Jump to content

Nükleer Bombalar

Recommended Posts

22 hours ago, Harut_Marut said:

Nükleer bombaların kullanılması Hiroşima ve Nagasaki'ye örneğinde olması gibi çok etkilidir.

Olası bir armegadon yani kıyamet savaşında ki bu olması kaçınılmaz dünyayı dümdüz edecek ve radyason ve diğer etkilerden  ve ölen insanların sayısı milyarları geçecektir.

Şu anda hangi atom bomba daha etkili demek boş laftır.

Daha büyük ve etkili nükleer bombalar şuanda dünya üzerinde mevcuttur ve bunlar tabiki bizden aleni gizli tutuluyor.

Bunu kullanmak yerine EMP bombası kullanılması daha mantıklı ve o kadar yıkıcı değildir.

Yani demek istediğim şuanda armegadon yani kıyamet çağını yaşıyoruz.

Melhame i kübra savaşına yani 3.dünya savaşına ramak kalmıştır bunu ben bizzat analiz etmekteyim.

Tabi bundan daha kötüsü şuanda olduğu gibi bunun öncesin kaos ortamı yaratlmaya çalıştırılmaktadır.

Bunu yapanlarda en başta siyonist ve deccaliyet sisteminin binimum üyeleridir.

Yaptığım bir analize görede en başta türkiye paramparça olacak yani bölünecektir.Her ne kadar istemesekte görünen budur.

Yani nükleer bombanızın olması size birşey kazandırımı ? belki evet.

Anca siyonist güçlerin amacıda dünya nüfüsunu 1 milyarın altına düşürmektir.

Eğer siyonist güçlerin amacı buysa, o 1 milyarın içinde olmak için acele et.

Zira, bu sübyancı bedevinin kıçtan uydurma tanrısına inananlar, bir osuruktan teyyare uğruna yok olacak olan ilk insanlar olacak, kesin bilgi, yayabilirsin.

Sitelerde Paylaş
8 minutes ago, democrossian said:

Hidrojen füzyon bombaları bir ülkeyi niye yok etsin, böyle bir amaç olmaz. Bir ülkenin büyük kentleri hedef alınır ve bir bomba bir kenti hemen hemen yok olma derecesinde tahrip eder. Amaç o ülkeyi bir anda çökertmek ve teslim almaktır. Büyük kentleri yok olan bir ülkeye elinizi kolunuzu sallayarak girersiniz. O ülke bitmiştir.

Hidrojen füzyon bombası atılan bir kentte durum korkunçtur. Ortada dev bir çukurdan başka hiç bir şey yoktur. Her şey yanıp kül şeklinde atmosferin üst katmanlarına püskürmüştür. Bu kül aylarca kentin üzerinde bulut şeklinde kalır. Çok fazla hidrojen füzyon bombası atmak tehlikelidir. Güneşi engelleyerek nükleer kışa yol açar. Dünya çapında çok sayıda hidrojen füzyon bombası kullanılırsa dünyada nükleer kış yüzünden hayat sona erer. Çünkü kül bulutları tüm atmosfere yayılarak güneşi engeller ve bitkiler bir kaç gün içerisinde ölür. Ardından hayvanlar ölmeye başlar. İnsanların gıda stoklarına göre ne kadar direnebilecekleri meçhul.

Henüz hiç hidrojen füzyon bombası kullanılmadı. Bunu uçakla atmazsınız. Bunlar kıtalar arası füzelerdir ve karadan karaya veya denizden karaya atılır. Okyanusları aşabilirler, atmosferin dışına çıkıp atmosfer dışında yol alırlar ve hedefe varınca atmosfere girerler. Bunlar uzay mekiği kadar filan ona yakın çok büyük füzelerdir. Bir tanesinin bir kente düşmesi durumunda olacakları kimse hayal bile etmek istemez. Korkunç bir ısı dalgası her şeyi parçalayarak ve yakarak yayılır. Sonuçta her şey küle dönüşerek atmosfere yükselir. Düştüğü yerde dev bir çukur oluşur ve etrafında ufalanmış küle dönecek kadar fazla yanmadan savrulabilmiş döküntüler. Kentin en dış mahallelerinde canlı kalan olabilir. Patlama sona erdikten sonra patlamanın uzağında hayatta kalabilmiş olan varsa yaşar. Radyasyon oluşmaz. Sığınaktı filan para etmez. Yer oyulur ve ne var ne yok her şey atmosfere kül halinde yükselir. Uzaktan bile olsa patlamaya bakmak körlükle sonuçlanır. Uzakta olduğu için ölmeyenler ağır cilt yanıklarına uğrarlar. Hidrojen füzyon bombasına güneşin yere inmesi adı verilir. İnsan türünün hayallerinde bile görmeye korkacağı bu güne dek yapılmış en korkunç silahtır. Atom bombası onun yanında önemsizdir.

Hidrojen bombası gibi bombalar, yüksekte patlatılır ve bir çukur oluşturmaz genelde. Geride kalan, devasa bir cam kütlesi olacaktır. Bilinen en büyük şehre bile atılsa, şanslı olan insanlardan geriye ancak bir gölge kalacaktır. 

Savaşların eskisi gibi mertliğin, cesaretin meydan gördüğü yer olduğunu sanan aklıevveller, makineli tüfeğin bile, ne halt olduğunu anlamamışken, hidrojen bombasını anlamamaları da pek şaşırtıcı değil.

Sitelerde Paylaş

Dünya çok fazla insanı taşımaktan yoruldu. Nüfus kontrolü yakın bir tarihte kaçınılmaz duruma gelecek. Toprak yoruldu, ormanlar yoruldu, atmosfer yoruldu ve denizler yoruldu. Fazla insan var. Nüfus kontrolünü insan kendisi yapmazsa doğa yapacak. Dikkat ediyor musunuz, kırsalda artık insan olmayan bir alan bulmak olanaksız hale geldi. Ne kadar giderseniz gidin, her yerde insanlar var. İnsan olmayan ıssız bir yere ulaşmak çok zorlaştı.

Dünya şu ankinden çok daha fazla insanı da kaldırabilecek kapasitede ama ne pahasına? Toprakları yapay gübre ile kapasitesinin sınırında yormak, diğer türleri yok olmanın eşiğine getirme pahasına.

Sitelerde Paylaş

Hidrojen bombasının patlatılacağı kritik bir yükseklik vardır. Yere düşerse etki alanı kısıtlanacaktır. Fakat belli bir yüksekliğin üzerinde patlatılırsa da sığınaklar korunacaktır. Bu yüzden yükseklik hesabı çok önemlidir. Amaç kenti ortadan kaldırmaktır. O kentin altında üstünde hiç bir şey kalmayacak, orada hayatın sona erdiğinden emin olacaksın. 

Çünkü amaç bu. Bir ülkenin belli başlı büyük kentlerini bir anda yok edip ülkeyi anında çökertmek ve rahatça girip ele geçirmek.

Patlama o kadar şiddetli ve yakıcıdır ki toprak da kavrulur. Her şey derken toprak da küle dönüşmeye dahildir. Bu yüzden çukur oluşur. Bunu hayal  etmek olanaksız, betonlar bile kül halinde yükselir. Her şey yok olur. Metaller erimekle kalmaz buharlaşır. Bunun ne kadar korkunç bir şey olduğunu hayal etmek zordur. Her şeyin yok olacağını hayal etmek biraz güç... 

Bir yanardağın milyonlarca ton kül yağdırdığını düşünerek durumu biraz kavramak olası. Fakat füzyon patlamasında bu kül yağmayacak, atmosferin en üst katmanlarına yayılacaktır.

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, anibal yazdı:

Eğer siyonist güçlerin amacı buysa, o 1 milyarın içinde olmak için acele et.

Zira, bu sübyancı bedevinin kıçtan uydurma tanrısına inananlar, bir osuruktan teyyare uğruna yok olacak olan ilk insanlar olacak, kesin bilgi, yayabilirsin.

Sen nasıl bir malsın ya ?

Hala tutturmuş dine bağlıyor 

Sitelerde Paylaş
28 dakika önce, anibal yazdı:

Bu lafın sonu, "Yatta geber.." olacak, pek yakında, izlemeye devam edin..

Ulkemize Islam dininden uzak bir lider gelmeli. Yoksa biz de bu Araplarla yok olacagiz.

Ben Green Card'a basvuracagim. En azindan Amerika'da oturma iznim olsun. Bu salaklarla olmeye hic niyetim yok.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, investor yazdı:

Ulkemize Islam dininden uzak bir lider gelmeli. Yoksa biz de bu Araplarla yok olacagiz.

Ben Green Card'a basvuracagim. En azindan Amerika'da oturma iznim olsun. Bu salaklarla olmeye hic niyetim yok.

Tek bir fikir mesajı yazmıyorsun, ha babam vırt-zırt... Gözüm üzerinde, her an forumdan atılabilirsin...

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, investor yazdı:

Harika bir fikir !

Bence diğer ateist arkadaşlarda bu arkadaşla aynı fikride olmalı 

Tez elden başka ülkelere gitmeniz.

Böyle türklükten uzaklaşmış olduğunuz gibi karakterlerinizdende uzaklaşırsınız.

Buda çözümdür zaten.

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, Harut_Marut said:

Harika bir fikir !

Buda çözümdür zaten.

Sizin atomlarınızın dahi çözüldüğünü izlemekten daha faideli bir eylem tarzı olabilir bu, Türklük adına.. 

Hani, soyu tükenen mahluklar listesine bile gireceğiniz meçhul, adınız bile kalmayabilir zaman ve mekanda...

Ha, birde arap götü yalayarak türkçü, milliyetçi falan olunmaz, sence olunur mu?

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, Harut_Marut yazdı:

Harika bir fikir !

Buda çözümdür zaten.

Mal bulmuș Mağribi gibi sevinmiș bir haliniz var. :)

Yani elinize geçse, bu pis(!) dinsizleri sürüm sürüm süründüreceksiniz, o derece yani.

Ben mesela kendimi dünya vatandașı olarak görürüm, kimsenin de milli kimliğini küçümsemem.

Yurt dıșında yașamama rağmen, muhtemelen yurdum ülkemi Sizden daha fazla önemsiyorum ve seviyorum.

Sitelerde Paylaş
30 dakika önce, Harut_Marut yazdı:

Harika bir fikir !

Buda çözümdür zaten.

Bos bos konusuyorsun. Milyon dolarlarim olsa, bir dakika bile dusunmem. Danimarka, Norvec gibi medeniyet ve huzur olan ulkelere giderdim.

Bu ulkenin insani saygisiz, huzur yok, medeniyet yok.

Insan gibi yasayabilecegim bir ulkeye gitme imkanim olacak ama ben "dur su Turklugu kurtarayim" diyecegim, oyle mi? Cok beklersin.

Ayrica siz hicbir seyi haketmiyorsunuz. Bu ulkenin insani siraya girmeyi bile bilmiyor. Bunlarla yasanir mi?

tarihinde investor tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, kavak yazdı:

Mal bulmuș Mağribi gibi sevinmiș bir haliniz var. :)

Yani elinize geçse, bu pis(!) dinsizleri sürüm sürüm süründüreceksiniz, o derece yani.

Ben mesela kendimi dünya vatandașı olarak görürüm, kimsenin de milli kimliğini küçümsemem.

Yurt dıșında yașamama rağmen, muhtemelen yurdum ülkemi Sizden daha fazla önemsiyorum ve seviyorum.

Senden bir saçma metin daha duyuyorum ?

Biz hıristiyan ve budist'lere karşı herhangi bir düşmanlığımız var mı?

Tabi ki yok ! neden çünkü herkes kendi dinini kendi yaşıyor.Neden sürüm sürümdürelim ki ?

Ancak burda önemli nokta varki Allah'a,peygambere,dine,müslümanlara ve sırf müslüman olduğunu için linç kampanyası yürütenlere karşı elbette ben elimde sopa ile bekliyor.

Ve fırsatım olsa sürüm sürüm  de süründürürüm.

Bu forumda sırf hıristiyan diye veya budist diye herhangi bir dine karşı bu kadar düşmancı yaklaşmıyor hatta buna saygı duyuyorsunuz.

Peki neden islama neden saygı duymuyorsunuz ? 

Nedenini ben söyleyeyim.İslamiyetin getirdiği şeyler yobazlık,gericilik olarak görüyor ve sağdan soldan duyduğunuz insanların güdümünde islama bu kadar nefret ve kin içindesiniz.

Ama unutmayın duydugunuz kin ve nefretin içinde bir gün boğulacak,zillet içinde kalacaksınız.

Sitelerde Paylaş
25 minutes ago, Harut_Marut said:

Tabi ki yok ! neden çünkü herkes kendi dinini kendi yaşıyor.Neden sürüm sürümdürelim ki ?

Ancak burda önemli nokta varki Allah'a,peygambere,dine,müslümanlara ve sırf müslüman olduğunu için linç kampanyası yürütenlere karşı elbette ben elimde sopa ile bekliyor.

Bu forumda sırf hıristiyan diye veya budist diye herhangi bir dine karşı bu kadar düşmancı yaklaşmıyor hatta buna saygı duyuyorsunuz.

Nedenini ben söyleyeyim.İslamiyetin getirdiği şeyler yobazlık,gericilik olarak görüyor ve sağdan soldan duyduğunuz insanların güdümünde islama bu kadar nefret ve kin içindesiniz.

Ama unutmayın duydugunuz kin ve nefretin içinde bir gün boğulacak,zillet içinde kalacaksınız.

Pedofil bir bedevinin kıçından uydurulmuş, ilkel, vahşi, kepaze bir öğretiye neden saygı duyalım?

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, Harut_Marut said:

Buna senini gibi karga kafalı cahil bir sefih mi karar veriyor ?

Karga kafalı ve cahil olan bilakis sensin, üzgünüm, ama hakikat bu, inkar edilemez bir şekilde...

Sence bu vahşet değilse nedir?

Image result for ışid vahşeti

Ha, bu yanan insanlar türk, Türk askeri... Not düşeyim...

Sitelerde Paylaş
53 dakika önce, Harut_Marut yazdı:

Birikmiș olan nefretinizi ve kininizi kustuktan sonra, umarım biraz rahatlamıșsınızdır. Saygıdan bahsedene bak, halbuki peygamberinize ve Tanrınıza inanmayanların insan değeri yoktur. Kitabınıza göre, doğrudan cehennemliktirler. Bu mu, Sizden olmayanlara saygı ?

Bu arada dinizin temeli olan yahudileri görmezden gelmișsiniz, hayırdır. Onlar da özünde Sizin din kardeșiniz değil mi ?  

Diğerlerinin tutumu beni alakadar etmez, bana göre herkesin inanç özgürlüğü vardır. İstediğine tapsın, ancak benim için daha değerli olan fikir özgürlüğüdür. Bana göre inanç özgürlüğünden önce gelir. Muhterem, o nedenle amanda bu benim kutsalım falan diyerek, efelenmeyi bırakın. Sopaymıș, sanki mağara devrinde yașıyoruz!
 Bana göre kitabınız insan ürünüdür ve bunu söylemeye hakkım ve özgürlüğüm vardır. Buna tahammül etmeyi eninde sonunda öğreneceksiniz.

Kișisel inancınıza saygım vardır, ama dininize saygı durmak zorunda değilim.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...