Jump to content

Atatürk Artık Aşılmalı

Recommended Posts

Atatürk'e hakaret eden tüm paylaşımları ve yazan şerefsizleri raporladım. 
Burası Atatürk'e hakaret edilecek mecra değildir !
Aşağılık bedeninizi ve örümcekli beyinlerinizi alın ve defolup gidin buradan !
Kendi seviyesiz, salyalı, riyakar forumlarınızda isterseniz ananızı bile pazarlayabilirsiniz.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 51
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

On 04.03.2018 at 20:32, Hanifi_Bahadir yazdı:

Atatürk Artık Aşılmalı

"Uygarlık bir ateş gibidir kendisine uymayanları yakar yok eder" diyen anlayış Anadolu toplumunun sosyal travmasının temelidir. Eskiden saygı vardı , sevgi vardı , hatır vardı , hürmet vardı , sakinlik vardı..... Şimdi her şey ; kapitalist dünyayı muasır medeniyet diye bize tanıtan zihniyetin toplumu hızlılığa , strese , kimliksizleştirmeye , kozmopolitleştirmeye ve kolay güdülebilir kapitalist köleler oluşturmaya sürüklemesi sonucu anlamsızdır. Uygar olamazsak yok olurmuşuz. Her şeyimizi açılması imkansız arşivlere atfen yapılan ve ne derece doğru olduğu 'kanunla korunan asker' dolayısıyla malum olan bir tarihe göre Batı Medeniyetine borçluymuşuz. Yoksa Yok olurmuşuz... Peki Japonya küllerinden kendi kültürüne bağlı kalarak yeniden doğmadı mı... Uygarlık diyerek memleketi sıkıntıya strese sokan kişi, bil ; Türk Kültürü revizyona muhtaç değil . Atatürk'e tavır almak Türkiyede çok olumlu gelişmelere sebep olacaktır. Çünkü Türkiye'nin tüm problemlerinin kökü TC Devletinin kuruluş felsefesindeki yanlış teorilerden vücut bulmuştur. 1920'lerin formülasyonlarıyla 21. yüzyıl kesinlikle bağdaşmıyor bunu görmek lazım. Bana dediler : "Sen Özalcı oldun Erbakancı oldun Erdoğancı oldun bak biz hep Atatürkçü olduk".  Peki Atatürk neyci idi. 1880'lerde dünyaya gelmiş bir osmanlı ahvali , Şemsi Efendi (Şimon Zvi)nin çalışkan bir talebesi, 1909'da İtalyan Mason Locası ve İttihat Terakki kadrosunda , 1914'te Halife yanlısı ve İslamcı ,  1920'lerde "Hilafet kesinlikle kaldırılmayacak" diyen bir milli kahraman, 1930'larda Türk kavramını İslamdan arındırmaya titizlikle çalışan bir Türk Milliyetçisi , Türkiye Komünist Partisinin kuruluşu emrini veren sosyalist......... Peki Atatürkçülere göre Atatürkçüler hangi Atatürk'çü? Zamanın evrimi kanununa göre hareket ettiği anlaşılan Atatürk "arkamda dogma bırakmıyorum" derken birileri Atatürk adıyla Atatürk'ün ilke kavram kurum ve kanunlarını dondurup Bülent Ecevit gibi bana "Sen Atatürke mecbursun !!!!!" diyorsa işte onlar asıl Aydınlık Türkiye düşmanlarıdır. (Yazı bana aittir.)

ATATÜRKÜ AŞALIM MOSON DÖTÜ AMERİKAN BAYEĞI ÖBENLRİ KUCAKLIYALIM  BAK ECDEDIN NE DURUMDAYDI KURRRUĞUNU KISTIRMIŞ AMAN BANA SARAY YAPINDA NE OLURSA OALSIN DİYORDU EWCDADIN VAHDETTİN

4bSN2P.jpg

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Hurrican yazdı:

İşte bu ülke, müslümânların lîder ülkesi Türkiye'dir.
Son 50 yıllık târihi süreci gözlemleyen, kör olmayan herkes,, takdîr-i ilâhînin bizi nereye götürdüğünü görür.
Bu doğal gerçeği, yahûdîler ve batılılar çok önceden gördüğü için 15 temmuz öncesinde 40 yıllık hazırlık yaparak, 15 temmuz darbesiyle müslümânların bu doğal birlikteliğini engellemeye çalıştılar. Yahûdî güdümlü batılılar, sizin daha şimdi bile göremediğiniz bu gerçeği, kırk yıl önce görerek ve strateji değiştirerek müslümânların bu birlikteliğini engelleme planlarını uygulamaya soktular.

Türkiye'nin dinci köpeklerden başka düşmanı yok. Kendi yaptığınız darbeyi bile elâlemin üstüne atacak kadar ahlaksız, rezilsiniz. Fethullah Gülen'e devleti özel olarak teslim eden, milyonlarca insanı bu ağlak zırlak şizofrene "Hoca Efendi" demeye zorlayan, eğitim kurumlarına, yargıya, askeriye, kolluk kuvvetlerine akın akın sokan, dinci iktidardan başkası değildir.

İşte bir hain, Türkiye düşmanı birileri varsa ancak ve sadece sizlersiniz. Fethullah da sizsiniz Tayyip de sizsiniz.

Siz insanlık düşmanı kan emicilersiniz. 

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, adeist yazdı:

Cinselliği kuran kurslarının izbelerinde, oğlancı abilerinin altında öğrenen,
Elmadağ şıhlarına sakso çekip, adına "muz yutma" diyen,
İmamlarının sümüklü mendilini yiyip, temsili elini yalayan,   
Karılarını şeyhlerin koynuna kendi elleriyle sokup, karısını cima eden şeyhin ayak suyunu içen,
Öz evladına, kayınvalidesine, komşunun karısına iç geçirip salya akıtan,
Makam, audi ve kuvettürkte beş sıfırlı bir hesap için yalamadık göt bırakmayan,
Soysuz pezevenk tayfası Atatürk'ü sevmez.  
Atatürk'e Yunan dahil tüm dünya tazim eder, önünde eğilir, adına anıtlar diker,
Ama bizim imamlar küfreder,
Dünyada mason locasını kapatabilmiş iki liderden birine utanmadan mason-sabetayist iftirası atar,
Soyları tohumları bozuktur. İngiliz muhipler cemiyetinin evlatlarıdır, kürt teali cemiyetinin tohumlarıdır, taşnak torunlarıdır.
Açıkça televizyonda itiraf ederler; "Yunan kazansaydı" 
Atatürk bu toprakları bize vatan yapmak için hangi şerefsizin çanına ot tıkadıysa ona iftira atanlar da onun torunlarıdır.

Eline diline sağlık. 

Sitelerde Paylaş
53 dakika önce, Hurrican yazdı:

Yahûdî güdümündeki madden güçlü olan devletler,, Ortadoğudaki çoğunluğu müslümân olan halkların iç dinamiklerini ve etnik yapıları ve mezhep farklılıklarını tetikleyerek, bu coğrafyayı kan gölüne çevirdiler. Osmanlı da huzûr içinde yaşayanlar bugün savaşıyorlarsa bunun sebebi, yahûdî güdümlü emperyallerdir. İşin bu kısmı önemli değil, anlayan anladı, anlamıyorsan zorlama kafanı,  geç...

Konu başlığıyla alâkalı asıl önemli bilinmesi gerekli kısım şu; Yaşanan bu karışıklıklar vesîlesiyle, bütün müslümânlar ve bilhassa ortadoğu coğrafyasında zulüm gören, görmüş olan müslümânlar,, başlarına gelen bu felâketlerin kaynağının yahûdî ve Amerika ve Batılılar olduğunu görüyor, şuurlanıyor ve Bir lider müslümân ülke etrâfında kenetlenmelerinin zorunlu olduğunu anlıyorlar, anladılar.

İşte bu ülke, müslümânların lîder ülkesi Türkiye'dir.
Son 50 yıllık târihi süreci gözlemleyen, kör olmayan herkes,, takdîr-i ilâhînin bizi nereye götürdüğünü görür.
Bu doğal gerçeği, yahûdîler ve batılılar çok önceden gördüğü için 15 temmuz öncesinde 40 yıllık hazırlık yaparak, 15 temmuz darbesiyle müslümânların bu doğal birlikteliğini engellemeye çalıştılar. Yahûdî güdümlü batılılar, sizin daha şimdi bile göremediğiniz bu gerçeği, kırk yıl önce görerek ve strateji değiştirerek müslümânların bu birlikteliğini engelleme planlarını uygulamaya soktular.

40 yıl hazırlık yapmanın ne anlama geldiğini anlamlandırmanız zor, Çünkü, Osmanlıyı bertâraf etdikten sonra. Türkiye'de dâhil olmak üzre her coğrafyaya kendilerine bağımlı kukla idâreler yerleştirdiler. Zâten, Türkiye de dâhil olmak üzre bütün islâm beldeleri gizli veyâ açık bunların sömürgesi iken, bu kırk yıllık hazırlık neyin nesidir? diye soracaklara cevap vereyim.

Türkiye cumhûriyeti devletini de onlar kurdurmuştu. Ateist ve kâfirleri kullanmışlardı. Öldürme, yıldırma fakir bırakma gibi her türlü sert yöntemleri kullandılar. Bu yöntemlerle zamân içinde Dünyâdan İslâmı silebileceklerini düşünüyorlar, Anadolu'yu da 100 sene sonra hristiyânlaştırabileceklerini, dînsizleştirebileceklerini zannediyorlardı.

Fakat ummadıkları, hesâb edemedikleri bir şey başlarına geldi. Osmanlıyı bertâraf eden bu Dünyâ elitleri, hükümrânları,, Telâviv'de Newyork'ta Londra'da Madrid'de,, bir kafe de kahvelerini rahat rahat yudumlayamıyorlardı. Aç bırakılarak, öldürerek, sindirerek, sert yöntemlerle âdeta bir kedi gibi köşeye sıkıştırılan müslümânlar,, kedinin, kediyi köşeye sıkıştıranın yüzüne saldırması gözünü çıkarması gibi Batılıları patlatmaya başladılar. İntihâr bombacılarımız, batının kalbinde pıtırcık gibi bomba patlatmaya başladılar. Batılı elitler, gizli yahûdî hükümdarlar, "Lan dediler, bu nasıl zenginlik bu nasıl hükümrânlık, açık havada bir kahve bile içemiyorum" Ve Batılı ülkelerde Amerika'da bir milyonlarca asyalı ve ortadoğulu müslümân varken, biz nasıl bir salaklık yapmışız da kucağımıza bombayı almışız diye düşündüler. Osmanlı'yı yıktıktan sonra müslümânlara uyguladığımız sertlik stratejisini değiştirmezsek, Bunlar götümüzü patlatacak diye düşündüler, gördüler.

Ve Müsalümânlara yönelik politikalarında değişim karârı aldılar,  strateji değişikliğine gittiler. Bu strateji değişikliğine göre, Radikal müslümânları ılımlı müslâmanlara boğduracaklardı. Çok ılımlı,  müslümân görünümlü münâfıklarla da işbirliği yaparak, onlar eliyle belki münâfık bir halîfeyle İslâm coğrafyasını idâre etmeye çalışacaklardı. 

İşte bu minvâlde Başlangıçta Fetö ve Tayyible birlikte gidiyorlardı, Fetö münâfık olduğu için, soy olarak ermenî ve yahûdî kökenli olduğu için halâ onlarla devâm ediyor. Tayyîb Erdoğan ise Müslümânların çok zayıf olduğu bir dönemde iktidârını sağlamlaştırmak için onlarla birlikte gitmiş, birlikte görünmüştür. İnancından tâviz veren bir idâre istemeye başladıklarında Amerika'yla yollarını ayırmakta tereddüt etmemiştir. Kendi akıllılığından değil, takdîr-i ilâhî yardımıyla ve müslümânlar adına, Hem Amerika'yı hem de fetö'yü hem de Avrupa birliğini kullanmıştır. Kendini ve müslümânları daha güçlü bir konuma yükseltmiştir. 

Şuraya da bir açıklık getireyim. Kuruluşundan i'tibâren Türkiye cumhûriyeti göbekten yahûdî ve İngilize bağlıydı. Derin devlet ergenekon da pek tabii ki onların hizmetindeydi. Yüz sene önceki sert politikalarla, Ülke içindeki müslümânları ezerek sindirerek gül gibi emperyâllerle geçinip gidiyorlardı. Zâten güçsüz, yurtta sulh cihanda sulhçu küçük bir devlete râzı olmuşlardı. Yahûdî güdümlü emperyaller, derin devlet ergenekonculara, Ateist rejimin gerçek sâhiplerine yeni bir emir vererek,, artık sert politikalarla devâm etmeyeceğiz, ılımlı müslümân  ve münâfıklarla uyum içinde çalışacağız. Dedi, Ya uyum sağlayın ya da gizli iktidârınızı terkedin dendi.

Fakat ateist damarlı ergenekoncular bir türlü mes'eleyi anlayamıyorlardı. Belki aralarında Türkiye'nin yedi düvele (yedi gelişmiş devlet) karşı savaşıp m. Kamal in zafer kazandığını düşünen ve bağımsız bir ülke olduğunu düşünen dangalaklar bile vardı. İşte bir kısmı dangalaklığından bir kısmı da gizli iktidâr saltanatından vazgeçemedikleri için ve temelde ılımlı müslümânlarla işbirliği yapmayı da gururlarına yediremedikleri için. Direttiler. Ergenekoncular iktidârlarından vazgeçmemek için direttikçe  yarı kumpas yarı gerçek belgeler görüntüler seminer kayıtları, bizim ergenekoncuların efendileri eliyle basına gönderilmeye başlandı. Türkiye cumhuriyeti genel kurmay başkanının ağlama duvarındaki ibâdetini bile bu ergenekoncuların laf anlamazlıkları yüzünden basınla paylaştılar. Anca şimdi anlayabildiler de Kılıçdaroğluyla Akşener, Fetö ile uyumlu çalışıyor.

Sonuç i'tibâriyle 15 temmuzda bizim uçağın tekerlekleri yerden kesildi. Yükselişe geçtik Gidiyoruz artık, tutulmamız imkânsız. Mes'ele ak parti mes'elesi değil. Ak parti gitse de farketmez. Türkiye bütün müslümânların lîder ve birleştirici ülkesi olarak Osmanlı da olduğu gibi Allah'ın hizmetine girecek. Şeytânların sömürgesi olmaktan kurtulacağız. İnşAllah, ehl-i sünnet temelli, Tasavvuf ehli evliyânın irfânını hayâta geçirmeye çalışan yönetici kadrolar eliyle idâre ediliriz. Bunun dışındaki sözde islâmî idârelere ben şahsen râzı olmam. Mücâdele ederim. Zâten onlar beni yaşatmaz.

Adnan Menderes'in çıkışı, Müslümânlar için Fecr-i Kâzip (Yalancı imsâk) vaktiydi, o zamandan bu zamana, müslümânlar lehine aydınlık artıyor. Menderesten sonra gelen her müslümân lîder öncekinden daha fazîletli oluyor. Tayyibden sonra daha ifazîletlisi gelecek. Küfür cephesinde de M. Kamal den sonra dikkat edin, liderlerin gâvurlukta kalitesi düşüyor. Şimdi sabah vaktindeyiz. İslâm Güneşi öğle vaktine kadar 40-50 yıl aydınlığını artırarak devâm edecek. İslâm hâkimiyet ve aydınlığı en az 90 yıl devâm edecek. Sonra tekrâr küfür veyâ karanlığın hükmü gâlip gelecek.

:0_80cbc_37a71a73_L::lol:28782796_10156212395544321_7068620666484

Sitelerde Paylaş

Hurrican nikli soysuz bu forumda yüzün üstünde ileti yazmış, sizler sadece burada yazdığı iletileri raporlamışsınız. Siz de suçlusunuz... Bu tür alçakları anında raporlamalısınız. Son ana kadar beklemek anlamsız...

Bu şahıs forumdan atıldı... İlan etmeye gerek duymuyorum...

Sitelerde Paylaş
32 dakika önce, administrator yazdı:

Hurrican nikli soysuz bu forumda yüzün üstünde ileti yazmış, sizler sadece burada yazdığı iletileri raporlamışsınız. Siz de suçlusunuz... Bu tür alçakları anında raporlamalısınız. Son ana kadar beklemek anlamsız...

Bu güne kadar kimseyi raporlamdım raporlama nasıl onuda bilmiyorum ama kaç gündür hep bunu elimden geldiyi kadar yerdeb yere vurnya çalıştım son yazısınız okudum hayet etim  küfür etsem ben atılcam bakıyım bunun  sonu ne olacak bekliyor tekrar burata geldim işratlediklerimin cevplarını yazacaktım resimden sonra ama atılmış deymez zaman harcamaya buna hım şimdi raporlamyı öyrendim

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
23 saat önce, administrator yazdı:

Eline sağlık admin..

Sitelerde Paylaş
On 05.03.2018 at 17:29, Hurrican yazdı:

Aşağıdaki sayfayı inceleyince, mustafa kemal in birinci fetö,, fetönün ise ikinci m. kemâl olduğu görülüyor.
Muhtemelen bu cümleyi de anlamamışsınızdır. İkisinin de "yahûdî ve hıristiyân" süper güçlerin maşalık ortak paydasında birleştiklerini ifâde ediyoruz.

Eyy Hurrican!  batılılar şu an ülkemizi yönetenler sayesinde bizleri felaketin eşiğine getirdiler, sen hala masal anlatıyorsun, sürekli kandırılan, aldatılan ve felaketlere sebep olan ve ülkemizi bir suç batağına dönüştüren iktidara ve onun kokuşmuş zihniyetine sahip çıkıyorsun. Zaten osmanlı da aynı sonu paylaşmamışmıydı

Artık senin bir troll olabileceğin yolunda ciddi şüphelerim var. Zaten sizin gibi insanları gördükçe atatürk'ün kim olursa olsun mutlak haklı olduğunu ve doğru yaptığına daha çok inanıyorum, 

Sitelerde Paylaş

Atatürk, "o olmasa başkası yapardı" denilebilecek bir kişi değil. O olmasa bağımsızlık hayaldi. Bağımsızlığı sadece o başarabilirdi. Ondan başka savaşı kazanacak, hilafeti kaldıracak, saltanata son verecek, devrimleri tek tek gerçekleştirecek, tüm bunları başaracak hiç ama hiç bir kimse yoktu!

Atatürk'e karşı kudurmanın salyalar saçmanın nedeni bu. Olmayıverseydi, ülke şu anda tam özlemini çektikleri geri yobaz bir molla yuvasıydı. Yine de Atatürk'ün rağmına ülkeyi devişler, meczuplar, şeyhler ülkesi yapmaya çabalıyorlar ama tam istedikleri gibi olmuyor! 

Sitelerde Paylaş
On 04.03.2018 at 20:32, Hanifi_Bahadir said:

Atatürk Artık Aşılmalı

"Uygarlık bir ateş gibidir kendisine uymayanları yakar yok eder" diyen anlayış Anadolu toplumunun sosyal travmasının temelidir. Eskiden saygı vardı , sevgi vardı , hatır vardı , hürmet vardı , sakinlik vardı..... Şimdi her şey ; kapitalist dünyayı muasır medeniyet diye bize tanıtan zihniyetin toplumu hızlılığa , strese , kimliksizleştirmeye , kozmopolitleştirmeye ve kolay güdülebilir kapitalist köleler oluşturmaya sürüklemesi sonucu anlamsızdır. Uygar olamazsak yok olurmuşuz. Her şeyimizi açılması imkansız arşivlere atfen yapılan ve ne derece doğru olduğu 'kanunla korunan asker' dolayısıyla malum olan bir tarihe göre Batı Medeniyetine borçluymuşuz. Yoksa Yok olurmuşuz... Peki Japonya küllerinden kendi kültürüne bağlı kalarak yeniden doğmadı mı... Uygarlık diyerek memleketi sıkıntıya strese sokan kişi, bil ; Türk Kültürü revizyona muhtaç değil . Atatürk'e tavır almak Türkiyede çok olumlu gelişmelere sebep olacaktır. Çünkü Türkiye'nin tüm problemlerinin kökü TC Devletinin kuruluş felsefesindeki yanlış teorilerden vücut bulmuştur. 1920'lerin formülasyonlarıyla 21. yüzyıl kesinlikle bağdaşmıyor bunu görmek lazım. Bana dediler : "Sen Özalcı oldun Erbakancı oldun Erdoğancı oldun bak biz hep Atatürkçü olduk".  Peki Atatürk neyci idi. 1880'lerde dünyaya gelmiş bir osmanlı ahvali , Şemsi Efendi (Şimon Zvi)nin çalışkan bir talebesi, 1909'da İtalyan Mason Locası ve İttihat Terakki kadrosunda , 1914'te Halife yanlısı ve İslamcı ,  1920'lerde "Hilafet kesinlikle kaldırılmayacak" diyen bir milli kahraman, 1930'larda Türk kavramını İslamdan arındırmaya titizlikle çalışan bir Türk Milliyetçisi , Türkiye Komünist Partisinin kuruluşu emrini veren sosyalist......... Peki Atatürkçülere göre Atatürkçüler hangi Atatürk'çü? Zamanın evrimi kanununa göre hareket ettiği anlaşılan Atatürk "arkamda dogma bırakmıyorum" derken birileri Atatürk adıyla Atatürk'ün ilke kavram kurum ve kanunlarını dondurup Bülent Ecevit gibi bana "Sen Atatürke mecbursun !!!!!" diyorsa işte onlar asıl Aydınlık Türkiye düşmanlarıdır. (Yazı bana aittir.)

Ulu önder Atatürk'ten daha iyisi çıkana kadar Atatürk diyeceğiz. Ama çıksa bile önce atatürk dememiz lazım . Çünkü Yeni gelen kişi Atatürkün kurduğu ülkede cumhuriyetin basamaklarına basarak yükselmiş olacak. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...