Jump to content

Fiziksel Sorunlarım

Recommended Posts

Bir saat önce, democrossian yazdı:

Ne diyeyim, haklısın. Bilmiyorum, ben bir zamanlar müslümdüm ama o zaman bile kızları hiç aşağı görüp aşağılamayı aklımdan geçirmedim. Hiç kız kardeşim olmadığı için kızlara gıpta ile bakmamın bunda etkisi olmuştur. Keşke bir kız kardeşim olsaydı, onun için her şeyi yapardım, bir şey mi satın almak istedi, parası mı yetmedi, tüm harçlığımı ona verirdim diye düşünürdüm. Ona bir saygısızlık yapacak bir oğlanı evire çevire eşşek sudan gelene kadar döverdim. Ama hiç kız kardeşim olmadı.

Ben daima kadınları adamlardan üstün görürüm. Adamları güvenilmez bulurum. Kadın daima haklıdır diye düşünürüm. Benim zihniyetim böyle. Bunu bana ailem öğretmedi. Neden böyle düşündüğümü bilmiyorum.

Kız kardeşi olanların kadınlara tavrı daha özenli oluyor çoğu zaman, çünkü kardeşime yapılmasını istemediğimi başka bir kıza da yapmam mantığı ile hareket ediyorlar. Kadınlardan da güvenilmez olanlar var dediğim gibi biraz seçici olup iyi gözlemlemek gerekiyor. Tiyatro çeviren o kadar çok kişi var ki, kadın ya da erkek hiç fark etmiyor.

tarihinde Gerçeksiz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 475
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bir saat önce, Gerçeksiz yazdı:

reşit birisinin reşit olmayan ile görüşmesini etik bulmayanlardanım.

2 sene dediğin hemen geçer de...

Bir saat önce, ateistfikir yazdı:

Ben bu hatayı bir kere değil,birkaç defa yaptım bu kıza karşı.

Olmaması lazım. 16 yaşında ise üstelik, niye kabalık yaparsın yahu? Ne diyeyim ne bileyim, yapmaman lazımdı. 

Bazıları da bu yaşa kadar bu öpüşmüştür oynaşmıştır filan diye manyaklaşıyorlar. Manyaklık tabii ama bu 16 yaşındaymış.

Bir de şu var: ben o bahsettiğim arkadaşın emin değilim ama alkol filan aldığını sanmıyorum. Hormonlarından dolayı sarhoş gibiydi. Hormonlar bazılarını böyle yapıyor. Huyu suyu kötü oluyor, acayip oluyor.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Gerçeksiz yazdı:

Anibal diyor ya "Vurun, kırın, dökün ve kadınlara malınız gibi davranın." diye, işte gençler de onu örnek alıyorlar neyse ki sprey tavsiyesini ciddiye alan çıkmadı. "Kadınlar piçlik yapan erkek sever." dedi ya, gençler de ona uyunca sonuç ortada. 

Sdfdsgfdgfdhdh burnuna sıksaydı oksitosini ahahaha.

Aslında komik değil bu yazdığın ama birden okuyunca gülesim geldi.

Sitelerde Paylaş

Böyle başka manyak davranışlar gördüm oğlanlarda. Daha çocuk sayılırız, 14 yaşında filanız. Bir arkadaşla yan yana yürüyoruz. Yanımdan bir kız geçerken bu bana bir omuz attı, ama bütün gücüyle yüklendi, yani şaka olur da eşşek teper gibi de şaka olmaz be! Kıza yapıştım kaldım. Çarpmamın şiddetinden kız da duvara çarptı. Hayvan yani, böyle tipler var işte. Yok iyi de bir arkadaş aslında, kavgada filan arkanda durur yani, kaçmaz. Seninle dövüşür. O yüzden kızamadım da, sadece canım sıkıldı.

Kıza o hayvanın tekidir, kusura bakma demek için yaklaştım, kız belinin alt kısmını tam o kalça kemiğinin üstünü çarpmış duvarın kenar betonuna ve epey canı yanmış. Tamam defol git hepiniz aynı boksunuz diye beni iyi bir sıvadı. Bir şey diyemedim. Kankalar böyle birbirimizi kızların üzerine itiyoruz gibi düşündü. Canım iyice sıkıldı, ülen sen davar gibi eşşek gibi hayvansın diye arkadaşa epey bir kızmıştım.

Şimdi bu hormon azdırması. Dengesizlik yapıyor. Kültür de uygun olunca bastırma gereği duymuyor bu dürtülerini. Benim yorumum bu. Ergenliği biz de yaşadık ama aklımdan bir kıza bir kabalık yapmak hiç aklımdan bile geçmemiştir. Hormonlarım mı zayıf, hayır. Bence düşünce yapısı önemli. Bence düşünce yapısı, hayat tarzı dürtüleri bastırıyor. 

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, anibal yazdı:

Rezil...

Bir de kendine zeki falan diyerek, başkalarının zekasını falan düşünmeye çıkıyorsun, dallama...

Neymiş, onu da düşünmesi gerek diyormuş ta.. Lan geri zekalı, sen, seni düzecek adamaın şeyinin kısa kalın mı, ince uzun mu yoksa hem kalın hem uzunmu olunca sana daha çok zevk vereceğini düşünüyor musun? 

Kıza bunu öyle düşün diyen bir dürtüsü yok ki ahmak, neden düşünsün. Aksine, git erkeğin senin için harcamasını sağla diye bir güdüsü var. O kadar ahmaksın ki, buna bile aklın ermiyor.

Sende zeka olmadigi konusmalarindan belli oluyor zaten. Sende akil olabilir, ama zeka filan yok.

Demek istedigim su: sonucta biz egitim aldik, sadece ilkel icgudulerimizi dinleyecek degiliz.

Mide bulandiricisin. Su konusmaya bak? Dogru durust tartisamiyorsun bile. Zaten Araplarla buyumus bir adamdan ne beklenir ki? :D

Sitelerde Paylaş

Anibal üşenmiyor uzun uzun açıklıyor .. Helal olsun...Çok güzel konulara parmak basmış... Avanaklık yapmayın derim okuyun anlamaya çalışın... Sizin için bulunmaz nimet, okullarda ders olarak okutulması lazım...

Kadınların otoritenizi kabul etmesi, size bağlanması  kaba kuvvetle, kaba saba adam olmanızla anlamına gelmiyor... Kıçınızdan anlamayın, basitleşmeyin....  Güvenilir olun, ne istediğinizi bilin,  kararsız kalan kadını yönlendirebilin, planları siz yapın size uymasını sağlayın bugün ne yapsak cümlesini kuran siz olmayın, bugün akşam şurda yemek yiyoruz ya da akşam sinemeya gidiyoruz vs gibi planmış, net cümleler kurun... Saygın, sosyal, çevresi geniş birisi olun..... En önemlisi özgüveniniz yüksek olsun...

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, Şef yazdı:

Anibal üşenmiyor uzun uzun açıklıyor .. Helal olsun...Çok güzel konulara parmak basmış... Avanaklık yapmayın derim okuyun anlamaya çalışın... Sizin için bulunmaz nimet, okullarda ders olarak okutulması lazım...

Kadınların otoritenizi kabul etmesi, size bağlanması  kaba kuvvetle, kaba saba adam olmanızla anlamına gelmiyor... Kıçınızdan anlamayın, basitleşmeyin....  Güvenilir olun, ne istediğinizi bilin,  kararsız kalan kadını yönlendirebilin, planları siz yapın size uymasını sağlayın bugün ne yapsak cümlesini kuran siz olmayın, bugün akşam şurda yemek yiyoruz ya da akşam sinemeya gidiyoruz vs gibi planmış, net cümleler kurun... Saygın, sosyal, çevresi geniş birisi olun..... En önemlisi özgüveniniz yüksek olsun...

Tercih meselesi fakat kadınlar pek işe yaramıyor hesabı sen ödüyorsun bileti sen ödüyorsun önden giden sensin her şey senden çıkıyor,işin ucundan tutmuyorlar boşuna köleliğe gerek yok, şiddetle sana meyilli sorumluluk alan kızlarla takılmanı öneriyorum kararsız yönetilmeye muhtaç iradesiz bir varlık tatmin duygusu veriyorsa başka,otoriteni kabul etmesi değil de onun da bir şeyler istemesi arzulaması olmalı yoksa en kötü sen sıkılırsın.şöyle:

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, tonyukukcuk yazdı:

Tercih meselesi fakat kadınlar pek işe yaramıyor hesabı sen ödüyorsun bileti sen ödüyorsun önden giden sensin her şey senden çıkıyor,işin ucundan tutmuyorlar boşuna köleliğe gerek yok

Yine lafı tersten anlama vakaası.... Bizde zaten böyle olunmaz, olmayın diyoruz.... Sen adam olduktan sonra kızlar senin bu yukarıda saydıklarını seve seve senin için yapar... Sana harcama yapar, senin için yaptıkları harcamalardan da hiç gocunmazlar.... Ama sen eziğin tekiysen kızlar da bir güzel hesabı sana ödetip başka piçlerin kollarına gider maalesef... 

7 dakika önce, tonyukukcuk yazdı:

şiddetle sana meyilli sorumluluk alan kızlarla takılmanı öneriyorum kararsız yönetilmeye muhtaç iradesiz bir varlık tatmin duygusu veriyorsa başka,otoriteni kabul etmesi değil de onun da bir şeyler istemesi arzulaması olmalı yoksa en kötü sen sıkılırsın

Sana kukla gibi birilerini yönet diyen yok... Kadınlar çok kere kararsız kalırlar kendileri yerine karar veren yönlendiren erkeklerden hoşlandıklarını ifade ederler... Ortak bir şey yapılacaksa tavsiyede bulunan bulunan sen ol diyoruz.... Kadınını iyi tanırsan onun mantığını anlamışsan verdiğin karardan oda fazlasıyla memnun olacak sana itiraz etmeyecektir.... 

Video ne alaka ??? Kel alaka mı ?? Ne demek istedin ki..??

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, Şef yazdı:

Yine lafı tersten anlama vakaası.... Bizde zaten böyle olunmaz, olmayın diyoruz.... Sen adam olduktan sonra kızlar senin bu yukarıda saydıklarını seve seve senin için yapar... Sana harcama yapar, senin için yaptıkları harcamalardan da hiç gocunmazlar.... Ama sen eziğin tekiysen kızlar da bir güzel hesabı sana ödetip başka piçlerin kollarına gider maalesef... 

Sana kukla gibi birilerini yönet diyen yok... Kadınlar çok kere kararsız kalırlar kendileri yerine karar veren yönlendiren erkeklerden hoşlandıklarını ifade ederler... Ortak bir şey yapılacaksa tavsiyede bulunan bulunan sen ol diyoruz.... Kadınını iyi tanırsan onun mantığını anlamışsan verdiğin karardan oda fazlasıyla memnun olacak sana itiraz etmeyecektir.... 

Video ne alaka ??? Kel alaka mı ?? Ne demek istedin ki..??

ben piç olmak sıkıcı diyorum ayrıca her zaman ödersin kız bu, ruhun kadın isteğiyle ele geçirilmiş halde beni anlayamazsın ama dediğim daha canlı bir şeyler bulmak beni yanlış anlama cansız bir kız işine yaramaz.

Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, tonyukukcuk yazdı:

beni yanlış anlama

Aslında seni yanlış bile anlayamıyorum, çünkü anlamıyorum...

ben piç olmak sıkıcı diyorum ayrıca her zaman ödersin kız bu, ruhun kadın isteğiyle ele geçirilmiş halde beni anlayamazsın ama dediğim daha canlı bir şeyler bulmak beni yanlış anlama cansız bir kız işine yaramaz.

Hesap ödemekten gocunuyorsan ödemezsin bu kadar basit.... Ne yani belki bana da verirler umuduyla hesabı ödeyen biriysen kızlara da yedikleri helali hoş olsun ... Onlar yesin, sen öde sonra da senin sıkıcı bulduğun tiplerle takılsınlar..

ruhun kadın isteğiyle ele geçirilmiş halde

Müneccimlik yapmadan duramıyorsunuz.... Ne bildim benim ruhumu ????

tarihinde Şef tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
25 dakika önce, Şef yazdı:

Hesap ödemekten gocunuyorsan ödemezsin bu kadar basit.... Ne yani belki bana da verirler umuduyla hesabı ödeyen biriysen kızlara da yedikleri helali hoş olsun ... Onlar yesin, sen öde sonra da senin sıkıcı bulduğun tiplerle takılsınlar..

Müneccimlik yapmadan duramıyorsunuz.... Ne bildim benim ruhumu ????

içselleştirmene gerek yok, evet zaten fazlasıyla boş vaktim olduğu için buralardayım kimseye hesap ödemek istemiyorum kimsenin bana mesaj atıp dışarı çağırmasını istemiyorum ödemek istememem parayla alakalı değil istemiyorum çok görüyorum belki, çok ön planda hissetmenin verdiği bir his oluyor o his dıştan bakınca benim ruh halim bu konuya abes kaçtı,cinsel ilişkiye girmemiş her erkek bunu nirvanayı geçmek sanıyor kız peşinde koşmayın diyorum bana da demişlerdi şimdi sıkıcı bir ruh halindeyim.Daha karlı bir yol söyleyeyim ki ben izledim bu yolu, başka bir dil konuşan bir kızla takıl o işe yarıyor.

25 dakika önce, Şef yazdı:

kusra bakma :0_80cbc_37a71a73_L:

Benim hatam kendi ruh halimle daldım meseleye öznel olarak vardığım sonuç kadınlar pek işe yaramıyor insanlar da,life sucks.

tarihinde tonyukukcuk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
8 hours ago, tonyukukcuk said:

Tercih meselesi fakat kadınlar pek işe yaramıyor hesabı sen ödüyorsun bileti sen ödüyorsun önden giden sensin her şey senden çıkıyor,işin ucundan tutmuyorlar boşuna köleliğe gerek yok, şiddetle sana meyilli sorumluluk alan kızlarla takılmanı öneriyorum kararsız yönetilmeye muhtaç iradesiz bir varlık tatmin duygusu veriyorsa başka,otoriteni kabul etmesi değil de onun da bir şeyler istemesi arzulaması olmalı yoksa en kötü sen sıkılırsın.şöyle:

Çünkü kadın sana bağlanmak için sende yeterli potansiyel görmüyor. Neden biz kadınlarla çıkınca, hesabı illa onlar ödüyor o zaman?

Bir şeyi pek anlamaz insanlar. Hesabı ödemek, yanına gitmek, onu beklemek falan, aslında birer yatırımdır. Bu yatırımlara karşılık bir şeyler beklenir. Tabi bu elbette para değil. Asıl mesele, yatırım yapanın, onun karşılığını bekleyecek olmasıdır, yani karşı tarafa bir tür bağlanmış olacaktır. 

Bir kıza hesabı ödetmek değil, onun hesabı ödemek için atılmasını sağlamalısınız. Kız o zaman size daha çok bağlanacaktır. Yani size yatırım yapacaktır. Kızları onlar için bir şey yaparak değil, onun sizin için bir şeyler yapmasını sağlayarak kendinize bağlı tutabilirsiniz. Yoksa nankör kedi ile tanışırsınız kızın içindeki.

Gerçi, konu biraz daha karıştıktır, bazı kızlar için erkeğin ilk buluşmada hesabı ödemesi elzemdir. Kız böylece erkeğin onunla ilgilendiğini hisseder, ama ikinci buluşmada kız ödemelidir. Sonra 2 erkek, bir kız gibi gider. Bazı kızlar içinse, ilk buluşmada kızın hesabı ödemesi harika olur. Sonrasında bir kız, bir erkek gibi gider. Bir tür kız içinse, ilk buluşmada hesabı birlikte ödemek, alman usulü falan değil ama, fifty fifty, yani herkes kendi yediğini değil, hesabı ikiye bölerek ödemek gerekir. 

Peki hangi kıza nasıl davranılır, kolay mesele fakat anlatması zor, uzun sürecek bir şey. Ha, şuna emin olun genede, eğer kız hesabı size ödetiyorsa, siz eziğin tekisiniz, onun için lazım olunca kullanılacak kirli bir atletten bozma yerbezinden pek farkınız yoktur.

Sitelerde Paylaş
9 hours ago, Cold storage said:

Sende zeka olmadigi konusmalarindan belli oluyor zaten. Sende akil olabilir, ama zeka filan yok.

Demek istedigim su: sonucta biz egitim aldik, sadece ilkel icgudulerimizi dinleyecek degiliz.

Mide bulandiricisin. Su konusmaya bak? Dogru durust tartisamiyorsun bile. Zaten Araplarla buyumus bir adamdan ne beklenir ki? :D

İlkel içgüdülerini el mahkum dinleyecen, iyice salaklığı şiar edindin. 

Sen de ilkel içgüdülerini dinleyip, onları s....mek için ne taklalar atmıyor musun? Hala bir de zeka falan sayıklıyorsun ya....

Sitelerde Paylaş
11 hours ago, Gerçeksiz said:

Bir çalıkuşu olarak çok keskin bir zekaya sahip olmadığını bazen unutuyorum, senin anlayacağın şekilde daha detaylı yazmam gerekiyordu, neyse bir dahaki sefere dikkat ederim.

Mahkemede aklanacağını biliyoruz, mesele o kadın ve çocukların yaşadığı travmadan sonra bir de haksız yere dava şoku yaşıyor olmalarıdır. Adam camdan girmiş gece kadın uyurken, bu durumda kadın adamı öldürebilirdi de, sonuçta kadının suçu yok ki, keyfinden mi yaraladı adamı? Tabii senin gibi ilkel bir yapay zeka ancak bu kadar muhakeme yeteneğine sahip olabilir, fazlası hayal olur. 

Diyoruz işte sana, senin bir halttan haberin yok diye. Hukuk nedir, nasıl işler zerre haberin yok.

11 hours ago, Gerçeksiz said:

Adam yatağa bağlı diyorum, sen "Kadın için bulunmaz fırsat işte, adam terk edemez." diyorsun yahu adam kıpırdayamıyor zaten nereye terk edecek, kadın da kafayı mı yedi de adamın bu haline sevinecek, neymiş terk edemezmiş de başka kadınların ilgisini çekmezmiş de, adamın ahı gitmiş vahı kalmış neredeyse kadın da ruh hastası olmalı ki, senin bu saçmalıkların ile kendini avutacak. Yahu sen kadınları anlayabilecek kapasiteye sahip değilsin, bir kadını çözmek için biyolojiden fazlası gerekli sen de hiç biri yok. 

Kadınların bazıları kurnaz ve yalancı tavır içinde olabilir, bu tüm kadınlar için geçerli değil. Seni örnek alacak olursak, kaç erkek senin gibi olabilir ki, çok şükür fazla değil yoksa tüm kadınlar hayata küserdi.

Neyse kadınların aşkı konusunda senle uzlaşmamız mümkün görünmüyor yine de detaylı yazmışsın, bazı yazdıkların konusunda hemfikir de olsam bazı bölümler dediğim gibi biyolojinin dışına çıkar, doğal olarak senin de boyunu aşar. Ben senle aynı fikirde olmasam da seninle aynı görüşte olanlar mutlaka çıkacaktır, kadınları çözmek için formüllere değil sadece biraz zekaya ihtiyaç var çalıkuşu, kendini fazla zorlama.

Salak işte, eee, bizde ne diyoruz, adamın öyle olması kız için şamda kayısı. Sensin, neden onunla kalıyor aklı sırrı ermeyip, hayali bir şeyler uyduran, aşkmış falan. 

Sen bir angut olarak gene anlamayacaksın. Ha, bu arada, git angut neymiş öğren, eğer karşında bir taksonomi uzmanı var ve seni sınıflayıp angut diyorsa, bu gerçekten ciddiye alınması gereken bir şeydir, söyleyeyim. Ama konuyu takip edenler var, biraz olayı bilsinler. 

Bazı kızlar, yani belli özellikteki kızlar. Kimdir bu kızlar, pek kadın kadın, böyle hayalperest, pembe pancurlu evimiz olacak, okul bitince şurada işe gireceğim, nerde beyaz atlı prensesim falan diyen tipler. Tabi, detayları biraz daha var, ama uzun uzun yazmak zor şimdi. Temel olarak romantik kızlar diyelim. Öyle yatalak falan biri olunca, sevgileriyle onu kurtarmaya çıkarlar. Onu kimse sevmeyecektir, sevgiye çok ihtiyacı vardır, böyle bakarlar ve masallarda olduğu kadar büyük sevgilerini o erkek için harcama çıkarlar. İşte o piç, serseri tiplere düşenler de genelde bu tür kızlardır ve hele genç kızlar arasında bu tip kız boldur. Tam olarak bilinen kız tarifine cuk otururlar. 

Başka tür bir takım kızlar ise, hayata çok gerçekci bakar. Seks aşırı özel, çok uygun durumda yapılıp ardından unutulması gereken bir şeydir onlar için. Akılları başlarındadır, iyi araba kullanır, işleri falan iyi çekip çevirirler. Tabi gene detayları vardır. Bu tür kızlar ise, özellikle kendilerini çok güçlü görürler ve erkeğin baskısını sevmezler. Erkeğe yol göstermek, onu idare etmek isterler. Ve özellikle kendilerine ihtiyaç duyan erkekleri beklerler. Yatalak biri kadar, kadına ihtiyacı olan olabilir mi?

İşte böyle sayın aklıevvel, kızları tanımayınca, bu gibi yaptıklarına anlam veremez, sayıklarsın bol bol. Kadın adamın ahını vahını aramaz, daha kaç kere söyleyeceğiz ki?

Cehaletin dibine vuruyorsun boyuna. Canlıların hiç bir şeyi, biyolojinin dışına çıkamaz. Dışında gibiyse, gidilir, o da biyolojinin içine sokulur zaten. Biyoloji dediğin bilimin varlık sebebi bu, canlıların herşeyi.

Ha burada, kendini kadınlardan anlıyormuş sana dümbükler yüzünden, kadınların çoğu hayata küsük yaşıyor zaten. 

Benle uzlaşman uzlaşmaman şeyimde değil. O öyle kadınların aşık olduğu falan hayal aleminde yaşa git sen, çok ta umrumda.

Sitelerde Paylaş
14 hours ago, ateistfikir said:

@anibal Bir kız var. Bu kızla ben internet üzerinden tanıştım ve uzun bir süre,yani bi 5-6 ay civarı konuştuk. Kız evde kedi ve tavşan besliyor. Köpeğide var. Kız ilk zamanlar bana aşkım gibi şeyler demeye başladı. Ama ben bu kıza hep mesafeli oldum. Ama kız sürekli bana yazdı,sürekli konuştu ben yazmayınca niye yazmıyosun diye triplere girdi. Herşey çok güzeldi. Yani kızla telefonda bile konuştum. Kızı sevdiğimi söylediğimde kızın o kadar hoşna gidiyodu ki resmen kendinden geçiyodu. Ama ben bu kıza çok kötü davranmaya başladım hakaretler ettim ve kız benden nefret etti. Şimdi kıza tekrar yazdım ve kız benden çok soğumuş. Benden nefret ediyor. Ama beni engellemiyor konuşmasını sürdürüyor buda çok ilginç. Bana resimlerini falan atıyodu istediğim zaman. Ayrıca çok kıskançtı falan. 

Bu kıza nasıl yaklaşmalıyım veya artık yaklaşmamalımıyım. Kız çok duygusal ve iyi biriydi. Salaklık ettim,keşke ona kötü davranmasaydım. :(

Elbette, ne yaptı ki kötü davranıyorsun kıza? Ayıp öyle yapman.

Fakat şunları kaçırıyorsun. TCP/IP paketleri kızı etkileyen şeyler değil, internetten aşk mı olur? Tahminen, senin yaşını da düşününce, kızın ergen bir şey olduğunu ve tahminen romantik bir tip olduğunu öngörmek lazım. romantik kızlar için senin küfretmen falan çok sorun olmaz, it, kopuk, piç tipleri severler. Severler derken, onları sevgileri ile düzeltmek, kurtarmak onların hayalleridir. Senin varlığın bu hayal dünyasını besler. O yüzden pek vazgeçemezler de. 

Kızlara kötü davranmayacaksın, sadece kızlara değil, kimseye kötü davranmaman lazım. Tabi, kimse müslümansa bu tekrar düşünülebilir elbette.

Peki ne yapmalısın? Bu sana kalmış. Onunla devam ettirmek istiyorsan, buna sen karar vermelisin. 

Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, anibal yazdı:

Elbette, ne yaptı ki kötü davranıyorsun kıza? Ayıp öyle yapman.

Fakat şunları kaçırıyorsun. TCP/IP paketleri kızı etkileyen şeyler değil, internetten aşk mı olur? Tahminen, senin yaşını da düşününce, kızın ergen bir şey olduğunu ve tahminen romantik bir tip olduğunu öngörmek lazım. romantik kızlar için senin küfretmen falan çok sorun olmaz, it, kopuk, piç tipleri severler. Severler derken, onları sevgileri ile düzeltmek, kurtarmak onların hayalleridir. Senin varlığın bu hayal dünyasını besler. O yüzden pek vazgeçemezler de. 

Kızlara kötü davranmayacaksın, sadece kızlara değil, kimseye kötü davranmaman lazım. Tabi, kimse müslümansa bu tekrar düşünülebilir elbette.

Peki ne yapmalısın? Bu sana kalmış. Onunla devam ettirmek istiyorsan, buna sen karar vermelisin. 

Kız gerçekten romantik bir tip. Benimle konuşucam diye uyumuyodu geceleri,telefon elinde uykuya dalıyomuş. Beni rüyasında görüyomuş falan. Seni sevmiyorum ama senden vazgeçemiyorumda demişti bir keresinde. 2 hafta önce tekrar yazdım Whatsapp üzerinden ama baya tersledi. Ne sorsam sanane seni ilgilendirmez diyor. Ama beni engellemiyor konuşmayı devam ettiriyor bir yandan. Selam naber dediğimde bunlara cevap veriyor. Sobra bana sevgilim var dedi bende konuşmayı bıraktım. Bunu öncedende söylüyodu bana beni kıskandırmak için. Şimdi devam ettirmek istiyorum ama imkansız gibi bişey artık.

Ama bu kız ben küfür ettiğimde beni engelliyodu etme falan diyodu. 

tarihinde ateistfikir tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
9 hours ago, tonyukukcuk said:

Biz neden ödemiyoruz peki? 

Her kız için piç olmak gerekmez, hatta günümüzde öyle olmak dezavantaj bile olur. Ama en azından ilk buluşmada hesabı ödemen gereken kızlar, piçlere kolay düşen kızlardır.

Kızı canlandrıacak olan sensin. Ama cansız kız dediğin kızı da anlıyorum. Onlar o piçlere meraklı olan kızların nerdeyse tam tersidir. Daha çok statü sahibi ve ezik bir erkek ararlar. Bu kızların içini gördüğünü göstermen gerekir. Karşısında son derece dikkatli olmasın, oturup konuşurken dudaklarınız aynı hizada olmalı. Onlarla dalga geçer gibi konuşmalı, dalgacı olmalısın. Hep ben ben diye konuşmalısın. Benim çayım, ben bunu istiyorum, ben bunu böyle düşünüyorum falan gibi. Mesela çaya şeker lazımsa, "Çayımın şekerini alabilir miyim" demelisin. Ona güzelsin falan gibi iltifat etmemelisin. Ama kıyafetlerine iltifat etmek çok akıllıca olur. Velakin o da öyle "üf, yakıyor bugün elbisen" şeklinde olmamalı, hep kıyaslama yoluyla iltifat etmelisin. Mesela, kız kot giymişse, "Ben bu bu kottan giyen çok görüyorum ama, bu herkesten çok sana yakışmış" demek gibi falan. Gerçi kot falan için değilde, mont, kazak vs. için konuşmak daha uygun olur. Asla ona ihtiyacın olduğunu hissettirmemelisin, onun sadece ihtiyacı varmış gibi davranmalısın. Senin ona ihtiyacın olduğunu, hoşlandığını, düştüğünü falan hiç düşünmemeli.  Mekanı hep ondan önce terk etmelisin, gerçi bu tüm kızlar için geçerli, en azından başlangıçta, ama bu tür kızların dışındakiler için birlikte terk etmek daha iyi olur. Böyle böyle, acayip yaklaşma yöntemleri vardır o cansız kızlara. Tabi bundan biraz daha fazlası da var.  Temel olarak, tanışır tanışmaz erkeği tanımaya çalışırlar, ona bu fırsatı çok fazla vermemeli, tahmin edilemez olmaya çalışmalısın. POn diğer kızlardan farklı kılan özelliklerini bulup çıkarmaya odaklanmalısın.

Bu cansız dediğin kızlar, aslında korunacak kabuk ararlar, o yüzden statü sahibi ve ezik birine bakarlar. Velakin, asansörde gördükleri damacan getiren adama, asansörü durdurup verme potansiyeli de taşırlar. Evli falan olsalar dahi. Özellikle ülkemizde çok çok sık raslanan tiplerdir. İlk buluşmada hesabı onlara ödetmek çok iyi olur, olması gerekendir. Eğer kısmi olarak yazdıklarımızın tamamını yaparsan, hesabı ödemek için atılan onlar olacaktır, bırak ödesin. 

Sitelerde Paylaş
12 hours ago, Gerçeksiz said:

Anibal diyor ya "Vurun, kırın, dökün ve kadınlara malınız gibi davranın." diye, işte gençler de onu örnek alıyorlar neyse ki sprey tavsiyesini ciddiye alan çıkmadı. "Kadınlar piçlik yapan erkek sever." dedi ya, gençler de ona uyunca sonuç ortada. 

Anibal ne zaman böyle bir şey diyor? 

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...