Jump to content

Neden hapishanelerdeki ateist oranı toplumdaki ateist oranından kat kat daha düşüktür.

Recommended Posts

55 dakika önce, 0101001101000100 yazdı:

Neye devam ediyorum ? Fahişenin namustan bahsetme olayındaki benzetmemde ki fahişe sıfatını üstüne mi alındın? Yok öyle bir şey , yanlış anladıysan o senin sorunun ben sana fahişe falan demedim ama sen bana it dedin böylece benim de sana dişi it demeye hakkım doğdu , dişi olduğunu kendin söyledin ya sana en yakışan geri cevap ; Bitch , yanlış anlama dişi köpek demek bu , ingilizler fahişelere söylüyorlarsa bu benim suçum değil , ben dişi köpek anlamında kullanıyorum , ben bir itsem sende bir Bitch sin :D fucking bitch

Ahlaksız terbiyesiz. İki gündür ağza alınmaz galiz küfürler ediyorsun, sana sapık it demekten başka bir şey gelmiyor elimden.

Yöneticiye rapor ettim seni. Nasıl rezil bir ailede büyüdüğün, nasıl ahlaksız bir öğretiden geldiğin çok açık.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 205
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

9 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Ahlaksız terbiyesiz. İki gündür ağza alınmaz galiz küfürler ediyorsun, sana sapık it demekten başka bir şey gelmiyor elimden.

Yöneticiye rapor ettim seni. Nasıl rezil bir ailede büyüdüğün, nasıl ahlaksız bir öğretiden geldiğin çok açık.

Son soyledigin ileti icin sana bir sey soracagim.

Ben rezil bir ailede buyumedim ama cevremdeki insanlar yobazlasirsa, ben de ayni dusunceleri tasiyormus gibi hissedip, catisma yasiyorum. Daha sonra gayet modern insanlarin arasina girdim, kendim gibi, dogal hissettim.

Bunun kendini koruma mekanizmasi ile mi alakasi var? Yani, icgudusel olarak ayni dusuncedeymis gibi hissetmeye egilimliyim. Dikkat cekmemek icin icgudulerim beni zorluyor mu?

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, Cold storage yazdı:

Son soyledigin ileti icin sana bir sey soracagim.

Ben rezil bir ailede buyumedim ama cevremdeki insanlar yobazlasirsa, ben de ayni dusunceleri tasiyormus gibi hissedip, catisma yasiyorum. Daha sonra gayet modern insanlarin arasina girdim, kendim gibi, dogal hissettim.

Bunun kendini koruma mekanizmasi ile mi alakasi var? Yani, icgudusel olarak ayni dusuncedeymis gibi hissetmeye egilimliyim. Dikkat cekmemek icin icgudulerim beni zorluyor mu?

O kötü ve yanlış bulduğun düşünceleri kendine yakıştıramıyorsun da ondan. Tabii çatışma yaşarsın. Bir an onlar gibi düşünerek bir tür uyum sağlama davranışı içinde oluyor, sonra da sana uymadığı için çatışıyorsun. Sanıyorum sana olan bu ama bu da pek iyi değil.

Savunma mekanizmasıyla ilgisi yok. Senin adapte olmakla ilgili sorunun var. Kafanın hiç karışmaması, hiç çatışma yaşamaman lazım. Dikkat çekmemek, tepkilere maruz kalmamak için onlar gibi düşündüğüne inanmaya çalışıyorsan da sorun var demektir.

Hani dikkat çekmemek için hiç konuşmasan, yorum yapmasan, kendini bir şekilde gizlesen anlarım ama yaptığın bu da değil.

Yani o kadar derin, içgüdüsel davranıyor değilsin. Kendini korumakla falan ilgisi yok.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

O kötü ve yanlış bulduğun düşünceleri kendine yakıştıramıyorsun da ondan. Tabii çatışma yaşarsın. Bir an onlar gibi düşünerek bir tür uyum sağlama davranışı içinde oluyor, sonra da sana uymadığı için çatışıyorsun. Sanıyorum sana olan bu ama bu da pek iyi değil.

Savunma mekanizmasıyla ilgisi yok. Senin adapte olmakla ilgili sorunun var. Kafanın hiç karışmaması, hiç çatışma yaşamaman lazım. Dikkat çekmemek, tepkilere maruz kalmamak için onlar gibi düşündüğüne inanmaya çalışıyorsan da sorun var demektir.

Hani dikkat çekmemek için hiç konuşmasan, yorum yapmasan, kendini bir şekilde gizlesen anlarım ama yaptığın bu da değil.

Yani o kadar derin, içgüdüsel davranıyor değilsin. Kendini korumakla falan ilgisi yok.

Yanlis bir sey duydugumda dogrusunu soylemek istiyorum. Galiba ondan.

Ornegin, aile doktorum bana cinlerden bahsetmisti.

Simdi ben icimden "ne kadar salakca konusuyorsun, bi' de doktor olmussun" diye dusunsem, bu suratima yansiyabilir. Kadin da cok akilli oldugu icin hemen anlar. Bu gibi durumlar oldugunda kendimi gizlemek istiyorum.

Beni biraz yanlis anlamis olabilirsin, ya da ben kendimi tam anlatamadim. Ama genel olarak, konusmuyor, sadece dinliyorum. Icimden de "ne kadar salakca konusuyor bu ya..." diyorum. Hepsi bu.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, 0101001101000100 yazdı:

Yaw he hee , bana ırzdan namustan bahseden fahişeye bakın hele :D Senden Sütçü İmamın kim olduğunu bilmeni beklemedim zaten. Kuran okumayı bilenler için her hususu açıklar , ırza tecavüz de bunlara dahildir. Senin gibi mallar anlamak istemediği için anlamazlar , Kuran bunu bile söyler . Senin gibi mallar hep vardılar , varlar ve var olmaya devam edecekler. Kuranın konu ile alakalı neredeyse bütün ayetlerini yazdım çok istiyorsan aç önceki postları oku

Senin gibi fırlamalardan da bahseder mi Kur'an? Senin bu forumda ne işin var Müslo piçi? Ananı da al git... Ananla birlikte atıldın.

Sitelerde Paylaş
11 hours ago, 0101001101000100 said:

Yaw he hee , bana ırzdan namustan bahseden fahişeye bakın hele :D Senden Sütçü İmamın kim olduğunu bilmeni beklemedim zaten. Kuran okumayı bilenler için her hususu açıklar , ırza tecavüz de bunlara dahildir. Senin gibi mallar anlamak istemediği için anlamazlar , Kuran bunu bile söyler . Senin gibi mallar hep vardılar , varlar ve var olmaya devam edecekler. Kuranın konu ile alakalı neredeyse bütün ayetlerini yazdım çok istiyorsan aç önceki postları oku

Utanma fahişenin evladına bakın, hala okumayı bilen falan sallıyor oradan. Bir de okumay bllmek gerekiyormuş, yani, beyefendilerin kıçının keyfine göre her anlam çıkabilsin di mi?

LAn rezil, kötülük etme derken aman da tenha yerde duran kadını becer ki iyilik olsun demediğini nerden çıkarıyorsun, sibop?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...