Jump to content

Fesli Kadir gebermek üzere

Recommended Posts

Tayyip geçen biricik abisi Yunan milliyetçisi püsküllü Kadir'i ziyaret etmiş. Herif açıkça ben Atatürk düşmanıyım diyor. A Haber'in ilgili haberini de izledim bir methediyorlar adamı görseniz tarihçi falan diye saman beyinli oksijen israfları.

https://i.hizliresim.com/NZLEpQ.jpg

XPb4o3.jpg

Moruk iyice çökmüş, gidici yani belli oluyor. Keşke söylediği yalanların ve attığı iftiraların bedelini ödeyebilse. Umarım acılar içinde günlerce, haftalarca kıvranır da öyle geberir. 

tarihinde Thravelyn tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Benim anlamadığım bu murat bardakçının tabiri ile 'maraş dondurmacısı'

Gazi mustafa kemal Atatürke ve onun kurduğu laik cumhuriyete sövmeyi hayatının amacı edinmişti ama onun kurduğu ülkede tedavi oluyor  peki niye besleniyor?  memleketi yunanistana yollayın onlar ilgilensin.

10 sayfa nutuk okuyun açın tarih kitabı okuyun okuma özrünüzmü var ilber ortaylı celal şengör hadi onlarıda geçelim belgesel izleyin. kalkıp bu ülkenin kurucusuna küfür hakaret ve iftira atmayı hayatının amacı haline getirmiş kişilerin arkasından gitmeyin ama tabiki cübbe sarık takmadığımız için ciddiye alınmayacağız

tarihinde İlluminatus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, Thravelyn yazdı:

Tayyip geçen biricik abisi Yunan milliyetçisi püsküllü Kadir'i ziyaret etmiş. Herif açıkça ben Atatürk düşmanıyım diyor. A Haber'in ilgili haberini de izledim bir methediyorlar adamı görseniz tarihçi falan diye saman beyinli oksijen israfları.

https://i.hizliresim.com/XPb4o3.jpg

XPb4o3.jpg

Moruk iyice çökmüş, gidici yani belli oluyor. Keşke söylediği yalanların ve attığı iftiraların bedelini ödeyebilse. Umarım acılar içinde günlerce, haftalarca kıvranır da öyle geberir. 

Ölmek üzere olan yaşlı ve büyük olasılıkla akıl sağlığı yerinde olmayan bir insandan bahsediyoruz değil mi?

Bizim kindar, nefret dolu Müslümanlardan bir farkımız olması gerekmez mi?

tarihinde hartemes tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...