Jump to content
SHORTWAVE

Forum üyeleri hangi bölüm mezunusunuz?

Recommended Posts

5 dakika önce, SHORTWAVE yazdı:

Aslolan tartışılan konunun kendisi ise konuyla ilgili ileti yazsın.

Küfür hakaret kelimeleri kullanmasın.

Bilgi vermek yerine hakaret ediyorsa aklına küfür edilir tabi.

Onun destekçisi olduğuna göre sende aynı kafadasın.

Anibal desteğe ihtiyacı olan biri mi ki ?

Sen daha ne demek istediğimizin kırıntısını dahi anlamamışsın.

Burası sözde ! ahlak şovu yapanların mekanı değil. Burada aslolan gerçeklerdir, gerçeklerin ortaya çıkmasıdır. Ahlakın temeli doğru bilgidir çünkü.

Karşı taraf küfür ediyormuş, ağzı bozukmuş vs. bunlara bakılmaz. Adam ne diyor, ne anlatmak istiyor sadece buna bakarız.

Kimse kimseyi tanımaz burada zaten. Biraz aklını işlet, mesele basit.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, ŞüpheciTürk yazdı:

Anibal desteğe ihtiyacı olan biri mi ki ?

Sen daha ne demek istediğimizin kırıntısını dahi anlamamışsın.

Burası sözde ! ahlak şovu yapanların mekanı değil. Burada aslolan gerçeklerdir, gerçeklerin ortaya çıkmasıdır. Ahlakın temeli doğru bilgidir çünkü.

Karşı taraf küfür ediyormuş, ağzı bozukmuş vs. bunlara bakılmaz. Adam ne diyor, ne anlatmak istiyor sadece buna bakarız.

Kimse kimseyi tanımaz burada zaten. Biraz aklını işlet, mesele basit.

Adam bilgi vermiyor diyorum sen ne diyorsun.

Direk hakaret ediyor.

Anlama özürlü müsün?

Adam tayyip erdoğanı örnek alıyormuş.

Onun taktiğini kullanıyormuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
20 minutes ago, SHORTWAVE said:

Adam bilgi vermiyor diyorum sen ne diyorsun.

Direk hakaret ediyor.

Anlama özürlü müsün?

Adam tayyip erdoğanı örnek alıyormuş.

Onun taktiğini kullanıyormuş.

Size bu noktada, olan bitenin tam doğru tanımını yapınca, "Amanda hagareddd ediyovvv" diye zırlıyorsunuz. 

İlk aldığın mesaj... Konuy değiştiren ben miyim, yoksa Democ denen şu tip mi? Orada zırlamaktan başka ne halt ediyor? Ne diyor orada:

Ateizmin bu ülkede bu halkta geleceği sıfır gibi gözüküyor. 

Ha, neymiş, ben falan böyle konuşuyormuşum da, o yüzden böyleymiş hem... Bir bok bilmeyen düdüğün tekinin lafı işte. Bu ülkede çoğunluğun kimin ardındna gittiğini görmemiş, hayatı kendi uyuz çevresi falan sanan zavallı biri. VE bizde bilgi veriyoruz: Bu millete öyle adam gibi konuşup hiç bir şey gösteremezsin. 

Ve sende işte, aynı zavallılık içinde, sazanlık ediyorsun, ama atladığın şeyin çelik bir olta iğnesi olduğunun farkında değilsin. Evet, bakıyoruz, görüyoruz, bu millet öyle konuşmaktan anlıyor, öytesini istiyor. 

Yani, sizin o ucuz ayak oyununuza düşmeye hiç niyetmiz yok, sizinle anladığınız dilden konuşacağız, hepsi bu. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, SHORTWAVE yazdı:

Herkes ile birey aynı değildir.Bireyleri gösterip herkes diyemezsin.

investor a ayrıcalık yapıldığının farkındayım.Kendisi 6 aylık üye.

Daha önce uzaklaştırma aldı.Diğer üyeler direk atılıyor.

Mesajı silinmiş.

Biraz eskisin ona karşı yazarız.

Anibal in  mesajları silinmiyor.

10 senedir aynı nickle giriyor.Eskiden göstermelik uzaklaştırma alırdı investor gibi.

Iyice saçmalamaya başladın. Herkes tanımını bireyler oluşturmuyor mu ? Kaç tane birey göstermemi istiyorsun, istersen gösterebilirim çünkü. 

6 aylık üye diye ona yapmıyoruzmuş. İyice batır kendini. Adalet arayan adamlara bak hele. 6 ayı 10 ylı 3 günü mü var bu işin ? Ne biçim savunma bu.

Kuralı savunacaksan herkese savunacaksın, yoksa iki yüzlülük ve kişisel takıntı diye kafana vururlar Türk Ateistin yaptığı gibi. Democ ta görsün bunu. 

Investorun çok mu siliniyor ben raporladım da silindi. Admin arkasından koşacak değil ya herkesin ne yazıyor bu diye. 

tarihinde NotImportant tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, NotImportant yazdı:

Iyice saçmalamaya başladın. Herkes tanımını bireyler oluşturmuyor mu ? Kaç tane birey göstermemi istiyorsun, istersen gösterebilirim çünkü. 

6 aylık üye diye ona yapmıyoruzmuş. İyice batır kendini. Adalet arayan adamlara bak hele. 6 ayı 10 ylı 3 günü mü var bu işin ? Ne biçim savunma bu.

Kuralı savunacaksan herkese savunacaksın, yoksa iki yüzlülük ve kişisel takıntı diye kafana vururlar Türk Ateistin yaptığı gibi. Democ ta görsün bunu. 

Investorun çok mu siliniyor ben raporladım da silindi. Admin arkasından koşacak değil ya herkesin ne yazıyor bu diye. 

Ben hakaret etmedim, sen bunu anlamiyorsun. Sana "salaksin" dedim, cunku oylesin. Bu bir hakaret degildir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, investor yazdı:

Ben hakaret etmedim, sen bunu anlamiyorsun. Sana "salaksin" dedim, cunku oylesin. Bu bir hakaret degildir.

Bakın ergen beyinde çıktı meydana, birde hakaret değil diyor iyice sıvıyor. 

Hadi tenten nerede adalet ve ahlak bekçiliğiniz ? Yaptığını da savunuyor bu dangalak ? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, NotImportant yazdı:

Bireylerden oluşsada  bireyin suçu herkese yüklenmez.

Ben raporlamıyorum.Çünkü birşey olmayacağını biliyorum.

Ha duvara şikayet etmişsin ha admine değişen birşey yok.:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, NotImportant yazdı:

Hadi tenten nerede adalet ve ahlak bekçiliğiniz ? Yaptığını da savunuyor bu dangalak ? 

Sen anlamiyor musun? Sen salak birisin ve sana salaksin diyorum. Bu bir hakaret degil ki. Gercek bu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
24 dakika önce, NotImportant yazdı:

Başkaları benim hakkımı savunmuyorsa bende başkalarının hakkını savunmam.:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
40 dakika önce, SHORTWAVE yazdı:

Bireylerden oluşsada  bireyin suçu herkese yüklenmez.

Ben raporlamıyorum.Çünkü birşey olmayacağını biliyorum.

Ha duvara şikayet etmişsin ha admine değişen birşey yok.:)

Bireyin suçunu yüklemiyorum o topluluğun bireylerine yani herkese yüklüyorum. Çünkü birey değil bireyler suçlu. 

Ben şikayet ettim silindi ki defalarca ettim defalarca silindi. Yani yanılıyorsun. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
28 dakika önce, investor yazdı:

Sen anlamiyor musun? Sen salak birisin ve sana salaksin diyorum. Bu bir hakaret degil ki. Gercek bu.

Tamam seninle işimiz bitti, şimdi kenardan havlamayı kes bakalım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, SHORTWAVE yazdı:

Başkaları benim hakkımı savunmuyorsa bende başkalarının hakkını savunmam.:)

Önce kim savunmalı acaba.

Başkalarının hakkını savunmazsan, onlarda seninkini savunmaz. 

►İşin özü şudur ki anibalı banlatıp seni bu forumda tutacak bir durum olamaz. Kural uygulanıyorsa herkese uygulanır. 3 seneye yaklaştı bu forumu okuyorum, democunda defalarca hakarette bulunduğunu gördüm başkalarınında. Kişisel sorunlarınızı kuralların ardına saklayarak çözmeyin. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
41 dakika önce, NotImportant yazdı:

Bireyin suçunu yüklemiyorum o topluluğun bireylerine yani herkese yüklüyorum. Çünkü birey değil bireyler suçlu. 

Ben şikayet ettim silindi ki defalarca ettim defalarca silindi. Yani yanılıyorsun. 

senin şikayetin ile  siliniyorsa iyi benim şikayetim ile silinmiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, NotImportant yazdı:

Önce kim savunmalı acaba.

Başkalarının hakkını savunmazsan, onlarda seninkini savunmaz. 

►İşin özü şudur ki anibalı banlatıp seni bu forumda tutacak bir durum olamaz. Kural uygulanıyorsa herkese uygulanır. 3 seneye yaklaştı bu forumu okuyorum, democunda defalarca hakarette bulunduğunu gördüm başkalarınında. Kişisel sorunlarınızı kuralların ardına saklayarak çözmeyin. 

Ben savunmalıyım savundumda.

Şikayet edince  birşey yapılmıyorsa ben ne yapayım.

Hakaret toleransını geniş tutarsan her kelime  hakaret olur.:)

Kişisel sorunum yok.Olsaydı her iletisine ilk hakaret eden ben olurdum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.