandığın için yapıyorsun. Akıl mahluksa, yaratıksa EEG'de görünür hani...

Senin beyinini yaratıklar sarmış çoktan, çürümüş gitmiş...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 174
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

30 dakika önce, anibal yazdı:

Malum osuruklu bir bedevinin lafıyla, meczubun birinin lafını mı getiriyorsun ancak delil olarak?

Beynin ne işe yaradığını bilmeyen, insanları kalpleri ile düşünüyor falan sana, zavallı bedeviden mi öğrenecek insanlar neyin ne olduğunu? Şu lafı ettikten sonra, hasta olunca, mübarek deve sidiği içmeye gedeceğine, ilaç içmeye, doktora gitmeye falan çıkıyorsan, en bir adi orospu çocuğu, en bir utanmaz ibnesin. Pardon, sen zaten öyleydin, malum süper zenci....

Ulan zaten sende olmayan birşeyden bahs ediyoruz.o sexx düşkünü zenci putunu da al ziktir git!!

Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Akıl ve zeka başka başka şeylerdir, cahil Müslüman. Iq zaten bambaşka bir şeydir. anibal'e verdiğin yanıtta bir de bunlara şuur eklemişsin.

Sen bomboş, cahil kere cahil, arsız ve yüzsüz bir adamsın. Bedevinin aklıyla konuşan cahil, gelmiş EEG, bilmem ne diyor utanmadan. Bunu da, aklın "mahluk" olduğuna inandığın için yapıyorsun. Akıl mahluksa, yaratıksa EEG'de görünür hani...

Senin beyinini yaratıklar sarmış çoktan, çürümüş gitmiş...

Şuur zaten akıl demek lale.Anlatım bozukluğunu düzelttim.Adamlara bir de türkçe dersi veriyoruz.Git ilkokula yazıl baştan oku sibop.şuursuz musun nesin?

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, DeepBlue said:

Ulan zaten sende olmayan birşeyden bahs ediyoruz.o sexx düşkünü zenci putunu da al ziktir git!!

O sex düşkünü zenci put şu an ananı sikiyor, söyle, gitsin, biraz da seni falan siksin. Amcık ağızlı piç...

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, DeepBlue yazdı:

Şuur zaten akıl demek lale.Anlatım bozukluğunu düzelttim.Adamlara bir de türkçe dersi veriyoruz.Git ilkokula yazıl baştan oku sibop.şuursuz musun nesin?

Şuur bilinçtir, ağzı bozuk terbiyesiz. Akıl değildir. 

Sana dünden beri düzgün yaz diyorum, millete hakaret edip duruyorsun. Cahilsin, arsızsın, utanman yok, üstüne de ağzın bozuk.

Kabadayılık yapınca üste çıkacağını sanıyorsun ama sizin mahalle değil burası.

Sitelerde Paylaş

Acilen bu forumdaki hayvanları hayvanet bahçesine tıkmalı,anibal denen arsız,iğrenç yarattık en başta bunu sen hak ediyorsun.Ettiğin laflara bak bide bilmem ne 12 yıl kimya okumuş.

Allahın cahil herifi seni  ! bide buna saygı gösteren diğer hayvanat bahçesi yaratıkları sizde aynı yeri hak ediyorsunuz.

Sözde ateistler aydın kişiler bunun gibi  2 satırlık adamların bu forumda bulunması tam bir fesatlık.

sefih yaratık seni !!!!!

Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, Harut_Marut said:

Acilen bu forumdaki hayvanları hayvanet bahçesine tıkmalı,anibal denen arsız,iğrenç yarattık en başta bunu sen hak ediyorsun.Ettiğin laflara bak bide bilmem ne 12 yıl kimya okumuş.

Allahın cahil herifi seni  ! bide buna saygı gösteren diğer hayvanat bahçesi yaratıkları sizde aynı yeri hak ediyorsunuz.

Sözde ateistler aydın kişiler bunun gibi  2 satırlık adamların bu forumda bulunması tam bir fesatlık.

sefih yaratık seni !!!!!

En fazla forumun bir köşesinde küfür edenler bir yana, otel motel yakan meşhur(!) hayvan güruhlarını nereye tıkmak lazım, sen bunun için ne yapıyorsun ondan haber ver bize duyarlı insan..Bi de ellerinde bir kitap(!) var bunların.

tarihinde teflon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, Harut_Marut said:

sefih yaratık seni !!!!!

Gelip bizi kardeşinin siken adem neslinden gelen sapıklar olarak gösteren sizden bize sıra gelene kadar....

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, teflon yazdı:

En fazla forumun bir köşesinde küfür edenler bir yana, otel motel yakan meşhur(!) hayvan güruhlarını nereye tıkmak lazım, sen bunun için ne yapıyorsun ondan haber ver bize duyarlı insan..Bi de ellerinde bir kitap(!) var bunların.

İkidir bu foruma üye oluyorum 1 inde banladım dedim acaba bendemi bir sorun var,ahlaksızca birşeyler mi yazıyorum diye bakıyorum bir şey de yok

Adam bize ana avrat sövüyor kimseden kık yok.

Anibalın sizin safınızda olduğu diye burda tüm üyelere ana avrat düz gitmesi anlamına gelmiyor.

Benim okuduğum kitapda kötü söz söylemeyin,ahlaksızlık yapmayın,miskinlere iyi davranın diyor.

Siz okduğunuz kitabları başka bir tarafınızda okuduğunuz için ağızınızdanda aynı kelimeler çıkıyor.

Söz aydınsınız ya hani,karga kafalılar sizi..

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, Harut_Marut yazdı:

sefih yaratık seni !!!!!

"Alemlerin efendisine hakaret edersen elimde sopayla bekliyorum" diyen vahşiye de bakın siz. Ama öte yandan ateistler aydın insanlar, he mi? 

Sen evvela dindaşına laf et. Adam durmadan hakaret ediyor resmen, yazıları çarpıyor, arsızca yüzsüzce dalga geçmeye çalışıyor.

Küfür eden adam küfür yer. Dön dindaşının bizlere yazdıklarını oku.

Onun günlerdir bu başlıkta yazdıkları tek başına küfür zaten. 

Sitelerde Paylaş
8 minutes ago, Harut_Marut said:

Benim okuduğum kitapda kötü söz söylemeyin,ahlaksızlık yapmayın,miskinlere iyi davranın diyor.

Benim okuduğum kitap... martavalı, onu uyduran kişinin kendinden başka kimseye hayrı olmadığından olsa gerek, 1400 senelik haliniz ortada.

Bunun hiçbir halta derman olmadığını, pratikte -kendinizi avutmaktan başka- bir geçerliliği ve ikna ediciliği olmadığını aklı edemediniz bir türlü.

Okuduğunuz kitap, yani size "giren" sözde aynı, ama bilincinizce işlenerek sizden dışarı "çıkan şey" ise neredeyse her biriniz için apayrı.

Benim için ayaklarını geçin, bize "hepinizle" birlikte gelin.

Ama öyle bir şansınız olmadığını biliyorsunuz.

Benlerden, benim içinlerden öte ekmek yok size..Aç oturun.

Sitelerde Paylaş
11 minutes ago, DeepBlue said:

Çocuklar siz ilkokul terk misiniz?

Şuur,bilinç,zeka deyince ossuruktan bahs etmiyorsunuz.

Teori meori diye ıkınırken..

Buzdağı muzdağı diye kekelerken de bunları mı düşünüyordun acaba?

Daha anlamaktan aciz olduğun kitabın allahından üfürüp duruyorsun halen.

Geri vites seni.

Sen o gün beni daha da çok ateist yaptın. Emin ol. O acınası kekeleyen halinle.

Neyse kovulma da bu arada, ilkokul milkokul demogojine devam edebilirsin.

Başka bir halt olacak değil ya zaten elinden gelen..

Beraberlik çabaları ve demogoji..

Sen suyu ısıtmaya devam et ben gelicem bir ara.

Nur teorisi teorisyeni seni

Şimdik, İki teori var

1- İzafiyet teorisi

2- Nur teorisi (M.I.T. falan şaşdı kaldı bu işe) :)

Elin nur teorisyeni bir de kalkmış ilkokul seviyesinden falan bahsediyor

Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, teflon yazdı:

Teori meori diye ıkınırken..

Buzdağı muzdağı diye kekelerken de bunları mı düşünüyordun acaba?

Daha anlamaktan aciz olduğun kitabın allahından üfürüp duruyorsun halen.

Geri vites seni.

Sen o gün beni daha da çok ateist yaptın. Emin ol. O acınası kekeleyen halinle.

Neyse kovulma da bu arada, ilkokul milkokul demogojine devam edebilirsin.

Başka bir halt olacak değil ya zaten elinden gelen..

Beraberlik çabaları ve demogoji..

Sen suyu ısıtmaya devam et ben gelicem bir ara.

Nur teorisi teorisyeni seni

Şimdik, İki teori var

1- İzafiyet teorisi

2- Nur teorisi (M.I.T. falan şaşdı kaldı bu işe) :)

Elin nur teorisyeni bir de kalkmış ilkokul seviyesinden falan bahsediyor

Açıkla lan o zaman g.tüm.Ne var evrenin dışında.

Allah bu alemi Peygamberimizin Nur'undan yaratmış.M-teorisi ilede çelişmiyor.

Ayrıca madde ezeli değil diyor bu teoriler.Şimdi yaylan git!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...