Jump to content

Esad YPG ile anlaştı şeklindeki haberler

Recommended Posts

Günlerdir, haftalardır hep bu yönde haberler çıkıyor. Ama en ufak bir delil, kanıt yok. Esad'ın askerleri Afrin'e YPG'yi desteklemek için giriyor diye bir video yayınladılar o da yalan çıktı. Halen daha resmi bir açıklama da yok.

Ben Esad'ın YPG ile barışacağına falan inanmıyorum. Bence bu yalan haberler tamamen provoke amaçlı yapılıyor. Türkiye'nin Esad ile anlaşıp ittifak kurma ihtimali onların ödünü patlatıyor. O yüzden de böyle yalan haberlere ihtiyaç duyuyorlar. Ben böyle yorumluyorum.

Sitelerde Paylaş
9 hours ago, Thravelyn said:

AKP'nin salakça politikası yüzünden fırsat kaçıyor. Ne diye masaya oturmuyorlar Esad ile bir kere deneseler ne kaybedebilirler? Salih Müslim gibi bir teröristle görüşme yapıyorsun, e bir zahmet Esad ile de yap.

AKP mi, politika mı? Kandırıldık diye zırlamaktan başka politikası mı var onun?

Sitelerde Paylaş

Akpnin derdi belli. şehitler falan umrunda değil. akpnın türk ekonomısı çökmüş işşizlik artmış. herşeye zam üstüne zam gelmiş umrundamı? akpnın baştan beri anlatıyoruz. afrin ve membiç operasyonu akpnın sinsice hazırlamış olduğu siayasi taktiklerdir.

diyoruz halkı uyarıyoruz. ama koyunlar hala uyanmıyor. ama görüyorumda bazı koyunlar uyanmak zorunda kalmış .

akpnin başkanlık için yapmıyacagı  hiç birşey yok , 3500 korumayla gezen bir başka insan yoktur herhalde  şu dünyada

akpnın yanlış polıtıkası yüzünden şehitler veriliyor. ve şehit sayılarıda gizleniyor. yandaş medya tarafından.

yapılması gerekenler bellı. önce esadla anlaşılır. sonrada rusyayla ve masaya oturulur. ve afrını ve membıcı esada bırakırsın.

zaten esadın toprakları buraları. türkiyenin değilki.

size ne? olucagını söyliyim. afrin alınsa bile membiçte çok ciddi sorunlar olucaktır. amerikanın askeri üstleri

var. amerika membiçten cekılmıeycegını açıklamıştı daha önce bana göre r.t.e membice giremez sadece show yapıyor.amerikan 

aslerini vururuz diyor çıkmazlarsa eger türkiye amerikan askerlerini vurursa şimdiden söylim 3. dünya savası başlamış demektır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...