Jump to content

Müslümanlık Geçersizdir

Recommended Posts

2 saat önce, Abdülmalik yazdı:

Senin gerçeklik algın iyice gitmiş,

Kaç peygamber gördün,tanıdın da bu kadar kesin konuşuyorsun?

Muhammed günümüzde yaşasa ve peygamber olduğunu iddia etse yine ona inanırmıydın?Deve sidiği içen,çorbada ki sineği ters yüz edip çorbayı içmeye devam eden,sidiğini içenleri cennetle müjdeleyen  ve Allah’tan vahiy aldığını söyleyen bir zat..bu çağ da olsa direkt psikiyatri kliniğinde elektroşok tedavisi görür,gazetelerin 3.sayfa magazin haberlerine bile konu edilmeye gerek görülmezdi.Sen de meczup der geçerdin..!

Yalansa yalan de..

Yalan tabi. Peygamberler, peygamberlik şerefiyle bağdaşmayacak hareketlerden uzaktırlar dedik.Mucizeleri var dedik sen hala aynı şeyi söylüyorsun.Takmışsın deveye, sidiğe mağaraya ağ ören örümceği göremiyorsun.

Evet.O mucizeler bugun gazetelerde manşet olurdu.Öve öve bitiremezlerdi ama peygamberler bu övgüyü istemezdi.Ne şizofreni ne şeyi, ne akıl hastanesi şöhret olurdu demiyorda. Ama peygamberler bu şöhretide istemezdi.

Ha belki sen kafayı yiyebilirdin bu bunları nasıl yapıyor diye.Açığını arar dururdun bulamayınca küplere biner, parmaklarını ısırır, saçını başını yolar, aklını yitirirdin belki :  D

tarihinde DeepBlue tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 184
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

2 saat önce, Thegodzeus yazdı:

bir insanın yaşıyabılmesı ıcın dıne ıhtıyacı yoktur nasıl anka kusu noel baba kaf dag bırer efsneyse buda oyle tanrı denen bır sey yok;);)

İri gözlü,siyah saçlı,tomurcuk memeli,beyaz tenli,kiraz dudaklı, elma yanaklı,zeytun gözlü hurileri kaçırma diye izahta bulunayım.

İmdi ortada bir iddia var.Nedir?Noel Baba.Neden efsane? Çünkü ; ortada noel babanın varlığını destekleyecek bir veri yok!Ortada uçan geyik olsa idi noel baba da olabilirdi ama yok.

Tanrı öyle mi peki?Hayır. Çünkü ; gözünün önünde koskoca evren var.Tanrının varlığını destekleyen içinde yığınla veri var.İşte ikisi arasında ki nüans.Boşuna demiyorum ucuz numaralar bunlar diye.

Sitelerde Paylaş

Bu dayatma ve empoze etme sadece islam ve diğer dinler için geçerli değil. Siyasi görüş vb. düşünce , fikir , görüş çevre tarafından çocuğa empoze edilir . " Sen sorgulama doğrusu bu! " ve   " Bak bizimle aynı şekilde düşünmeyenler ne kadar ahlaksız." gibi  boş ve geçersiz cümlelerle karşıt görüşün kötü ve saçma olduğu çocuğa empoze edilir. Çevresi tarafından baskı altına alınan ve görüşlerini , düşüncelerini çevresine göre belirleyen çocuğun görüşleri ve düşünceleri sorgulamazsa asla değişmez. Bunun sonucunda ise sorgulamayan insan çevresi tarafından empoze edilen görüşü kendi yakınlarına onlarda kendi  yakınlarına  empoze eder. Bu sonsuz döngü devam eder.

tarihinde Kemalist Cephe tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, DeepBlue yazdı:

Çelişki bünyede olur.Bünyesinde çelişki yoksa başka diğer şekilde nasıl çelişkili oluyor.Ucuz numaralar bunlar

Yanlış anladın beni (benim bünyedeki anlatmak istediğim kendi içinde yani kendisine veya kendine inananlar için çelişki değildir.) diğer şekilde çelişkidir

tarihinde Thegodzeus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, DeepBlue yazdı:

İri gözlü,siyah saçlı,tomurcuk memeli,beyaz tenli,kiraz dudaklı, elma yanaklı,zeytun gözlü hurileri kaçırma diye izahta bulunayım.

İmdi ortada bir iddia var.Nedir?Noel Baba.Neden efsane? Çünkü ; ortada noel babanın varlığını destekleyecek bir veri yok!Ortada uçan geyik olsa idi noel baba da olabilirdi ama yok.

Tanrı öyle mi peki?Hayır. Çünkü ; gözünün önünde koskoca evren var.Tanrının varlığını destekleyen içinde yığınla veri var.İşte ikisi arasında ki nüans.Boşuna demiyorum ucuz numaralar bunlar diye.

Çelişki dediğim bu işte annesinin diz kapağından Bile tahrik olacağını söyleyen bir dinde cennette hurilerle yiyişeceğiz bahsediliyor ha bu arada (bizim aslında ruh olduğumuzu söylüyorsan hani (sırat köprüsünde geçme falan beden kalır ruh gider meselesi) beden içtiğimiz zaman sarhoş olupta fiziksel hiç bir şeyi düzgün yapamıyoruz) öldükten sonra azot olacağız çünkü ruh dediğiniz şey beyindeki enerjidir. Koskoca evren diyorsunda burada tanrının varlığına kanıt olarak örnek verirmisn kuranda geçiyor gibisinden şeylerle gelme bana

tarihinde Thegodzeus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, DeepBlue yazdı:

Sen

Ben yeni bir tür olarak başka bir türden meydana geldim o ise başka bir türden şimdi bana diyeceksin en sonunda allah yarattı seni ama böyle değil senin dilinde konuşayım madem allah bizi yoktan var etti onu kim yaraları o yaratılmadı demekki yaratılmadanda vsr olunabiliyor işte ben ve diğer canlılarda yaratılmadanda var oldu

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Thegodzeus yazdı:

Ben yeni bir tür olarak başka bir türden meydana geldim o ise başka bir türden şimdi bana diyeceksin en sonunda allah yarattı seni ama böyle değil senin dilinde konuşayım madem allah bizi yoktan var etti onu kim yaraları o yaratılmadı demekki yaratılmadanda vsr olunabiliyor işte ben ve diğer canlılarda yaratılmadanda var oldu

Iyde bilimsel olarak türler arası geçiş onaylanmadıki?

Bu senin inancın. Öyle olduğuna inanıyorsun, hepsi bu.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, DeepBlue yazdı:

Yalan tabi. Peygamberler, peygamberlik şerefiyle bağdaşmayacak hareketlerden uzaktırlar dedik.Mucizeleri var dedik sen hala aynı şeyi söylüyorsun.Takmışsın deveye, sidiğe mağaraya ağ ören örümceği göremiyorsun.

Evet.O mucizeler bugun gazetelerde manşet olurdu.Öve öve bitiremezlerdi ama peygamberler bu övgüyü istemezdi.Ne şizofreni ne şeyi, ne akıl hastanesi şöhret olurdu demiyorda. Ama peygamberler bu şöhretide istemezdi.

Ha belki sen kafayı yiyebilirdin bu bunları nasıl yapıyor diye.Açığını arar dururdun bulamayınca küplere biner, parmaklarını ısırır, saçını başını yolar, aklını yitirirdin belki :  D

Yalancıyı öpsünler mi?

Gerçeklik algının yerine oturması için ilaç kullanmalısın,psikiyatri klinikleri çok uzak ta değil..

Ön tedavi olarak şu hapı vereyim..

“Peygamberler de,Tanrı’lar da insan ürünüdür..”

Bunun aksini kanıtlayan şizofren olmayan insan daha çıkmadı!

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Abdülmalik yazdı:

Yalancıyı öpsünler mi?

Gerçeklik algının yerine oturması için ilaç kullanmalısın,psikiyatri klinikleri çok uzak ta değil..

????

Sitelerde Paylaş
49 dakika önce, Abdülmalik yazdı:

Yalancıyı öpsünler mi?

Valla ben onu bunu bilmem. Şurda 50-60 sene sonra hiçbirimiz yokuz.Ve Allah varsa da(ki var) büyük s.ç.tın demektir hemşo.

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, DeepBlue yazdı:

Kendi bünyesinde mantıklı,bütünsel,tutarlı ve uyumlu tek dinin islam olduğunu görmekteyiz.Buda bu dini geçerli tek din yapıyor.Diğer dinlerin tamamı islamın bütünsel yapısı karşısında her cihette geçersiz kalmaktadır.

Görmeyenin  gözüne  2 parmağım girsin hiç göremesin.

Sitelerde Paylaş
28 dakika önce, DeepBlue yazdı:

Valla ben onu bunu bilmem. Şurda 50-60 sene sonra hiçbirimiz yokuz.Ve Allah varsa da(ki var) büyük s.ç.tın demektir hemşo.

Belki karşına Zeus ya da Baal çıkacak,yedi sülaleni belleyecek,nereden biliyorsun hemşo!

Allahın gerçek Tanrı olduğuna niye bu kadar eminsin cicoş?

Sitelerde Paylaş

Ne alakası var? Bunlar senin hezeyanların.70-80 yaşlarında zihni uydruk dinlerle yıkanmış biri akıl ve mantığını kullanarak a priori bir şekilde tanrının varlığını ve islamın tutarlılığını görebiliyor.

Ah be kardeşim keşke herkes senin gibi düşünse  bu uyduruk dinlere inanmasalar dünya cennet olurdu islamın güzeliyine bakarmısın. sevgi kardeşlik dini dimi.

Diyanet İşleri: MUHAMMED Suresi 4. ayet:Savaşta inkâr edenlerle karşılaştığınız zaman boyunlarını vurun. Nihayet onları çökertip etkisiz hâle getirdiğinizde bağı sıkı bağlayın (sağ kalanlarını esir alın). Artık bundan sonra (esirleri) ya karşılıksız ya da fidye karşılığı salıverin. Savaş sona erinceye kadar hüküm budur. Eğer Allah dileseydi, onlardan öç alırdı. Fakat sizi birbirinizle denemek için böyle yapıyor. Allah yolunda öldürülenlere gelince, Allah onların amellerini asla boşa çıkarmayacaktır

Diyanet İşleri: ENFAL Suresi 12. ayet:Hani Rabbin meleklere, “Ben sizinle beraberim. İman edenlere sebat verin. Ben kâfirlerin kalplerine korku salacağım. Şimdi vurun boyunlarının üstüne. Vurun, onların bütün parmaklarına” diye vahyediyordu.

Sitelerde Paylaş

Islam harici hepsi uyduruk.

Konunun mangal korkusu ile alakası yok keza diğer dinlerde de mangal keyfi var.İlla mangal olacak diye birşey yok. pek tabi, korkunun birçok türevi mevcut.

Sahi aklıma takıldı islamın şartı  kaç  sen bilirsin  ben kendime bir din arıyorum sayı versen sevinirim

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, Abdülmalik yazdı:

İslam’da masal yok mu?Absürd masalların neresi mantıklı?

Karınca ile konuşan bir insan ya da konuşan bir karınca olduğunu düşünüyorsan sen de gerçeklik algısını yitirmişsin demektir.O hal de burada yazdıklarının hepsi çöp oluyor.

İSLAMDAM DİNİNE SAYGI DUYUN karıncayıın sesini duyan allah  sizinkini duymuyormusun sanıyorsun ey dinsiz.Ayrıca BU ÇAĞDA UZAYA ROKETLE GİDİYORLAR İNSANLAR PEYGAMBERİMİZ DÜLDÜLE ARŞA ÇIKTI 1400 YIL ÖNCE UYANIN EY DİNSİZLER

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...