Jump to content
SHORTWAVE

Forum üyeleri hangi bölüm mezunusunuz?

Recommended Posts

Neden merak ediyorsun ki ? Belkide hep makine müh. okumak istemiş bir kimya mühendisiyimdir. Yada çaycıyımdır. Bu durumda düşüncelerim daha mı değersiz olurdu sanki ? 

tarihinde NotImportant tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 saat önce, NotImportant yazdı:

Neden merak ediyorsun ki ? Belkide hep makine müh. okumak istemiş bir kimya mühendisiyimdir. Yada çaycıyımdır ? Bu durumda düşüncelerim daha mı değersiz olurdu sanki ? 

Değeri yazdıkların belirler.

Hangi bölümleri okuyanlar ateist  oluyor merak ettim.:)

Eskiden forumlarda  güzel tartışmalar ve bilgi alışverişi oluyordu.

Çeviri grupları  vardı.

Facebooka sahte hesapları sildiğinden beri giremiyorum.Forumun yerini tutmuyor yazılar kaybolup gidiyor.

chat gruplarıda forum gibi değil sözler uçup gidiyor.

Chat ve facebookda çok küfür ve hakaret ediliyor.İnsanlar bir tuhaflaştı iyice.

Biyokimyacı olsaydın sevinirdim.Grubumuzda en çok aradığımız meslekti.:)

Tanıdığım bir biyokimyacı  vardı oda ilahiyat okudu  interneti terk etti.:(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, NotImportant yazdı:

Neden merak ediyorsun ki ? Belkide hep makine müh. okumak istemiş bir kimya mühendisiyimdir. Yada çaycıyımdır. Bu durumda düşüncelerim daha mı değersiz olurdu sanki ? 

Galiba mesleginden memnun degilsin ve insanlarin seni asagilayacagini dusundugun icin bunlari soyluyorsun.

Cunku konuyu acan kisi, yazarlarin meslegini sormus sadece. Senin dediklerinin konu ile ne alakasi var? Bu cumleleri kendine soyluyorsun bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, SHORTWAVE yazdı:

@Mistik Filozof

@DeepBlue

@teflon

@agnostik tanrı

hangi bölüm mezunusunuz?

bilgisayar donanım teknisyenliği, bilim felsefesi psikoloji bölümü, professional lba patentli eski basketbol oyuncusu,elektronik mezunu

tanrının felsefe bilgisiyle ve kuranla bulunamıyacağını ispatlamış adamım. bana kısaca metafizik mande diyebiirsin. kendini beğenmiş şapşal.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, SHORTWAVE yazdı:

r.

Chat ve facebookda çok küfür ve hakaret ediliyor.İnsanlar bir tuhaflaştı iyice.

niye? garipsedinki.onladan biride sensin,işi güçün insanlarla eğlenmek hakaret etmek.işine geldiği zaman ben masumum yok yaaa

şeytanında  masum olduğunu  ispatlıyorum ama müslümler algılamıyor. tıpkı senın gibi.terbiyesızler..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, investor yazdı:

Galiba mesleginden memnun degilsin ve insanlarin seni asagilayacagini dusundugun icin bunlari soyluyorsun.

Cunku konuyu acan kisi, yazarlarin meslegini sormus sadece. Senin dediklerinin konu ile ne alakasi var? Bu cumleleri kendine soyluyorsun bence.

Daha önce mesleğimi işaret eden bir kaç yazı yazmıştım. Mühendislik aşağılanacak bir meslek mi sence ? 

Öyle düşünsem neden yazayım veya belli edeyim ? 

Konu sahibinin amacını öğrenmek için bir kışkırtma kullandım, anlaşılan sende daha çok işe yaramış. 

Şimdi sence mesleğimden memnun mu değilim yoksa aşağılanmaktan mı korkuyorum ? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, SHORTWAVE yazdı:

Biyokimyacı olsaydın sevinirdim.Grubumuzda en çok aradığımız meslekti.:)

Tanıdığım bir biyokimyacı  vardı oda ilahiyat okudu  interneti terk etti.:(

Teistmiydi ? İnsan durup dururken ilahiyat mı okur  ? :lol:

İlginçmiş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yurtdıșından Elektronik/Informatik mühendisiyim.

İnformatik´in türkçesi, bilgisayar bilimi olacak herhalde. Emin değilim.  :ders:

Bu arada, "Türkçe teknik kelime bilgim evlere șenlik." diye itiraf edecek kadar mütevazi bir kișiliğim  de var. 

Öyle herșeyi ben yarattım havasında olanlardan da hiç hazzetmem. Amanıııın konuyu çarpıttık mı, ne ? ;)

tarihinde kavak tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, agnostik tanrı yazdı:

bilgisayar donanım teknisyenliği, bilim felsefesi psikoloji bölümü, professional lba patentli eski basketbol oyuncusu,elektronik mezunu

tanrının felsefe bilgisiyle ve kuranla bulunamıyacağını ispatlamış adamım. bana kısaca metafizik mande diyebiirsin. kendini beğenmiş şapşal

Gerçekten o kadar bölüm okuduysan maşallah diyelim.:)

Kendimi beğenmişlik yaptığım bir ileti göstersene.

Neden iletilerde ard niyet arıyorsunuz?

8 saat önce, agnostik tanrı yazdı:

niye? garipsedinki.onladan biride sensin,işi güçün insanlarla eğlenmek hakaret etmek.işine geldiği zaman ben masumum yok yaaa

şeytanında  masum olduğunu  ispatlıyorum ama müslümler algılamıyor. tıpkı senın gibi.terbiyesızler..

Bu iletinde de  aynı şeyi yapmışsın.

Benim durduk yere birine hakaret ettiğim küfür ettiğim dalga geçtiğim bir ileti göstersene?

Terbiyesiz şapsal diye   mesaj atanlar ile  elbette  dalga geçerim.

ilk önce şeytanın varlığını ispatla sonra masum olduğunu göster.:0_80cbc_37a71a73_L:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, SHORTWAVE yazdı:

Gerçekten o kadar bölüm okuduysan maşallah diyelim.:)

Kendimi beğenmişlik yaptığım bir ileti göstersene.

Neden iletilerde ard niyet arıyorsunuz?

Bu iletinde de  aynı şeyi yapmışsın.

Benim durduk yere birine hakaret ettiğim küfür ettiğim dalga geçtiğim bir ileti göstersene?

Terbiyesiz şapsal diye   mesaj atanlar ile  elbette  dalga geçerim.

ilk önce şeytanın varlığını ispatla sonra masum olduğunu göster.:0_80cbc_37a71a73_L:

tabi canım tabi tabi sütten çıkmış ak kaşıksın sen hiç hakaret edermisin? bana  bu ne? lan ozaman övgümü? bu dengesiz herif

ben senin baban.  yaşındayım. terbiyeli ol biraz. anladık şakanında bir dozu vardır. ama sen bokunu çıkardın. yaptığın çok ayıptır

saygısızlıktır. birde utanmadan yalan söylüyorsun üstüne üstlük pişmiş kelle sırıtıyorsun yahu evladım nerden? çıktın sen benım karşıma al bak ne? yazdığını kendin gör insanlarla eğlenmeyemı? geldin buraya.  böyle bir sürü iletin var görmek istermisin? evladım.  :)  

İnsan tanrı değildir aciz bir varlıktır.

Forumun çatlağı. :0_80cbc_37a71a73_L:

Doğaya madde enerji bilgi olarak bağımlısın. 

tarihinde agnostik tanrı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, NotImportant yazdı:

Daha önce mesleğimi işaret eden bir kaç yazı yazmıştım. Mühendislik aşağılanacak bir meslek mi sence ? 

Öyle düşünsem neden yazayım veya belli edeyim ? 

Konu sahibinin amacını öğrenmek için bir kışkırtma kullandım, anlaşılan sende daha çok işe yaramış. 

Şimdi sence mesleğimden memnun mu değilim yoksa aşağılanmaktan mı korkuyorum ? 

Bunu bana soylemen hic mantikli degil. Adam meslegimizi sormus, sen ise "meslegimin ne onemi var, cayci olursam dusuncelerim daha mi degersiz olacak" demissin.

Ne alaka? Forum sitelerinde boyle konular acilir zaten. Bu normal bir durum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, agnostik tanrı yazdı:

tabi canım tabi tabi sütten çıkmış ak kaşıksın sen hiç hakaret edermisin? bana  bu ne? lan ozaman övgümü? bu dengesiz herif

ben senin baban.  yaşındayım. terbiyeli ol biraz. anladık şakanında bir dozu vardır. ama sen bokunu çıkardın. yaptığın çok ayıptır

saygısızlıktır. birde utanmadan yalan söylüyorsun üstüne üstlük pişmiş kelle sırıtıyorsun yahu evladım nerden? çıktın sen benım karşıma al bak ne? yazdığını kendin gör insanlarla eğlenmeyemı? geldin buraya.  böyle bir sürü iletin var görmek istermisin? evladım.  :)  

İnsan tanrı değildir aciz bir varlıktır.

Forumun çatlağı. :0_80cbc_37a71a73_L:

Doğaya madde enerji bilgi olarak bağımlısın. 

Bir önceki kendi iletini neden yazmıyorsun?Durduk yere mi dedik?

Sen hakaret edince ben susacakmıyım. Az bile demişim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, agnostik tanrı yazdı:

tanrının felsefe bilgisiyle ve kuranla bulunamıyacağını ispatlamış adamım. bana kısaca metafizik mande diyebiirsin. kendini beğenmiş şapşal.

O kadar okul ve bölüm okudun ama iki satır Türkçe yazı yamayı beceremiyorsun, he mi? Soru işaretlerinin soru sözcüklerinden hemen sonra değil, cümlenin sonuna konduğu gibi basit bir kuralı bile bilmiyor, bütün soru sözcükleri ve soru eklerinin ardına soru işareti ekliyorsun.

Senin yaşın başın kimseyi bağlamaz, burada kimseye sadece yaşı için saygı gösterilmez. Ben göstermem şahsen. Saygı hak edilen bir şeydir, lükstür. 

Ayrıca sende azıcık akıl ve samimiyet olsa, karşındaki insanın da yaşının büyük olması ihtimalini tanırdın, nitekim evladım dediğin ve yaşına saygı göstermesini istediğin adam senden de büyük.

Akıl hastası seni.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 13.01.2018 at 16:53, investor yazdı:

Bunu bana soylemen hic mantikli degil. Adam meslegimizi sormus, sen ise "meslegimin ne onemi var, cayci olursam dusuncelerim daha mi degersiz olacak" demissin.

Ne alaka? Forum sitelerinde boyle konular acilir zaten. Bu normal bir durum.

Mantıklı değil mi ? Konu sahibine bir soru soruyorum ama sende kenardan fırlayıp cevap veriyorsun. Haliyle buda benim sende daha çok işe yaramış dememi sağlıyor. Konuyla ilgin yok ya hani ondan. Şimdi mantıklı oldu mu ?

►Evet öyle dedim çünkü neden sorduğunu merak ettim. Ayrıca kendi fikrimi teyit ettirdim. Sorduğum sorunun cevabını da aldım. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 13.01.2018 at 00:25, SHORTWAVE yazdı:

Herkes küfür ve hakaret etmiyor.:)

Bak bir üstte bir yorum vardı raporlayınca silindi. Oda atılsın diye yönetime baskı yapsanıza. Bir değil iki değil defalarca yaptığı bir şey. 

Her hakaret gördüğümde bu cümlene alıntı yapmamı istermisin ? Günde 100 bildirim gelsin.

Başka kimse hakaret etmiyormuş, forumu okumuyorsun o zaman. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, NotImportant yazdı:

Bak bir üstte bir yorum vardı raporlayınca silindi. Oda atılsın diye yönetime baskı yapsanıza. Bir değil iki değil defalarca yaptığı bir şey. 

Her hakaret gördüğümde bu cümlene alıntı yapmamı istermisin ? Günde 100 bildirim gelsin.

Başka kimse hakaret etmiyormuş, forumu okumuyorsun o zaman. 

Herkes ile birey aynı değildir.Bireyleri gösterip herkes diyemezsin.

investor a ayrıcalık yapıldığının farkındayım.Kendisi 6 aylık üye.

Daha önce uzaklaştırma aldı.Diğer üyeler direk atılıyor.

Mesajı silinmiş.

Biraz eskisin ona karşı yazarız.

Anibal in  mesajları silinmiyor.

10 senedir aynı nickle giriyor.Eskiden göstermelik uzaklaştırma alırdı investor gibi.

tarihinde SHORTWAVE tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, SHORTWAVE yazdı:

investor a ayrıcalık yapıldığının farkındayım.Kendisi 6 aylık üye.

Daha önce uzaklaştırma aldı.Diğer üyeler direk atılıyor.

Mesajı silinmiş.

Anibal in  mesajları silinmiyor.

10 senedir aynı nickle giriyor.Eskiden göstermelik uzaklaştırma alırdı investor gibi.

Anibal nedense sende saplantı olmuş.

Senin başka işin yok mu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, ŞüpheciTürk yazdı:

Anibal nedense sende saplantı olmuş.

Senin başka işin yok mu

Saplantım  olacak tabi her mesajıma gelip konuyla alakasız iletiler  yazıp hakaret ve küfür ediyor.

Senin her mesajına  gelip konuyla alakasız iletiler yazsam küfür hakaret  etsem ve forumdan atılmasam bana karşı tavır takınmazmısın?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, SHORTWAVE yazdı:

Saplantım  olacak tabi her mesajıma gelip konuyla alakasız iletiler  yazıp hakaret ve küfür ediyor.

Senin her mesajına  gelip konuyla alakasız iletiler yazsam küfür hakaret  etsem ve forumdan atılmasam bana karşı tavır takınmazmısın?

Anibal'i 10 yıldır okurum. Hiç öyle alakasız şeyler yazıp küfür ettiğini falan görmedim.

Anibal hakaret eder elbette. İnsan aklına küfür edersen o da sana söver.

Bunu kişisel almak aslında saplantıdır. Aslolan tartışılan sorunun kendisidir burada, yüksek ahlak ! gösterisi yapmak değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, ŞüpheciTürk yazdı:

Anibal'i 10 yıldır okurum. Hiç öyle alakasız şeyler yazıp küfür ettiğini falan görmedim.

Anibal hakaret eder elbette. İnsan aklına küfür edersen o da sana söver.

Bunu kişisel almak aslında saplantıdır. Aslolan tartışılan sorunun kendisidir burada, yüksek ahlak ! gösterisi yapmak değil.

Aslolan tartışılan konunun kendisi ise konuyla ilgili ileti yazsın.

Küfür hakaret kelimeleri kullanmasın.

Bilgi vermek yerine hakaret ediyorsa aklına küfür edilir tabi.

Onun destekçisi olduğuna göre sende aynı kafadasın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.