Jump to content

Dinin dozajı artarsa...

Recommended Posts

İlk koyduğunu silmişler de, ikincisi izleniyor şimdilik. Bu tür aşırılıklar bende bir öğürtü ve tiksintiye yol açıyor. Çok rahatsız oluyorum. Bir akreple aynı odada bir süre kalmışlık etkisi yapıyor. Bunların sokakta, az ilerde, alt katta yaşıyor, dolaşıyor olmaları tüyler ürperten bir durum. Yanıma bir kaç metre yaklaşmaları yanıma bir komodo kertenkelesi yaklaşıyor hissi uyandırabilir.

Sitelerde Paylaş

Thunderbolt of Flaming Wisdom denilen bir ritüel var. Rahipler sokağın başından çırıl çıplak geliyorlar. Oo maşallah, mal meydanda göstererek geliyorlar. Tabi yürürken penisleri 90d memeler gibi sallanıyor. Sokağın kenarına dizilmiş kadınlar da rahiplerin sallanan penislerine gözucu ile bakıyorlar ve hürmet secdesi yapıyorlar. Rızık ve bereket için fallusa tapmak, eski Mısır'da Min tanrısının sol eliyle penisini tutarken gösterilen heykelinden beri var. Belki ondan öncesi de vardır ve günümüzde yılda birgün Hounen festivali falan var uzakdoğu'da ama onlar eğlence amaçlı. Gerçekten ibadet amaçlı penise Thunderbolt of Flaming Wisdom denilen ritüeli yapmak deliliğin zırvanası.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Karaiskakis yazdı:

Halbuki türban kullanımı, kadın bedenini bir cinsel meta olmaktan kurtardığı gibi, toplumsal ahlaksızlığı önleyen ve toplumda kadının daha sağlıklı bir konum edinmesini mümkün kılacaktır. 

bunun tam tersi olduğunu kendiniz de görmekteyken, inanmayı sürdürmenizin nedeni nedir ?

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

Videoyu izleyemedim, ben sadece soruya yanıt, gerçi tam yanıtta sayılmaz, aklıma takılan bir şeyi soracağım.

Sorunuz “Dinin dozajı artarsa...”idi...

Ben şunu merak ediyorum bir şey iyi ise daha koyu halinin daha iyi olması, daha da koyu halinin daha da iyi olması gerekiyor, gerekmiyor mu? Kötünün ise kötü...

İslama bakıyoruz, daha koyu olanlarına “radikal” falan deniliyor, eğer islam anlatıldığı (pazarlandığı) gibi iyi ise radikalinin daha iyi olması gerekiyor. Öyle mi? Sorum yeterince anlaşılmıştır her halde. Cevap verenlere şimdiden teşekkürü bir borç bilirim.

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Emrh91 yazdı:

Videoyu izleyemedim, ben sadece soruya yanıt, gerçi tam yanıtta sayılmaz, aklıma takılan bir şeyi soracağım.

Sorunuz “Dinin dozajı artarsa...”idi...

Ben şunu merak ediyorum bir şey iyi ise daha koyu halinin daha iyi olması, daha da koyu halinin daha da iyi olması gerekiyor, gerekmiyor mu? Kötünün ise kötü...

İslama bakıyoruz, daha koyu olanlarına “radikal” falan deniliyor, eğer islam anlatıldığı (pazarlandığı) gibi iyi ise radikalinin daha iyi olması gerekiyor. Öyle mi? Sorum yeterince anlaşılmıştır her halde. Cevap verenlere şimdiden teşekkürü bir borç bilirim.

Elbette müslümün de daha koyusu daha kıvamlısı makbûldür.
Misal bana Yaşar Nuri mi, Cüppeli mi desen kuşkusuz Cüppeli derim. Zira çok daha derin müslümdür kendisi.
Radikal islamist dediğimiz adamlar gerçek müslümlerdir. Misal ışid, el-kaide bunlar sapına kadar müslümdür. Kendilerine helâl olsundur.
...
İslam bir dindir, bir kültürdür bir yaşam şeklidir. Şurasını kabul ediyorum ama şunu şunu kabul etmem diyemezsiniz;
"Ben müslümüm ama işte cariyelik müessesesini reddediyorum". OLMAZ !
Kuranda, hadiste detaylı bir şekilde cariyelerin muamelatı yazılmış, illa ki cariye tutacak ve o muameleyi yapacaksınız.
"Ben radikal islamistim ama kafirlerin kafasını kesemiyorum, midem kaldırmıyo", OLMAZ !
Açık ayet var; "kafirlerle karşılaştığınızda kafalarını kesmeye bakın", keseceksiniz mecbursunuz yoksa cayır cayır yanarsınız.
"Ben imanlı bir adamım lakin karımı dövemem", OLMAZ !
Açık ayet var, geçtim ayeti açık hadis var, uygulama var kadının nasıl dövüleceğine dair. 
"Efendim bak bilmem kaç milyar ışık yılı ötede şu kadar yıldız var, dünyanın milyar katı büyüklükte !", OLMAZ !
Tanrı onları semanın en alt katına (muhtemelen atmosfer kastediliyor) süs olsun diye koydu vakti zamanında, inkâr eden kafirdir.
...
Bu liste uzar gider ki sanırım zaten hepsini biliyorsunuzdur.
Bunların ya tamamını kabul edersiniz ya da reddedersiniz, partial islamizm yokyur.
Dolayısıyla sizin bizim radikal müslüm dediğimiz adamlar "iyi müslümlerdir". Kalanlar müslüm değildir, kafir de değildir, daha da kötüsü münafıktır. Cehennemin en dibinde yer alacak mendeburlardır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...