Jump to content

Muhammed'in karizma ayaklar altinda..

Recommended Posts

• İleti 76
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bunların hepsi provakasyon amaçlı;

basit,belden aşağı;

saçma sapan karalamalar.... :angry:

Erdil den örnek vererek bahsettiğim mizah ise

Kimseyi sinirlendirmeyecek;

Sadece (mesela) İsa nın mucizelerine hafif dokundurma yapan...

Bir Hristiyanı bile güldürebilecek tarzdan karikatürlerdi....

Zaten Erdil in karikatürleri İsa yı aşağılamaya yönelik olsaydı...

Bütün Hristiyan alemi ayağa kalkardı... :rolleyes:

çok bişey olmaz.

adamın biri çıplak kadın vücutlu isa resmi yapmıştı,

kimse de öyle günlerce sokaklarda eylem yapmadı. ;)

Sitelerde Paylaş

yok çok çok daha beter filimler çekilebiliyor hristiyanlık hakkında ama kimsenin ayağa kalktığı yok.onlar dini kapatmışlar kiliseye artık gık bile çıkaramaz halde.her eleştirde kudurmuş köpek gibi sokaklara dökülmek sadece müslümanlara mahsus ve bu durum yapılan eleştirilerin ne kadar doğru olduğunu kanıtlamaktan başka işe yaramıyor

tarihinde jadı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bence sen Türk değilsin, kimliğin öyle bile olsa asimile olmuş bir Türk olabilirsin ancak. Neden dersen, hadi sen inanmıyorsun eminim senin annen inançlıdır, hadi o da inanmıyor, eminim onun annesi inançlıdır. Sen bu tip şeylerden bu kadar keyif alıyorsan sen Türk olamazsın, çünkü Türklerde kadına-anaya saygı vardır, onların kutsalı olduğu için bu kadar keyif almaman lazım bu olaylardan, eleştirmek başka, keyif almak başka şey çünkü. Yedi göbek te ateist olamayacağınıza göre sen Türk olamazsın arkadaşım....

Selametle...

Bence araplara usaklik eden muslolar, araplar tarafindan katledilmis atalarinin kemiklerini sizlatiyor. Her muslo arabistan icin calisacak potansiyel vatan hainidir.

Sitelerde Paylaş
Bence araplara usaklik eden muslolar, araplar tarafindan katledilmis atalarinin kemiklerini sizlatiyor. Her muslo arabistan icin calisacak potansiyel vatan hainidir.

Huri:

Benim atam insan-insanlık. İş ırklar tarafından katledilme konusuna gelirse herkesin ucu birbirine değer o yüzden bu konuya hiç girmek bile istemiyorum. Lakin benim mesajım gayet açık ve netti, anlamış olmalısın ki bana olan sempatin bile engel olamamış ve seni bana ucundan da olsa vatan haini dedirtecek noktaya getirmiş.

Ülkesinde bir sürü yoksul ve aç insan varken sırf gösteriş olsun diye hacca gidene karşıyım.

Ülkesinde bir sürü yolsuzluk yapılırken, bundan bi haber namaz kılana karşıyım.

Ülkesinde bir sürü hak yiyen varken bunu görmezden gelip daha bana yokmu diyene karşıyım.

Ülkesinde bir sürü ezilen varken, dini kullanarak ezilmişlerin safında gibi görünüp dışardan beslenenlere sonuna kadar karşıyım.

Şimdi o cümlen içine bende dahilim ve senin deyiminle bir müslo olduğum için senden bir özürü doya doya hak ettim. Bekliyorum...

Selametle...

Sitelerde Paylaş

Berguzar hanim,

Bugune kadar 4 konu acmissiniz.. Bu 4 konunun 2 tanesi "Sexy huri" ile ilgili basliklar..

Hatta bir tanesini simdi sizinle paylasmak istiyorum;

Arkadaşlar

Bu anket kesinlikle önyargı ile düzenlenmemiştir, sadece forum üyesi arkadaşlarımızın birinin iletilerinden yola çıkılarak hazırlanmıştır, katılımınızı bekliyorum. Sevgiyle...

Sexy Huri nickli arkadaşımız hep cinselliğe yönelik konular açtığı ve bu konuların içinde inanan gruba hakaret vs içerikli cümleler çok olduğu için ister istemez zihnimde bir takım sorular uyandırdı ve sizinkinde de uyandırması muhtemel sorulardır.

Bu başlık kesinlikle kişinin şahsıyla alakalı değildir, sadece ortaya sergilediği duruşu anlamaya yöneliktir. Hepinize şimdiden teşekkür ederim...

1. Bu arkadaşımız çocukluğundan gelen kötü hatıralar sonucu mu bu kadar kindar bir şekilde davranmaktadır?

2. Bu arkadaşımız, yaşayamadığı ancak yaşamak istediği cinselliğe mi atıf yapmaktadır?

3. Bu arkadaşımız, yine geçmiş hatıralarından dolayı mı dindarlara bu kadar düşmandır?

4. Bu arkadaşımız eşcinsel olabilirmi, eşcinsel olmak elbet suç değil ancak erkek gibi davranıp bu dürtüsünü toplumda daha çok kabul gören bir noktaya getirerek mi bastırmak istemektedir?

5. Bu arkadaşımız insanların geneline hitap ettiğini göstererek burada bir sürü kişinin bırakın kutsalını, annesini, kardeşini hedef alan cümleler kullanarak üstü kapalı da olsa kendine de aynı şeylerin yapılabileceğini düşünerek mi yapmıştır?

6. Bu arkadaşımız gerçekten samimi bir yaklaşım sunuyor mu?

7. Bu arkadaşımız cinselliği bu kadar ayaklar altına alarak size göre iki kişinin arasında yaşanan en güzel olayı çöpe mi atıyor?

8. Hepsi...

9. Hiçbiri ya da size göre ne?

Hakkimda tarafinizca acilmis, cinselligimle ilgili konular halen forumda durur iken, ben ise gecen hafta size bir jest yaparak dogum gununuzu kutlayan bir baslik acmis idim..Forumdaki bir cok kisi benim vesile oldugum konu ile sizin dogum gununuzu kutladilar.

Bence sen Türk değilsin, kimliğin öyle bile olsa asimile olmuş bir Türk olabilirsin ancak. Neden dersen, hadi sen inanmıyorsun eminim senin annen inançlıdır, hadi o da inanmıyor, eminim onun annesi inançlıdır. Sen bu tip şeylerden bu kadar keyif alıyorsan sen Türk olamazsın, çünkü Türklerde kadına-anaya saygı vardır, onların kutsalı olduğu için bu kadar keyif almaman lazım bu olaylardan, eleştirmek başka, keyif almak başka şey çünkü. Yedi göbek te ateist olamayacağınıza göre sen Türk olamazsın arkadaşım....

Selametle...

Bu konuda size karsi bir iftirada yada sizin "isminizi" vererek suclamalarda bulunmus muyum?

Bakiniz bir onceki yazimda sizin isiminizi vermismiyim?

"Bence araplara usaklik eden muslolar, araplar tarafindan katledilmis atalarinin kemiklerini sizlatiyor. Her muslo arabistan icin calisacak potansiyel vatan hainidir."

Ustteki cumle icinde Berguzar ismini gorebiliyor musunuz?

Hem cinselligime laf ettiniz, ozur dilemenizi beklemedim..

Simdide Turklugume laf ettiniz, ozur beklemiyorum..

Fakat ortaya genel olarak soyledigim cumleden dolayi benden ozur bekliyor iseniz, size baska soyleyecegim bir sey yok..

tarihinde Sexy Huri tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Berguzar hanim,

Bugune kadar 4 konu acmissiniz.. Bu 4 konunun 2 tanesi "Sexy huri" ile ilgili basliklar..

Hakkimda tarafinizca acilmis, cinselligimle ilgili konular halen forumda durur iken, ben ise gecen hafta size bir jest yaparak dogum gununuzu kutlayan bir baslik acmis idim..Forumdaki bir cok kisi benim vesile oldugum konu ile sizin dogum gununuzu kutladilar.

Bu konuda size karsi bir iftirada yada sizin "isminizi" vererek suclamalarda bulunmus muyum?

"Bence araplara usaklik eden muslolar, araplar tarafindan katledilmis atalarinin kemiklerini sizlatiyor. Her muslo arabistan icin calisacak potansiyel vatan hainidir."

Fakat ortaya genel olarak soyledigim cumleden dolayi benden ozur bekliyor iseniz, size baska soyleyecegim bir sey yok..

Genel konuştuğundan bahseden bu arkadaşa göre konuşacak olursak bütün ateistler cinsel tatminsizlik yaşıyor diyerek bir freud çu genelleme yaptığımızda üğzerine alınmayacağını anlıyoruz bu yazısından..Doğrumu arkadaşım?

Yoksa bir genelleme olmaktan çıktımı işin içine sizde girince?

Çok güvendiğiniz Evrimin yaratıcısı Darwin bile Türklerden nefret ediyordu ve Türklerin topyekün yok edilmeleri gerektiğini savunuyordu biliyorsunuz..Türklüğünüze söz söyleyen Türklüğe hakaret eden Müslüman Türk ler değil bilakis Darwin ile aynı safta olanlardır unutmayın..İnsanın kendine ettiğini bir başka insan istesede yapamaz siz kendi kendinizi inkar ederken biz sizi inkar etmişiz etmemişiz ne çıkar?

tarihinde keleyt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Çok güvendiğiniz Evrimin yaratıcısı Darwin bile Türklerden nefret ediyordu ve Türklerin topyekün yok edilmeleri gerektiğini savunuyordu biliyorsunuz..Türklüğünüze söz söyleyen Türklüğe hakaret eden Müslüman Türk ler değil bilakis Darwin ile aynı safta olanlardır unutmayın..İnsanın kendine ettiğini bir başka insan istesede yapamaz siz kendi kendinizi inkar ederken biz sizi inkar etmişiz etmemişiz ne çıkar?

Kardeşim bilgi sahibi olmadan neden fikir sahibi oluyosun. Sen şu iddia ettiğin darwinin yazısını getirsene, nerde türklerden nefret etmiş, nerde türklerin topyekün yok edilmesini istemiş. Biliyosan yazıcaksın, bilmiyosan susucaksın. Her gördüğünüz şeye inanırsanız, böyle yalancı durumuna düşersiniz işte.

Sitelerde Paylaş
Bunlar alismis artik cuma vaazlaerinde duyduklari palavralari agizlarinda gevelemekten..

Muslumandan herhangi bir konuyu arastirmalarini bekleyemezsin..

Onlar bilmezler..

Biraz erken olmadı mı bu sözler için? İnsan insandır insanları Müslüman yada değil diye bir ayırım yapmadan önce akıllı bir insan biraz düşünür nasıl bir genelleme bu hala anlamış değilim..Neyse araştırmayan araştırmayı bilmeyen ateistler araştırmayan bir müslümandan daha berbat oluyormuş bunu kanıtlamış oldun sğl..Zahmet vermedin bana..

Darwin 1859 yılında Türlerin kökeni adlı kitabında Türklere de yer vermiştir Doğal seleksiyon konusunu işlerken Türkleri kayırılmamış ırk olarak görür kayırılmış ırk ise Beyaz lardır Türkler sarı ırka dahildirler.

1871 yılında İnsanın türeyişi adlı kitabında ise Darwin insan ırklarının farklı süreçlerde evrimleiştiğini savunurken hala insan olamamış ırklardan bahsediyor ve buna Sarı ırkı da ilave ediyor yani bizleri..

Irkçılığın en yaygın olduğu zamanlarda kılıf olarak sosyal darwinizm literatüre girmiştir bundan bile haberiniz yoksa şaşarım..Hiç olmazsa bazı şeyleri kabul etmek o kadar da kötü değil inanın.

3 Temmuz 1881 ylında W.Grahama yazdığı mektubu bilmediğinize inanmıyorum.. Çünkü oldukça yankı uyandıran bir mektuptur.Mektupta yazanlara gelince bizzat Charles Darwinin ağzından Türkler hakkında düşündüklerini görebiliriz bu mektupta.

'' Doğal Seleksiyona dayalı kavganın medeniyetin ilerleyişine sizinsandığınızdan daha fazla fayda sağladığını ispatlayabilirim.Bir kaç yüzyıl önce Avrupa Türkler tarafından işgal edildiğinde büyük bir risk altına girmişti.Ama artık Avrupanın Türkler tarafından işgal edilebilmesi bize ne kadar gülünç geliyor.Avrupalı ırklar olarak bilinen medeni ırklar yaşam mücadelesinde Türk Barbarlığına galip gelmişlerdir.Geleceğe baktığımda bu tür aşağı ırkların çoğunun medenileşmiş yüksek ırklar tarafından elimine edileceğini görüyorum'' CHARLES DARWIN

Buda size KAPAK olsun...

Sitelerde Paylaş

Harun Yahya'nın sitelerinde sizin beyniniz afyonlanıyor farkında değilsiniz. Hatalı çevirileri okuyup gelip burda ahkam kesiyosunuz bide. Altta metnin orjinali vardır, ingilizce biliyosan çevirirsin, bilmiyosan da altta ki çeviriyle yetinirsin. Bi daha da o afyonlanmış beyninle gelip rezil olmazsın burda.

''Remember what risk the nations of Europe ran, not so many centuries ago of being overwhelmed by the Turks, and how ridiculous such an idea now is! The more civilized so-called Caucasian races have beaten the Turkish hollow in the struggle for existence. Looking to the world at no very distant date, what an endless number of the lower races will have been eliminated by the higher civilized races throughout the world.'' (The life and letters of Charles Darwin, including an autobiographical chapter. vol. 1. London: John Murray. F1452.1 (page sequence 334)

''Avrupalı ulusların bu günlere gelene kadar geçirmiş olduğu riskleri hatırlayın.Avrupa çok uzak yüzyıllar önce değil/az bir süre önce Türkler tarafından yenilgiye uğratılırken bugün bu ne kadar komik bir düşüncedir.Bu yarışta daha gelişmiş/uygarlaşmış taraf olan kafkasyalılar Türkleri varoluş yarışında malup etmişlerdir.Dünyanın yakın bir tarihine bakarsanız, bir çok sayısız gelişmemiş ve uygarlaşamamış güçler,daha uygarları ve güçlüleri tarafından elemine edileceklerdir.''

Sitelerde Paylaş

Keleyt bana sanki kurani 4 senedir okuyup allahin tek oldugu sonucuna varan heyecanli bir insani animsatti.

Sanki darwin'in yazisinin carpitilmis halini yahya'nin sitesinden alintilayip buraya ilk koyan muslumanmis gibi "ALIN BU DA SIZE KAPAN OLSUN" deyisi olaya daha da komiklik getiriyor.

Hadi onu da gecelim..Ustelik bir insanin diger bir irka karsi asiri nefret gutmesi, o kisinin teorisinin yanlis oldugu anlamina gelmez, ki zaten soz konusu durum da boyle degildir.

keleyt arkadasim,

Sen insanlarin adem ile havva masalindan yaratildigina inan, sana birsey diyen yok.. Nasil olsa senin cocuklarin ve onun cocuklari dedeleri kadar ahmak olmayacak..Bu da sana yeter zaten.

Sitelerde Paylaş
Harun Yahya'nın sitelerinde sizin beyniniz afyonlanıyor farkında değilsiniz. Hatalı çevirileri okuyup gelip burda ahkam kesiyosunuz bide. Altta metnin orjinali vardır, ingilizce biliyosan çevirirsin, bilmiyosan da altta ki çeviriyle yetinirsin. Bi daha da o afyonlanmış beyninle gelip rezil olmazsın burda.

''Avrupalı ulusların bu günlere gelene kadar geçirmiş olduğu riskleri hatırlayın.Avrupa çok uzak yüzyıllar önce değil/az bir süre önce Türkler tarafından yenilgiye uğratılırken bugün bu ne kadar komik bir düşüncedir.Bu yarışta daha gelişmiş/uygarlaşmış taraf olan kafkasyalılar Türkleri varoluş yarışında malup etmişlerdir.Dünyanın yakın bir tarihine bakarsanız, bir çok sayısız gelişmemiş ve uygarlaşamamış güçler,daha uygarları ve güçlüleri tarafından elemine edileceklerdir.''

Burdaki çeviride sadece kafkasyalılar tümcesi ile fark yaratmaya çalışman saçma çünkü kafkasyalılar diyerek ileri avrupa medeniyetinden söz etmiştir..Bir fark olmadığı halde ve Türklerin elimine edileceğini söylediği halde bana afyonlanmış olduğumdan söz ediyorsunda sen bu yazıyı anlamadan okumakla nasıl bir afyonun içinde olduğunun farkına varamıyorsun.Caucisian denilen ırk avrupalılardır.Bunların Türkleri elimine edeceği sendede aynen yazılı zaten açıklamanın mantığı yok.

Sitelerde Paylaş
Keleyt bana sanki kurani 4 senedir okuyup allahin tek oldugu sonucuna varan heyecanli bir insani animsatti.

Sanki darwin'in yazisinin carpitilmis halini yahya'nin sitesinden alintilayip buraya ilk koyan muslumanmis gibi "ALIN BU DA SIZE KAPAN OLSUN" deyisi olaya daha da komiklik getiriyor.

Hadi onu da gecelim..Ustelik bir insanin diger bir irka karsi asiri nefret gutmesi, o kisinin teorisinin yanlis oldugu anlamina gelmez, ki zaten soz konusu durum da boyle degildir.

keleyt arkadasim,

Sen insanlarin adem ile havva masalindan yaratildigina inan, sana birsey diyen yok.. Nasil olsa senin cocuklarin ve onun cocuklari dedeleri kadar ahmak olmayacak..Bu da sana yeter zaten.

Orjinalini de koydunuz mektubun daha ne istiyorsun? Aynısının tıpkısı demekten başka bir diyeceğin mi var?

Sende ki mantık ise şu reddedeyimde ne olursa olsun doğruda olsa yanlışta olsa reddetmek sorunun çözümü..

Halbuki dünyanın neresine gidersen git reddedilen düşünceler hep seninkiler olacak unutma..Doğal Seleksiyonu beklersen sanırım bir 5 milyar yıl daha bekleyeceksin sakın öleyim deme..

Sitelerde Paylaş
Burdaki çeviride sadece kafkasyalılar tümcesi ile fark yaratmaya çalışman saçma çünkü kafkasyalılar diyerek ileri avrupa medeniyetinden söz etmiştir..Bir fark olmadığı halde ve Türklerin elimine edileceğini söylediği halde bana afyonlanmış olduğumdan söz ediyorsunda sen bu yazıyı anlamadan okumakla nasıl bir afyonun içinde olduğunun farkına varamıyorsun.Caucisian denilen ırk avrupalılardır.Bunların Türkleri elimine edeceği sendede aynen yazılı zaten açıklamanın mantığı yok.

Kardeşim, uygar medeniyetler tabii ki gelişmemiş, uygarlaşmamış medeniyetleri elemine edecektir. Ama senin yazdığın gibi barbar türkler vs.. Yada aşağılık, aşağı ırklar tanımlaması yoktur. Medeniyet ve gelişmişlik açısından daha alt seviyedekiler vardır. Osmanlının çöküş sebeblerini incelersen, dış faktörler kısmında bunu görebilirsin. Osmanlı, avrupa ülkerinde ki gelişmişliği, medeniyeti yakalayamamıştır. Teknolojiye ayak uyduramamıştır.

Bu arada kafkas ırklarıyla vs fark yaratmaya çalışmadım. Zaten kafkas ırkları dediği beyaz ırk. Bunu anlayacığınızı düşünerek yazdım.

Dur bende bi iki hadis yazıyım. Acaba aynı düşünceyi muhammed içinde söyleyebilecek misin??

- Müslümanlar, Türklerle öldürüşmedikçe, kıyamet kopmayacaktır. Yüzleri kalkan gibi, üst üste binmiş (kalın) derili olan bu toplumla.... kıl giyerler."( Bkz. Müslim, e's-Sahih, Kitabu'l-Fiten/62-65, hadis no:2912; Ebu Davud, Sünen, Kitabu'l-Melahim/9 Babun fi Kıtali't Türk, hadis no: 4303; Nesei, Sünen, Kitabu'l-Cihad/ Babu Gazveti't-Türk...)

-"Siz (müslümanlar), küçük gözlü, basık burunlu, yüzleri kalkan gibi, derisi üst üste binmiş olan toplumla öldürüşmedikçe kıyamet kopmayacaktır." (Buhari, e's-SAhih, Kitabu'l-Cihad/96; Müslim, e's-Sahih, kitabu'l-Fiten/62 hadis no: 2912; Ebu Davud, Sünen, hadis no: 4304; Tirmizi, h. no: 2251; İbn Mace, h. no: 4096-4099)

"KITALU'T-TURK" HADİSLERİNDEN. "Türklere karşı k'tal, kesinlikle olacak."...

(Buhari, e's-Sahih, Kitabu'l-Cihad/96)

"Şu da kıyamet alametlerinden: Kıldan (keçe) ayakkabı giyen bir toplumla vuruşup öldüreşeceksiniz. Geniş yüzlü, yüzleri kalkan gibi, üst üste derili toplulukla vuruşmanız-öldürüşmeniz kıyamet alametlerindendir. Siz (müslümanlar), küçük gözlü, kızıl yüzlü, basık burunlu, yüzleri kalkan gibi, derisi üst üste binmiş olan Türklerle öldürüşmedikçe kıyamet kopmaz."( Bkz. Buhari, e's-Sahih, kitabu'l-Cihad/95; Müslüm, e's-Sahih, Kitabu'l-Fiten/66, hadis no: 2912; İbn Mace, h.no: 4097-4098).

- "Sizinle(siz müslümanlarla), küçük (çekik) gözlü toplum, Türkler savaşacaktır. Siz onları, üç kez önünüze katıp süreceksiniz. Sonunda Arap Yarımadası'nda karşılaşacaksınız. Birincide, onlardan kaçan kurtulur. İkincide kimi kurtulur, kimi yok edilir.

Üçüncüdeyse onların tümü kırılacaktır."(Ebu Davud, sünen, hadis no: 4305.) Muhammed'in, bugün kendisine "Peygamberimiz, efendimiz" diyen Türklere bakışı tutumu budur işte.

tarihinde sangre tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
what an endless number of the lower races will have been eliminated by the higher civilized races throughout the world.''

Bu yarışta daha gelişmiş/uygarlaşmış taraf olan kafkasyalılar Türkleri varoluş yarışında malup etmişlerdir.

Bu ustteki cumleler birbirini tutmuyor. Dogru tercume degildir.

Dogrusu;

"Bu yarışta daha gelişmiş/uygarlaşmış taraf olan milletler, sayilamaz cogunlukta daha az gelismis ve asagi milletleri elimine edecektir."

Ki Darwin'in bu sozu bana baska bir Atasozunu hatirlatti.

"MİLLİ BENLİĞİNİ YİTİRMİŞ ULUSLAR, BAŞKA MİLLETLERİN AVIDIR" M.KEMAL ATATÜRK

Sitelerde Paylaş
Berguzar hanim,

HURİ:

Benim sana açtığım başlık benim patlama noktamdı, o başlığı okuyanlar sonuçta bundan büyük üzüntü duyduğumu, senden özür dilediğimi, yine de insana yakışan bir davranış içermediğini benim kendi cümlelerimle okudur. Bunu buraya tekrar asmanın ardında yatan şeyi şimdilik görmezden geliyorum.

Benimle ilgili açtığın doğumgünü başlığını elbette gördüm ve bunu senden bekliyordum, çünkü sen bunu yapabilecek altyapısı olan, ne olursa olsun insani değerlerine sahip çıkabilen bir tarafın olduğundandır. Jestini gözardı ettiğimi asla düşünme, hatta senin bu kadar üzerine düşmemin en ana nedenidir bu. Senin insani değerlere sahip olduğun halde bir şeylere alet edildiğini hala düşünüyorum, özür dilerim ama bugüne kadar açtığın başlıklardaki yazdığın yazıların içeriğinden kaynaklı bu.

Hadisler ile ilgili açtığın başlıklara hiç müdahale ediyormuyum, çünkü hadis dinin kaynağı olamaz, bunu her ikimizde çok iyi biliyoruz.

Eğer burada amacın insanlara yanlış gördüklerini doğru bir şekilde aktarmaksa, bunu daha farklı bir çerçevede yapman lazım. Ama senin amacın üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek. Senin her saldırgan tavrın, her nefretli tutumun, her nefretli tutumundan aldığın keyif o bizim üzüldüğümüz nakil dini inanırlarını daha da bir bağlıyor yanlış düşüncesine, bu yüzden dine büyük zarar veriyorsun. Ve her nefretli tutumun insanlığa büyük zarar veriyor.

Ve her zaman sadece ve sadece islama saldırgan tavrın, müslolar diye içine beni de katarak aşağılayıcı tutumun ki bunun ister istemez içindeyim, çünkü ben müslümanım, benim senin hakkında farklı düşüncelere kaymama neden oluyor.

Ve eğer sen bir ateistsen, buradaki diğer ateistlerin çoğu gibi bütün dinlere eşit mesafede olman gerekirken sen sadece müslümanlığa, islama karşısın. Çok zorladığım zaman seni bir iki laf ediyorsun diğer dinler hakkında ve bilmiyorum diyerek geçiştiriyorsun.

Şimdi elini vicdanına al ve konuş benimle. Ben gerçekten kör müyüm, senin yazdıklarının arasındaki satır aralarını okuyamayacak kadar arap uşağımıyım, sence ben beynini kullanmaktan aciz birimiyim. ben Türküm diyip Amerikadaki evinin klavyesinden bunları yazmak kolay değil mi? Türklüğünü savunuyorsan, Türklük ve insanlık adına bir şeyler katmak istiyorsan önce nefretinden kurtulmalısın. Başka türlüsü zor olur senin için, çünkü nefret insana bütün kötü kapıları açan bir anahtardır. Yaşın kaç bilmiyorum ama ben 42 yaşında, hayatta bir sürü şeyi yaşamış biri olarak, Türkiyede yaşayan, insanlığını, insana faydayı en üst erdem sayan bir bayan olarak bu dediklerinin hiçbirini hak etmiyorum.

Sana çok basit bir öneri, bir daha konuları açtığında müslolar yazacağın yere, bazı müslolar ibaresini kullan o zaman. Çünkü her müslolar yazdığın yazıda ben üstüme alınacağım ve benden aynı şekilde karşılık bulacaksın.

Ve son söz olarak şunu diyorum. Çoğunluğunu müslümanların oluşturduğu bir millettir Türkler, sen şayet Türk olsaydın yani savunduğun anlamda, milletinin kutsal saydıklarını eleştirirdin. Ancak sen eleştirmiyorsun nefret ediyorsun ve hatta bu nefretinden keyif alıyorsun, buna da ben tahammül edemiyorum...Bu yüzden sen savunduğun anlamda Türk olamazsın arkadaşım...

Selametle....

Sitelerde Paylaş
Kardeşim, uygar medeniyetler tabii ki gelişmemiş, uygarlaşmamış medeniyetleri elemine edecektir. Ama senin yazdığın gibi barbar türkler vs.. Yada aşağılık, aşağı ırklar tanımlaması yoktur. Medeniyet ve gelişmişlik açısından daha alt seviyedekiler vardır. Osmanlının çöküş sebeblerini incelersen, dış faktörler kısmında bunu görebilirsin. Osmanlı, avrupa ülkerinde ki gelişmişliği, medeniyeti yakalayamamıştır. Teknolojiye ayak uyduramamıştır.

Bu arada kafkas ırklarıyla vs fark yaratmaya çalışmadım. Zaten kafkas ırkları dediği beyaz ırk. Bunu anlayacığınızı düşünerek yazdım.

Dur bende bi iki hadis yazıyım. Acaba aynı düşünceyi muhammed içinde söyleyebilecek misin??

- Müslümanlar, Türklerle öldürüşmedikçe, kıyamet kopmayacaktır. Yüzleri kalkan gibi, üst üste binmiş (kalın) derili olan bu toplumla.... kıl giyerler."( Bkz. Müslim, e's-Sahih, Kitabu'l-Fiten/62-65, hadis no:2912; Ebu Davud, Sünen, Kitabu'l-Melahim/9 Babun fi Kıtali't Türk, hadis no: 4303; Nesei, Sünen, Kitabu'l-Cihad/ Babu Gazveti't-Türk...)

-"Siz (müslümanlar), küçük gözlü, basık burunlu, yüzleri kalkan gibi, derisi üst üste binmiş olan toplumla öldürüşmedikçe kıyamet kopmayacaktır." (Buhari, e's-SAhih, Kitabu'l-Cihad/96; Müslim, e's-Sahih, kitabu'l-Fiten/62 hadis no: 2912; Ebu Davud, Sünen, hadis no: 4304; Tirmizi, h. no: 2251; İbn Mace, h. no: 4096-4099)

"KITALU'T-TURK" HADİSLERİNDEN. "Türklere karşı k'tal, kesinlikle olacak."...

(Buhari, e's-Sahih, Kitabu'l-Cihad/96)

"Şu da kıyamet alametlerinden: Kıldan (keçe) ayakkabı giyen bir toplumla vuruşup öldüreşeceksiniz. Geniş yüzlü, yüzleri kalkan gibi, üst üste derili toplulukla vuruşmanız-öldürüşmeniz kıyamet alametlerindendir. Siz (müslümanlar), küçük gözlü, kızıl yüzlü, basık burunlu, yüzleri kalkan gibi, derisi üst üste binmiş olan Türklerle öldürüşmedikçe kıyamet kopmaz."( Bkz. Buhari, e's-Sahih, kitabu'l-Cihad/95; Müslüm, e's-Sahih, Kitabu'l-Fiten/66, hadis no: 2912; İbn Mace, h.no: 4097-4098).

- "Sizinle(siz müslümanlarla), küçük (çekik) gözlü toplum, Türkler savaşacaktır. Siz onları, üç kez önünüze katıp süreceksiniz. Sonunda Arap Yarımadası'nda karşılaşacaksınız. Birincide, onlardan kaçan kurtulur. İkincide kimi kurtulur, kimi yok edilir.

Üçüncüdeyse onların tümü kırılacaktır."(Ebu Davud, sünen, hadis no: 4305.) Muhammed'in, bugün kendisine "Peygamberimiz, efendimiz" diyen Türklere bakışı tutumu budur işte.

Arkadaşım son hadis şöyle '' Benim ümmetimi öyle birkavim sürüp kovalayacaktır ki onların yüzleri (yuvarlak ve) enli,gözleri küçük,çehreleri sanki üzeri derilerle kaplanmış kalkan gibidirler.Onlar üç defa Arabistan yarımadasına kadar ilerleyeceklerdir.İlk istilada onların önlerinden kaçan kurtulur.İkinci istilada hücuma uğrayanlardan bazıları helak olacak.üçüncü istilada ise onların kökleri kesilecek(istilalar bitecek) işte onlar Türklerdir.Nefsim yed-i kudretinde olan Allaha yemin ederim ki Türkler atlarını mescidin direklerine bağlayacaklardır''Ebu davud (Nuseym b. Hammad,Kitabü'l Fiten )

'' Hıfz on kısma ayrılmıştır.Dokuzu Türklerde biri diğer kavimlerdedir.(Ramuzül Ehadis)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...