Jump to content

RTE:İslam güncellenmeli

Recommended Posts

Evet hem türbanlı zenginleri partide tutuyorlar,hemde ılımlı islam ABD projesini islam güncellemesi adı altında yapacaklar.Bunun başka bir açıklaması olmaz.Böylece gerçek islam bu değil diyenler,gerçek müslümanların işid,el kaide olduğunu yavaştan anlayacaklar.

Sitelerde Paylaş

Nurettin Yıldız, gerçek İslâm'ı anlatıyor.

El-Kâide, IŞİD ve türevleri gerçek İslâm'ı uyguluyor.

Namaz abdestinin farzlarını sorsanız bilemeyecek kifâyetsiz müsterihler de "Gerçek İslâm bu değil" diyor. :D

"Kitâb-ı Mübîn" denen Kur'an'a göre kadın dövülür mü, dövülmez mi"nin 1400 küsur yıldır tartışması yapılıyor.

Açık, çok açık. :D

Bu arada Tayyip'in "Ilımlı İslâm" projesinin baş aktörü olduğu da bizzat kendi ifâdesiyle tescillendi.

tarihinde Edip Cevdet tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, Edip Cevdet yazdı:

Nurettin Yıldız, gerçek İslâm'ı anlatıyor.

El-Kâide, IŞİD ve türevleri gerçek İslâm'ı uyguluyor.

Namaz abdestinin farzlarını sorsanız bilemeyecek kifâyetsiz müsterihler de "Gerçek İslâm bu değil" diyor. :D

"Kitâb-ı Mübîn" denen Kur'an'a göre kadın dövülür mü, dövülmez mi"nin 1400 küsur yıldır tartışması yapılıyor.

Açık, çok açık. :D

Bu arada Tayyip'in "Ilımlı İslâm" projesinin baş aktörü olduğu da bizzat kendi ifâdesiyle tescillendi.

Hocam size sonuna kadar katılıyorum.

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Mempish yazdı:

İslamın değil Türk insanının güncellenmesi gerek. Türk insanı mallık dönemini yaşıyor.

Türk insanı islama girmeden önce çok saygındı kadına değer verirdi para için her boku yapmazdı töresine uyardı ve tengri inancını düzgün bir şekilde yayardı islama geçtikten sonra ise kadınları diri diri gömmek tecavüzler ıslami cihad ve kanla yaymak kimsenin inancına saygı göstermemek olsun daha hangi kötülúk varsa hepsi bugün var asıl mesele türk insanından kaynaklanmıyo türk insanı karahanlılardan sonra mallaştı ve hala mallık son seviye

Sitelerde Paylaş

Herkese baş örtü yer varda muhtarlara yokmu:lol:sanırsın erduvan yani REİS  oxford mezunu:lol: saraydaki muhtarları resmen dalkavuk yaptı yav insanda bir onur şeref omurga olur reis çağıdı giye gitmek zorundamısınız utanmaz arlanmazlar

muhtrlarsarydaosfortkep%C4%B0k%C4%B0ym%C

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
17 saat önce, Mempish yazdı:

İslamın değil Türk insanının güncellenmesi gerek. Türk insanı mallık dönemini yaşıyor.

Duruma bakıp da "ülen bu Suriye'nin eli silah tutacak genç adamları burada gezip tozarken benim askerlerim niye gidip Suriye'de can veriyor" diye düşünme yeteneğinden bile yoksun bir halkın herhalde artık beyni hakkında daha başka ne söylenir bilemiyorum.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, democrossian yazdı:

Duruma bakıp da "ülen bu Suriye'nin eli silah tutacak genç adamları burada gezip tozarken benim askerlerim niye gidip Suriye'de can veriyor" diye düşünme yeteneğinden bile yoksun bir halkın herhalde artık beyni hakkında daha başka ne söylenir bilemiyorum.

Aynen..Adamlar at gibi,taşı sıksan suyunu çıkarır diyosun ama karıların dan önce sınırı geçiyolar..hadi anladım kadınlar gelsin çocuklar gelsin de.bu aq beygirlerini sınırdan ne sokuyosun..dön geri vatanını savun malını mülkünü namusunu  savun.

Adamların tabanları yağladığı yerde bizim gencecik askerlerimiz toprağa düşüyo..bize de cenazelerine gitmek kalıyo.

Artık  bu söylemlere hiç şaşırmıyorum..R ye takmaya başladı zaten.

Sitelerde Paylaş

Sonradan "Kuran ve Sünnet sabitttir "dediğine göre aynı zamanda Kuran ve Sünneti olduğu gibi  kabul ettiklerine göre bu nasıl bir 

güncelleme olabilirki? Binalara kadın ve erkekler için iki adet asansör yaptırırlar artık.Al sana güncelleme:)

Guncelleduh bah nader eyi olduuuu deeeeemiii?

tarihinde Antonius tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 saat önce, democrossian yazdı:

Bu ülke gittikçe daha da batıyor. Biz iyi günlerin umudunu bence yok edelim. 

Sitelerde Paylaş
20 hours ago, Kenopsia said:

Militan Kürtçülük adama İslamı bile savunduruyor demekki.

Tengiz bu söyleme nerden kapıldın. Bilmem ama İslamı savunmak mı? Bu dünyada en son savunacağım şey kokuşmuş islamdır.

Sana bir atasözü ile kendini hatırlatmak isterim. Eşeğe Altın semer vurmuşlar,  Yine de eşek olmaktan kurtulamamış:f57:

tarihinde Mempish tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...