Jump to content

ATEİSTLERİN "CEVAP VERİLEMEZ" DEDİKLERİ SORULARIN CEVAPLARI

Recommended Posts

Hayvanların tanrıları yok.. çünkü tanrı inancını gerektirecek bir şey yok! Kaç tane tanrı/tanrıça var dünya üzerinde biliyor musun sayısız! Senin dininde sümerlerden zerdüştlükten çalma pis arap bedevisinin biryerlerinden uydurduğu uyduruk din ve tenri yaşadığı bile muallak anladın mı bir mitoloji bir kültür git biraz antropoloji oku! Sosyoloji oku! İlk insanlarında tanrıları yoktu.. yani senin tanrın yok yok yok anladın mı? 

tarihinde Scapula1903 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 1,2k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

On 3/21/2018 at 17:38, Scapula1903 yazdı:

Hayvanların tanrıları yok.. çünkü tanrı inancını gerektirecek bir şey yok! Kaç tane tanrı/tanrıça var dünya üzerinde biliyor musun sayısız! Senin dininde sümerlerden zerdüştlükten çalma pis arap bedevisinin biryerlerinden uydurduğu uyduruk din ve tenri yaşadığı bile muallak anladın mı bir mitoloji bir kültür git biraz antropoloji oku! Sosyoloji oku! İlk insanlarında tanrıları yoktu.. yani senin tanrın yok yok yok anladın mı? 

büyük olasılıkla tanrıları ya da totemleri, şeytanları vb var.

şu ritüelin, müslümanların şeytan taşlaması ile farkı yok gibi.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
2 hours ago, Tuğba said:

Ateistlerin bu çabaları niye

kimse sizi zorla müslüman yapacak değil

inançsizlığınız size yeter

bizim dinimiz bize sizinki size...

Öyle mi? Emin misin? 

Mesela her sabahın köründe tepemizde bağırmanız ne demek? Ya da okullarda çocuklarımıza o boş inançlarınızı zorla öğretmeye çıkmak?

Evet, sizin dininiz size kalsın, başka bir şey istiyorsak, namerdiz... Ama öyle olmuyor, her yerde, her şekilde, kendinizle birlikte bizi de batırmak için her tür zulmü yapıyorsunuz. 

Bak sen bile, gelmişsin, Ateistforumda bize laf etmeye çıkıyorsun. 

İnancın varda bir şey mi oldun? 

image.jpeg.6c4541a68af7eb53fefb55c438edc063.jpeg

Bununla ya da şununla:

Image result for imam çocuÄa cinsel

Aynı imana sahip olmaktan, gurur mu duyuyorsun, merak ettim.

Sitelerde Paylaş
21 saat önce, anibal yazdı:

Öyle mi? Emin misin? 

Mesela her sabahın köründe tepemizde bağırmanız ne demek? Ya da okullarda çocuklarımıza o boş inançlarınızı zorla öğretmeye çıkmak?

Evet, sizin dininiz size kalsın, başka bir şey istiyorsak, namerdiz... Ama öyle olmuyor, her yerde, her şekilde, kendinizle birlikte bizi de batırmak için her tür zulmü yapıyorsunuz. 

Bak sen bile, gelmişsin, Ateistforumda bize laf etmeye çıkıyorsun. 

İnancın varda bir şey mi oldun? 

image.jpeg.6c4541a68af7eb53fefb55c438edc063.jpeg

Bununla ya da şununla:

Image result for imam çocuÄa cinsel

Aynı imana sahip olmaktan, gurur mu duyuyorsun, merak ettim.

Ne yani şimdi ben de kalkıp birkaç ateistin sapkın videolarını paylaşıp seni mi suçluyayım inançsızlığının getirdiği inanç bu mu?

tarihinde Tuğba tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Tuğba yazdı:

Ne yani şimdi ben de kalkıp birkaç ateistin sapkın videolarını paylaşıp seni mi suçluyayım inançsızlığının getirdiği inanç bu mu?

Biz başörtümüzden dolayı Ülkemizde nasıl okuyamayıp başka ülkelere gidip okuduysak sizde ezanların okunmadığı ve okullarda İslam dininin veya hiçbir dinin eğitiminin verilmediği bir yerlere gidin

Sitelerde Paylaş
On 27.02.2018 at 14:19, adeist yazdı:

Tüm bildiğiniz tarikat keşlerinden aldığınız palavraları burada satmaya çalışmak. Kendi adınıza olmayan aklınızın ürününü tek bir sözcüğünüz yok !
Pardon var: hakaret etmek !
Hayvanlık size özgüdür, kafa kesmek, yalan söylemek, hile yapmak, iftira atmak, kumpas kurmak, sübyancılık, oğlancılık, devlet soymak, yetim hakkı yemek size özgüdür. 
Ayak suyunu içip, sümüklü mendilini yediğiniz oğlancı şeyhlerinizin devrik cümlelerini burada ilim diye yutturamazsınız.

ASIL SAPIKLIK TEK YOLU KENDİNİNKİ ZANNETMEKTİR. YANİ SİZİN YAPTIĞINIZ ..

senin bu iftiralarına ne demeli? İslam coğrafyasında kaç kişi yapıyor kafa kesmeyi? kaç kişi durmadan iftira atıyor? kaç kişi şeyhlerin götünü yalıyor? sen suçlayacaksan onu yapanları suçla bizim onlarla bir ilgimiz yok. kim naparsa kendine yapar Hakikat ortadadır. Kur'an'ın bildirdiklerinden birini bile inkar edemezsiniz o zaman Kur'an'a uymayanlarla karıştırmayın bizleri herkesi bir görmeyin. kesin sesinizide kendi çamurunuzda oynayın. yoksa aynı benzetmeleri bizde size yaparız. birinizin işlediği suçtan hepinizi yargılamak hiçde zor değil.

tarihinde hansar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 hours ago, hansar said:

senin bu iftiralarına ne demeli? İslam coğrafyasında kaç kişi yapıyor kafa kesmeyi? kaç kişi durmadan iftira atıyor? kaç kişi şeyhlerin götünü yalıyor? sen suçlayacaksan onu yapanları suçla bizim onlarla bir ilgimiz yok. kim naparsa kendine yapar Hakikat ortadadır. Kur'an'ın bildirdiklerinden birini bile inkar edemezsiniz o zaman Kur'an'a uymayanlarla karıştırmayın bizleri herkesi bir görmeyin. kesin sesinizide kendi çamurunuzda oynayın. yoksa aynı benzetmeleri bizde size yaparız. birinizin işlediği suçtan hepinizi yargılamak hiçde zor değil.

Kafa kesmek senin iğrenç dininin emri, kaç kişi yapmış ne farkeder? Şeyhlerin götünü yalamakta gene dininin gereği. İftira mı, alayınız, tümünüz de iftiracısınız zaten. 

Kurana uymayan sensin. Kurana uyup, ilkel, vahşi, iğrenç, rezil ve kepaze olmaya mecbursun eğer müslümansan. 

Sorun o değil, o ilkellikleri yapan, pislik, rezil heriflerle aynı dine nasıl inanıyor olabildiğiniz, nasıl onlarla kendinizi eş edebildiğiniz?

Sitelerde Paylaş
7 hours ago, Tuğba said:

Hadi buyur, getir bakalım getirebiliyor musun? O sapkınlar emin ol müslümanlardır. Zira şüphesiz islam sapkınlık dinidir. 

Ha, dilediğin sapkınlık şeysini getirebilirsin, ama bir şeyi de göstermiş olmazsın, zira biz kimseyle aynı şeye inanmıyoruz. Siz gibi çocuk tecavüzcüleri ile aynı dine sarılanlar değiliz asla.

Bir de başörtüsü falan demişsin ya. %100 amcıktan ibaret olduğunu ilan, bir fahişe olduğunu beyan etme yolu olan başörtüsü ile mi övünüyorsun ya? Aslı sümerlerin mabet fahişelerinin bayrağı olan o başörtüsü ile? Tüm kadınları kendini satmak zorunda tutan bir dinimi gelmiş bana savunuyorsun?

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
7 hours ago, Tuğba said:

Biz başörtümüzden dolayı Ülkemizde nasıl okuyamayıp başka ülkelere gidip okuduysak sizde ezanların okunmadığı ve okullarda İslam dininin veya hiçbir dinin eğitiminin verilmediği bir yerlere gidin

Tüm kadınları kendini satan bir fahişe olmaya zorunlu kılan islamı ve bunun ifadesi olarak takılan başörtüsünü mü savunuyorsun yani? Bu mu senin insanlığın?

Dır dır etmeden önce, git mehir neymiş bir öğren evvela...

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, anibal yazdı:

Hadi buyur, getir bakalım getirebiliyor musun? O sapkınlar emin ol müslümanlardır. Zira şüphesiz islam sapkınlık dinidir. 

Ha, dilediğin sapkınlık şeysini getirebilirsin, ama bir şeyi de göstermiş olmazsın, zira biz kimseyle aynı şeye inanmıyoruz. Siz gibi çocuk tecavüzcüleri ile aynı dine sarılanlar değiliz asla.

Bir de başörtüsü falan demişsin ya. %100 amcıktan ibaret olduğunu ilan, bir fahişe olduğunu beyan etme yolu olan başörtüsü ile mi övünüyorsun ya? Aslı sümerlerin mabet fahişelerinin bayrağı olan o başörtüsü ile? Tüm kadınları kendini satmak zorunda tutan bir dinimi gelmiş bana savunuyorsun?

Yalan söyleyen insanlarla tartışılmaz 

çünkü doğrudan uzaktırlar

o halde kendi haline bırakmak lazım

Sitelerde Paylaş
44 minutes ago, Tuğba said:

Yalan söyleyen insanlarla tartışılmaz 

çünkü doğrudan uzaktırlar

o halde kendi haline bırakmak lazım

Yalan söyleyen bilffil sensin. Ama seni kend ihaline bırakmamak lazım, çünkü insanlık için bir zulmsünüz, malum ne kadar dine batarsanız o kadar spkın olup çoluk çocuğa musallat oluyursunuz, ya da milletin kafasını kesiyorsunuz. 

Bir de gelip burada böyle üste çıkmaya çalışıyorsunuz.

Söyle bakalım, her müslüman kadının kendini mal veya para karşılığı satması zorunlu değil mi? Müslüman kadınlar kendini satan malum şeyler değil mi? Buna yanlış mı diyorsun sen şimdi?

Şimdi gelmiş burada bu fahişeliği emreden dini mi savunuyorsun?

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, Tuğba yazdı:

Ağır ol bakalım. Kimin ülkesinden kimi kovuyorsun acaba, önce bi ona bak.

Çok takva takılıp İslam yaşamak istiyorsanız siz gideceksiniz Arap illerine. Bu ülkede baş örtüsüyle okuyamadığınız yalanını da git kendin gibi Müslümanlara anlat, ancak onlar yer bunları.

Gerçeğiniz bu sizin. "Çocuğuna dini eğitim aldırmak istemeyen aldırmamalı, din dersi zorunlu olmamalı, aldırmak isteyenler için sınıflar açılmalı" diyemiyorsun gördün mü? Cici görünmek istediğinizde de "Senin dinin sana, benimki bana" dersiniz sahtekarca. Öyle olmadığını biz biliyoruz tabii de herkes görsün istiyoruz.

Bu arada İslam çocuk sapıklığını şiddetle destekler, o videolar da hiç öyle münferit olaylardan ibaret değildir. Sana bin tane haber, video getiririm böyle, gıkın çıkmaz. İktidar sizden olduğu ve din baskısı çok ciddi boyutlarda arttığı için sapıklıklar da alabildiğine arttı, toplu çocuk tecavüzlerinin nerelerde olduğu da herkesin malumu.

O yüzden hiç öyle türban mürban deyip hedef şaşırtmaya çalışma.

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Ağır ol bakalım. Kimin ülkesinden kimi kovuyorsun acaba, önce bi ona bak.

Çok takva takılıp İslam yaşamak istiyorsanız siz gideceksiniz Arap illerine. Bu ülkede baş örtüsüyle okuyamadığınız yalanını da git kendin gibi Müslümanlara anlat, ancak onlar yer bunları.

Gerçeğiniz bu sizin. "Çocuğuna dini eğitim aldırmak istemeyen aldırmamalı, din dersi zorunlu olmamalı, aldırmak isteyenler için sınıflar açılmalı" diyemiyorsun gördün mü? Cici görünmek istediğinizde de "Senin dinin sana, benimki bana" dersiniz sahtekarca. Öyle olmadığını biz biliyoruz tabii de herkes görsün istiyoruz.

Bu arada İslam çocuk sapıklığını şiddetle destekler, o videolar da hiç öyle münferit olaylardan ibaret değildir. Sana bin tane haber, video getiririm böyle, gıkın çıkmaz. İktidar sizden olduğu ve din baskısı çok ciddi boyutlarda arttığı için sapıklıklar da alabildiğine arttı, toplu çocuk tecavüzlerinin nerelerde olduğu da herkesin malumu.

O yüzden hiç öyle türban mürban deyip hedef şaşırtmaya çalışma.

O zaman şunu mu savunuyorsun

bir ateistin yaptığı ahlak dışı olaylar ateistliğin genel kuralıdır.

ben sana bunun için link paylaşmıycam 

araştır bakalım

objektif ol 

zerre günahın ve zerre sevabın karşılık bulacağı bir dinimiz var

o halde başkasının günahını sapkınlığını bir dine mal eden kişinin adı ne olmalıdır

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, Tuğba yazdı:

O zaman şunu mu savunuyorsun

bir ateistin yaptığı ahlak dışı olaylar ateistliğin genel kuralıdır.

ben sana bunun için link paylaşmıycam 

araştır bakalım

objektif ol 

zerre günahın ve zerre sevabın karşılık bulacağı bir dinimiz var

o halde başkasının günahını sapkınlığını bir dine mal eden kişinin adı ne olmalıdır

Bir ateistin yaptığı ahlaksızlık tastamam kendisini bağlar. Ateistliğin genel bir kuralı, yazılı bir kitabı, bir manifestosu yoktur zira. Bununla birlikte ateistlerin geneli ahlaklı insanlardır. Bunu kanıtlamak benim için çok kolay, üstelik de bilimsel olarak kanıtlarım.

Aynı zamanda İslam'ın pedofiliyi, tecavüzü, kadına şiddeti, çok eşliliği, Müslüman olmayanı öldürmeyi ve/veya ona eziyet etmeyi nasıl desteklediğini de çok kolay kanıtlarım. Kaynağım da İslam'ın kutsal kitabı olan Kur'an-ı Kerim olur.

Günahın ve sevabın karşılık bulacağı bir din olduğu söylenir ama öte tarafa gidip de gelen olmadığı için bu spekülasyonun hiçbir ıspatı yoktur, dolayısıyla "inanç" olarak kalır, ayrıca günahlardan tevbe edip Allah'a yönelenin, dine göre güzel ameller işleyenin günahının affolunacağına inanıldığı için bir işe yaramaz. Tabii ahlaklı olan ne, o ayrıca tartışılmalı, değil mi? 

Benim için İslam'ın ahlak anlayışı, kötü ahlak dediğimiz kavramın ta kendisidir. Nickinden anladığıma göre kadınsın. İslam'ın kadına bakışını, kadını koyduğu yerin iyi ahlaka örnek olduğunu-olabileceğini düşünüyor musun?

Sitelerde Paylaş
25 dakika önce, Tuğba yazdı:

Diyelim ki ortaçağda bir hristiyan aileye mensuptun ve Araplar tüm aileni kesip seni de cariye yapıp pazarda sattılar.Bunu miden kaldırabiliyor mu?

Sakın islam çiçek böcek dinidir deyip edebiyat yapma..!

Empati yapabiliyormusun yani?O zavallı insanların yerine kendini koyabiliyormusun?

Koyamıyorsan insan olmamamışsın demektir.

Ateizm sadece Tanrı’yı reddetmektir.Başka bir amacı yoktur.İyi ateistler de vardır kötü ateistler de vardır.Bunun ateizmle hiçbir alakası yoktur.

İslam ama organize bir kötülüktür..Kendinden olmayan herkese işkence yapmayı,yok etmeyi planlar.

İyi bir ateiste hiç bir zaman kötülük yaptıramazsın ama iyi bir müslümana kötülük yaptırabilirsin.

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Abdülmalik yazdı:

Diyelim ki ortaçağda bir hristiyan aileye mensuptun ve Araplar tüm aileni kesip seni de cariye yapıp pazarda sattılar.Bunu miden kaldırabiliyor mu?

Empati yapabiliyormusun yani?O zavallı insanların yerine kendini koyabiliyormusun?

Ateizm sadece Tanrı’yı reddetmektir.Başka bir amacı yoktur.İyi ateistler de vardır kötü ateistler de vardır.Bunun ateizmle hiçbir alakası yoktur.

İslam ama organize bir kötülüktür..Kendinden olmayan herkese işkence yapmayı,yok etmeyi planlar.

İyi bir ateiste hiç bir zaman kötülük yaptıramazsın ama iyi bir müslümana kötülük yaptırabilirsin.

İslam asla başka bir dinde olana zorlama yapmaz bunun için apaçık ayetler vardır

1-De ki: “Ey Kâfirler!”

2-“Ben sizin kulluk ettiklerinize kulluk etmem.”

3-“Siz de benim kulluk ettiğime kulluk edecek değilsiniz.”

4-“Ben sizin kulluk ettiklerinize kulluk edecek değilim.”

5-“Siz de benim kulluk ettiğime kulluk edecek değilsiniz.”

6-“Sizin dininiz size, benim dinim de banadır.”

( kafirun süresi)
bu arada canınızın istediğine efsane diyorsunuz
hesabınıza uyanı da gerçekmiş gibi anlatıyorsunuz.
Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, Abdülmalik yazdı:

Kadın islamla şereflendi

islamla değer gördü nokta

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, Tuğba yazdı:

İslam asla başka bir dinde olana zorlama yapmaz bunun için apaçık ayetler vardır

1-De ki: “Ey Kâfirler!”

2-“Ben sizin kulluk ettiklerinize kulluk etmem.”

3-“Siz de benim kulluk ettiğime kulluk edecek değilsiniz.”

4-“Ben sizin kulluk ettiklerinize kulluk edecek değilim.”

5-“Siz de benim kulluk ettiğime kulluk edecek değilsiniz.”

6-“Sizin dininiz size, benim dinim de banadır.”

( kafirun süresi)
bu arada canınızın istediğine efsane diyorsunuz
hesabınıza uyanı da gerçekmiş gibi anlatıyorsunuz.

İslam yağma ve talan dinidir.

Tee İspanya’dan,Hindistan’a kadar senin dinin sana benim dinim bana demek için gidilmedi heralde..Yağma ve talan için gidildi.

Yahudi ve hristiyanlarla cizyeyi verene kadar savaşın,müşrikleri direkt kesin diyen kim acaba?

Kardeşim islam şiddetle yayılmıştır,ötesi yok..Senin soyunda islamı mükemmel olduğu için seçmedi..Can korkusundan seçti.

Bu böyledir.

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, Tuğba yazdı:

Kadın islamla şereflendi

islamla değer gördü nokta

Kadın laik ve bilimsel anlayışla şereflendi..

Mirasın yarısını al,şahitliğin yarım olsun,boşanma hakkın olmasın,erkeğin 4. karısı ol,seni tek cümle ile boşasın,sokağa paçavra giymeden çıkman yasaklansın..

Bu mu şereflenmek?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...