Jump to content

Atatürk'ün Kusursuz Olması ..

Recommended Posts

7 dakika önce, anibal yazdı:

Bir savaşı "tek kişi yapmış kazanmış" falan gibi anlamak, sen gibi orospu çocuklarının işidir. 

Kanuni hiç bir yer fethetmedi di mi, Fatih'te aynen fetih falan yapmadı...

Sike sürülecek aklı fikri olmayan eşşek evlatlarısınız sadece.

51 dakika önce, anibal yazdı:

O yazdıklarımızın hepsini Atatürk yaptı, geri zekalı. Bir savaşta, bu hesapları hiç bir komutan, başkasına bırakmaz. Komutanın varlık sebebi bu hesaplardır, dangalak budala. Bu hesapları yapar, ona göre planlama yaparsın, yavşak zibidi...

bunu söyleyince, onu tanrılaştırdığımı söylemen de, senni orospu çocuğu olduğun anlamına gelir.

16 saat önce, anibal yazdı:

Gerzek işte, konuşur böyle...

Dumlupınar muharebesini kazanmak, eyyorlayarak askeri gaza getirmekle değil, o kadar insanın anlık hareketini, o kadar tüfeğin anlık ateş menzili ve balistik hesabını, o kadar topun fünyasinin ve barut hakkının hesabını yaparak kazanılır. Askerlik, komutanlık, safi sayısal zeka demektir, ama sen gibi moronlar bunu bilmez elbette. 

Bunları sanki ben yazdım.

Kanuni ile fatih  tanrılaştırma ile atatürkü tanrılaştırma aynı şey gerizekalı.

Fatih içinde topları dizayn etmiş deniliyordu.:)

tarihinde TAO tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 101
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

35 minutes ago, TAO said:

Bunları sanki ben yazdım.

Kanuni ile fatih  tanrılaştırma ile atatürkü tanrılaştırma aynı şey gerizekalı.

Fatih içinde topları dizayn etmiş deniliyordu.:)

Eee? Komutan ne yapar başka, cahil dümbük... Sayısal zekası olmayan adam nasıl yapacak o kadar hesabı kitabı? Gerzek şapşal...

Sitelerde Paylaş
42 dakika önce, anibal yazdı:

Bir savaşı "tek kişi yapmış kazanmış" falan gibi anlamak, sen gibi orospu çocuklarının işidir. 

Kanuni hiç bir yer fethetmedi di mi, Fatih'te aynen fetih falan yapmadı...

Sike sürülecek aklı fikri olmayan eşşek evlatlarısınız sadece.

Böyle Atatürk'e ayyaş falan diyen Atatürk düşmanı ite köpeğe onu anlatabileceğini zannedip de tartışırsan sonun bu olur. Küfür.

Ben en baştan ne olduklarını direkt söylüyor ve asla tartışmıyorum. Atatürk tartışmak, Atatürk'ü anlatmaya kalkmak şu dönemde sadece delilik.

Akıl sağlığı biraz yerinde, normale yakın hiç kimse Atatürk'ten böyle nefret etmez, kafayı ona takmaz, eğer şeriatçı, Kürtçü falan değilse. Sen bu TAO nickli böceğin ne olduğunu biliyorsun üstelik, hangi akla hizmet kalkıp da laf anlatıyorsun ki?

TAO nickli böcek...

Acayip bir pisliksin. İki kuruşluk aklın, zekan yok, durmadan Atatürk'le uğraşıp hakaret ediyor ve nasıl oluyorsa burada hala ortalığı kirletebiliyorsun.

Senin, Atatürk'e hakaret ettikten, şeriatçı zırvalarıyla ona olmadık iftiralarda bulunduktan sonra sana gerçekleri anlatmaya çalışanlara, Atatürk'ü o veya bu nedenle çok sevdiğini ve onu çok saygın bulduğunu söyleyenlere "Atatürk'ü tanrılaştırıyorsunuz" demen, köpeklikten başka bir şey değil.

Yıllardır yaptığınız şey bu. Ateisti, birini veya bir şeyi tanrılaştırmakla, hele de bu -Atatürk sever biriyse- suçlamak, köpeklikten başka bir şey değil. 

Benim hiçbir zaman zerre kadar umurumda olmadı, o ayrı. Tanrılaştıryorsun, darbecisin, elitistsin, Kemalistsin, jakobensin vs vs deyip de "Ay lütfen öyle demeyin, ben bunların hiçbiri değilim" demeyip diret "Hay hay, aynen öyleyim, hepsi de namusum" deyip çıkıyorum.

Pislik herif...

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, The_Individualist yazdı:

@Bir Buçuk

Posttaki gereksiz cevapların silinmesini istiyorum ..

Sorduğum soru ile verilen son cevapların alakasız olması , cevapların sidik yarışına dönmesini istemiyorum ..

Atatürk'le ilgili başlık açarsan olacağı budur. Hiç sekmez, işi gücü Atatürk'e saydırmak olan birtakım böcekler mutlaka gelir ve ortalığı talan eder. Adam Atatürk'e "Halkın vergilerini içkiye yatıran ayyaş" deyip durmuş, Atatürk'ün cumhurbaşkanlığı maaşını sorgulamış, hiç durmadan onunla ve cumhuriyet dönemiyle ilgili başlıklar açıp dinciler gibi iftiralar etmiş; senin kendi elinle açtığın başlığa pislemeden durur mu?

Atatürk konuşacak zaman değil. Onu anlatmak veya tartışmak için açılan her başlık, F tipi propagandaya hizmet etmekten başka işe yaramaz. Mesele bu böcekleri yanıtlayamamak değil elbette, onları yanıtlamak zaten çok kolay ama onların amacı tartışmak olmadığı için o yanıtlar işe yaramaz.

Atatürk'ün anlatılacak tarafı yok. Hiçbir şey bilmeyen tek başına NUTUK okusa anlar onu. Buradaki herkes yetişkin, Atatürk de son 15 yıldır tartışılıp duruyor.

E artık yeter. Yapılması gereken tek şey var, o da böcekleri konuşturmadan kafalarını ezmek. Hiç tartışmaya gerek yok, tokatı basıp geç.

Nerede biri Atatürk hakkında kötü laflar ediyor, şeriatçı yalanlarıyla sana "Atatürk'ü eleştirebilmeliyiz ama" diyor bir de, üstüne bas geç.

Bunlar dibine kadar ahlaksız, alçak, zekasız ve cahil insanlardır çünkü. Onların olduğu hiçbir ortamda Atatürk, cumhuriyet, şu bu tartışılmaz. 

Atatürk'ü ancak Atatürk bilen, tarih bilen, din bilen, kendi toplumunu bilen ön yargısız insanlarla tartışır, onlarla birlikte kusur veya hata arayabilirsin. 

Bunları sana yıllar boyu edindiğim tecrübelere dayanarak söylüyorum. 

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, anibal yazdı:

Eee? Komutan ne yapar başka, cahil dümbük... Sayısal zekası olmayan adam nasıl yapacak o kadar hesabı kitabı? Gerzek şapşal...

Komutan onaydan başka bir şey yapmaz.Herşeyi  alt kademedekiler yapar.

Devlet yöneticilerininde danışmanları yardımcıları vardır.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Böyle Atatürk'e ayyaş falan diyen Atatürk düşmanı ite köpeğe onu anlatabileceğini zannedip de tartışırsan sonun bu olur. Küfür.

Ben en baştan ne olduklarını direkt söylüyor ve asla tartışmıyorum. Atatürk tartışmak, Atatürk'ü anlatmaya kalkmak şu dönemde sadece delilik.

Akıl sağlığı biraz yerinde, normale yakın hiç kimse Atatürk'ten böyle nefret etmez, kafayı ona takmaz, eğer şeriatçı, Kürtçü falan değilse. Sen bu TAO nickli böceğin ne olduğunu biliyorsun üstelik, hangi akla hizmet kalkıp da laf anlatıyorsun ki?

TAO nickli böcek...

Acayip bir pisliksin. İki kuruşluk aklın, zekan yok, durmadan Atatürk'le uğraşıp hakaret ediyor ve nasıl oluyorsa burada hala ortalığı kirletebiliyorsun.

Senin, Atatürk'e hakaret ettikten, şeriatçı zırvalarıyla ona olmadık iftiralarda bulunduktan sonra sana gerçekleri anlatmaya çalışanlara, Atatürk'ü o veya bu nedenle çok sevdiğini ve onu çok saygın bulduğunu söyleyenlere "Atatürk'ü tanrılaştırıyorsunuz" demen, köpeklikten başka bir şey değil.

Yıllardır yaptığınız şey bu. Ateisti, birini veya bir şeyi tanrılaştırmakla, hele de bu -Atatürk sever biriyse- suçlamak, köpeklikten başka bir şey değil. 

Benim hiçbir zaman zerre kadar umurumda olmadı, o ayrı. Tanrılaştıryorsun, darbecisin, elitistsin, Kemalistsin, jakobensin vs vs deyip de "Ay lütfen öyle demeyin, ben bunların hiçbiri değilim" demeyip diret "Hay hay, aynen öyleyim, hepsi de namusum" deyip çıkıyorum.

Pislik herif...

Şeriatçı kürtçü değilim.

Cumhuriyet döneminden günümüze kadar her yöneticinin 3 kuşağa kadar mal varlığını araştırılmasını istiyorum.Nerden buldun denmeli bu şahıslara.

Dokunulmazlıkların kaldırılmasını istiyorum.

Toplumda bireyler arasında aşırı gelir farkı olmasını istemiyorum.

cumhuriyet döneminde 1930da en düşük memur 10 lira maaş alıyormuş.milletvekili ise 500 lira +120 lira .

resmi gazetede bulamadım ama Ataturk un ise 10000 liranın üstünde olduğu söyleniyor.

Aldıkları rüşvetin belgeleri yok ama çocuklarının mal varlıklarının nasıl kazandığı söylenmiyor.

savunduğunuz sistem buysa ben bu sistemin düşmanıyım.

Memleket rakı sofrasından yönetilmez diyen inönü.Ama çocuklarının mal varlığını nasıl kazandığını söylemeyen gene kendisi.

Sitelerde Paylaş
37 minutes ago, TAO said:

Komutan onaydan başka bir şey yapmaz.Herşeyi  alt kademedekiler yapar.

Devlet yöneticilerininde danışmanları yardımcıları vardır.

Deme ya, komutan yarrağı mı yedin sen, nerden uyduruyon bunu? Bir subay, mühendis kadar matematik eğitimiyle mezun olur, kaz kafalı. Osmanlı'nın 1871'den itibaren mühendishane ile harbiye'yi birleştirdiğini, eğitimi 5 yıla çıkarıp, tüm subaylara mühendislik eğitimi verdiğini falan bilmeyen gerzeğin birisin, gelmiş burada mustafa kemalin sayısal zekasını geveleyecek kadar, siktir şurdan göt lalesi...

Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, anibal yazdı:

Deme ya, komutan yarrağı mı yedin sen, nerden uyduruyon bunu? Bir subay, mühendis kadar matematik eğitimiyle mezun olur, kaz kafalı. Osmanlı'nın 1871'den itibaren mühendishane ile harbiye'yi birleştirdiğini, eğitimi 5 yıla çıkarıp, tüm subaylara mühendislik eğitimi verdiğini falan bilmeyen gerzeğin birisin, gelmiş burada mustafa kemalin sayısal zekasını geveleyecek kadar, siktir şurdan göt lalesi...

Komutan hesap bilmezmi dedim gerizekalı herşeyi o yapmaz dedim.

Alt kademede olanlarda en baştaki kadar biliyor.

Atatürk ün diğer subaylardan  hiçbir farkı yok.Bu onu sayısal zeka yönünden kusursuz yapmaz.:)

Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, TAO said:

Komutan hesap bilmezmi dedim gerizekalı herşeyi o yapmaz dedim.

Alt kademede olanlarda en baştaki kadar biliyor.

Atatürk ün diğer subaylardan  hiçbir farkı yok.Bu onu sayısal zeka yönünden kusursuz yapmaz.:)

Al işte, gerzeklikte inat, şaşırmadık...

Komutan hesap yapmadna nasıl savaş kazanacak geri zekalı? Sen öyle, ahanda ortadan siz dalın, çekilin geri, kanatlar etrafını sarsın gibi ucuz mu sanıyorsun modern savaşları? 

Eğer atrtürk sayısal zeka yönünden kusurlu olsaydı, adın bugün ya yorgoydu, ya da dimitri, geri zekalı... Savaş bu, kusurlu hesap yaparsan, götünde patlar, boru mu sandın salak?

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Elitizm yazdı:

Şu salak marksisti niye kale alıp onun için ağzınızı bozuyorsunuz ki? Bırakın havlasın kendi kendine.

sosyalistim ama Türk milliyetçisiyim.Bu yüzden enternasyonalizmi savunan marksistlerden olamam.

Hayranı olduğun 12 eylül komutanlarının mal varlığını nasıl edindiğini yazda öğrenelim.

celal şengör gibi  elit bir aileden geliyor olmalısın.:0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, anibal yazdı:

Al işte, gerzeklikte inat, şaşırmadık...

Komutan hesap yapmadna nasıl savaş kazanacak geri zekalı? Sen öyle, ahanda ortadan siz dalın, çekilin geri, kanatlar etrafını sarsın gibi ucuz mu sanıyorsun modern savaşları? 

Eğer atrtürk sayısal zeka yönünden kusurlu olsaydı, adın bugün ya yorgoydu, ya da dimitri, geri zekalı... Savaş bu, kusurlu hesap yaparsan, götünde patlar, boru mu sandın salak?

Herşeyi yöneticilerin yaptığını zanneden bir salaksın.

ırak savaşınıda bush   tasarladı.:0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, TAO said:

Herşeyi yöneticilerin yaptığını zanneden bir salaksın.

ırak savaşınıda bush   tasarladı.:0_80cbc_37a71a73_L:

Bush'un komutan olduğunu sanan gerizekalının tekisin. Casey seni sikerken "La tamam, Bush'tu komutan, ben değildim, uslu dur şimdi" falan dedi kulağına herhalde... 

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Böyle Atatürk'e ayyaş falan diyen Atatürk düşmanı ite köpeğe onu anlatabileceğini zannedip de tartışırsan sonun bu olur.

Sevgili Ate, benim cevap verdiğim karşımdaki şahıs değil, hiç bir zaman da bu türlere cevap vermem, görünürde odur ama benim cevap verdiğim burayı okuyan, iyi niyetli ziyaretçilerdir, onlar için cevap veriyor ve onlar için yazıyorum. Eğer bizler cevap vermezsek, konu hakkında fikirlerimizi yazmazsak, saf ve iyi niyetli insanlar onların niyetini bilmeden tuzağına düşerek, yanlıştan etkilenebilirler. Zaten bu tiplerin istediği de forumu kullanarak böyle saf ve temiz insanları etkilemek.

Biz onlara cevap verdikçe yazma fırsatı da veriyoruz ama aynı şekilde rezil, ikiyüzlü, yalancı ve hainlikleri de deşifre oluyor...

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, anibal yazdı:

Bush'un komutan olduğunu sanan gerizekalının tekisin. Casey seni sikerken "La tamam, Bush'tu komutan, ben değildim, uslu dur şimdi" falan dedi kulağına herhalde... 

Bush komutan olmadığı için örnek verdim.

Bir yöneticinin komutanın herşeyden anlaması gerekmiyor.

Atatürk ün askerlik ekonomi  bilim felsefe sanat  üzerine bir  kitabı yok.Bu yüzden Atatürk kusursuz diyemeyiz. :)

Sitelerde Paylaş
38 dakika önce, bilgivehis yazdı:

Sevgili Ate, benim cevap verdiğim karşımdaki şahıs değil, hiç bir zaman da bu türlere cevap vermem, görünürde odur ama benim cevap verdiğim burayı okuyan, iyi niyetli ziyaretçilerdir, onlar için cevap veriyor ve onlar için yazıyorum. Eğer bizler cevap vermezsek, konu hakkında fikirlerimizi yazmazsak, saf ve iyi niyetli insanlar onların niyetini bilmeden tuzağına düşerek, yanlıştan etkilenebilirler. Zaten bu tiplerin istediği de forumu kullanarak böyle saf ve temiz insanları etkilemek.

Biz onlara cevap verdikçe yazma fırsatı da veriyoruz ama aynı şekilde rezil, ikiyüzlü, yalancı ve hainlikleri de deşifre oluyor...

Sevgili dostum,

Olan bunca şeyden, başımıza gelenden ve mevcut durum açıklığından sonra hala saf ve iyi niyetli olmak yüzünden Atatürk'e düşman, dinciye bilmem neye dost olabilme potansiyeli taşıyorsa bir kişi, hiç durmayıp koşa koşa gitsin.

Ülkenin anası ağlamış, halimiz ortada, daha biz oturup da Atatürk ayyaştı, halkı sömürüyordu diyen akıl hastalarına cevap yetiştireceksek kendimizi yok edelim...

Bunların deşifre olmaya ihtiyacı yok ki. Adam açık açık halkın parasını içkiye yatıran ayyaştı, milleti sömürdü, sıradan bir subaydı diyor açık açık. Bunun daha neyini deşifre edip de Atatürk anlatacaksın ki?

Ben kimseye tatışmayın, tartışmayı kesin demiyorum. Elbette isteyen yazar, anlatır, tartışır. Ancak bu tip tartışmalar kısır kalmaya ve küfürle dolmaya mahkumdur. Aksi durumda hiç farkında olmadan pislik olanın hedefine ulaşmasına neden oluruz. Bunlar asla utanmaz ve öğrenmezler çünkü. Atatürk tartışıyor görünüp iyi niyetli insanları tartışmaya çeker, kirli propagandalarını yaparlar. Buna asla alet olmamak lazım. 

Akıllı olmamız lazım bilgivehis. Herkesin elinin altında internet var, her yer Atatürk kitaplarıyla dolu, hiçbir şey yoksa NUTUK var. Biz daha bu saatten sonra millete ülkenin kurucusu dehayı anlatmaya çalışacaksak yandık... 15 senedir gece gündüz Atatürk tartışıldı bu ülkede, Atatürkçülerin başına gelmeyen kalmadı, Atatürk sevmek bile mimlenip küfür yeme nedeni sayıldı, biz daha oturup Atatürk mü anlatalım...

Yani ben böyle düşünüyorum, son dört beş yıldır da Atatürk eleştirme tuzağına düşmeyip küfür ediyorum direkt. Küfür dediğim de belli işte...

Bunların hepsi Müslüman kafalı pislikler. Müslümanların İslam savunmak ve yaymak için kullandığı dinamiklerin aynısını kullanırlar. Gelir küfür eder, saldırır, tecavüz eder, sen karşılık verdin mi de faşist, tahammülsüz, şu bu deyip mazluma yatar.

Hiç acımayacak, ezip geçeceksin... 

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

15 senedir gece gündüz Atatürk tartışıldı bu ülkede, Atatürkçülerin başına gelmeyen kalmadı, Atatürk sevmek bile mimlenip küfür yeme nedeni sayıldı, biz daha oturup Atatürk mü anlatalım

Galiba haklısın, belki de biz safız ya da bir umut taşıdığımızdan olabilir ama dediğin gibi artık anlatılır bir şey kalmamış, herkes safını belirlemiş, en iyisi bunlara cevap vermemek, ben de bundan sonra öyle yapacağım, kendimi boşuna hırpalıyorum, Atatürk karakterini dünyaya ispatlamış varsın bu yobazlar da anlamayıversin, aslında anlıyorlar da birilerine dombalmak, alçaklık, ihanet etmek daha çok işlerine geliyor. Benim ulusal medyada çıkan bir yazım vardı "Müslümanların yüzde doksanı inançtan değil, çıkardan inanıyor görünüyorlar" şeklindeydi, bu yazıya kem-küm eden olmuştu ama bir tane müslüman itiraz edememişti, bu da dini kullandıklarının bir nevi kanıtı olmuştu.

Birebir yaşadıklarımdan, gördüklerimden bir derleme yazısıydı, bu yazıyı yanılmıyorsam 10 yıl önce yazmıştım, onu bulabilsem buraya asacağım ama başlığı bile aklıma zor geliyor...

Sitelerde Paylaş
31 minutes ago, TAO said:

Bush komutan olmadığı için örnek verdim.

Bir yöneticinin komutanın herşeyden anlaması gerekmiyor.

Atatürk ün askerlik ekonomi  bilim felsefe sanat  üzerine bir  kitabı yok.Bu yüzden Atatürk kusursuz diyemeyiz. :)

Evladım git bir ebeni araştır, sanırım üzerindne bir yunan bölüğü falan geçmiş. Yunan tohumu olmasan, Atatürk'le bu kadar uğraşmazdın.

Ve zaten embesilin tekisin. Atatürk, resmen, bilfiil bir subaydır, komutandır. Hemde en yüksek rütbelerde bir subay. Nasıl bir salaksın ki, o kadar savaş vs. görüp geçirmiş adamdan felsefe kitabı falan bekliyorsun? Memleket göte gelmiş, Yunan senin eben gibileri sikmeye girişmiş, o da bakmış, elini taşın altına sokup kurtarmış. Ama arada sen gibi yunan tohumu olanlar el mahkum kalmış... Ne kusuru, ne kusursuzu arıyorsun ki, embesil?

Adam ömrü yetitğince, koyduğu hedeflere ulaşmış, ülkesini işgalden kurtarıp bir de iyi kötü bir devlet kurmuş mu? Arkasından gelen bilhassa arap götü yalayıcıları o devleti batırdıysa, onun kusuru ne? Adam kendi sitediği yere gelmiş, getirmiş, karının kızın dibine mi vurmuş, rakının dibini mi bulmuş, kaç yazar, ne yazar? Adam kusur işlememiş işte bu apaçık ortada. Zira öyle devletin başına oynarken, bir kusur dahi etsen, adamın götünden kan  alırlar. Kendi keyfinden kendi eceliyle gittiğine, hatta gittikten sonra bir de koca bir Anıtkabir'e konduğuna göre, kusuru falan olmamış, daha ne sayıklıyorsun ki, sibop?

Sen git, hakiki dedeni bul, iyice silinmeden kayıtlardan falan, Yunanistan o kadar uzak değil henüz.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, anibal yazdı:

Evladım git bir ebeni araştır, sanırım üzerindne bir yunan bölüğü falan geçmiş. Yunan tohumu olmasan, Atatürk'le bu kadar uğraşmazdın.

Ve zaten embesilin tekisin. Atatürk, resmen, bilfiil bir subaydır, komutandır. Hemde en yüksek rütbelerde bir subay. Nasıl bir salaksın ki, o kadar savaş vs. görüp geçirmiş adamdan felsefe kitabı falan bekliyorsun? Memleket göte gelmiş, Yunan senin eben gibileri sikmeye girişmiş, o da bakmış, elini taşın altına sokup kurtarmış. Ama arada sen gibi yunan tohumu olanlar el mahkum kalmış... Ne kusuru, ne kusursuzu arıyorsun ki, embesil?

Adam ömrü yetitğince, koyduğu hedeflere ulaşmış, ülkesini işgalden kurtarıp bir de iyi kötü bir devlet kurmuş mu? Arkasından gelen bilhassa arap götü yalayıcıları o devleti batırdıysa, onun kusuru ne? Adam kendi sitediği yere gelmiş, getirmiş, karının kızın dibine mi vurmuş, rakının dibini mi bulmuş, kaç yazar, ne yazar? Adam kusur işlememiş işte bu apaçık ortada. Zira öyle devletin başına oynarken, bir kusur dahi etsen, adamın götünden kan  alırlar. Kendi keyfinden kendi eceliyle gittiğine, hatta gittikten sonra bir de koca bir Anıtkabir'e konduğuna göre, kusuru falan olmamış, daha ne sayıklıyorsun ki, sibop?

Sen git, hakiki dedeni bul, iyice silinmeden kayıtlardan falan, Yunanistan o kadar uzak değil henüz.

sen konu başlığını anladığına emin misin?Kusursuz demek her konuda eksiksiz demek.

referans noktası bekliyorum sizden kime neye göre kusursuz?

KCNA, daha sonra saygısını Kim’i “doğayı kontrol eden” adam olarak tanımlayarak gösterdi.

Kuzey Kore haber ajansının Kuzey Kore liderinin yaratıcılığı ve başarılarıyla ilgili tuhaf iddialarda bulunma konusunda daha önce de haberler yapıldığı, Kuzey Koreli arkeologlar ile tek boynuzlu at sığınağı bulduğunu, üç yaşındayken araba kullanmayı öğrendiğini yazdıkları söylendi. Geçen yıl da, Aids, Ebola ve kanseri iyileştiren bir mucize ilacın buluşunda yardımcı olduğunu söyleyerek övmüşlerdi. Daha önce de Kim’in babası Kim Jong Il’in hamburgeri bulduğu, sihirli güçlere sahip olduğu için tuvalet kullanmaya hiç ihtiyacı olmadığını iddia ettiler.:0_80cbc_37a71a73_L:

http://www.lodoshaber.com/kuzey-kore-kim-jong-un-hava-durumunu-kontrol-edebilir/

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...