Jump to content

Para kotu mudur?

Recommended Posts

20'li yaslardaki kisilerin, insanlarin bu kadar kotu ve cikarci olmasinin sebebi olarak kapitalizmi gostermesini cok mantiksiz ve salakca buluyorum.

Ornegin bence para insanlari kotu yapmiyor. Insanlar zaten kotu ve cikarci. Para olmasaydi, insanlar zaten cikarci olacakti, baskalarini arkasindan vuracakti, yine haksizliklar olacakti.

Neden "para" kotu bir seymis gibi gosteriliyor?

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, OTADAM yazdı:

Paranın borsa kağıtlarının malların değeri nasıl belirleniyor?

Bugün 10 lira olan birşey yarın neden 1000 lira oluyor?Veya bugun 1000 lira olan birşey neden yarın 10 lira oluyor?

Bitcoin ile kazanırken şikayet etmiyorsunda neden kaybedince şikayet ediyorsun?:0_80cbc_37a71a73_L:

Piyasa belirliyor. Insanlar alirsa, fiyat artiyor.

Sitelerde Paylaş

Para deyince aklıma erduvanın sıfırları atışı geliyor pardan çok zaman geçmeden o kadar para hırsızlık yaptıki bunu yeni paryla millete sölediyinde gülüp geçti dış borcumuzu yeni parayla muhalefet veya biz açıklasak adamlara çok gelmiyor erduvan beldiliecilikte çok tecürbe kazandı ve gelir gelmez  cem uzan iyi demiyorum onların malarına el koydu farkları sattı eski parayla deyil yeni paryla lonuşılduğu i.in kimsenin umrunda olmadı o nedenle  erduvan hep seçimleri kazanıyor

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Cold storage yazdı:

20'li yaslardaki kisilerin, insanlarin bu kadar kotu ve cikarci olmasinin sebebi olarak kapitalizmi gostermesini cok mantiksiz ve salakca buluyorum.

Ornegin bence para insanlari kotu yapmiyor. Insanlar zaten kotu ve cikarci. Para olmasaydi, insanlar zaten cikarci olacakti, baskalarini arkasindan vuracakti, yine haksizliklar olacakti.

Neden "para" kotu bir seymis gibi gosteriliyor?

20'li yaşlardaki kişiler bunu eskisine göre çok daha az yapıyor aslında.

Sitelerde Paylaş

Para niyetin aracısıdır .. Bu niyet iste kötü ister iyi olsun.. Para gibi bir aracı silahı suçlamak mantıksız zaten ..

tarihinde Omnipotent tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...