Jump to content

Fiziksel Sorunlarım

Recommended Posts

Fiziksel sorunlarım canımı sıkıyor. Yüzümde kırmızı sivilce izleri var ve çukur şeklinde izlerde var. Ayrıca yüzümde tüylenme sorunu da var çok tüylü suratım. Hafif göbeğim var. Soğuğa çıktığım zaman ellerim mosmor oluyor ve kızarıyor. Saçlarım kepekli. Dişlerim bakımsız... Bu durum çok canımı sıkıyor. 

Tüm günüm evde geçiyor. Arkadaşım yok. Evde azda olsa ders çalışıyorum üniversiteye hazırlık yapıyorum. Bir kız arkadaşım olmasını isterdim ama olmayacak biliyorum. Yakışıklı biri olsamda olmayacak kız arkadaşım. Kendimi hiç sevmiyorum. Özgüvensiz biriyim. :(

Sitelerde Paylaş
  • İleti 475
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

2 hours ago, ateistfikir said:

Yüzümde kırmızı sivilce izleri var ve çukur şeklinde izlerde var. Ayrıca yüzümde tüylenme sorunu da var çok tüylü suratım. Hafif göbeğim var. Soğuğa çıktığım zaman ellerim mosmor oluyor ve kızarıyor. Saçlarım kepekli. Dişlerim bakımsız... Bu durum çok canımı sıkıyor. 

Canını boşuna sıkıyorsun. İlerleyen yaşlarda bunların hiçbir kıymet-i harbiyesi kalmıyor. Çirkindi güzeldi, hiçbirinin bir önemi yok. Üniversiteye hazırlanıyorsan sana çok ciddi tavsiyem, eğer tıp ve diş hekimliği için hazırlanmıyorsan kesinlikle 4 yıllık okuma. Ha babanın inşaat şirketi vardır mimarlik istiyorsun felan onu bilemem. Git, 2 yıllık itfaiye, ekmekçilik gibi düşük kpss ile hemen iş bulabileceğin bir bölüm oku. İşe gir, sonra dgs ile 4 yıla çevir maksat 6 ay askerlik yapasın. Memur olduktan sonra sırtını sana dayayıp rahat etmek isteyen o kadar karı kız türeyecek ki başına... Kimse senin saçının kepeğini, sivilcenin çukuruna bakmaz. Bunlarla değil geleceğin hakkında kaygılan.

Bak tekrar söylüyorum, beni tanımıyorsun ama bana güven. Sakın ama sakın! Tıp ve diş hakimliği dışında 4 yıllık bir bölüm okuma (PDR, hukuk, eczacılık... hepsi top attı. İİBF'ye gideceğine sanayiye git bir mesleğin olsun.) 2 yıllık rahat iş bulabileceğin bir bölüm oku, mesala otomativ. İşine gir, sonra saçındaki kepeğe kurban olacak kızlar sıraya dizilir.

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, ateistfikir yazdı:

Fiziksel sorunlarım canımı sıkıyor. Yüzümde kırmızı sivilce izleri var ve çukur şeklinde izlerde var. Ayrıca yüzümde tüylenme sorunu da var çok tüylü suratım. Hafif göbeğim var. Soğuğa çıktığım zaman ellerim mosmor oluyor ve kızarıyor. Saçlarım kepekli. Dişlerim bakımsız... Bu durum çok canımı sıkıyor. 

Tüm günüm evde geçiyor. Arkadaşım yok. Evde azda olsa ders çalışıyorum üniversiteye hazırlık yapıyorum. Bir kız arkadaşım olmasını isterdim ama olmayacak biliyorum. Yakışıklı biri olsamda olmayacak kız arkadaşım. Kendimi hiç sevmiyorum. Özgüvensiz biriyim. :(

Hocam sizin yaşadığınız sorunları bende yaşıyorum.Bende de sıfır özgüven utangaç,ve aşırı asosyal biriyim.Benimde tüm günüm sizin gibi evde geçiyor.Bende üniversite sınavına çok az çalışıyorum,bende liseyi geçen sene bitirdim.

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, Tengiz yazdı:

Canını boşuna sıkıyorsun. İlerleyen yaşlarda bunların hiçbir kıymet-i harbiyesi kalmıyor. Çirkindi güzeldi, hiçbirinin bir önemi yok. Üniversiteye hazırlanıyorsan sana çok ciddi tavsiyem, eğer tıp ve diş hekimliği için hazırlanmıyorsan kesinlikle 4 yıllık okuma. Ha babanın inşaat şirketi vardır mimarlik istiyorsun felan onu bilemem. Git, 2 yıllık itfaiye, ekmekçilik gibi düşük kpss ile hemen iş bulabileceğin bir bölüm oku. İşe gir, sonra dgs ile 4 yıla çevir maksat 6 ay askerlik yapasın. Memur olduktan sonra sırtını sana dayayıp rahat etmek isteyen o kadar karı kız türeyecek ki başına... Kimse senin saçının kepeğini, sivilcenin çukuruna bakmaz. Bunlarla değil geleceğin hakkında kaygılan.

Bak tekrar söylüyorum, beni tanımıyorsun ama bana güven. Sakın ama sakın! Tıp ve diş hakimliği dışında 4 yıllık bir bölüm okuma (PDR, hukuk, eczacılık... hepsi top attı. İİBF'ye gideceğine sanayiye git bir mesleğin olsun.) 2 yıllık rahat iş bulabileceğin bir bölüm oku, mesala otomativ. İşine gir, sonra saçındaki kepeğe kurban olacak kızlar sıraya dizilir.

Tavsiyeye bak... Gerizekali.

Sitelerde Paylaş
4 hours ago, Cold storage said:

Tavsiyeye bak... Gerizekali.

Tavsiyemi mantıklı bulabilir ya da bulmayabilirsin. Mantıklı bulmadığın konulara eleştiri getirir, mantık kurar, beni yanlışlar ve böylece benim fikir dünyamı da genişletebilirsin. Yahut "ben buna vakit ayıramam" deyip, iletimi okumayıp ya da yanlışlıkla okuyup cevap vermeyipte geçebilirdin.

Ancak bu yetilerden yoksunsun ve köpek gibi havlamaklı bir hilkatin var. Sana sen gibi havlamamı bekleme zira havlayan köpeğe insanın vereceği cevap "hoşt" dur. Hoşt.

Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, Tengiz yazdı:

Tavsiyemi mantıklı bulabilir ya da bulmayabilirsin. Mantıklı bulmadığın konulara eleştiri getirir, mantık kurar, beni yanlışlar ve böylece benim fikir dünyamı da genişletebilirsin. Yahut "ben buna vakit ayıramam" deyip, iletimi okumayıp ya da yanlışlıkla okuyup cevap vermeyipte geçebilirdin.

Ancak bu yetilerden yoksunsun ve köpek gibi havlamaklı bir hilkatin var. Sana sen gibi havlamamı bekleme zira havlayan köpeğe insanın vereceği cevap "hoşt" dur. Hoşt.

Aptal.

Sitelerde Paylaş

Konu kızlar ise, fiziksel görünümüzün onlar açısından pek önemi yok. En azından, beğeneceğiniz her kız türünden, yani kısa, uzun, zayıf, şişman, sarışın esmer, güzel çirkin vs. vs. şeklinde, sizi kabul edecek bir sürü kız olacaktır. Temel olarak, kızlar, kadınlar sizin tipinize bakmaz. 

Peki neye bakarlar? Bakımlı olmanıza. Temiz olun, teninize uyan şeyler falan giyin, saçınız başınız derli toplu olsun. Leş gibi kokmayın falan.

Ama şunun önemi var, aynaya bakıp kendinizi beğenmiyorsanız, bu özgüveninizi düşürür ki, bir kız için özgüvenli olmayan, eziktir, erkek olarak seçilmeyecek erkektir. Bunun tek istisnası, hayatınızı zehir edecek belli tip kızlardır ve maalesef etrafta bolca bulunur. O kızlar öyle ezik ve statü sahibi birini ararlar, işte yukarda bahsedilen gibi işi gücü olan falan cinsinden.

Özgüveninizi yükseltmeniz lazım. Bunun da yolu, öncelikle spor. Kaslarınıza güvenebilmeniz lazım. Bir şeyleri kaldırabildiğinizi, bir şeyleri koşabildiğinizi görmek, bilmek, sizin kendinize güveninizi artırır. Ardından okumak gelir, roman vs. yerine, felsefe ve bilime, özellikle psikoloji ve sosyolojiye dair kitaplar okumalısınız. Bu çevrenizi daha iyi tanımanızı sağlar. 

Bir de başarılarınız olmalı. Kendinize hedefler koyun ve gidip başarın. Bu telefon faturasını ödemek de olabilir. 

Mümkünse, balık ve avcılık hobileriniz olsun. Balık hobiniz ise, daha büyük balığı yakalamanın peşinde koşun. Avcılık yapıyorsanız, en uzaktaki avlağı düşünün her daim, olabildiğince bilmediğiniz, uzak avlaklara gidin. 

Bu fiziksel sorunları aşmanın da yolları var, fakat, sağalm bir duruş, spor, etkili bir yaşam, pek çok hastalığın, sivilceler dahil, devası olacaktır zaten.

Sitelerde Paylaş

Erkekler kadar olmasa da kızlar da kadınlar da tipe bakarlar. Bakıyorlar da. Kendi deneyimlerimden ve etrafımdan gayet iyi biliyorum. Özellikle tek gecelik ilişkilerde daha da çok bakarlar.

Ama kızlardan ziyade kadınlar bakarlar. Cinsel tatmini yaşamış olan ve bunu ön planda tutan kızlar, yani kadınlar için tip gayet de belirleyicidir. Erkeğin güzeli kadının güzeline, kadının güzeli de erkeğin güzeline bakar kardeşim. Yüzlerce örneğinizi görmüş, hatta bizzat yaşamışızdır da. İşin evrimsel hikayesi hakkında senin kadar laf üretemeyecek olsak da örneklerini yaşamışız, görmüşüzdür. Daha önce de söyledim teorine diyecek yok ama pratik dersen sallanmakta...

Bu arada balık avlak falan dedin ya ne balık kaldı ne de avlak memlekette. Kütahya'da bir zamanlar doğa harikası bir Yedi Göller vardı. Dehşetli sazan, bazen de yayın çıkardı. Teee 90'larda şerefsiz Kütahya Belediyesi oraya çöp ve fabrika atığı dökmeye başlamıştı. Oltamız elimizde zehirlenip suyun yüzüne vurmuş o güzelim balıkları gördükçe kahrolurduk. Son aldığım duyumlara göre bizim Yedi Göller şimdi tam bir bataklığa dönmüş. Hemen yanına bir de Toki konutları yapmışlar. Herhalde sivrisinekler aç kalmasın diyedir...

Türkiye'de tatlı su kaynaklarını tehdit eden tek şey doğa düşmanı yönetim anlayışının bu tür alçakça uygulamaları, yani insan eliyle yaratılan kirlilik ve doğa katliamı değil. Çünkü Türkiye büyük bir hızla çölleşiyor. Göller ve nehirler ya kuruyor ya da yerlatı sularına karışıp gidiyor. Habire orada burada inşa edilen HES'ler de bu süreci hızlandırıyor. Benim Türkiye'de balık tutmadığın göl yok gibidir ve balık avı sitelerden sık sık göllerin son durumlarını takip ederim. İyi av veren çok az avlak kaldı ve bunların yerlerini bilenler de sır gibi saklıyor. Denizler dersen kaçak ve aşırı avlanma sonucu denizlerde de hayat yok. Arada bir lidaki, ısparoz, gopez ve şanslıysan çupra çıkıyor. Ama büyük balık diyorsun da ancak tekneyle açılırsan büyük balık yakalayabilirsin. Kıyıdan tutabileceğin en baba balık sarpa olur, o da sadece baharda tat verir. Üç kuruşluk zevkimiz vardı onun da içine sıçtılar! Şerefsizler

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, anibal yazdı:

Konu kızlar ise, fiziksel görünümüzün onlar açısından pek önemi yok. En azından, beğeneceğiniz her kız türünden, yani kısa, uzun, zayıf, şişman, sarışın esmer, güzel çirkin vs. vs. şeklinde, sizi kabul edecek bir sürü kız olacaktır. Temel olarak, kızlar, kadınlar sizin tipinize bakmaz. 

Peki neye bakarlar? Bakımlı olmanıza. Temiz olun, teninize uyan şeyler falan giyin, saçınız başınız derli toplu olsun. Leş gibi kokmayın falan.

Ama şunun önemi var, aynaya bakıp kendinizi beğenmiyorsanız, bu özgüveninizi düşürür ki, bir kız için özgüvenli olmayan, eziktir, erkek olarak seçilmeyecek erkektir. Bunun tek istisnası, hayatınızı zehir edecek belli tip kızlardır ve maalesef etrafta bolca bulunur. O kızlar öyle ezik ve statü sahibi birini ararlar, işte yukarda bahsedilen gibi işi gücü olan falan cinsinden.

Özgüveninizi yükseltmeniz lazım. Bunun da yolu, öncelikle spor. Kaslarınıza güvenebilmeniz lazım. Bir şeyleri kaldırabildiğinizi, bir şeyleri koşabildiğinizi görmek, bilmek, sizin kendinize güveninizi artırır. Ardından okumak gelir, roman vs. yerine, felsefe ve bilime, özellikle psikoloji ve sosyolojiye dair kitaplar okumalısınız. Bu çevrenizi daha iyi tanımanızı sağlar. 

Bir de başarılarınız olmalı. Kendinize hedefler koyun ve gidip başarın. Bu telefon faturasını ödemek de olabilir. 

Mümkünse, balık ve avcılık hobileriniz olsun. Balık hobiniz ise, daha büyük balığı yakalamanın peşinde koşun. Avcılık yapıyorsanız, en uzaktaki avlağı düşünün her daim, olabildiğince bilmediğiniz, uzak avlaklara gidin. 

Bu fiziksel sorunları aşmanın da yolları var, fakat, sağalm bir duruş, spor, etkili bir yaşam, pek çok hastalığın, sivilceler dahil, devası olacaktır zaten.

Zekayi unuttun. Eger zeka varsa, bu dediklerin olmasa da olur. Tabi ezik olmamak gerek. Ezik bir erkegi hicbir kiz istemez bence de.

Sitelerde Paylaş
46 minutes ago, ŞüpheciTürk said:

Erkekler kadar olmasa da kızlar da kadınlar da tipe bakarlar. Bakıyorlar da. Kendi deneyimlerimden ve etrafımdan gayet iyi biliyorum. Özellikle tek gecelik ilişkilerde daha da çok bakarlar.

Ama kızlardan ziyade kadınlar bakarlar. Cinsel tatmini yaşamış olan ve bunu ön planda tutan kızlar, yani kadınlar için tip gayet de belirleyicidir. Erkeğin güzeli kadının güzeline, kadının güzeli de erkeğin güzeline bakar kardeşim. Yüzlerce örneğinizi görmüş, hatta bizzat yaşamışızdır da. İşin evrimsel hikayesi hakkında senin kadar laf üretemeyecek olsak da örneklerini yaşamışız, görmüşüzdür. Daha önce de söyledim teorine diyecek yok ama pratik dersen sallanmakta...

Bu arada balık avlak falan dedin ya ne balık kaldı ne de avlak memlekette. Kütahya'da bir zamanlar doğa harikası bir Yedi Göller vardı. Dehşetli sazan, bazen de yayın çıkardı. Teee 90'larda şerefsiz Kütahya Belediyesi oraya çöp ve fabrika atığı dökmeye başlamıştı. Oltamız elimizde zehirlenip suyun yüzüne vurmuş o güzelim balıkları gördükçe kahrolurduk. Son aldığım duyumlara göre bizim Yedi Göller şimdi tam bir bataklığa dönmüş. Hemen yanına bir de Toki konutları yapmışlar. Herhalde sivrisinekler aç kalmasın diyedir...

Türkiye'de tatlı su kaynaklarını tehdit eden tek şey doğa düşmanı yönetim anlayışının bu tür alçakça uygulamaları, yani insan eliyle yaratılan kirlilik ve doğa katliamı değil. Çünkü Türkiye büyük bir hızla çölleşiyor. Göller ve nehirler ya kuruyor ya da yerlatı sularına karışıp gidiyor. Habire orada burada inşa edilen HES'ler de bu süreci hızlandırıyor. Benim Türkiye'de balık tutmadığın göl yok gibidir ve balık avı sitelerden sık sık göllerin son durumlarını takip ederim. İyi av veren çok az avlak kaldı ve bunların yerlerini bilenler de sır gibi saklıyor. Denizler dersen kaçak ve aşırı avlanma sonucu denizlerde de hayat yok. Arada bir lidaki, ısparoz, gopez ve şanslıysan çupra çıkıyor. Ama büyük balık diyorsun da ancak tekneyle açılırsan büyük balık yakalayabilirsin. Kıyıdan tutabileceğin en baba balık sarpa olur, o da sadece baharda tat verir. Üç kuruşluk zevkimiz vardı onun da içine sıçtılar! Şerefsizler

Sende mi Kütahya'lısın :89::0_80cbc_37a71a73_L:

Kadınlar erkeklerin tipine bakmaz. 

Ama bu genelde yanlış anlaşılır, zira bu meseleler o kadar özet geçilemez. 

Kadınlar, erkekte potansiyel bekler. Bu ilk husus. Seks açlığı çeken, özellikle yaşı ilerlemiş kadında, elbette bu potansiyele bakacaktır. Ama konumuz bu değil.

Bu tanımı, şöyle anlamak daha doğru olur: Bir kadını, herhangi birini, amiyane tabirle tavlamak için, tipinizin önemi yoktur. 

Tabi bu gene biraz daha açılması lazım. Tipiniz yerindeyse, elbette avantaj. Ama tipsizin teki olmanız bunu yapamazsınız anlamına gelmez. 

Sitelerde Paylaş
17 saat önce, ateistfikir yazdı:

Evvela kendimi bakıma çek. Sivilceler için bir dematoloğa görün, sana ne yapacağını söyler. Muhtemelen hala hormonlarla ilgili, zaten geçecek ama bu süreçte neyle temizlemelisin veya bir sorun varsa ne tür ilaç kullanmalısın, en iyi o bilir ve yönlendirir. Ama durum her ne olursa olsun siyah nokta vb için bir bakım yaptır. Sanıyorum daha önce de söylemiştim, bu işlem sanıldığı gibi pahalı bir işlem değil, inanılmaz da yararlı. Cildinin hava aldığını hissedeceksin ve o siyah noktalar temizlendiği için tekrar sivilceye dönüşmeyecek. 100-150 Lira arasıdır bu bakımlar. Zırt pırt gitmen gerekmiyor zaten. Saçlarını da o sırada sorarsın. Ama hani doğru şampuan ve sık yıkamakla kurtulabileceğin bir sorun bu. Ben hiç kepek gibi sorunlar yaşamadım ama bildiğimiz bebek şampuanları her bakımdan iyidir, uzun yıllardır Jonhson Baby Shampoo kullanıyorum. Sen erkeksin, dolayısıyla saçların muhtemelen kısa. Bunu kullanmak senin için daha da kolay. Bunları daha iyi görünme isteğinden çok, sağlık sorunu olarak değerlendirmek lazım. 

Ama ondan da önce ilk iş dişlerini sağlam şekilde fırçalamakla başla. Belki de en önemlisi bu. Ben ergen yaşımda da gençliğimde de şu yaşımda da ilk iş dişe bakarım mesela, kadın da erkek de olsa kişi, basbayağı dişiyle değerlendiririm. Dişlerin inci gibi değil, bakımlı ve tertemiz olması lazım. Eller de öyle. Tırnaklar kısa ve temiz olacak vs... 

Ellerin için de bildiğimiz Arko, Nivea gibi kremlerden kullanman yeter. Vazelin bile olur. Dışarı çıkarken sürersen biraz korur, zaman içinde elinin yüzeyini düzeltir.

Bunları bi hallet önce. Kişisel bakımına, temizliğine özen göstermeden özgüven filan gelmez emin ol. Sık duş almak ve bu basit bakımları yapmak depresyona da çok iyi gelir.

Geri kalanı anibal yazmış.

Yani dediği gibi, evet, kızlar yakışıklılığa falan değil, temiz ve bakımlı olmaya bakarlar. Özgüveni yüksek adama bakarlar. Yakışıklılık, güzellik gibi durumlar kesinlikle avantajdır ancak bunlar ilk filtrelerdir, dolayısıyla çok kolay elenirler. Onca güzel kız çirkin, ya da en azından sıradan görünümlü adamda ne buluyor sence?

Bakımlı, temiz olacaksın, kafanın çalıştığını ve kendine güvendiğini vücut dilin zaten gösterir. 

Bizim sorunumuz başkaları adına düşünmek aslında... Onlar nasıl görüyor, ne düşünüyor falan diyor, sonra da kendimizi onlara layık görmeyip bir şekilde aşağılıyoruz. Onları yüceltip yüksek görmekten çok, kendimizi küçük görüyoruz. 

Halbuki kimse kendimizden daha önemli, daha özel, daha değerli değil. Kesin olarak değil. Kendimize verdiğimiz kadar değer görüyoruz.

Bir de bunu abartıp şaşanlar, kendini başka türlü küçük düşürenler var tabii, o da başka bir konu.

Sitelerde Paylaş

kız arkadaş olaylarını geç,o zaman kızlar çok erkek arkadaş isteselerdi değil mi? ,günümüzde öyle safça seveni bulmak sıkıntı sen kendini işine bak nasıl para kazanırımın hangi alanda ben daha yetenekliyim ne yapmak istiyorum ne yapabilirim bunların hesabına bak.Kişisel bakımına olduğunca dikkat et problemlerinle ilgili doktora git bir çözüm arayışına gir eğer mümkünse.Dışarı çık etrafına bak arabaları erkekler sürüyor çalışanlar daha çok erkekler evde oturanlar kadınlar,poşetleri taşıyanlar erkekler,hesabı ödeyenler erkekler,işleri organize edenler erkekler çoğunlukla, bir çift laf etmeye çalıştığım çok nadir kadınlar sohbet edilecek muhabbete sahip bilgili ve kültürlü idi,ne yazık ki kadınlar daha çok yakışıklı ve olabildiğince zengin arayış içindeler ve en soyut ifadeyle kendi kriterlerince aşk arıyorlar,hatta kadınlardan bazılarını şöyle derken duyabilirsin yanlış erkeği seçmişim ah şu yanlış kararlarım vs.Yaptıkları ayıplık köle aramak.Erkeklerse cinsellik ve güzellik arıyorlar erkeklerin aptallığı ve zaafı da bu, aşk arama haline düşen erkeklerde aynı durumdalarİki tarafta kriterler farklı demek istediğim.Aşkta geçmiyor mu?geçiyor ee sonra ne olucak? kimse sormuyor.Kafa dengi birisi mutlaka ortaya çıkacaktır elbette,yani iyi davrandığında iyi geri dönüş aldığın kişi ortaya çıkacaktır,önyargılı davranman için yazmadım ama aklında tut bunları ve şu sözü motto edin: " Tutkunuzla hareket edecekseniz, bırakın dizginleri mantığınız tutsun" Benjamin Franklin

Sitelerde Paylaş
44 dakika önce, anibal yazdı:

Sende mi Kütahya'lısın :89::0_80cbc_37a71a73_L:

Kadınlar erkeklerin tipine bakmaz. 

Ama bu genelde yanlış anlaşılır, zira bu meseleler o kadar özet geçilemez. 

Kadınlar, erkekte potansiyel bekler. Bu ilk husus. Seks açlığı çeken, özellikle yaşı ilerlemiş kadında, elbette bu potansiyele bakacaktır. Ama konumuz bu değil.

Bu tanımı, şöyle anlamak daha doğru olur: Bir kadını, herhangi birini, amiyane tabirle tavlamak için, tipinizin önemi yoktur. 

Tabi bu gene biraz daha açılması lazım. Tipiniz yerindeyse, elbette avantaj. Ama tipsizin teki olmanız bunu yapamazsınız anlamına gelmez. 

Ben kadınlar sadece tipe bakar demedim dikkat edersen. Tipe daha çok erkek bakar, erkek için önce fiziksel güzellik gelir çoğu zaman. Ve sağlıklı hiçbir erkek güzel bir kadına hayır diyemezken, kadınlar içinse durum büsbütün farklıdır. Kadın daha çok ruha bakar, erkeğin karakterine ve toplum içindeki konumuna bakar. Dişi Lepistes balığı bile en öndeki erkekle çiftleşir. Ama kadınların ezik yetiştiği bizim gibi aşırı erkek egemen toplumlarda bu daha da çok böyledir. Yani senin söylediklerin daha çok Müslüman, kadınlığını tam anlamıyla yaşayamayan ezik kadın tiplemesiyle örtüşüyor. Ama bu böyleyken "Bir kadını, herhangi birini, amiyane tabirle tavlamak için, tipinizin önemi yoktur." demek olayı bilmemektir. Çünkü kadınlar da tipe önem verirler. Yüzdeki simetriye, vücudun şekline, zindeliğine, gücüne, çekicliğine vs. cinsi özelliklerine elbette bakarlar. Hatta bazıları vardır ki bakmakla da kalmayıp sırf bu vasıfları için erkeklerle yatarlar. Dediğim gibi sahada olmak farklı bir şey. Yıllarca barlarda, gece klüplerinde müzisyenlik yapmış biri olarak hovardalığın ne olduğunu biz de biraz biliriz anadın mı. Ha bu arada tip derken aslında vücut dili demek istiyorum. Ki esasen epey farklı şeyler. Çünkü tip sadece basit bir görsel imaj. Ama diğer yandan beden dilinin içine sağlıklı olmak, çekici olmak, güçlü ve atik olmak, atletik olmak gibi karşı cinsi oldukça etkileyen özellikler de girer ki bu da işin çehresini epeyce değiştirebilir. Ayrıca insan kişiğini de bedenine bir şekilde yansıttığına göre bunu hiç de küçümsememek lazımdır. İnsan bir bütün sonuçta.

Bu arada nerede ve nasıl büyük balık tuttuğunu hala söylemedin. Gölde avlancaksan Antalya'da Oymapınar var, çok derin ve çok sağlıklı bir göl. Adam boyu aynalı var. Ya da bin kilometre yapıp taa Artvin'e, Gümüşhane'ye ya da dağlık bölgelerdeki bakir göllere gitmen lazım ki o da olacakiş değil. Denizlerde bir tek Çanakkale tarafları iyi balık veriyor. Senin başka bildiğin varsa yaz da biz de bilelim.

Sitelerde Paylaş

Benim dislerim genetik olarak zayif. Duzgunler ama hemen curumeye basliyorlar, sarariyorlar. Bu yuzden Crest 3D Whitestrips siparisini verdim. Herkes basarili bir urun oldugunu soyluyor. Sonuclari inanilmaz.

Amazon'dan aldim bu arada. Turkiye'de cok daha pahali.

Sivilceler zamanla geciyor ama siyah noktalar icin ben de bakim yaptiracagim.

El ve ayak kremleri cildimi yagli birakiyor. Boyle yapmayan bir urun var mi?

Sitelerde Paylaş

Yukarda bir yerde, melanet kadınların, erkeğin statüsüne bakacağını söylemiştik. Onlardan da bolca bulunduğunu.

Gene aynı nüansı kaçırıyorsun biraz. Tipin falan düzgünse, işin daha kolay olabilir elbette. Ama bu tipin kötüyse, başaramazsın demek değil.

Sitelerde Paylaş
22 minutes ago, Cold storage said:

Benim dislerim genetik olarak zayif. Duzgunler ama hemen curumeye basliyorlar, sarariyorlar. Bu yuzden Crest 3D Whitestrips siparisini verdim. Herkes basarili bir urun oldugunu soyluyor. Sonuclari inanilmaz.

Amazon'dan aldim bu arada. Turkiye'de cok daha pahali.

Sivilceler zamanla geciyor ama siyah noktalar icin ben de bakim yaptiracagim.

El ve ayak kremleri cildimi yagli birakiyor. Boyle yapmayan bir urun var mi?

Balmumunu küçük bir kaba minik minik parçala. Üstünü taşacak kadar jojoba yağı ekle. Sıcak, kaynar suyun içine kabı koy, ama su ateşte olmasın. Karıştırıp iyice erit, koyu bir sıvı olana kadar jojoba yağı ekle. Soğuyunca krem gibi olacaktır. Yağ yerine onu kullan, genelde daha iyi netice verir. 

Sitelerde Paylaş
42 dakika önce, anibal yazdı:

Balmumunu küçük bir kaba minik minik parçala. Üstünü taşacak kadar jojoba yağı ekle. Sıcak, kaynar suyun içine kabı koy, ama su ateşte olmasın. Karıştırıp iyice erit, koyu bir sıvı olana kadar jojoba yağı ekle. Soğuyunca krem gibi olacaktır. Yağ yerine onu kullan, genelde daha iyi netice verir. 

Peki dis telleri ile disleri uzatmak mumkun mu? Ben ust on dislerimin biraz daha asagida olmasini istiyorum. Diger dislerim normal. Bunu dis teli ile yapabilir miyim?

Sitelerde Paylaş
Just now, Cold storage said:

Peki dis telleri ile disleri uzatmak mumkun mu? Ben ust on dislerimin biraz daha asagida olmasini istiyorum. Diger dislerim normal. Bunu dis teli ile yapabilir miyim?

Bildiğim kadarıyla olmuyor, ama ne desem boş, pek anlamam diş işlerinden.

Fakat, biraz masraflı olsa da, diş kaplama vs. yapılıp gıcır gıcır dişlere sahip olunabiliyor. 

Birde dediğim gibi, bunlar pek takma. Önemli olan metroseksüel seviyesi olmasa da, bakımlı olman, döküntü olmaman.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, anibal yazdı:

Bildiğim kadarıyla olmuyor, ama ne desem boş, pek anlamam diş işlerinden.

Fakat, biraz masraflı olsa da, diş kaplama vs. yapılıp gıcır gıcır dişlere sahip olunabiliyor. 

Birde dediğim gibi, bunlar pek takma. Önemli olan metroseksüel seviyesi olmasa da, bakımlı olman, döküntü olmaman.

Ben kizlar icin sormadim bu soruyu. Neden olmuyor, merak ettim.

Bu videoyu izle. Kizin bazi disleri yukarida ama dis teli onlari asagiya cekmis.

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...