Jump to content

Zühal OLCAY'ın cezalandırılması..

Recommended Posts

Zuhal Olcay 10 ay hapis cezasına çarptırıldı. 

işte yargılandığı hakaret davasında İddianamede, görüntülerin incelenmesinde Zuhal Olcay'ın, "Boş vermişim dünyayı isimli" şarkıyı müziğe uyumlu şekilde "Recep Tayyip Erdoğan hepsi boş, hepsi yalan, bir gün hayat bitecek dersin görmüşüm rüya" şeklinde uyarladığı, bir yandan şarkı söylerken bir yandan da eliyle işaret yaparak izleyici kitlesine gösterdiği anlatıldı. İddianamede, Olcay'ın, toplumca hakaret sayılabilecek bu hareketi tekrarladığı aktarıldı.

Ulu Önder Atatürk'e Validesine ağza alınmayacak küfürler eden takiyeci yandaş medya ve sözde yazarlar, yargılanmaktan muaf tutulurken,  Mütevazi bir hayat süren ve boyalı basına pek fazla çıkmayan güzide bir sanatçıyı apar topar yargılayıp hapise mahkum ettiler.

Sultan kabus'un daha yakın  zamanlarda Kılıçdaroğlu için zehir zemberek lafları hiç te küfür olarak görülmedi.

İşte bu sözlerin bazıları

"yüzüne tükürsen, 'yağmur yağıyor herhalde"

bu namus ve şeref fukaraları (kısaca namussuz)

Terör örgütünü kınayamayan bu zavallıyı ben niye adam yerine koyayım? 

"Bahtsız bedevi"

"Edepsiz,Alçak Ahlaksız,"

Liderler birbirine ağzına alınmayacak küfürler ederken güdümlü savcı ve hakimlerin bunları görmeyip, sümen altı etmelerini ancak bu ülkede görürsünüz.

Sayın Zühal OLCAY 

Siz  Bu ülkenin medar-ı iftiharı

Siz  bu ülkenin hem başbakanı hem cumhurbaşkanı

Siz  bu ülkenin Yüce alim Baş kumandanı

Siz Bu alemde Allahın elçisi ve yeryüzündeki temsilcisi 

Yüce padişahımız Sultan kabus han hazretlerine  ne hakla hakaret edersiniz.?

Sizi Darağacında sallandırmadığına şükretmelisiniz. 

Sizi ağzından salya çıkan ak trollerin kucağına atmadığına şükretmeli bin defa özür dilemelisiniz. 

Yüce haşmetli padişahım. 

Çok yaşa, Çok yaşa,Çok yaşa,

tarihinde Mempish tarafından düzenlendi
correct word,
Sitelerde Paylaş

Mâlum cumhurun bașının kendinden olmayanlara, kendisinin ve yandaș savcıların açtığı davaların sayısı Guinness rekorlar kitabına girecek mahiyette. Zannedersem dünyada bașka bir eși benzeri yoktur. Bu gidișat tesadüf falan değil, bilakis bilinçli bir șekilde ișleme konulmuș eylemler zincirinin önemli bir halkası sadece. Epeyi bir zamandan beri korku düzeni yerleștirilmek isteniyor. Bunda bayağı bir yol katettikleri de inkar edilemez.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Gücü elinde tutanların espri anlayıșlarının ve eleștiriye tahammüllerinin kıt olduğu söylenir.

Mesela șu espriye mâlum cumhurun bașının gülümseyeceği șüpheli:

Adamın biri bir papağan satın almak ister. Ancak yabancı dil bildikleri için, hepsi çok pahalıdır.
Bu yüzden kuytu bir köșede duran gri bir kușu sorar. Lâkin bu kuș hepsinden de pahalıdır. "Bunun yeteneği nedir ?" diye sorar.
Satıcı: "Bilmiyorum, ama hepsi buna patron diyor." :D

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Vondo yazdı:

Atatürk ün annesine küfürler edipte yargılanmaktan muaf tutulanlar kimler.

Bu arkadaşın yerine ben cevap vereyim.

Süleyman Yeşilyurt , Hasan akar, Kadir Mısıroğlu, Ahmet Anapalı, Mustafa Armağan, Akit TV AKP Gençlik Kolları, AKP li Milletvekilleri Nurettin Yaşar

Bazılarının hakkında sözde yargılama işlemleri yapıldı ama halen piyasada faaliyetleri devam etmektedirler.

Ve daha bir çok isim..

Atatürke alenen hakaret eden Kadir Mısıroğlu, Hastanede bizzat RT tarafından ziyaret edildi.

AKP Anamur gençlik kolları başkanının Atatürk'e hakaret eden twitleri ortaya çıktı. Sosyal medya hesabından Atatürk'e hakaret eden gençlik kolları başkanı “atatürk olmasaydı diye bişey yok ,keşke olmasaydı diye bir gerçek var artık .. Recep Tayyip Erdoğan yakında o gerçeğin mührü vurulacaktır"

Bunlara yüzlerce örnek verebilirim.

tarihinde AteCafe tarafından düzenlendi
ekleme
Sitelerde Paylaş
16 saat önce, Mempish yazdı:

hatalı duruma düştüm.

Bu ülkede "oha arabaya bak" diyen üniversiteli geceyi nezarette geçirdi. Millet cin deyince musallat olur diye tırsıp adlarını anmamak için üç harfli diyor. Bu millete cin kim nasıl çarpar hiç öğretemedik. Neyse öğrenirler.

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, democrossian yazdı:

Bu ülkede "oha arabaya bak" diyen üniversiteli geceyi nezarette geçirdi. Millet cin deyince musallat olur diye tırsıp adlarını anmamak için üç harfli diyor. Bu millete cin kim nasıl çarpar hiç öğretemedik. Neyse öğrenirler.

harbiden çok garip cinsel ilişki diyeceğine  3 harflisel ilişki bluejean diyeceğine blue3harfli  diyor

fimlerde cin görüntüleri kullandık diyenlerde var meşhur cin profesörü hüseyin karacübbe hani o serum karamemeler olayı kubbe serisi hayvan gibi cin filmlerinin yapımcısı

bizim millette garip

Sitelerde Paylaş
On ‎26‎.‎03‎.‎2018 at 12:31, İlluminatus yazdı:

hüseyin karacübbe

O da mı var! O kim yahu? :lol: Benim bildiğim tek cin filmi şöyleydi; I'm Legend filmine gidiyordum arkadaşla, yolda arkadaşın arkadaşlarına yakalandık. Nereye sinemaya aaa ne tesadüf biz de sinemaya! Takıldı mı bunlar bize. Gittik sinemaya. Hangi filme gireceksiniz tabii ki şu an başka film mi var I'm Legend dedim. O ne ya filan yaptılar. Zaten dedim filmden anlasanız şaşardım, içimden tabii. Siz neye gireceksiniz Musallat! Ne dedim, o ne yahu? Acayip korkunç cin filmi millet altına yapıyor dediler.  

Şunlara rasladığımız yer yarılsa da yerin dibine göçse diyorum içimden. Neyse ki arkadaşım onlara uymadı, biz yine I'm Legend'e girdik. Neyse çıktık harika filmmiş ama değil mi filan, öbür kekkolar nerde baktım daha cin filmi bitmemiş. Ya yürü gidelim yok ayıp olur filan dur şu film bitecek mi ne olacak bir bakayım dedim. Bir baktım gülmekten yarılacam yahu! Güya cin var bir tane, bir de hoca, okuyor okuyor cine füze gibi bir şeyler fırlıyor! :0_80cbc_37a71a73_L: Ya böyle var ya gülmekten oracıkta kriz geçirecem ha! Salonda ama çıt çıkmıyor, millet tırsmaktan koltukların altına girecek! Muhtemelen bir kısmı minel cinneti vennas ayeti okuyordur! :0_80cbc_37a71a73_L:Gülmemi tutamam dayak yerim diye çıktım dışarı!

Sitelerde Paylaş
Şimdi, democrossian yazdı:

O da mı var! O kim yahu? :lol: Benim bildiğim tek cin filmi şöyleydi; I'm Legend filmine gidiyordum arkadaşla, yolda arkadaşın arkadaşlarına yakalandık. Nereye sinemaya aaa ne tesadüf biz de sinemaya! Takıldı mı bunlar bize. Gittik sinemaya. Hangi filme gireceksiniz tabii ki şu an başka film mi var I'm Legend dedim. O ne ya filan yaptılar. Zaten dedim filmden anlasanız şaşardım, içimden tabii. Siz neye gireceksiniz Musallat! Ne dedim, o ne yahu? Acayip korkunç cin filmi millet altına yapıyor dediler.  

Şunlara rasladığımız yer yarılsa da yerin dibine göçse diyorum içimden. Neyse ki arkadaşım onlara uymadı, biz yine I'm Legend'e girdik. Neyse çıktık harika filmmiş ama değil mi filan, öbür kekkolar nerde baktım daha cin filmi bitmemiş. Ya yürü gidelim yok ayıp olur filan dur şu film bitecek mi ne olacak bir bakayım dedim. Bir baktım gülmekten yarılacam yahu! Güya cin var bir tane, bir de hoca, okuyor okuyor cine füze gibi bir şeyler fırlıyor! :0_80cbc_37a71a73_L: Ya böyle var ya gülmekten oracıkta kriz geçirecem ha! Salonda ama çıt çıkmıyor, millet tırsmaktan koltukların altına girecek! Muhtemelen bir kısmı minel cinneti vennas ayeti okuyordur! :0_80cbc_37a71a73_L:Gülmemi tutamam dayak yerim diye çıktım dışarı!

Hüseyin karacübbe japonyada eğitim gören türk asıllı kubbe filmi serisinin yapımcısı filmlerinde genellikle gerçek cin görüntüleri kullanan karacübbe  dünya üzerinde en meşhur cin profesörlerindendir

çektiği filmler sırasıyla

kubbe 1 

serum

kubbe 2

kubbe 3

kubbe 4

hayvan gibi cin

kubbe 5

maket

kubbe 6

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, democrossian yazdı:

İlk kez duyuyorum. İlgimi ise tabii ki hiç çekmedi.

şimdi yeni filmi gelecekmiş tabikide gerçek bir hikayeden uyarlama ibretlik bir öykü.

ayrıca kendisi kıbledere adlı tatil köyünüde turizme kazandırmıştır.

tarihinde İlluminatus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
47 dakika önce, democrossian yazdı:

Herhalde dalga geçiyor olmalısın. :lol: Neyse tamam bu saçmalık hakkında daha başka bilgi istemiyorum. İlgi alanımın tamamiyle dışında.

mevzu aslında adamın milleti ne kadar iyi kullandığı 100 bin tl ile film yapıp en kötü 10 milyon tl ye yakın hasılat yapıyor  

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...