Jump to content

Uysal: Metroda önceliğimiz en fazla oy aldığımız yerler olacak

Recommended Posts

On 18.03.2018 at 21:25, Jakuzi_Operatoru said:

25 yaşlarında bir embesilin 70.0000 sığıri tokatladığı yerde hırsız harami tayfasınin seviyesi bu oluyor. Ulke sığır dolu. Bu durumda yöneticilerden vasıflı kaliteli açıklamalar beklemek abes olur 

Yorumuna katılıyorum. Beğendim.

Ama benim açtığım topicte

Türklerin  şaman inancı vardi veya yoktu tartışması yapılmıyor. Bunu aptallık olarak işaret ediyor olman sorun. O yıllarda gezegende yaşayanlar atomu parçalayıp uzaya çıkıp organ nakli yapıyordu da sadece Türkler mi  taş devrini yaşıyordu .

şeklinde yorum yaptın. Ben bir kısım türklerin aptallığından bahsetmiştim. Sen Ülkeyi Resmen sığır yaptın.  

Hangisini emsal alalım anlamadım.  Bu ülke aptal mı sığır mı ?:0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
19 saat önce, Mempish yazdı:

Yorumuna katılıyorum. Beğendim.

Ama benim açtığım topicte

şeklinde yorum yaptın. Ben bir kısım türklerin aptallığından bahsetmiştim. Sen Ülkeyi Resmen sığır yaptın.  

Hangisini emsal alalım anlamadım.  Bu ülke aptal mı sığır mı ?:0_80cbc_37a71a73_L:

Arapperest olmuş .  Kendi geçmişine yabancı düşman olmuş mankurtlaşmıs birine Türk muamelesi mi yapalım. 

Benim nazarimda sığırdır bu tipler. 

Eleştireceksen bu tipleri  Türklük etiketi ile değil  kendilerini nasıl görüyorlar ise o şekilde eleştir .

Ama zor değil mi. 

Misal. Aziz Sancar nobel ödülü alır. Ben Türküm. Türklüğüm ile gurur duyuyorum söylemlerini  her platformda dile getirir ama ne hikmetse Aziz Sancar Mardinli arap. Mardinli kürt. Mardinli suryani olur. 

Sitelerde Paylaş
4 hours ago, Jakuzi_Operatoru said:

Arapperest olmuş .  Kendi geçmişine yabancı düşman olmuş mankurtlaşmıs birine Türk muamelesi mi yapalım. 

Benim nazarimda sığırdır bu tipler. 

Eleştireceksen bu tipleri  Türklük etiketi ile değil  kendilerini nasıl görüyorlar ise o şekilde eleştir .

Ama zor değil mi. 

Misal. Aziz Sancar nobel ödülü alır. Ben Türküm. Türklüğüm ile gurur duyuyorum söylemlerini  her platformda dile getirir ama ne hikmetse Aziz Sancar Mardinli arap. Mardinli kürt. Mardinli suryani olur. 

Bunlar sığırın önde gideni, Üstelik aptal sığır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...