Jump to content

24 Haziran 2018’de seçim varmış..

Recommended Posts

En iyi hamle bu gibi duruyor. CHP ye öyle öfkeliydim ki asla oy verilmez diyordum ama el mahkum verilmek zorunda diye düşünüyorum şu an.

CHP sağa teslim oldu diyenler çıkacaktır ama bu yüzden oy kaybı olacağını sanmıyorum.

Sorun şu ki artık ülkenin sorunları at değiştirmekle filan çözülecek boyutu çoktan aştı. Ok yaydan çıkmış durumda. Farzedelim milletin aklı başına geldi çark etti. İşe yaramayacak...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 89
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bu saatten sonra at değiştirmek işe yaramaz ama yetti artık şu mumya suratları görmekten bıktığımız. Öleceksek de şunların şu mumya suratlarını göre göre ölmeyelim bari artık yeter yahu! Hele şu koltuk değnekçi müttefikçi artık nerdeyse öldüğünde de kendini mumyalattırıp koltuktan kalkmayacak be! Bu kadar da olmaz artık. Hayır ben anlamıyorum bu halkı, bunlara illa ısrarla inadına oyu yağdırıp ne anlıyorlar sülaleleri köşeyi dönmeden indirmiyorlar. İlla kayın tarafı da dahil tanıdıkları yakınları kim varsa aksırıncaya tıksırıncaya kadar varile dönünceye kadar yedirecekler. Çok misafirperver halk gerçekten. 

Bunlar var ya malum ülkenin özünü alandan sonra artık yemeyeni dürüstü başa getirmemeye yemin etmiş gibiler. Yiyen çok iyi oluyormuş en iyi yiyen bütün yakınlarına yediren kim var diye özellikle onu getiriyorlar. Yemeyenlerden ne çekmişiz beeee adam dediğin patlayıncaya kadar yiyecekmiş bilememişiz der gibi bir halleri var.

O yüzden benim seçimlerden hiç bir beklentim yok, sadece mumya suratları artık görmezsek eh iyi olur yani... Zaten baktığım yok suratlarına gerçi, olmasa da farketmez. Eskiden televizyon günah diyen yobazlara ne kadar ilkel ve geriler diye güler alay ederdim. Kimseye gülüp alay etmeyecekmişsin. Başıma geldi. Televizyon sıfır, hiç izlemiyorum. Televizyon diye bir şeyin olduğunu unuttum.  Çünkü mumya suratlardan ve onların goygoyculuğundan başka bir şey yok ki nesine bakacağım?

Yoksa bu halka olacakları seçim meçim engelleyemez. O iş çoktan geçti. Bu halk komşudaki yangına su değil benzin bidonuyla koşma suçunun günahkarı. Bu günahı ödemezse öbür dünyaya günahkar gider sonsuza kadar yanar. İnancınıza göre böyle ey halk, bu dünyada çekmeniz daha hayırlı olur günahınızı. Öyle işite iki göstermelik operasyonla günahınızı ödeyemezsiniz.

Sitelerde Paylaş

Bu Halka "Şu kişi Alevi "veya Alnı secdeye değmemiş!" dediğinizde o kişi istediği kadar Liyakatli olsun işi bitiyor.Onun için Kılıçdaroğlu adaylıktan çekiniyor.Bırakın Cumhurbaşkanlığını CHP içinde dahi açıkça söylemeselerde"Bir Alevi CHP ye Genel Başkan olmamalı"fikrinde olanlar az değil

Sitelerde Paylaş

Bu Abullah Gülü Cumhurbaşkanı yapma çabalarının arkasında ne var.Gül Exeter den mezun.Bu Okul MI-6 in arka bahçesi ,Karamollada Mançesterli Erdoğanı verip Vezir gambitimi yapmak istiyorlar? Bu hafta Salı günü Kılıçdaroğlu CHP adayını açıklayacaktı! Hala açıklanmıyor.Önündeki 4 kişiden birini seçeceksin Karayalçın,Kesici,İnce,Büyükerşen! Bu kadar zormu? Dün Halk TV de Aykut Erdoğdu "Cumhurbaşkanı o kadar önemli değil önemli olan Mecliste muhalif milletvekili çoğunluğudur!" diyor .Ve A.GÜLün çatı adaylığını zayıfta olsa ihtimal olarak görüyor , CHP seçmeninin partizanlığından yakınıyor.Ve en önemlisi Kılıçdaroğlu ne kendisini nede herhangi bir CHP milletvekilini aday göstermek istemiyor! CHP adayını herhalde bu gidişIe 9 Mayıs mesai bitiminde öğreneceğiz!

tarihinde Antonius tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kılıçdaroğlu'nun CHP nin başına getirilmesi zaten bu salak halkın din mezhep andavallığının yüksek olduğu bilindiğinden dolayı. Öyle birini koyalım ki CHP asla iktidar olmanın yanından bile geçemesin diye!

Bu salak halk başına gelecek her şeye ama her şeye müstahaktır. Bunların başına hepinizin avratları bana helal kılındı ben mehdiyim diyen biri geçsin, bunlar buna da müstahak.

Benim bu seçimde de hiç bir umudum yok halkın aklını başına devşireceğine dair. Seçim sabahı sonuçlardan habersiz uyanacak ve merak edip açıp bakmayacağım. Duymak ister istemez kaçınılmaz olduğu için sonucu istemeden öğreneceğim.

Birileri bozulup halkı bir beğenemedin gitti diyecekler ama görünen köy kılavuz istemez, gerçeğin söylediğim gibi olduğunu herkes biliyor ama söyleyemiyor. Söyleyince kabahat oluyor, içinde tutup allahın malları idyotlar diye içinden geçirince doğal olarak suç olmuyor.

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, democrossian yazdı:

Kılıçdaroğlu'nun CHP nin başına getirilmesi zaten bu salak halkın din mezhep andavallığının yüksek olduğu bilindiğinden dolayı. Öyle birini koyalım ki CHP asla iktidar olmanın yanından bile geçemesin diye!

Bu salak halk başına gelecek her şeye ama her şeye müstahaktır. Bunların başına hepinizin avratları bana helal kılındı ben mehdiyim diyen biri geçsin, bunlar buna da müstahak.

Benim bu seçimde de hiç bir umudum yok halkın aklını başına devşireceğine dair. Seçim sabahı sonuçlardan habersiz uyanacak ve merak edip açıp bakmayacağım. Duymak ister istemez kaçınılmaz olduğu için sonucu istemeden öğreneceğim.

Ekonomik kriz patlak verdi verecek . Kriz patlak verdiğinde Tayyip'in kemik kitlesi dışında hepsi dağılacak. Eğer o dönem iktidarı sağ muhafazakâr bir siyasetçiye kaptırmazsak kurtulma şansımız var. Ben aslında umutsuzdum üsteki yazılarımdan belli oluyor zaten ama bu ekonomik krizi lehimize kullanabiliriz.

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, Kemalist Cephe yazdı:

Ekonomik kriz patlak verdi verecek

Bu olasılık dahilinde. Katar para desteğini kesmiş olabilir. 

Bu ülkede seçim kaybetmenin tek yolu var. Para. Bu ülkede herkes sıra ile avradını getirecek bırakıp gidecek dese oy kaybetmez. Ama millet cebinde paranın eksildiğini anladığı anda oy kaybı başlar.

Bu millet havasını basabiliyor, bak lan bak cebimde ne kadar çok para var, bak nasıl harcıyorum bak, cebimde de ne telefon var bak, en pahalısını alabiliyorum diyorsa oyları yağdırır. Param çok havasını basamadığı anda destek biter. Desteğin bitmesinin tek yolu bu. Başka yol yok. Bunların evlatlarını sürüler halinde cepheye sür ölsünler, param çok havası basabiliyorlarsa önemli değil.

Bu bilindiği için uçak dolusu paralar geldi. Bunun da mezhep andavallığının iyi bilinmesi olayından farkı yok. Dünya bu milletin ciğerini çok iyi biliyor, yani beş para etmediğini. Ahlaksız ve çıkarcı olduğunu, gösteriş budalası olduğunu.

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, democrossian yazdı:

Bu ülkede seçim kaybetmenin tek yolu var. Para.

Kesinlikle. İşte bende bunu diyorum ya. Askerlerimizi katleden teröristleri devlet karşılar gibi karşıladı yine gitti %40 üstü aldı o yüzden artık seçmenlerine " Cariyem olun " derse bile seçmenlerin teredüttsüz kabul edeceklerini düşünüyorum. Ama işte onların ağzına bal süren parmak kesilirse o zaman işler değişir. Bir bakarsın evlad-ı osmanlılar Erdoğan'a muhalif olmuş . İşin bu hale gelmesi , Erdoğan'ın başta olması toplumun cahilliğidir. İşte lanet ortadoğu mantığı her yerde karşımıza çıkıp duruyor. Baksana hale ne kadar trajik.

Teröristleri devlet karşılar gibi karşılarsa osmanlı torunları için sıkıntı yok.

Şehitlere kelle derse osmanlı torunları için sıkıntı yok.

Kendine muhalif olanı içeri alırsa osmanlı torunları için sıkıntı yok.

Biat düzeni kurarsa osmanlı torunları için sıkıntı yok.

Teröriste " sayın " unvanını layık görürse osmanlı torunları için sıkıntı yok. 

15 yıldır" bitireceğim" dediği terörü bitiremeyip , bir de daha fazla artmasına neden olursa osmanlı torunları için sıkıntı yok. 

Ama para yoksa osmanlı torunları o zaman isyan eder işte...

tarihinde Kemalist Cephe tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hayır şimdi bu halkın hatırı sayılır bir oranda bir kısmı, görüş ve inançlarını hiç de benimsemediği halde bunlara sırf yalakalığından dolayı destek veriyor. Bakıyorsun görüş olarak da inanç olarak da bunların öne çıkardıklarıyla alakası yok, ama kemik gibi savunuyor! Ya arkadaş senin derdin ne, din empoze edilince çok mu hoşuna gidiyor orgazm mı oluyorsun diye soruyorsun, yooo bana ne dinden de demiyor ama anlıyorsun halinden tavrından dini filan hiç de iplemediğini! Yalaka yapıdalar yani, güç kimdeyse ona yalakalanmaya alışmışlar! 

Neden, güç paradır diye düşündükleri için. Dini imanı para dedikleri tam ve kesin olarak doğru. Bu halk tam olarak böyle, dini de imanı da allahı da kitabı da para! Paranın adaletli dağılımı da önemli değil, düven atı tabii yiyecek, bize kalan miktar, "param çok" havamızı basmamıza yeterliyse önemli değil, patlayıncaya kadar yesin diyorlar.

Yani sonuçta dediğin gibi Osmanlı torunları... Asırlarca padişahın malı olmaya iyice adapte olmuşlar. Altınlar saçılınca padişahım çok yaşa, altın yerine gümüş dağıtılırsa kellesini isterük!

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, democrossian yazdı:

Hayır şimdi bu halkın hatırı sayılır bir oranda bir kısmı, görüş ve inançlarını hiç de benimsemediği halde bunlara sırf yalakalığından dolayı destek veriyor.

Bunda birinci etken para ikinci etkende kendilerini " Ülkenin çıkarını düşünen vatanseverler" olarak lanse etmeyi başarmış olmaları. Operasyonların siyasi propaganda olarak kullanılması ,topluma " Dünya önümüzde eğiliyor!" yalanının empoze edilmesi en büyük etkenlerden. Bu ne olduğu belirsiz Türk düşmanı ve ümmetçi toplum güce aç. Güce aç olduğu içinde "Güçlü olma" hayali ile yanıp tutuşuyor . Uzun adamda biliyor tabii işini nabza göre şerbet hani  " Bakın çok güçlüyüz " süsü verip alıyor oyları. Y-CHP'de pkk destekçiliği ve kürtçülük propagandası yaparak ekmeğine yağ sürüyor "Reis"in.

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, Kemalist Cephe yazdı:

ikinci etken

Öyle tabii... Bu da Osmanlıcılıktan  başka bir şey değil. Konuştuklarımızın hepsinin kökeni Osmanlı. Her türlü ahlaksızlığı Osmanlıdan öğrendi bu halk. Selçuklu farklı. Selçuklu Osmanlı gibi değildi. Çok farklı yani Selçuklu, hiç Osmanlı ile alakası yok diyebilirim.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, democrossian yazdı:

Selçuklu Osmanlı gibi değildi. Çok farklı yani Selçuklu, hiç Osmanlı ile alakası yok diyebilirim.

Selçuklu'da Türk gibi düşünüyorduk çünkü. Ortadoğu kafası yoktu o zaman. Türklük bilinci vardı. O zaman halk müslüman olmasına rağmen islam ikinci plandaydı ve çok hafif yaşanıyordu. Kısaca " Gerçek islam " yoktu. Asya'dan gelen ve bu coğrafyada hakimiyet kurmaya çalışan bir Türk vardı Selçuklu'da. Fakat maalesef ki Selçuklu yıkıldıktan sonra ortadoğu kafası bu topluma hakim oldu... Resmen burada yaşaya yaşaya onlara benzedik! Türk milleti diğer ortadoğu halkları gibi cahil bir halk değil. Irkçılık falan yapmıyorum gerçekçi olalım. Biz aslen Asyalıyız ve Asyalı yanımız Osmanlı kurulana kadar  bizimleydi. Fakat Osmanlı bizi asimile politikasıyla araplaştırmayı denedi. Bunun sonucunda büyük zararlar aldık. ortadoğu denen bataklığın içine düştük. Atatürk , Osmanlı'nın zarar verdiği ve yok etmeyi amaç edindiği Türk'ü canlandırdı. Ama bu toplum Ata'nın değerini bilmedi. Bunun sonucunda ise ortadoğu denen bataklığa tekrar battık. (Fark ettin mi bilmiyorum ama islamlaşmış halk için Türk halkı değil " Bu toplum " diyorum çünkü "Bu toplum"un  Türk ile en ufak alakası yok. )

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, democrossian yazdı:

Öyle tabii... Bu da Osmanlıcılıktan  başka bir şey değil.

Zaten Atatürk'ün bir sözü vardır " Osmanlı'nın yayılma politikası bir serseri yürüyüşüdür!" diye. Ne kadar doğru bilmem ama ben gerçekten böyle bir şey demiş olabileceğini düşünüyorum çünkü Nutuk'da "Osmanoğulları zorla Türk milletinin haklarını gasp etmiştir!" diyordu yani Osmanlıyı eleştirmekten çekinen biri değil.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...