Jump to content

Recommended Posts

6 hours ago, ALIENRIPLEY said:

Uzun zaman sonra UFO olaylarına yeniden tanık olmaya başladım, geçen hafta 2 farklı zamanda bilinmeyen göksel cisimlerle karşılaştım.. Sizlerden de gören veya tanık olan var mı?

Başka bir yaşam formundan ziyaret Bilimsel olarak mümkün değildir. Ama Dünyadan başka bir yaşam formu varmı diye sorarsan %100 evet

Çünkü onlarla bir kağıdın önü ve arkası gibiyiz. Her ikimizde diğerinin varlığından emin... 

Ama sonsuza kadar birbirimizi göremeyeceğiz.

Sitelerde Paylaş

Evrende biyolojik canlı önemsiz bir nesnedir. Evrende tüm süreçleri belirleyen faktörler aslında evrenin süperleri dir.  Gök adamızda bir super nova yada pulsar olsaydı belki de güneşimiz dahil olmak üzere her şeyi yutar yada yok ederdi. Oysaki Milkway de yer alan Yıldız sayısına bakar isek matemetiksel veriler sadece kendi galaksimizde olası biyolojik gezegen sayısını  25 ile 30 milyon olarak hesaplamaktadırlar. Bunlardan en az yüzbinlercesinde medeniyetin bizim seviyemizin üzerinde olması mümkün. Bizde medeniyet yaşı 2017 lerde iken onlarda 400 ile 600binlerde olması olasılıdır. Ancak Medeniyet yaşının çok yüksek olması onların bizim gezegenimize ufo göndermelerine olanak tanımıyor.

Çünkü izafiyet teorisi Tüm evrenler için şu anda olsa bile geçerli görünüyor. 

Yani sevgili democrossian Bir biyolojik canlının ışıktan daha hızlı olması mümkün değildir. Bu olası olmakla birlikte kesin de değildir. 

Üzücü olan ise dünyadan başka gezegenlerdeki yaşamın nasıl olduğunu, onların varlığını matemetiksel olarak bildiğimiz halde hiç bir zaman göremeyeceğimiz gerçeğidir. 

Ama evrendeki tüm medeniyetlere buradan selam olsun. 

Sitelerde Paylaş
20 hours ago, administrator said:

Başlıkla alakası olmayan iletiler temizlendi. Lütfen kişiselleştirmeden tartışalım, başlık konusunun dışına çıkmamaya özen gösterelim ki hem forum temiz kalsın hem de yönetime gereksiz iş çıkmasın.

Dileğim Aynı duyarlılığı tüm topiclerde yaparsınız.Bizlerin tercihi de konunun kaynağına yorum yapmak olmalıdır.

Teşekkürler 

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Mempish yazdı:

Dileğim Aynı duyarlılığı tüm topiclerde yaparsınız.Bizlerin tercihi de konunun kaynağına yorum yapmak olmalıdır.

Teşekkürler 

Forumu temiz tutmak birincil görev ve isteğimiz ama bu yalnızca yönetimin başarabileceği bir şey olmadığı için bütün üyelerimizden yarım etmelerini istiyoruz. Bütün başlıkları tek tek inceleyemiyoruz, o nedenle yazarlarımızın içeriksiz iletileri raporlayarak bizi haberdar etmeleri işimizi hızlandırıp kolaylaştırdığı için onlardan işbirliği yapmalarını bekliyoruz. Forumun ahengini bozan yalnızca küfür ve hakaret değil, sataşma amaçlı olduğu belli, kişisel niyet güden, boş, içeriksiz iletilerdir aynı zamanda... 

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, ziyapasa yazdı:

Hiç ufo görmedim.

@ALIENRIPLEY Senin gibi sürekli görsem fotoğrafını çekerdim.

Çekiyordum ama görüntüde net bir şey çıkmıyor, çünkü durduğu yerde aniden hareket ederek kaybolan veya o anda bulunduğu yerde kaybolan cisimler bunlar ve kesinlikle ne olduğunu anlamak mümkün değil...

Sitelerde Paylaş
On 11.03.2018 at 23:52, Mempish yazdı:

Evrende biyolojik canlı önemsiz bir nesnedir. Evrende tüm süreçleri belirleyen faktörler aslında evrenin süperleri dir.  Gök adamızda bir super nova yada pulsar olsaydı belki de güneşimiz dahil olmak üzere her şeyi yutar yada yok ederdi. Oysaki Milkway de yer alan Yıldız sayısına bakar isek matemetiksel veriler sadece kendi galaksimizde olası biyolojik gezegen sayısını  25 ile 30 milyon olarak hesaplamaktadırlar. Bunlardan en az yüzbinlercesinde medeniyetin bizim seviyemizin üzerinde olması mümkün. Bizde medeniyet yaşı 2017 lerde iken onlarda 400 ile 600binlerde olması olasılıdır. Ancak Medeniyet yaşının çok yüksek olması onların bizim gezegenimize ufo göndermelerine olanak tanımıyor.

Çünkü izafiyet teorisi Tüm evrenler için şu anda olsa bile geçerli görünüyor. 

Yani sevgili democrossian Bir biyolojik canlının ışıktan daha hızlı olması mümkün değildir. Bu olası olmakla birlikte kesin de değildir. 

Üzücü olan ise dünyadan başka gezegenlerdeki yaşamın nasıl olduğunu, onların varlığını matemetiksel olarak bildiğimiz halde hiç bir zaman göremeyeceğimiz gerçeğidir. 

Ama evrendeki tüm medeniyetlere buradan selam olsun. 

Bu yazıya ve ilgine teşekkürler sevgili Memphis..

Sitelerde Paylaş
17 saat önce, ALIENRIPLEY yazdı:

15 dakika önce yine gördüm

Halisünasyon görmediğinden emin olmalısın. Böyle görünüp kaybolan ışıklar görmek önemli değil. Ciddi bir semptom sayılmaz. Işıklar seninle iletişim kurarsa mutlaka doktora gitmelisin. İşitsel halisünasyonlar, hatta koku halisünasyonları da vardır. Bazı insanların halisünasyon eğilimi vardır, bunda acayip bir şey yok. Fakat halisünasyonlarla iletişime geçersen bu tehlikelidir. Tecrübeli birisi konuşuyor, bunu gözardı etme. Ben halisünasyonlarımı yıllar oldu yeneli fakat eğilimim olduğu için hâlâ koku halisünasyonu yaşayabiliyorum. Bu kadarı kaldı, geçmedi. Bunun da bir önemi yok.

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, melih007 yazdı:

gördüğün şey  uçak yada drone olmasın onunda ışıkları filan oluyor

Asla... 58 yaşındayım ve 30'lu yaşlardan beri her türlü göksel garip olaylara tanık oldum ve gözlem yaptım, zaman, zaman en az 10-15 civarı insanda benimle birlikte gözlemledi..  Özellikle Kadıköy'de Haydarpaşa semalarında ve Bodrum'da çok sayıda UFO'ya tanık oldum...

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, democrossian yazdı:

Halisünasyon görmediğinden emin olmalısın. Böyle görünüp kaybolan ışıklar görmek önemli değil. Ciddi bir semptom sayılmaz. Işıklar seninle iletişim kurarsa mutlaka doktora gitmelisin. İşitsel halisünasyonlar, hatta koku halisünasyonları da vardır. Bazı insanların halisünasyon eğilimi vardır, bunda acayip bir şey yok. Fakat halisünasyonlarla iletişime geçersen bu tehlikelidir. Tecrübeli birisi konuşuyor, bunu gözardı etme. Ben halisünasyonlarımı yıllar oldu yeneli fakat eğilimim olduğu için hâlâ koku halisünasyonu yaşayabiliyorum. Bu kadarı kaldı, geçmedi. Bunun da bir önemi yok

UFO gözlemlerim dışında bu tür sorunlarım olmadı, dediğim gibi benimle birlikte başka insanlarla aynı anda da bir çok defa tanık olduk.. 

Neyse, demek ki bu forumdaki arkadaşların anlaşılan böyle deneyimleri olmamış.. İlginiz için teşekkürler...

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, democrossian yazdı:

Başka insanlar da gördüyse halisünasyon değildir. Tabii başka insanlar da halisünasyon değilse! :lol:

Neyse dron filandır o zaman...

Halusinasyonlar toplumsal da olabilir. Yani bir grup insan fiziksel olmayan bir olayı hemen aynı şekilde gözlemleyebilir.

Bir UFO olayını birden fazla insan aynı şekilde gözlemleyebilir.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Jakuzi_Operatoru yazdı:

Tanıklık ettiğiniz anlarda gökyüzü bulutlu muydu? 

Son gözlemlerimde olduğu gibi genellikle gecenin farklı saatlerinde görüyorum, ancak açık havada ve masmavi gökyüzünde de çok sayıda aniden beliren, sıra dışı hareketler yapan ve ortadan kaybolan çeşitli boyutlardaki uçan nesnelere tanık oldum...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...