Jump to content

Doğuş medya satıldı

Recommended Posts

Aydın Doğan, Tayyip ile girdiği mücadeleden yenik olarak çıktı.
Baskılara, vergi borçlarına, cezalara daha fazla dayanamadı.
Sonuç olarak Kanal d , CNN Türk, Hürriyet , Fanatik, Posta, Doğan kitap vs... 
Birçok medya kuruluşu Akplilere satıldı.
İzleyecek kanal kalmadı.
Bir tek Fox kaldı galiba o da Amerikalıların.

Medyanın kitleleri etkileme ve algı gücünü düşünürsek
Yandık ki ne yandık.

Sitelerde Paylaş

Ohal ile Vatandaşın ağzı bantlanmıştı. Şimdi gözü ve kulağıda bantlandı. Kitap kurdu Fox tv de korkudan bir dargın bir barışık.  Bu akılları RT ye Berlusconi verdi.

Yakında ne kadar muhalefet var ise sınır dışı edecekler.

Döviz fırladı gelir düştü. Gazeteciler sanatçılar hapiste. Asker, polis baskı altında, sendikalar, sivil toplum kuruluşları susturulmuş.  yeni nesil mutsuz, Bizler umutsuz. 

Yaşasın diktatörya,  Varolsun sultan kabus..

Sitelerde Paylaş

En fazla suya sabuna dokunmadan "aman başımıza iş almayalım" diye yazıyorlar, çoğunlukla iktidara paralel görüntü çiziyorlardı. Korkak gazetecilikten örnekler segileyen bu gurubun en baştan Tayyibe verdikleri desteği unutmuş değiliz. Bu şekliyle güven vermeyen, umut bağlanılamayacak muhalif olmaktan uzak bir medya gurubuydu. Şİmdi Tayyibin eline geçince direk yönü bilir, takip listemizden çıkartır atarız...

"The post" filmini seyredin, korkusuz gazetecilik nasıl olurmuş öğrenin...

Sitelerde Paylaş
On 22.03.2018 at 22:54, hiena_16 said:

Aydın Doğan, Tayyip ile girdiği mücadeleden yenik olarak çıktı.
Baskılara, vergi borçlarına, cezalara daha fazla dayanamadı.
Sonuç olarak Kanal d , CNN Türk, Hürriyet , Fanatik, Posta, Doğan kitap vs... 
Birçok medya kuruluşu Akplilere satıldı.
İzleyecek kanal kalmadı.
Bir tek Fox kaldı galiba o da Amerikalıların.

Medyanın kitleleri etkileme ve algı gücünü düşünürsek
Yandık ki ne yandık.

Bu arada Sayın Hiena Doğuş Medya Satılmadı.  Doğuş Holding Şahenk lere aittir. İçinde medyada barındırır.

Satılan Doğan Medya  Yani Aydın Doğan .

Bunu hatırlatmak isterim.:lol:

Sitelerde Paylaş
On 23.03.2018 at 16:51, Magnesia yazdı:

En fazla suya sabuna dokunmadan "aman başımıza iş almayalım" diye yazıyorlar, çoğunlukla iktidara paralel görüntü çiziyorlardı. Korkak gazetecilikten örnekler segileyen bu gurubun en baştan Tayyibe verdikleri desteği unutmuş değiliz. Bu şekliyle güven vermeyen, umut bağlanılamayacak muhalif olmaktan uzak bir medya gurubuydu. Şİmdi Tayyibin eline geçince direk yönü bilir, takip listemizden çıkartır atarız...

"The post" filmini seyredin, korkusuz gazetecilik nasıl olurmuş öğrenin...

Katılıyorum. Ben sahsen Atv, Star, Tgrt. Habertürk. Ntv neredeyse yıllardır seyretmiyorum. şimdi Bunların arasına KanalD, CNNTürk'üde eklerim olur biter. 

Sitelerde Paylaş
8 hours ago, Mempish said:

Bu arada Sayın Hiena Doğuş Medya Satılmadı.  Doğuş Holding Şahenk lere aittir. İçinde medyada barındırır.

Satılan Doğan Medya  Yani Aydın Doğan .

Bunu hatırlatmak isterim.:lol:

O kadar ayrıntıya dikkat etmemiştim.Düzelttiğin içi teşekkürler..

Sitelerde Paylaş

O yüzden destek olmalıyız çok az sayıda kalmış bağımsız ,ilerici medyaya, en azından reklamları tıklayarak, şahsen ben yandaşlar kazanmasın diye onların bir ürünü daha ucuz,daha kaliteli olsa almıyorum

tarihinde Kör Saatçi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sadece aklımdan bazı harfler geçiyor. Bu harfler A mı desem B mi... K mı desem L mi... O mu desem Ö mü... Ç mi desem C mi bilemiyorum... Topunu birden geçirmek en iyisi. Elden gelen başka bir şey olsa da yapsak. Bu işin sonunu beklemekten başka yapılabilecek hiç bir şey yok.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...