Jump to content

Neden hapishanelerdeki ateist oranı toplumdaki ateist oranından kat kat daha düşüktür.

Recommended Posts

3 dakika önce, anibal yazdı:

Hala da bir bedevi zortlamasını sayıklıyorsun. Tanrının olmadığın görüyorsun zateni, yok işte, git klozete de bak, orada da yok.. Kaptırmış gidiyorsun bedevi ossuruğuna...

Zortlama demişken , klozete baktım sende yoktun orada , sen var mısın? Boşuna yazmıyorum değilmi burda aman ha benim vaktim nakittir. İşler beni beklerken ben burda karşımda bir varlık olduğunu varsayarak onunla dalga geçip egomu tatmin ediyorum , senin var olmaman büyük zaman kaybına neden olur.

Ama sana içtenlikle söz veriyorum ,  bir gün gelir dünyadaki bütün klozetlere ve heryere baktıktan sonra , ölüp sonrası varmı yokmu gördükten sonra , bütün gezegenlere evrenlere her köşeye baktıktan sonra Allahı görmezsem bende ateist olacağım. Zira böyle düşününce ateistlerin ne kadar hayalperest olduğunu anlamamak mümkün değil. Biraz zorlama ve abartmayla "İki uzaya bişeyler gönderdiniz götünüz kalktı" demekten kendimi alıkoyamıyorum, götü kalkma deyişini yanlış anlamamanı umarak , tekrar söylüyorum videoda söylenenlerden bir çoğu doğru ama bir o kadarda yanlış var. Ateistlere yanlış bakıldığını teistleri yargılayarak varamazsınız , önce kendi tezinizi bir ortaya koyun bakalım farazi ve yapay hatta yanlış bilgiler öne sürerek ateizmin ne kadar erdemli birşey olduğunu anlatamazsınız. Kimbilir belki gerçekten aptalcadır , karşı taraflardan bakmak lazım , özeleştiri yapmak lazım. Ben bir müslüman olarak doğdum , anne babam müslümanlar  ve açıkçası bana pek birşeyde öğretmediler , bir dönem inkar ettim bende ama sonra varlığın nedenini ararken Kur-an okudum ve Müslüman oldum. Yani sen istediğin kadar klozetinden tanrı olmadığını benim müslüman olmadığımı falan filan herşeyi inkar et, bu senin beynindeki birkaç nöronun tepkimesinden başka birşeye yaramaz birde ateistforumun veritabanında birkaç byte ın lüzumsuz yere işgal edilmesinden. Burada İslam da ve ateizm deki uydurlamaları , zorlamaları yanlışları bazalıp birbirimizle savaşmak hiçbirşeye yaramaz. Hiçkimse "ay ne güzel insanlar hadi bende ateistim " demez , demeyecek. Dese bile gerçek ateist olmayacak. Tıpkı müslümanda olunmayacağı gibi. Boş lafları geçelim. Bilimadamları ateistmiş yok teistmiş geçelim bunları. Ateistlerin ilaçları falan :D  Ayda ezan sesi duyulmasından ne farkı var ateistlerin ilaçlarının :D yani atombombasını yapan bilimadamları teist miydi? Hiroşimalı halka söylendimi "Sittirin gidin lan az sonra atacağımız atom bomabsınıda bir ateist yaptı sizin neyinize pis tesitler" denildimi? Seri katiller teist midir? Teist se müslüman mıdır? Öyle yada böyle olsa Allah bunun sonucuna göre varolacak ya da yok olacak mıdır? Neden dindeki sonradan sokulma paçavralardan kurtulun ulan diyeceğinize bunları örnek göstererek bize saldırıyorsunuz?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 205
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

22 dakika önce, anibal yazdı:

Video açacakmışta... Osuruktan başka bir şey olsa o videoda,....

Sen safi bir yalancısın. Amanda allah var diyorsun, yalanın dansikasını boyuna sayıklıyorsun.

Buyur, bana borcu vardı o rezilin, hadi getirde tahsil edeyim. Eğer getiremiyorsan, demek ki yok...

Konu başlığında izlemediğin , izlemeden yorum yaptığın o video ateistleri yani seni öven videodan bahsediyorum ayrıca ilk kez kesinlikle doğru birşey yazdın , osuruktan başka birşey yok o videoda , saçmalıyor işte ateistlerin mahkum oranı azmışmışta falanmışta yalan dünyanın yalan işleri işte boşver sen. Senin inancın sana benim inancım bana, haydi kal selametle :)

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, 0101001101000100 yazdı:

Ateistler ne zaman hakaret etmeden benimle konuşmayı öğrenirlerse o zaman ahlaksız olduklarını söylemekten vazgeçerim

Ateistleri ahlaksızlıkla suçlaman için önce peygamberinin yaptığı tecavüzleri ayıkla, 6 yaşındaki çocukla yaptığı cinsel ilişkiyi ayıkla, bizden olmayanı öldürün fetvasını ayıkla, üvey oğlunun karısını elde etmek için onu nasıl öldürttüğünü ayıkla, peygamberinin bu namussuzluklarını ayıkla ondan sonra gel yüzün olsun, gerçi sizlerde ahlaklı yüz olmaz, her tarafınız yalan, namussuzu dahi peygamber sayandan ahlak beklemek hatadır...

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, bilgivehis yazdı:

Ateistleri ahlaksızlıkla suçlaman için önce peygamberinin yaptığı tecavüzleri ayıkla, 6 yaşındaki çocukla yaptığı cinsel ilişkiyi ayıkla, bizden olmayanı öldürün fetvasını ayıkla, üvey oğlunun karısını elde etmek için onu nasıl öldürttüğünü ayıkla, peygamberinin bu namussuzluklarını ayıkla ondan sonra gel yüzün olsun, gerçi sizlerde ahlaklı yüz olmaz, her tarafınız yalan, namussuzu dahi peygamber sayandan ahlak beklemek hatadır...

İddialarının hiçbiri gerçeği yansıtmıyor. Peygamberin tecavüz etmesi aklen de uygun değil zaten , neden tecavüz etsin ki? Eminim herkes koynuna girmek için yarışıyordur. Yeri geldiğinde işinize gelince daha doğrusu ; Kuranın dayanaksız , Muhammed'in yaşamadığını falan iddia eden sizler nasıl oluyorda çocuğum 6 yaşında olduğunu , o zamanda verilmiş bir fetvayı ya da bir cinayetin gerçekleğini savunabiliyorsunuz? Birine namussuz diyebilmek için evvela namusun ne olduğunu bilmek gerekmektedir aksi halde hayatında topa vurmamış birinin futbol eleştirmenliğinden öteye gidemezsiniz. Böyle çamur atıp hadi bunu temizle de göreyim demekle olmuyor. Namus din ile vardır dinin olmadığı bir yerde namustan bahsedilemez. Ben şuan karşımda bana ahlaksızca sözler söyleyen insanlara ahlaksız derim, sende 1400 sene önce yazılan hiçbirşeye inanmazsın ama uydurulan heşrye inanırsın. Bu senin seçeneğin benim ateistlere ahlaksız dememin nedeni tamamen gerçekçiliğimden kaynaklanmakta ve iftira atmak bana göre ahlaksızlıktır. Ben tekrarlıyorum , konuyu bulandırmaya uğraşmayın , Ateistler ne zaman hakaret etmenden benimle konuşmayı öğrenirlerse o zaman ahlaksız oldıklarını söylemekten vazgeçerim. Böyle zırvalara da inanmam , benim de tıpkı ateistler gibi istediğime inanma özgürlüğüm vardır. Siz masallara inanın ben Kur-an'a inanmaya devam edeceğim.

Sitelerde Paylaş
2 hours ago, 0101001101000100 said:

Konu başlığında izlemediğin , izlemeden yorum yaptığın o video ateistleri yani seni öven videodan bahsediyorum ayrıca ilk kez kesinlikle doğru birşey yazdın , osuruktan başka birşey yok o videoda , saçmalıyor işte ateistlerin mahkum oranı azmışmışta falanmışta yalan dünyanın yalan işleri işte boşver sen. Senin inancın sana benim inancım bana, haydi kal selametle :)

Nesini izleyeceğim ki? 

Ateist övmüşmüş... Ateistin tek üstün tarafı, masallara inanmayacak kadar ahmak olmayışıdır, hepsi o.

Senin inancın sana ise, ne sayıklıyorsun buralarda bedevi zortlamasını?

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, 0101001101000100 said:

İddialarının hiçbiri gerçeği yansıtmıyor. Peygamberin tecavüz etmesi aklen de uygun değil zaten , neden tecavüz etsin ki? Eminim herkes koynuna girmek için yarışıyordur. Yeri geldiğinde işinize gelince daha doğrusu ; Kuranın dayanaksız , Muhammed'in yaşamadığını falan iddia eden sizler nasıl oluyorda çocuğum 6 yaşında olduğunu , o zamanda verilmiş bir fetvayı ya da bir cinayetin gerçekleğini savunabiliyorsunuz? Birine namussuz diyebilmek için evvela namusun ne olduğunu bilmek gerekmektedir aksi halde hayatında topa vurmamış birinin futbol eleştirmenliğinden öteye gidemezsiniz. Böyle çamur atıp hadi bunu temizle de göreyim demekle olmuyor. Namus din ile vardır dinin olmadığı bir yerde namustan bahsedilemez. Ben şuan karşımda bana ahlaksızca sözler söyleyen insanlara ahlaksız derim, sende 1400 sene önce yazılan hiçbirşeye inanmazsın ama uydurulan heşrye inanırsın. Bu senin seçeneğin benim ateistlere ahlaksız dememin nedeni tamamen gerçekçiliğimden kaynaklanmakta ve iftira atmak bana göre ahlaksızlıktır. Ben tekrarlıyorum , konuyu bulandırmaya uğraşmayın , Ateistler ne zaman hakaret etmenden benimle konuşmayı öğrenirlerse o zaman ahlaksız oldıklarını söylemekten vazgeçerim. Böyle zırvalara da inanmam , benim de tıpkı ateistler gibi istediğime inanma özgürlüğüm vardır. Siz masallara inanın ben Kur-an'a inanmaya devam edeceğim.

Bir şehri kuşatıyorsun, teslim oluyorlar, tüm erkekleri öldürüyorsun, şehrin başındaki adamın kendini işkenceler ile öldürüp, kızını hemen oracıkta kurduğun meşin çadırda beceriyorsun. Diğer dindaşların becermeye çıkmasın diye bir de malın ilan ediyorsun.

Ve sen buna tecavüz demiyor musun?

Bizim namusu bilecek kadar namusumuz var. En azından kocası ölen kızımız için, kendi yaşıt arkadaşlarımızı kapı kapı gezip, al şu kızımı demeyecek kadar falan... Hatta, arkadaşımızın kızının kocası ölürse, millete "o karıyı ben alacam, siz sakın atlamayın" diye tembih etmeye gitmeyecek kadar en azından...

Sen, bir müslüman olarak, namus, ahlak falan üstüne gık demeye hakkı olmayan birisin, sen kim, ahlaktan falan bahsetmek kim? Evlatlığının karısına sarkıp, düzen bedevinin yalakası....

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, anibal yazdı:

Nesini izleyeceğim ki? 

Ateist övmüşmüş... Ateistin tek üstün tarafı, masallara inanmayacak kadar ahmak olmayışıdır, hepsi o.

Senin inancın sana ise, ne sayıklıyorsun buralarda bedevi zortlamasını?

Ateistin tek üstün tarafı olamıyor ne yazıkki , forumunuz masallara atıflarla dolu yığılmış vaziyette.Nerde bir masal , hikaye nerede hadis , nerede uydurma rivayet orada ateistler. Bağnaz müslümanlardan farkınız yok maşallah Kur-an'ı evirip çevirmekte tek farkınız ters köşelerde olmanız.

6 yaşındaki çocuk masal değil mi yani , oradamıydın ya da yazılı hastane kayıtları mı var?

Benim inancım bana , zorunuza gidiyorsa yazmayayım birşey. Zaten Allah vurmuş size birde ben vurmayayım :D

Sitelerde Paylaş
Just now, 0101001101000100 said:

Ateistin tek üstün tarafı olamıyor ne yazıkki , forumunuz masallara atıflarla dolu yığılmış vaziyette.Nerde bir masal , hikaye nerede hadis , nerede uydurma rivayet orada ateistler. Bağnaz müslümanlardan farkınız yok maşallah Kur-an'ı evirip çevirmekte tek farkınız ters köşelerde olmanız.

6 yaşındaki çocuk masal değil mi yani , oradamıydın ya da yazılı hastane kayıtları mı var?

Benim inancım bana , zorunuza gidiyorsa yazmayayım birşey. Zaten Allah vurmuş size birde ben vurmayayım :D

Kruanın evirmsei çevirmesi mi var, ahmak...

Ne diyoruz, kuran şu bu falan mı? Senin kuran dediğin şey, içeriği her ne olursa olsun, bir bedevi zortlatması, hepsi o işte, iyi yazsa kaç yazar, kötü yazsa kaç yazar?

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, anibal yazdı:

Bir şehri kuşatıyorsun, teslim oluyorlar, tüm erkekleri öldürüyorsun, şehrin başındaki adamın kendini işkenceler ile öldürüp, kızını hemen oracıkta kurduğun meşin çadırda beceriyorsun. Diğer dindaşların becermeye çıkmasın diye bir de malın ilan ediyorsun.

Ve sen buna tecavüz demiyor musun?

Bizim namusu bilecek kadar namusumuz var. En azından kocası ölen kızımız için, kendi yaşıt arkadaşlarımızı kapı kapı gezip, al şu kızımı demeyecek kadar falan... Hatta, arkadaşımızın kızının kocası ölürse, millete "o karıyı ben alacam, siz sakın atlamayın" diye tembih etmeye gitmeyecek kadar en azından...

Sen, bir müslüman olarak, namus, ahlak falan üstüne gık demeye hakkı olmayan birisin, sen kim, ahlaktan falan bahsetmek kim? Evlatlığının karısına sarkıp, düzen bedevinin yalakası....

Masllara aptal çocuklar inanırlar. Herşeyin bir iddia ve senin dinin İslamı kötülemekten başka birşey değil , bundan ileri gidemiyorsun. Çadırın meşin olduğuna kadar biliyorsun maşallah , Allah  nazarlardan saklasın. Bana zırvalarla değil gerçeklerle gel. Bunca kötülüğü yapıp ta yine onca milleti etrafına toplamış bir adama sadece hakaret ve iftira ederek saçmalamaktan başka bir bok bildiğin yok. Akla uymuyor bir kere. Ayeistlerin kadın erkek ilişkilerinde ki ahlak bilincinden bahset sen bize bilmediğin şeylerde zırvalamayı kes. Kaç tane daha senin tabirinle karı kız düşkünü bir peygamber olduğunu iddia eden kişinin etrafında bu kadar insan toplanmış?

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, 0101001101000100 said:

Masllara aptal çocuklar inanırlar. Herşeyin bir iddia ve senin dinin İslamı kötülemekten başka birşey değil , bundan ileri gidemiyorsun. Çadırın meşin olduğuna kadar biliyorsun maşallah , Allah  nazarlardan saklasın. Bana zırvalarla değil gerçeklerle gel. Bunca kötülüğü yapıp ta yine onca milleti etrafına toplamış bir adama sadece hakaret ve iftira ederek saçmalamaktan başka bir bok bildiğin yok. Akla uymuyor bir kere. Ayeistlerin kadın erkek ilişkilerinde ki ahlak bilincinden bahset sen bize bilmediğin şeylerde zırvalamayı kes. Kaç tane daha senin tabirinle karı kız düşkünü bir peygamber olduğunu iddia eden kişinin etrafında bu kadar insan toplanmış?

Ahmak, islam kötü ben mi uydurdum islamı ki, kötülemiş olayım?

Gerçekler bunlar. Bilmiyorsan bu senin cehaletin, senin ahmaklığın. Git din dediğin bedevi osuruğunu öğren, öyle gel...

Sen gibi ahmaklar ile bedevi gibi karı kız düşkünü ahlaksızlar, bedevinin etrafına toplanmış, daha ne bekliyordun ki? Neden ateist az dünyada, zira ahlaksız, karı kız düşkünü, ahmaklar dindar, namuslu, ahlaklı insanlar ateist olur sadece, cahil, ahmak ve ahlaksız herif...

Genç kaynana şehvet yaratır diyecek kadar ahlaksız, karı kız düşkünlerinin dinidir islam, gelmiş birde ahlak falan diyorsun, utanmaz...

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, anibal yazdı:

Kruanın evirmsei çevirmesi mi var, ahmak...

Ne diyoruz, kuran şu bu falan mı? Senin kuran dediğin şey, içeriği her ne olursa olsun, bir bedevi zortlatması, hepsi o işte, iyi yazsa kaç yazar, kötü yazsa kaç yazar?

BLA BLA BLA , oksijen israfısın :D sonra vay efendim türkiyede ateist olmak çok zormuş ta , ateistlere önyargılı davranılıyormuşta , biz inananların belası bağnazlar siz ateistlerin belasıda senin gibi sazanlar zaten.

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, 0101001101000100 said:

BLA BLA BLA , oksijen israfısın :D sonra vay efendim türkiyede ateist olmak çok zormuş ta , ateistlere önyargılı davranılıyormuşta , biz inananların belası bağnazlar siz ateistlerin belasıda senin gibi sazanlar zaten.

Kendine bak, cahil, ahmak, ahlaksız, bedevi osuruğu müptelası zavallı...

Bedevinin zortladığı metanı çekip kafa bulunca, kendini bir halt olmuş sanıyorsun, hepsi o kadar...

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, anibal yazdı:

Ahmak, islam kötü ben mi uydurdum islamı ki, kötülemiş olayım?

Gerçekler bunlar. Bilmiyorsan bu senin cehaletin, senin ahmaklığın. Git din dediğin bedevi osuruğunu öğren, öyle gel...

Sen gibi ahmaklar ile bedevi gibi karı kız düşkünü ahlaksızlar, bedevinin etrafına toplanmış, daha ne bekliyordun ki? Neden ateist az dünyada, zira ahlaksız, karı kız düşkünü, ahmaklar dindar, namuslu, ahlaklı insanlar ateist olur sadece, cahil, ahmak ve ahlaksız herif...

Senmisin namuslu ahlaklı insan ? Söylediklerini nerede okudun? Hiçbir yerde tabiki , keyif alıyorsun değil mi? İşin kolaymış gibi davranıyorsun. Neden ateist az dünyada diye düşünmen bile senin gibi tek hücreli bir yaratıktan beklenmeyecek bir davranış. Neden ateist az dünyada çünkü çok namuslular , neden aids az dünyada çünkü sadece maymun sikenler ve onları cinsel ilşkide bulundukları yakalanmış , neden albinolar az dünyada çünkü çok seçilmiş insanlar salla babam salla. Dünyada ateist az değil aslında , benim gibi müslümanlar çok az. Kendini nimetten sayma yani bak yukarda arkadaşın yazmış sadece abd de 32 milyon ateist varmış , mışmışta mışmış zaten. Mışmışçılar sizi .

Sitelerde Paylaş
Just now, 0101001101000100 said:

Senmisin namuslu ahlaklı insan ? Söylediklerini nerede okudun? Hiçbir yerde tabiki , keyif alıyorsun değil mi? İşin kolaymış gibi davranıyorsun. Neden ateist az dünyada diye düşünmen bile senin gibi tek hücreli bir yaratıktan beklenmeyecek bir davranış. Neden ateist az dünyada çünkü çok namuslular , neden aids az dünyada çünkü sadece maymun sikenler ve onları cinsel ilşkide bulundukları yakalanmış , neden albinolar az dünyada çünkü çok seçilmiş insanlar salla babam salla. Dünyada ateist az değil aslında , benim gibi müslümanlar çok az. Kendini nimetten sayma yani bak yukarda arkadaşın yazmış sadece abd de 32 milyon ateist varmış , mışmışta mışmış zaten. Mışmışçılar sizi .

Hala konuşuyr musun sen?

Ölen karısını düzmeye yol arayan insanların dinidir islam.. Bu kadar ahlaksız, bu kadar sapıkların dini ile gelmiş bize ahlak, namus falan mı öğreteceksin, ahlaksız ahmak?

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, anibal yazdı:

Kendine bak, cahil, ahmak, ahlaksız, bedevi osuruğu müptelası zavallı...

Bedevinin zortladığı metanı çekip kafa bulunca, kendini bir halt olmuş sanıyorsun, hepsi o kadar...

Sonra ağla , işte türkiyede ateist olmak zormuş , tabi zor olur , adam olmayana hayat zor türkiyede. Ahlak kelimesini kullanmaya hakkın varmış gibi saçmalamaya devam et , senden herşey beklenir , eğer teist nüfusu ateist olmuş olsaydı siz bizi bir kaşık suda boğardınız insan müsveddesi seni.

Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, 0101001101000100 said:

Ha, maymunlarla cinsel ilişkiye girenler de müslümandı, biliyon mu?

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, 0101001101000100 said:

Sonra ağla , işte türkiyede ateist olmak zormuş , tabi zor olur , adam olmayana hayat zor türkiyede. Ahlak kelimesini kullanmaya hakkın varmış gibi saçmalamaya devam et , senden herşey beklenir , eğer teist nüfusu ateist olmuş olsaydı siz bizi bir kaşık suda boğardınız insan müsveddesi seni.

Ölen karısını düzmeye çıkacka sapıkların dininden olan sen mi ahlaktan bahsedeceksin, utanmaz herif?

Boğardık tabi, sizin gibi ahlaksız, sapıkların yaşama hakkı nedne olsun ki?

Ha, sanki kendileri bizi öldürmeyi farz sayan bir dine tapmıyormuş gibi, birde ettiği lafa bak şu denyonun?

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, anibal yazdı:

Hala konuşuyr musun sen?

Ölen karısını düzmeye yol arayan insanların dinidir islam.. Bu kadar ahlaksız, bu kadar sapıkların dini ile gelmiş bize ahlak, namus falan mı öğreteceksin, ahlaksız ahmak

Yahu bu videoyu babana izlet muhtemelen teisttir , inanır. Bu tür insanlardan senin gibileri peydahlanır zaten.Buna inanan muritlerinden farkın ne?  Şimdi ben bi nekrofili öven ateist bulsam imana mı geleceksin de bunu bana izletmeye çalışıyorsun bre gafil.

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, 0101001101000100 said:

Yahu bu videoyu babana izlet muhtemelen teisttir , inanır. Bu tür insanlardan senin gibileri peydahlanır zaten.Buna inanan muritlerinden farkın ne?  Şimdi ben bi nekrofili öven ateist bulsam imana mı geleceksin de bunu bana izletmeye çalışıyorsun bre gafil.

Kendi baban bak sen, ahlaksız herif...

Sen değil misin, şu sapıkların dininden olan?

https://onedio.com/haber/9-yasindaki-cocuk-kur-an-kursunda-cinsel-istismara-ugradi-gidecek-yerim-yoktu-778538

İstediğin ateistin istediğin videosunu getirebilirsin, o sadece o ateisti bağlar, ahmak. Hiç bir atesti, diğer ateist ilgilendirmez.

Ama senin dinin işte bu, ölü sevici, azgın, aklı fikri uçkurunda, karı kız düşkünlerinin dini...

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, anibal yazdı:

Ölen karısını düzmeye çıkacka sapıkların dininden olan sen mi ahlaktan bahsedeceksin, utanmaz herif?

Boğardık tabi, sizin gibi ahlaksız, sapıkların yaşama hakkı nedne olsun ki?

Ha, sanki kendileri bizi öldürmeyi farz sayan bir dine tapmıyormuş gibi, birde ettiği lafa bak şu denyonun?

Boğardın tabi pislik , senin bu bağnaz sapıklardan tek farkın ateist olman. Özünde pislik insanın tekisin. Tıpkı nekrofiliyi öven imam ebu gulgululi gibi , kafa kesen işit piçleri gibi. Baya zoruna gitti sanırım doğruları yadıkça , beni bu pislik muhabbet sarmadı kendi kendine yaz dur burada. Denyo da babandır , keşke kondomun ne olduğunu bilseydi.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...