Jump to content

Elon Musk -Space X - Tesla

Recommended Posts

Elon musk uzaya tesla aracını  gönderdi mi?

Space X ve Tesla görüntülerinin CGI olduğunu söylüyorlar.

Tesla  nın ay ile çekilmiş görüntüsünü gören var mı?

Tesla ve space x in stage 2 görüntülerinde sürekli yanlarında küçük kağıt parçaları gibi şeyler uçuyor.:0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
On 24.02.2018 at 01:28, adalet123 yazdı:

En azından reklâm yapacakları bir şeyleri var.Zamanında uzaya gidildiğinede inanmıyorum.

Ay diye beyaz belirsiz bir noktayı gösteriyorlar.Açısal çapı güneşin açısal çapından küçük.

Şüpheye düşürdüler beni.:89:

Sitelerde Paylaş
On 23.02.2018 at 01:13, SHORTWAVE yazdı:

Elon musk uzaya tesla aracını  gönderdi mi?

Space X ve Tesla görüntülerinin CGI olduğunu söylüyorlar.

Tesla  nın ay ile çekilmiş görüntüsünü gören var mı?

Tesla ve space x in stage 2 görüntülerinde sürekli yanlarında küçük kağıt parçaları gibi şeyler uçuyor.:0_80cbc_37a71a73_L:

Kesinlikle gönderdi. Bu konuda en ufak şüphem yok.

Zaten bu derece büyük prodüksiyon yaptıysa bile, araba yollamak kadar zor olacaktır onu yapmak...

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Cold storage yazdı:

Ben bu kadar abartilan bir adam gormedim. Muhtemelen ileride Elon Musk filan kalmayacak. Servetinin yarisi da muhtemelen reklam ve abartilar sayesinde.

Sebin gibi bütün gün g*tunu büyütenler anlayamaz.

Sitelerde Paylaş

Hayır uzaya araba göndermekte inanılmayacak olan ne, onu anlamadım! Bu olanaksız bir şey mi de inanmak istenmiyor?

Elon Musk tabii ki büyük bir iş başardı. Dünyanın en güçlü roketini denedi ve ikisini geri dünyaya indirdi. Bunlar hep ilk ve devrim. Bu güne kadar roketler tek kullanımlıktı. Bu önemli bir devrim. 

Sitelerde Paylaş
22 saat önce, Bir Buçuk yazdı:

Kesinlikle gönderdi. Bu konuda en ufak şüphem yok.

Zaten bu derece büyük prodüksiyon yaptıysa bile, araba yollamak kadar zor olacaktır onu yapmak...

Ayın görünen çapının  güneşten ufak olması şüpheye düşürdü beni.:)

Birde kağıt parçaları gibi bir sürü şeyler uçuşuyor uzayda.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, democrossian yazdı:

Hayır uzaya araba göndermekte inanılmayacak olan ne, onu anlamadım! Bu olanaksız bir şey mi de inanmak istenmiyor?

Elon Musk tabii ki büyük bir iş başardı. Dünyanın en güçlü roketini denedi ve ikisini geri dünyaya indirdi. Bunlar hep ilk ve devrim. Bu güne kadar roketler tek kullanımlıktı. Bu önemli bir devrim. 

Sorun ağırlıkta değilde görüntülerde tuhaflıkların bulunması   şüpheye düşürdü beni.:)

saturn 5 roketi 16 tonluk ay modulu  aya gönderildi.

proton roketi ile gönderilen Luna 21 de 6 ton civarında.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...