Jump to content

Bundan sonra anibal için gereken yapılacak...

Recommended Posts

• İleti 42
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

On 30.01.2018 at 23:06, Kenopsia yazdı:

Ne anibal'mış be

Tam da bunu yazacaktım ben. Duygularıma tercüman oldun.

Harbiden kim ki bu adam ne özelliği var da millet onu savunmak için sıraya giriyor? Bu forumda ondan daha nitelikli, donanımlı ve kaliteli yazarlar gördüm.

Adamın pek çok yerde alenen sansürsüz küfürler ettiğine de şahit oldum. Bugüne kadar kollanmasının en büyük sebebi bence Amerikancı, liberal birisi olması yani dolayısıyla forumun adminlerinin dünya görüşünü yansıtması.

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Thravelyn yazdı:

Harbiden kim ki bu adam ne özelliği var da millet onu savunmak için sıraya giriyor? Bu forumda ondan daha nitelikli, donanımlı ve kaliteli yazarlar gördüm.

Adamın pek çok yerde alenen sansürsüz küfürler ettiğine de şahit oldum. Bugüne kadar kollanmasının en büyük sebebi bence Amerikancı, liberal birisi olması yani dolayısıyla forumun adminlerinin dünya görüşünü yansıtması.

Oysa sen hiç küfür etmezsin değil mi Radikal Kemalist!

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Thravelyn yazdı:

Iyi ama, anibal, Amerikanci degil ki?

Daha okudugunuzu anlayacak kadar bile zekaniz yok.

http://www.iqtest.dk

Buradan IQ testi yapin ve IQ'nuz kadar konusun, biz de rahat edelim. :D

Sitelerde Paylaş
42 dakika önce, SHORTWAVE yazdı:

Forum kurallarını çiğnediğim için atılmadım.

Onun için rahatsız değilim.:)

Forum kurallarını belirgin biçimde ve tekrar tekrar çiğnemeyen biri atılmaz. Seni çok fazla tolere ettiler hatta. Hataydı. Sonunda üst üste attı ve girmeni istemediklerini söylediler.

Ama sana göre sen, küfür etmediğin için forum kurallarını çiğnemiş olmuyorsun tabii. Benim de burada üstünde durduğum şey buydu zaten.

Forumdan atılma gerekçesini küfür etmeye indirgeme uyanıklığını gösteriyorsunuz ama karşınızda aptal yok işte...

Sen forumu çöpe çevirmek nedeniyle atıldın mesela....

Bence son derece, hatta küfür etmekten daha önemli ve geçerli bir gerekçe bu. 

Kişisel fikrimse, Atatürk'e "Halktan aldığı vergileri içkiye yatıran ayyaş" dediğin anda atılmalı ve zinhar foruma alınmamalıydın.

Şunu düşünebilen, şuna inanabilen adamın, ateist de olsa deist vs de olsa kimseye verebileceği bir şey olmaz, zarardan başka. Bu tip saldıralar geçmişte asla tolere edilmezdi örneğin. Sen buna rağmen buradan atılmayıp forumu çöpe çevirmekten, insanları bıktırmaktan atıldıysan burada konuşma hakkın pek olmaz.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Türk Ateist yazdı:

Forum kurallarını belirgin biçimde ve tekrar tekrar çiğnemeyen biri atılmaz. Seni çok fazla tolere ettiler hatta. Hataydı. Sonunda üst üste attı ve girmeni istemediklerini söylediler.

Ama sana göre sen, küfür etmediğin için forum kurallarını çiğnemiş olmuyorsun tabii. Benim de burada üstünde durduğum şey buydu zaten.

Forumdan atılma gerekçesini küfür etmeye indirgeme uyanıklığını gösteriyorsunuz ama karşınızda aptal yok işte...

Sen forumu çöpe çevirmek nedeniyle atıldın mesela....

Bence son derece, hatta küfür etmekten daha önemli ve geçerli bir gerekçe bu. 

Kişisel fikrimse, Atatürk'e "Halktan aldığı vergileri içkiye yatıran ayyaş" dediğin anda atılmalı ve zinhar foruma alınmamalıydın.

Şunu düşünebilen, şuna inanabilen adamın, ateist de olsa deist vs de olsa kimseye verebileceği bir şey olmaz, zarardan başka. Bu tip saldıralar geçmişte asla tolere edilmezdi örneğin. Sen buna rağmen buradan atılmayıp forumu çöpe çevirmekten, insanları bıktırmaktan atıldıysan burada konuşma hakkın pek olmaz.

Atatürk ün hataları nedir diye  konu açılmış hatalarını yazmayacakmıyım.

Atatürk ün ekonomik görüşünü hatalı buluyorum.

Ne diyecem millet  sefil durumda iken zevk sefa içinde yaşayan yöneticiler için.

Sizler rahatsız olmuyorsunuz ama ben bu tip  yöneticilerden rahatsızım.

Dokunulmazlıkları olduğu için şikayette edemiyorsunuz.

@bilgivehis sorularıma cevap vereceğine ingiltere kralının atatürk ün elini öptüğünü iddia edip resim attı.Ona itiraz edince atıldım.

Atatürk ü övecem diye rezil oluyorsunuz.:)

Sitelerde Paylaş
On 31.01.2018 at 21:06, Bir Buçuk yazdı:

Bilerek mi yapıyorsunuz bilmiyorum, ama dedikleriniz hayli ilginç.

Yahu, adam küfür ediyor ve insanlar da bundan rahatsızlık duyuyorlar doğal olarak. Yok onu bu zedelemez, yok şu şu kişiler onunla uğraşıyor(uğraşmıyor demiyorum) , yok kuralları esnetmek, bunların konuyla en ufak bir alakasını göremiyorum. Tayyip Erdoğan'ın tarzına benziyor bu... Dış mihraklar, bizimle uğraşıyorlar, şöyle olursa böyle olur... Yediği bokun farkında tabi Tayyip de, o yüzden de televizyon kanallarına çıkıp karizmayı çizdirmez. İnsanların algılarını böyle yönetmeye çalışmak saçma. 

Kimseyi tersi davranması için kışkırtmaya gerek yok. Burası bir forum. Kimse buradan atıldı diye kahrolmaz, veya biri atıldı diye forum da ölmez. Burada küfrü hakeden bir sürü üye var. Buranın işlemesinde bir payım varsa ve ben küfür edebilecekken etmiyor, edebimle yazıyorsam bunun ötesi yoktur. Kimsenin donanımı ona bir ayrıcalık sağlamamalıdır. Çünkü herkes kendine göre en donanımlı, en iyi, en bilgilidir ve karşısındakiler de en aptal ve en hakareti hak eden insanlardır her zaman. Ateistforum'un kurallarının varlığı burayı korumak ve düzgün tartışma ortamına zemin hazırlamak içindir. Bu ortamı bozanın kimliği önemli değildir, önemli dediğiniz anda bir AKP'liden farkınız kalmaz.

Yönetim konularını buraya taşıyacak değilim. Hatta, bu başlık olmasın diye dilerdim. Ama madem açılmış ve bazı iddialar var, cevap vermeden geçmek olmaz. Anibal'ı severim ve saygı duyarım, yazılarını da eğer bilgi içeriyorsa severek okurum. Ama bazı gerçeklerden de bahsetmek gerekiyor.

Sevgiler.

Bir Buçuk'a tamamiyle katılıyorum. Yerinde ve doğru bir yorum yapmıştır. Kişi allemi-i cihan olsa bile, edepli olmak zorundadır. Üstelik ayırım göstermeden gelene gidene geçiriyorsa bu işte bir sakat vardır. O sakat da kişinin kendisindedir.

Bu soruna o kişiye "birikimli" diyerek arka çıkmak yerine; ağzına ayar vermesi, kendini toparlaması yönünde baskı yapmak ya da telkinde bulunmak daha pozitif bir yaklaşımdır.

Sitelerde Paylaş
31 dakika önce, Phaselis yazdı:

Bir Buçuk'a tamamiyle katılıyorum. Yerinde ve doğru bir yorum yapmıştır. Kişi allemi-i cihan olsa bile, edepli olmak zorundadır. Üstelik ayırım göstermeden gelene gidene geçiriyorsa bu işte bir sakat vardır. O sakat da kişinin kendisindedir.

Bu soruna o kişiye "birikimli" diyerek arka çıkmak yerine; ağzına ayar vermesi, kendini toparlaması yönünde baskı yapmak ya da telkinde bulunmak daha pozitif bir yaklaşımdır.

senden anibal kadar gıcık duysamda  doğru birşey yazmışsın.:)

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, SHORTWAVE yazdı:

senden anibal kadar gıcık duysamda  doğru birşey yazmışsın.:)

"duysamda" kelimesinde "da" ayrı yazılacak... "birşey" de bitişik değil, ayrı ayrı yazılacak...

Gıcık duymak şeklinde bir kullanım yoktur. Bazen boğazdaki bir gıcık için kullanılsa da buradaki kullanım yanlıştır.

Söz konusu argo deyim "gıcık almak, gıcık kapmak, ya da gıcık olmak" olabilir. Gıcık duymak olmaz...

Yine de, her ne olursa olsun anibal saygıyı hak eden biridir...

Sitelerde Paylaş

Anibal toplum içinde nasıl kurallara uyuyorsa burada da uymalıdır. toplum içinde sövmeden konuştuğu ortamlar mutlaka vardır. öyleyse burada da sövmeden yapabilir. bunu yapabileceğine inanıyoruz Anibal. teşekkürler.

tarihinde Burakey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
15 saat önce, SHORTWAVE yazdı:

Atatürk ü övecem diye rezil oluyorsunuz.

Bataklıkta olup da rezilliği modernlik sanan ukala olduğun için ciddiye alınmıyorsun, hep ben diyorsun, en iyi ben bilirimden gidiyorsun, Atatürk düşmanlığından keyif alacak kadar hainsin, sonra da sana cevap vermeye değer görülmeyince bunu zafer sayan aptalsın.

Günümüz kapitalizmi ile Atatürk kapitalizmini ayıramayacak kadar bilinçten yoksunsun, liberal ekonomi ile karma ekonomiyi dahi aynı kefeye koyan ve bunu da iyi niyetle yapmayan birine cevap vermemizi bekliyorsun, senin Atatürk düşmanlığını böyle beslememizi istiyorsun, her tarafından art niyet taşıyor.

Bunları bilmemize rağmen bir-iki cevap verdim, hataydı...

Sitelerde Paylaş
22 saat önce, SHORTWAVE yazdı:

Atatürk ün hataları nedir diye  konu açılmış hatalarını yazmayacakmıyım.

Atatürk ün ekonomik görüşünü hatalı buluyorum.

Ne diyecem millet  sefil durumda iken zevk sefa içinde yaşayan yöneticiler için.

Sizler rahatsız olmuyorsunuz ama ben bu tip  yöneticilerden rahatsızım.

Dokunulmazlıkları olduğu için şikayette edemiyorsunuz.

@bilgivehis sorularıma cevap vereceğine ingiltere kralının atatürk ün elini öptüğünü iddia edip resim attı.Ona itiraz edince atıldım.

Atatürk ü övecem diye rezil oluyorsunuz.:)

Böceksin sen. Başka da bir şey değil.

Atatürk hakkında böyle şeyler yazdığın her defa sana "Ayyaş babandır" demiştim bir başlıkta.

Yine tekrar edip geçeyim. Ayyaş babandır.

Benim için bundan ibaretsin, aman da ekonomi, yöneticiler vs vs deyip durman hikaye bile değil.

Hadi git şimdi aman da babama küfretti diye şikayet et, ağla. Malum, başlıkta yazdıklarımın ana ekseni sen ve senin gibi cahil ve ahlaksız ahmakların ortamı domine etme hevesi ve bu heves nedeniyle yönetime bel altı çalışması.

Velhasıl sorun çok... 

Çok da, sizde onu anlayacak ahlak yok. 

Sitelerde Paylaş

LOL

Ataturk, luks yasamak icin savasmis, ulke isleriyle ugrasmis daha sonra da istedigini elde etmis, degil mi? Hahaha. Oyle bir kisiligi olsaydi, bu islerle mi ugrasirdi?

Ben su an bir tatil bolgesindeyim. Bircok yerde icki satisi var. Ataturk afislerini de gordum. Insani da daha ozgur ve saygili.

Nerede ozgur ve saygili insanlar varsa, orada icki serbest oluyor, daha Ataturkcu oluyorlar. Okuzlerin, tecavuzculerin oldugu yerde de Ataturk'e dusman olan cok bulunuyor. Rahatca icki de icilemiyor tabi.

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, Cold storage yazdı:

LOL

Ataturk, luks yasamak icin savasmis, ulke isleriyle ugrasmis daha sonra da istedigini elde etmis, degil mi? Hahaha. Oyle bir kisiligi olsaydi, bu islerle mi ugrasirdi?

Ben su an bir tatil bolgesindeyim. Bircok yerde icki satisi var. Ataturk afislerini de gordum. Insani da daha ozgur ve saygili.

Nerede ozgur ve saygili insanlar varsa, orada icki serbest oluyor, daha Ataturkcu oluyorlar. Okuzlerin, tecavuzculerin oldugu yerde de Ataturk'e dusman olan cok bulunuyor. Rahatca icki de icilemiyor tabi.

Dedende savaştı.Atatürk gibi keyif sürdü mü?:0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, SHORTWAVE yazdı:

Dedende savaştı.Atatürk gibi keyif sürdü mü?

Atatürk'e keyif sürdü gibi aşağılayıcı bir hakaret ve iftira yapacak kadar alçaksın.

Forumu Atatürk'e hakaret ve iftira amaçlı kullanıyorsun, bütün mesajların bunun üzerine kurulu, alçaklığın keyfini sürüyorsun...

Sitelerde Paylaş
On 30.01.2018 at 21:09, administrator yazdı:

HAKLI ŞİKAYETLER VAR, KEZA BİZLER DE GÖRÜYORUZ Kİ ANİBAL HİÇ BİR UYARIYA ALDIRMADAN PİS BİR USLUPLA YAZIYOR. ONUN ÜSLUBUNU GÖRENLER DE  AYNI ŞEKİLDE YAZMAYA BAŞLADILAR. ADAM GİBİ YAZSA BU FORUMDA ONDAN FAYDALANANLAR OLACAKTIR, AMA BU ŞAHIS KÜFÜRÜ SEVİYOR. SAYISIZ KERE KENDİSİNİ UYARMAMIZA RAĞMEN BİZLERE ALDIRMAYIP PİS AĞIZLA YAZMASINA ARTIK MÜSAMAHA GÖSTERİLMEYECEKTİR.

BUNDAN SONRA ANİBAL HİÇ BİR ŞEKİLDE KOLLANMAYACAK, YAZDIĞI İLK PİS İLETİDE FORUMDAN ATILACAKTIR. FORUM KATILIMCILARI ANİBAL'DEN BU TÜR BİR İLETİ GÖRDÜKLERİNDE RAPORLAMALIDIRLAR.

Şikayet edenleri atın forumdan.....Ciddiyim!!!  Bu foruma en büyük zararı anibal'in küfürleri değil;  o sünepelerin çoğunlukta olduğu aklın ırzına geçen "küfürsüz" iletileri verecektir..... 

tarihinde Şef tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, democrossian yazdı:

Kısa dalga uzun kuyruk... Atatürk ateş böceği değil, bir yıldız... Ona bataklıktan pis dilini uzatman bir halt yiyorsun anlamına gelmez. 

Atatürk ün neresi yıldız. 

Övdüğünüz adam  dinleri saçma buldu ama güneş dil teorisi mu kıtası gibi saçmalıklara inandı.

Aptalca bir ekonomik yöntemi seçti.

Suçu ardıllarına atacağınıza kaynağa atın.:)

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...