Jump to content

Yanıcı + Yakıcı = Söndürücü

Recommended Posts

33 minutes ago, Omnipotent said:

evinde yangın çıksa ilk arayacagin sey su olur .. kosa kosa cesmeye gidersin .. yangin tupunu falan kastediyorsan herkes de dolu zaten (!)

Geçti o devir. EVe en son itfaiye geldiğinde, koridorda yangın söndürücü olmasa, kül olmuştu her şey, sağ çıkabilirmiydim bir fikrim yok. 

Evlerde yangın söndürücü bulundurulması zorunlu, bilhassa apartmanlarda falan. Bunu ciddiye al derim. Otur izle de, mesela ocaktaki tava tutuşurda suyla gidersen başına ne gelecek öğren:

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, anibal yazdı:

Geçti o devir. EVe en son itfaiye geldiğinde, koridorda yangın söndürücü olmasa, kül olmuştu her şey, sağ çıkabilirmiydim bir fikrim yok. 

Evlerde yangın söndürücü bulundurulması zorunlu, bilhassa apartmanlarda falan. Bunu ciddiye al derim. Otur izle de, mesela ocaktaki tava tutuşurda suyla gidersen başına ne gelecek öğren:

yangın tüpündeki köpük hangi element veya bileşiklerden oluşuyor ?

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, anibal yazdı:

güzel bir paylaşım 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...