Jump to content

Tanrı neden tek olmalı?

Recommended Posts

47 dakika önce, anibal yazdı:

Bak zavallı dübür, zortlamayı bir kes artık. Bir dübür olarak senin bir şeyler okuyup anlayabilme imkanın yok. Bir dübür ancak ishalini çıkarır, ancak zortlar, bilimdne falan anlamaz.

Evet, dünya geoid'dir. Ama yamulmuş falan değildir. Yuvarlak bir gökcismidir. Senin o dübürün, geoidin yuvarlak olduğunu bilmez, bilemez, bilmiyor da...

Dünyanın şekilden, dünyaya çarpan bişeyler sorumlu değildir, senin dübür deliğinin şekli, çapından falan oraya girip çıkan şeyler sorumlu diye, dünyanın da öyle olacağını sanma.

Ve gene şapşal dübür olarak, zort zort zort ne zamandır her yeri pisledin, neymiş, dağlar varmış, ovalar varmış falan diye ishale buladın. Bak zavallı dübür, eğer dağlar denizler yüzünden dünya yuvarlak olamıyorsa, geoit'te olamaz zaten. Ama elbette bir dübür, ettiği lafın kendini nasıl bir sıçışa getirdiğini kavrayamaz, ki haliyle sende kavrayamıyorsun. 

Dünya iç kuvvetlerin etkisiyle yamulmaz gerzek, uzaydaki şeylerin etkisiyle de yamulmaz. Dünya yuvarlaktır ve böyle olması da, kendi sebebiyledir, taharetsiz dübür... Senin tek deliğin amlum o dübür deliği olduğundan, dünyanın yuvarlak olduğunu göremiyorsun elbette. Ve beyin sahibi olmadığın gibi, dünyanın yuvarlak olduğunu görmek için uzaya gitmek falan gerkemediğini de bilmen mümkün değil.

Kocaman bir dübürden ibaret olunca, hayatın ishal ile kabız arasında gidip geldiğini sanman normal. Şu ara ishal halindesin, boyuna pislik fışkırtıyorsun. Git helandan çıkma, bari böyle rezil olma şuralarda, zavallı mahluk..

Ula yaprağım bi sus, bi kes,bi düşün. Sen bile fitik olup portluyorsun dünya niye içerden patlayıp fışkırmasın, şişmesin bu kadar ilerizekali olmayi nasil beceriyorsun bilimi katlettin. Dünya kaçmilyon senedir portluyor moruk. Portlamadiysa alp himalaya kuşağı nasil olıştu moron.Dünya birçok yerinden portlayıp yamulmuştur. Bilhassa oluşum aşamasında bayağı bi yamulup düzelmiştir.Şimdi buna yıvarlak nasil dersin. Az akilli ol. Yazık.  yıvarlak ne bilmiyorsun. 

Sitelerde Paylaş
  • İleti 111
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aslına Tanrının tek olup olmaması değil,Tanrının peygamber,ve kutsal  kitapları gönderip inanmayanları cehennemde yakması oldukça bize çok saçma geliyor.Çünkü Tanrı böyle alçaltıcı çocukça şeylerle ilgilenmemeli ve inanmayanları sadistçe yakmayı tehdit etmesi ne kadar merhametsiz bir Tanrı profili en çok semavi dinlerde görmekteyiz.Tabi musevilik de ahiret inancı yok ama oda tehlikelidir.

Sitelerde Paylaş
3 hours ago, DeepBlue said:

Ula yaprağım bi sus, bi kes,bi düşün. Sen bile fitik olup portluyorsun dünya niye içerden patlayıp fışkırmasın, şişmesin bu kadar ilerizekali olmayi nasil beceriyorsun bilimi katlettin. Dünya kaçmilyon senedir portluyor moruk. Portlamadiysa alp himalaya kuşağı nasil olıştu moron.Dünya birçok yerinden portlayıp yamulmuştur. Bilhassa oluşum aşamasında bayağı bi yamulup düzelmiştir.Şimdi buna yıvarlak nasil dersin. Az akilli ol. Yazık.  yıvarlak ne bilmiyorsun. 

Düşün bakalım diyecem de... İnsnalık hali işte, karşımda senin bir dübür olduğunu unutup insan olduğunu falan farzediyorum böyle ara sıra, düşünmek kim sen kim...

Evet, biraz ıkın bakalım, dünya neden içerden patlayıp fışkırmasın? Kola şişesi falan mı sandın ben bunu? 

Alp himalaya kuşağı, dünyanın şekilin etkilemez zavallı moron, alp kuşağı, himalayalar falan yokken de dünya yuvarlaktı, hala yuvarlak, 12750km nerde, 8 km nerde kaz kafalı.  Ve burada oluşum aşaması falan teranesi yapmıyoruz, kaz delikli dübür, burada bugünün dünyasındna bahsediyoruz. Birazdan gene zortlayıp, bak aha bu gaz bulutu varya, dünya ona benzer zamanında böyle idi falan diyeceksin bu gidişle..

Bir dübürlüğünü yapta, laf dinle, sen helandan çıkma, gitgide daha rezil, madar oluyosun şuralarda, bir dübürün bile olamayacağı kadar. 

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, anibal yazdı:

Düşün bakalım diyecem de... İnsnalık hali işte, karşımda senin bir dübür olduğunu unutup insan olduğunu falan farzediyorum böyle ara sıra, düşünmek kim sen kim...

Evet, biraz ıkın bakalım, dünya neden içerden patlayıp fışkırmasın? Kola şişesi falan mı sandın ben bunu? 

Alp himalaya kuşağı, dünyanın şekilin etkilemez zavallı moron, alp kuşağı, himalayalar falan yokken de dünya yuvarlaktı, hala yuvarlak, 12750km nerde, 8 km nerde kaz kafalı.  Ve burada oluşum aşaması falan teranesi yapmıyoruz, kaz delikli dübür, burada bugünün dünyasındna bahsediyoruz. Birazdan gene zortlayıp, bak aha bu gaz bulutu varya, dünya ona benzer zamanında böyle idi falan diyeceksin bu gidişle..

Bir dübürlüğünü yapta, laf dinle, sen helandan çıkma, gitgide daha rezil, madar oluyosun şuralarda, bir dübürün bile olamayacağı kadar. 

O sadece bir örnek moron. Dünya bu tip kuşaklarla dolu cahil ördek. Senin O çeberine tekmik atayım bakki yamuldumu yine çebermi olacak hava gazı.Yok çeber,küre,daire.. ne daire? O daire delindimi daire mi olacak angut. Işte yok akıl yok.düşünemiyorsun. Git bu kavramları öğren sonra gel. Ben burda delil ile,bilimsel veri ile konuşuyorum. Senin gibi tümden uydurmuyorum. Uymuşsun şeyinin aklına geziyorsun. Bikerede ayık kafayla foruma gel ve yazdıklarını oku bakki ne saçmalamışsın. içip içip foruma gelip yazıyorsun ne yazdığından haberin bile yok.bi dediğin bi dediğini tutmuyor. 

Sitelerde Paylaş
2 minutes ago, DeepBlue said:

O sadece bir örnek moron. Dünya bu tip kuşaklarla dolu cahil ördek. Senin O çeberine tekmik atayım bakki yamuldumu yine çebermi olacak hava gazı.Yok çeber,küre,daire.. ne daire? O daire delindimi daire mi olacak angut. Işte yok akıl yok.düşünemiyorsun. Git bu kavramları öğren sonra gel. Ben burda delil ile,bilimsel veri ile konuşuyorum. Senin gibi tümden uydurmuyorum. Uymuşsun şeyinin aklına geziyorsun. Bikerede ayık kafayla foruma gel ve yazdıklarını oku bakki ne saçmalamışsın. içip içip foruma gelip yazıyorsun ne yazdığından haberin bile yok.bi dediğin bi dediğini tutmuyor. 

Zavallı düdük dübür.. KEndi pisliğinde nasıl da çırpınıyorsun. Diyorum sana, helandan çıkma, en azından orada bir delik var, pisliğin kanalizasyona gidip seni böyle gırtlağa kadar yutmuyor.

Sen bilimsel veri ile değil, kanalizasyon verisi ile konuşuyorsun, en baştan beri de seni uyarıyoruz, bir insan olarak. Şurada kaçıncı patırdadışın kendi üstüne başına, hala farkına bile varmıyosun. 

O kuşakların hiçbiri, dünyanın şeklini falan belirlemez, zavallı dübürcük. Dedim ya, anana yazık, seni çıkarınca sevinmiştir insna doğurdum diye, kimin evladıysan artık...

Sitelerde Paylaş
Just now, ateistik said:

önerebileceğiniz bilinen en eski uygarlığa kadar medeniyetler atlası varmı?

Yok...

Medeniyet tarihi, bir atlas basılana kadar, yeni baştan yazılmış oluyor.

Daha düne kadar, ilk insansılar afrika'da yaşıyordu diyorduk, bugün girit'te de yaşıyormuş oldu mesela. 

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, anibal yazdı:

Yok...

Medeniyet tarihi, bir atlas basılana kadar, yeni baştan yazılmış oluyor.

Daha düne kadar, ilk insansılar afrika'da yaşıyordu diyorduk, bugün girit'te de yaşıyormuş oldu mesela. 

:)

Elimizdeki son bilgilere gore diyim ozaman 

Sitelerde Paylaş
41 dakika önce, anibal yazdı:

Zavallı düdük dübür.. KEndi pisliğinde nasıl da çırpınıyorsun. Diyorum sana, helandan çıkma, en azından orada bir delik var, pisliğin kanalizasyona gidip seni böyle gırtlağa kadar yutmuyor.

Sen bilimsel veri ile değil, kanalizasyon verisi ile konuşuyorsun, en baştan beri de seni uyarıyoruz, bir insan olarak. Şurada kaçıncı patırdadışın kendi üstüne başına, hala farkına bile varmıyosun. 

O kuşakların hiçbiri, dünyanın şeklini falan belirlemez, zavallı dübürcük. Dedim ya, anana yazık, seni çıkarınca sevinmiştir insna doğurdum diye, kimin evladıysan artık...

O kafanı ikide bir hela taşı deliği çemberinden çıkarıp bögürme. Güney afrikada bir kelebek ossursa senin orda hava durumu değişebilir, ağır bir sağnak yağar ve o kanalizasyon borıları içinde boğulursun.O yüzden bu kuşakları küçümseme. Tektonik faaliyetleri küçümseme. Işte Afrika'da kanat çırpan bir kelebek, Amerika'da fırtınaya sebep olabilir morık.Biz buna  kelebek etkisi diyoruz.Tabi sen bunları bilmediin içinde saçmalayıp duruyorsun.sahi ne içiyorsan kafan baya iymiş. 

Sitelerde Paylaş
37 minutes ago, DeepBlue said:

O kafanı ikide bir hela taşı deliği çemberinden çıkarıp bögürme. Güney afrikada bir kelebek ossursa senin orda hava durumu değişebilir, ağır bir sağnak yağar ve o kanalizasyon borıları içinde boğulursun.O yüzden bu kuşakları küçümseme. Tektonik faaliyetleri küçümseme. Işte Afrika'da kanat çırpan bir kelebek, Amerika'da fırtınaya sebep olabilir morık.Biz buna  kelebek etkisi diyoruz.Tabi sen bunları bilmediin içinde saçmalayıp duruyorsun.sahi ne içiyorsan kafan baya iymiş. 

Ne yiyip bu kadar ishal olduğunu merak etmiyorum ama nerenle yediğin cidden merak konusu, zira dübürden başka bir yerin yok.

Şimdide sağanak mı zortlatmaya başladın.. He, he... Sağanak yağar, dünyanın yarısını sel alır,dünya yarım elma gibi olur falan, he, tamam... 

Akla ziyan bir mahluksun.. Ziyan olan tarafın nasıl bu kadar zavallı bir salak olduğun değil, safi dübürden ibaret iken nasıl bu kadar laf üretebildiğin...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...