Jump to content

Web Sayfası için Önerisi Olan?

Recommended Posts

Yakınlarda şirket kuruyorum. Şirketin kurumsal web sitesi için birkaç tasarımcıyla ön görüşme yaptım. Adamlar 5.000 TL'den söz ediyorlar. 

Web sayfası bana çok da önemli gelmiyor aslında. Yaptırıyorsun ve yıllarca orada değişmeden kalıyor çoğu zaman.

Bana iş getirecek olan asıl şey referanslarım ki bunlar oldukça sağlam.

Bunun üzerine başlangıç aşamasında wordpress gibi ücretsiz bir siteden faydalanarak web sayfamı kendim dizayn edeyim diyorum.

Wordpress'i kullanırsam google sıralamasındaki yerim ne olur?

Google'da üst sıralarda görünebilmek için neler yapabilirim?

Önerisi olan var mı?

Sitelerde Paylaş

Tasarımcıların çoğu yalandan iş yapar.

Otomatiğe bağlamışlardır. Onlar için birkaç günlük olan projelerde binlerce lira fiyat çekerler. Gerçi serbest piyasa bu, istemiyorsan yaptırmazsın. Ama Wordpress oldukça kolay, takıldığın bir yer olursa ve çözüm bulamazsan bana sorabilirsin.

Google'da sıralama istiyorsan, araştırman gereken şey SEO optimizasyonu olarak geçiyor. 

Sitelerde Paylaş

Wordpress, Zope vs. iyidir elbette.

Fakat, Akgül hocanın bir lafını hatırlarım, kaç sene evvel söylediği: "İnternette yoksanız, siz yoksunuz."

Doğru düzgün bir iş çıkarırsanız, referanslarınızdan çok çok daha verimli olacağından emin olabilirsiniz. 

Sitelerde Paylaş
On 25.12.2017 at 19:58, ŞüpheciTürk yazdı:

Yakınlarda şirket kuruyorum. Şirketin kurumsal web sitesi için birkaç tasarımcıyla ön görüşme yaptım. Adamlar 5.000 TL'den söz ediyorlar. 

Web sayfası bana çok da önemli gelmiyor aslında. Yaptırıyorsun ve yıllarca orada değişmeden kalıyor çoğu zaman.

Bana iş getirecek olan asıl şey referanslarım ki bunlar oldukça sağlam.

Bunun üzerine başlangıç aşamasında wordpress gibi ücretsiz bir siteden faydalanarak web sayfamı kendim dizayn edeyim diyorum.

Wordpress'i kullanırsam google sıralamasındaki yerim ne olur?

Google'da üst sıralarda görünebilmek için neler yapabilirim?

Önerisi olan var mı?

Ne tür bir şirket bu?

Şirketinizin yıllık gideri ne kadar olacak?

Kaç tana çalışan ile yola çıkmayı planlıyorsunuz?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...