Jump to content

İlahi Aşk'a ve Allah'a ulaşmanın formülü

Recommended Posts

Bir saat önce, ateistik yazdı:

ateistik:tanrıya neden inandın

mistik filozof:çünkü ilahi aşk yaşadım

ateistik:nasıl ilahi aşk yaşadın

mistik filozof:tanrıya inanarak 

ateistik:tanrıya neden inandın 

mistik filozof:çünkü ilahi aşk yaşadım

ateistik:nasıl ilahi aşk yaşadın 

mistik filozof:tanrıya inanarak 

ateistik:hay *******

Bir sürü çözümleme yaptım yukarıda saf iman saf aşk formulü ilahi aşka ulaştırıyor diye. Uydurma ?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 105
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

1 saat önce, Natüralist Ateist yazdı:

Ben size sonuçta İlahi Aşk'ı gösterecek değilim. Sizde o kapasite varsa kendiniz görürsünüz. Ben yaşadığımı, nasıl ulaştığımı, ne gördüğümü bu ve diğer konuda yeterince anlattım. 

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, III.Aleksandros yazdı:

Sayın Mistik Filozof; siz bu ilahi aşk dediğiniz şeye nasıl ulaştınız? Ulaştıktan sonra hayatınızda ne gibi değişiklikler oldu? Paylaşırsanız sevinirim.

Saf aşkla. İçten olunca, inanınca İlahi oldu. Tabii İlahi Aşk yaşamak müthiş bir deneyimdi. Tanrıyı da görmüş oldum. Ama bana sorarsan hiç yaşanmaması daha iyiydi. İlahi ve karşılıksız olunca 5 sene yaşadığım İlahi Aşk ömürlük saplantı oldu. 

Sitelerde Paylaş
  • 4 months later...
On 08.06.2018 at 01:29, Mistik Filozof yazdı:

Mistik hesabımın şifresini unuttum. Ayrıca özgün bulduğum için filozof da diyebilirim.  Sonuçta İlahi sırlara erişip burada tanrıyı gördüm dinler gerçek değil diyerek kısır müslüman ateist tartışmalarına orjinal bir bakış açısı sunuyorum. 

On 07.06.2018 at 22:49, John Ahmet yazdı:

Neden öyle düşündün? Filozofların sorularının kaynağı olan hayat sana göre gizemli değil midir? Her şey sana çok olağan ve anlaşılır gibi mi geliyor?

Şu yüzden:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...