Jump to content

Zina Resmi Olarak Yasaklanabilir

Recommended Posts

http://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/cumhurbaskani-erdogan-zina-konusunu-yeniden-ele-almaliyiz-2235453/ 

Yıl olmuş 2018 insanlar büyük ihtimalle yakın bir zamanda kendi rızaları ile sevişemeyecekler.Dinin egemen olduğu üçüncü dünya ülkelerinde zina yasak.ABD,Avrupa ülkeleri gibi medeniyetli yerlerde zina yasak değil,sadece boşanma davası olarak yasak,onun haricinde asla yasak değildir. Büyük ihtimalle sevişmek yasaklanacak.İyice güzel Türkiye'yi ortadoğuya çevirdiler.Zinayı rıza ile yaptıkları için yakın bir zamanda hapis cezası gelebilir.Yakında sevişmek yasaklanabilir. Adım adım gerçekten de şeriata gidiyor.

tarihinde administrator tarafından düzenlendi
Başlık adı, yazarın isteğiyle düzeltildi.
Sitelerde Paylaş
  • İleti 85
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

tarikatlar bu ülkede oldukça etkin. din toplumuyuz. tarikatlar siyasi partiler üzerindede oldukça etkin. deniz baykalın zamanında kara çarşaflı kadınlara rozet takılmıştı. kısacası bu işlerin olması olağan. akp iktidarı elbette bu halk için en büyük tehdit. sunnilik,sağcılık ve milliyetçilik kokteyi ile %51 ri alabileceği biliyor ve buna oynuyor.  hiçbir siyasi partiden din karşıtı eylemler beklemeyin. türkiyede komünistler %2 yi bulamıyor durum ortada. normalde oy kullanmıyorum ama akp yi tehlikeli bulduğum için seçimlere katılayım demiştim. ama o zaman din ile bağım tam kopmamıştı. bir sosyalist parti aradım. netten sitelerine girdim. islam karşıtı veya islama hakeret edenlere oy vermek istememiştim o din ile bağları iyice zayıflamış halimle. hikmet kıvılcımlının doktrinini benimseyen partiye oy verdim (dine saygılı duruşları var.) bunu niye anlattım , çok az bir din duygunuz olsada böyle hareket ediyorsunuz işte. tuhaf ama gerçek böle. kısaca insanlar kuran musafını yüce yaratıcının sözleri saydıkları sürece aleyhine çok tepki veremezler. bu işe devlet el atmalıdır  ancak yukardaki sebepten asla atmayacaktır. öyleyse yapacak tek şey. yavaş yavaş toplumun değişimini beklemektir. ama böyle dinci bir parti iktidarda kaldığı surece bu değişimde gerileye bilir. 1923 ten bu yana çok yavaşta olsa elde edilmiş değişimler kaybedilebilir.. 

tarihinde Burakey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Zina, evli erkek ya da kadının evlilik dışı kurduğu ilişkilerdir. AB uyum süreci gereği zina suç olmaktan çıkmış, sadece boşanma sebebi sayılmıştı.  Bu eylem yalnızca evlilik çerçevesinde değerlendirilmelidir de zaten; sonuçta ortada bir toplum, insanlık suçu vs. yok. Evliliğin amacı dışına çıkılmış, o kadar...

Zina suç sayılırsa, ya da ilgili yasanın kapsamında bir değişiklik olursa birden fazla eşi olan, imam nikahlı olup nikahsız yaşayanlardan başlasınlar önce.Nasıl engeleyecekler? Milletin başına ahlak polisi, jandarma dikecek halleri yok herhalde... Bu ülkede çocuğa, hayvana yönelik cinsel suçlar almış başını gidiyorken, zina suç sayılsın demek rezilliklerin ayyuka çıktığı şu dönemlerde, asıl pislikleri örtbas etmek, gündemi değiştirmekten kısacası edepsizlikten başka bir şey değildir. 

tarihinde Latte tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Zina yasak ama 4 kadın alıp köle pazarından sınırsız cariye almak serbest. İşte islam ahlakı.

İslam ahlakı İşid demektir.

İşid zina yapanları taşlıyordu ama kendileri savaş esiri cariye kadınlara tecavüz ediyordu.

İslam'da zina yasaktır ama tecavüz serbestir.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tamam tekrar suç olsun da cezasına ne düşünüyorlar acaba? Hapse falan mı atacaklar? Yoksa para cezası yeter mi! Dur bakayım yoksa sopa mı atacaklar! Recm?

Bunlar kafayı iyice yedi. Bunlar eğer kafayı yemediyse bütün ruh ve akıl hastanelerini boşaltmak lazım.

Bunlar gündem. Ağzına bir sakız atıyorlar ki çiğne, düşünme, konuşma diye.

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, Tengrizm yazdı:

http://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/cumhurbaskani-erdogan-zina-konusunu-yeniden-ele-almaliyiz-2235453/ Yıl olmuş 2018 insanlar büyük ihtimalle yakın bir zamanda kendi rızaları ile sevişemeyecekler.Din egemen olduğu üçüncü dünya ülkelerinde zina yasak.ABD,Avrupa ülkeleri gibi medeniyetli yerlerde zina yasak değil,sadece boşanma davası olarak yasak,onun haricinde asla yasak değildir.Büyük ihtimalle sevişmek yasaklanacak.İyice güzel Türkiye'yi ortadoğuya çevirdiler.Zinayı rıza ile yaptıkları için yakın bir zamanda hapis cezası gelebilir.Yakında sevişmek yasaklanabilir. Adım adım gerçekten de şeriata gidiyor.

başlıgınızı düzeltirseniz iyi olur. yasaklabilir. eksik olmuş  yasaklanabilir. olması gerekir. sanırım farketmediniz. 

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, spartaküs abaküs yazdı:

başlıgınızı düzeltirseniz iyi olur. yasaklabilir. eksik olmuş  yasaklanabilir. olması gerekir. sanırım farketmediniz. 

Hocam başlığı düzeltemiyorum.Galiba iki üç kere düzenlenebiliniyor. Çünkü düzenleme gözükmüyor.Sadece çoklu alıntı gözüküyor.

Sitelerde Paylaş

akp hükümeti haziran 2015 seçimlerinde . % 39 almıştı. işte bu % 39 luk oy akpnın aldığı gerçek oydur. akp % 39 alında etekleri

tutuştu ve hemen erken secim kararı alınarak. kasım 2015 te genel secım yapıldı. akp türk siyaset tarihinde görülmemiş birşey 

yaptı. evet akp hükümeti seçimlerde hile yaparak. % 40 olan oyunu 10 puan hileyle artırtarak. % 51 ile kazanmıştır. yani sizin anlıyacağınız türkiyede sağcı partılerin % 40 geçmez. mhp iyi partının kurulmasıyla kendini tüketmiştir.

şimdi gelelim gerçeklere akp büğün bir secim olsa akpnın alıcagı maximum oy % 35 tir. 1994 yılında refah partısı  % 33 oy alarak

iktidar olmuştur. unutmayalım.

evet şimdi milletçe yapmamız gereken şu akpnın 2019 secimlerınde hile yapmasını engellemektır. gerçi işimiz zor çünkü akp once orduyu sonrada yargıyı tamamen ele geçirmiş durumdadır. eğer  akpnın hile yapmasını engelersek. ve diğer partılar birleşir ve çatı adayı çıkartırlarsa r.t.e nın karsısına akp % 100 kaybeder. ve türkiye tekrar laik ve demokratık ülke olur. eskisi gibi. yok ağer akp kazanırsa 

türkiyeyi karanlık günler bekliyor olucaktır. 

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Tengrizm yazdı:

Hocam başlığı düzeltemiyorum.Galiba iki üç kere düzenlenebiliniyor. Çünkü düzenleme gözükmüyor.Sadece çoklu alıntı gözüküyor.

bu konuda admine mesaj gönderirseniz, size yardımcı olucaktır. 

tarihinde spartaküs abaküs tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Keşke zengin olup bu ülkeden gitsem.Vatanımı,bayrağımı seviyorum ama akp beni vatanımdan soğuttu .Gerçekten de adamlar milliyetçiliği ayaklar altına aldılar.Ve üniversiteyi kazanıp kızlar ile sevişmek istiyorum.Güzel ülkemizi iyice arap orta doğu ülkesine çevirecekler.

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, democrossian yazdı:

Tamam tekrar suç olsun da cezasına ne düşünüyorlar acaba? Hapse falan mı atacaklar? Yoksa para cezası yeter mi! Dur bakayım yoksa sopa mı atacaklar! Recm?

Bunlar kafayı iyice yedi. Bunlar eğer kafayı yemediyse bütün ruh ve akıl hastanelerini boşaltmak lazım.

Bunlar gündem. Ağzına bir sakız atıyorlar ki çiğne, düşünme, konuşma diye.

Bu konuda haklısın bunlar hep  akpnın  kötü olan ekonımiyi görmememiz için yani şimdi türkiyede olan ekonomık krizin gözülmemesi için yapılan siyasi taktiklerdir.

ülke şu an batmış durumda akp afrinde resmen show peşinde akerimiz şehit olmuş. umrundamı? akpnın onun için alıcagı 1 oy için 

şehitler veriliyor . vicdanen sorguluyorum. 

akp kafayı yiyen  değildir. akpye oy verenlerin tamamı  bilerek ve istiyerek oy vermiştir. çünkü oy verenler şeriatı getirmeye çalışanlardır.

bana görede şeriatı isteyenler kafayı yemiştir. elektriğie son 6 ayda % 200 zam geldi. her hafta bir şeye zam gelıyor. marketten bugun aldıgım ürünü 1 hafta sonra zamlı alıyorum!! türk tarihinde!! görülmuş duyulmuş şey değildir. böyle bir ekonomı. akp resmen ülkeyi çok hızlı bir şekilde çökmeye dogru götürüyor. yalnız şu unutulmamalıdırkı. eğer ekonomı çökerse millet akp falan dinlemez dar agacında 

sallandırır bu hükümeti. tıpkı kaddafı gibi. 

eğer afrınde operasyonu olmasaydı. akpye oy verenler bile durumun ne? kadra kötü olduğunu görücektı. ama şu konuda haklısın

akpye oy verenler. kendini zekı zanneden cahillerdir.. 

yıllar önce açılımı yapan kim? akp hükümeti. demekkı ypg baya bir açılmış afrin mumbiç  şimdi akpye düşen kendi pisliğini! temizlemektir. ama geç kaldılar. ülke battı. ve bunu iyice hisetmeye başladık. 

ben çok açık bir şekılde görüyorum eger afrınde türk askeri 2 ay daha kalırsa zaten zayıf olan ekonomımız iyice batıcak. 

tarihinde spartaküs abaküs tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Thravelyn yazdı:

Bu AKP zinayı serbest bıraktı muhabbeti nedir? Bunca senedir bu ülkede iki insanın kendi iradeleriyle gerçekleştirdiği şey suç mu sayılıyordu yani? 

Zina yani aldatma 1990’ların sonlarına doğru suç olmaktan çıkarıldı,ancak daha sonra AKP geri suç yapmaya çalıştı,ama AB baskısı ve diğer tepkilerden geri çekti

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, Tengrizm yazdı:

Hocam admin kim bilmiyorum.Ve admine ulaşıp nasıl özelden mesaj atacağım.

Bir Buçuk veya administrator nickli arkadaşlara özel mesaj atıp rica edebilirsin.

Ama daha önce, mesajların sağ üst köşesinde "mesajı raporla" seçeneğini tıklayıp, açıklama bölümüne ne istediğini yazabilirsin, böylesi hem daha kolay olur hem de yöneticilerden hangisi girerse girsin raporu görür ve hemen düzeltir.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Bir Buçuk veya administrator nickli arkadaşlara özel mesaj atıp rica edebilirsin.

Ama daha önce, mesajların sağ üst köşesinde "mesajı raporla" seçeneğini tıklayıp, açıklama bölümüne ne istediğini yazabilirsin, böylesi hem daha kolay olur hem de yöneticilerden hangisi girerse girsin raporu görür ve hemen düzeltir.

Hocam çok teşekkürler biraz önce dediğiniz gibi mesajı raporla ile ilgili başlığın düzeltilmesi ile mesajı yolladım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...