Jump to content

Erkek Hakları Aktivistleri ve Red Pill Teorisi

Recommended Posts

Geçenlerde izlediğim red pill belgeseli beni etkiledi . Erkek hakları aktivist leri kadınların erkeklerle eşit derecede şiddet gördüğü.  Feministlerin mahkemeleri ele geçirdiğini ve kendilerine ayrıcalık verdirttigini söylüyor . Ve Paul Elam adlı bir aktivist A Voice For Men kurarak öncülük ediyor . Ve erkek haklarını koruyor . Yaptığı protestolaraysa feministler illegeal yollarla engellemeye çalışıyorlar . Siz Aktivistler ve Paul Elam hakkında ne düşünüyorsunuz .  Ve evrimsel psikolojiye dayanan  The Red Pill teorisini incelediniz mi ? Görüşleriniz nedir ?

Sitelerde Paylaş

Doğrudur kadınlar adamları psikolojik olarak ezer, parçalar, yere sererler. Acımazlar da. İşte ama psikolojik olarak. O da sadece duyarlı adamlara işler. Tomruklara ise ellerinden bir şey gelmez. Tomruğun psikolojisi olmadığı için.

Bu bakımdan  haksızlık oluyor, evet. Tomruklara bir şey olmuyor, duyarlı adamlar perişan oluyor. Feministler mahkemeleri ele geçirdi dedikleri, kadınları tomruklardan korumak. Öbürlerini kadınlar zaten kendileri hallediyorlar. Asıl iş tomrukların canına okumak olduğu için mahkemeler haklı.

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, democrossian yazdı:

Doğrudur kadınlar adamları psikolojik olarak ezer, parçalar, yere sererler. Acımazlar da. İşte ama psikolojik olarak. O da sadece duyarlı adamlara işler. Tomruklara ise ellerinden bir şey gelmez. Tomruğun psikolojisi olmadığı için.

Bu bakımdan  haksızlık oluyor, evet. Tomruklara bir şey olmuyor, duyarlı adamlar perişan oluyor. Feministler mahkemeleri ele geçirdi dedikleri, kadınları tomruklardan korumak. Öbürlerini kadınlar zaten kendileri hallediyorlar. Asıl iş tomrukların canına okumak olduğu için mahkemeler haklı.

Mahkemeler haklı derken mahkeme konusunda aktivistler mi haklı yoksa mahkemeler doğru kararlar mi veriyor? 

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, democrossian yazdı:

Mahkemeler haklı deyince tabii ki mahkemeler kadınların tarafını tutmakta haklı demek oluyor. Taraf tutmakla mahkeme bağdaşmaz görünüyor ama buna pozitif ayrımcılık diyoruz.

Aynı suçu işleyen erkekler kadınlara gore %60 daha fazla hapis yatması ne derece haklı veya babalık dolandırıcılığı , fazla nafaka vs bunları mahkemeler yapmamalı bence herkese eşit davranmalı. Bu arada ben pek fazla bilgi sahibi değilim de hocam siz red pill teorisi hakkında fazla bilgi sahibimisiniz ?

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Charles dawkins yazdı:

red pill teorisi hakkında fazla bilgi sahibimisiniz ?

Hayır. Hatta ilk kez duyuyorum.

Ama mahkemelerde kadınlara indirim yapılmasının haklı nedenleri mutlaka vardır. Örneğin kocasını öldüren bir kadın mutlaka şiddet gördüğü için canına tak edip öldürmüştür. Bu da hafifletici neden sayılmıştır.

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, democrossian yazdı:

Hayır. Hatta ilk kez duyuyorum.

Ama mahkemelerde kadınlara indirim yapılmasının haklı nedenleri mutlaka vardır. Örneğin kocasını öldüren bir kadın mutlaka şiddet gördüğü için canına tak edip öldürmüştür. Bu da hafifletici neden sayılmıştır.

Müsait olursan bu videoyu seyredin uzun ama 20 dakikası bile yeterli . Feminist bir kadın çekiyor 

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Charles dawkins yazdı:

Geçenlerde izlediğim red pill belgeseli beni etkiledi . Erkek hakları aktivist leri kadınların erkeklerle eşit derecede şiddet gördüğü.  Feministlerin mahkemeleri ele geçirdiğini ve kendilerine ayrıcalık verdirttigini söylüyor . Ve Paul Elam adlı bir aktivist A Voice For Men kurarak öncülük ediyor . Ve erkek haklarını koruyor . Yaptığı protestolaraysa feministler illegeal yollarla engellemeye çalışıyorlar . Siz Aktivistler ve Paul Elam hakkında ne düşünüyorsunuz .  Ve evrimsel psikolojiye dayanan  The Red Pill teorisini incelediniz mi ? Görüşleriniz nedir ?

red pill internette okuyabileceğin en önemli şeylerden biridir.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Charles dawkins yazdı:

Şu aralar onu araştırıyorum zaten . Peki sen hayatına uyguladin mi ?

En önemlisi nası bir sistemde yaşadığının farkında olmak. 

İnsanların saçmalıklarına daha az katlanıyorsun.

Geçmişte, yıllar önce yaptığın saçmalıklar, kullanmadığın fırsatlar aklına gelince insan  eski haline gülüyor.

tarihinde Yurt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Aslında benim de bu konuları araştırmam yeni sayılır.

En çok hukuk sistemindeki haksızlıklar dikkatimi çekmişti. Zaten bu Men's Rights olayı da boşanma davalarında erkeklere zarar veren kararlar yüzünden çıkmıştır.

tarihinde Yurt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Gariptir, ama gerçek. 

Red Pill, pek çok noktada doğrulara dokunur. Genel yaklaşımı da gayet isabetlidir. 

Fakat, genel olaraktan ötesi sıkıntılıdır, genelden özele doğru gittikçe, yanlışlar çoğalır. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...