Jump to content

Hulusi Akar Gülü neden ziyaret etti?

Recommended Posts

Arkadaşlar normalde AKP li değilim beni bilirsiniz ancak bu son olaylardan sonra aklıma bazı şeyler takıldı paylaşayım istedim. Hem belki karşılıklı az fırtına estiririz :)

Şimdi ister istemez şu şekilde düşünüyor insan. Peki Abdullah Güle direk Hulusi Akarı gönderen sayın Cumhurbaşkanı Akşenere neden herhangi bir tehditte veya geri adım atması için öneride bulunmadı? Aslında ortak düşmanları zaten CHP değilmi iki tarafında? Benim tahminim şu ki CHP gene tezgaha getirildi ve bu defa CHP tamamen bitirilecek. Meral Akşenerde aslında cumhur ittifakında. Arkadaşlar savaş başladı gibi duruyor eğerki Genelkurmay başkanı dahi işin içine girmişse artık bu iş Türk ordusunun kontrolündedir. İngiliz siyaseti ülkemizden tasfiye edilmeye çalışılıyor gibi gözüküyor. Deniz Baykalda bu sürecin içindeydi ve Baykalı tasfiye edenler aslında İngilizlerdi. Kılıçdaroğlu Sorosçudur dolayısıyla Soros demek İngiltere demektir. Baykal Erdoğana zoraki destek veren bir liderdi. Çünki Baykal ele geçirilmişti malum kaseti vardı ve belkide bilmediğimiz daha çok kasetleri vardı bu sebeple Baykalı alıp yerine açığı olmayan Kılıçdaroğlunu getirdiler. Çünki Baykala tehditle istedikleri herşeyi yaptırabilirdi derin devlet. Dış güçler bu riski alamayarak Kılıçdaroğlu üzerinden operasyonlara devam etmeye başladı. Ortada korkunç bir satranç oynanıyor derin devlet gerçekten sağlammış. Çok büyük bir operasyon yapıldı Türkiyede. Tasfiye başlatıldı muhtemelen Kılıçdaroğlunda sıra. Çünki herşeyi anlarım ama Kılıçdaroğlu ve CHP nin Abdullah Gülü aday olarak istemesi normal vatan sever CHPlilerin asla kaldıramayacağı bir durumdur. Zatende tepki verenler oldu. Bu kadar olay arasında en gereksiz ve hiç ihtiyaç olmayan bir tek adım atıldı ki oda bana göre Suriye savaşıdır. Hiç gereği yoktu. Bu savaşa girmeseydik Suriye ile çok daha başka icraatler yapabilirdik. Bu puzzle bozan tek parça malesef gereksiz yere çıkartılan Suriye savaşıdır. Hatta bana göre stratejik ve çok büyük bir hataydı. Büyük ihtimalle Erdoğan derin Türkiye devleti ile anlaştı. Fettullah Gülen emriyle başlatılan operasyonlardan sonra Erdoğan derin devlet tarafını seçmeye mecbur kaldı ve belkide şerden hayır çıktı. Hulusi Akar diyoruz arkadaşlar boru değil bu insan şuan Türk Ordusunun başındaki kişidir. 

Ayrıca CHP li kardeşlerime şunu sormak isriyorum gerçekten Abdullah Gülü çatı aday yapmak isteyen CHP liler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sitelerde Paylaş

Bu  söylediklerin komplo teorisi gibi geliyor. Hulusi Akar İngiltere'de eğitilmiş tipik bir islamcıdır. Erdoğan ise Büyük Ortadoğu Projesi'nin gerçekleşmesi için çabalayan basit bir amerikan destekli diktatördür. Bakmayın " Eyyy " çektiğine halkın gazını almak için bunlar. Erdoğan'ın dış politikasına bakalım:

Erdoğan vaktiyle Esad'la anlaşıp Terörü yok olma konumuna getirebilirdi. Hatta direk bitirebilirdi bile. Ama o ne yaptı? Amerika'dan aldığı kibirle " Esad'ı iki güne deviririz!" diyip teröristlere orada yapılanmaları için şans verdi. Teröristler yapılandı  buna karşılık Türk ordusu operasyonlara başladı . Bunun sonucunda Türk ordusu başarılı oldu. Teröristler  kaybetti ve hemen " Barış " diyip Erdoğan'la masaya oturdular. Amerika Erdoğan'a hemen emir verdi ve Erdoğan operasyonları durdurdu. Böylece teröristler toparlandı. Bu süreç böyle sürdü gitti.

Eğer Türkiye'yi Erdoğan değilde Türk derin devleti yönetseydi böyle bir bataklıkta mı olurduk? Ya derin devlet bağımsız değil ya da derin devlet diye bir şey bile yok.

Yani her şey amerikanın , avrupanın ve Erdoğan'ın istediği gibi gidiyor. Madem bu ülkeyi bağımsız Türk derin devleti yönetiyor neden her şey amerikanın ve avrupanın istediği gibi? Meral aslında Cumhur İttifakında demişsin gerekçe olarak da Gül'ün tehdit edilip Meral'in edilmemesini göstermişsin. Bana kalırsa Gül'ü tehdit eden derin devlet falan değil Erdoğan. Hulusi Akar'ın iktidar yanlısı olduğunu biliyoruz zaten.  Şimdi Erdoğan Gül'ü tehdit etti de neden Meral'i etmedi diyeceksin . Meral çatı aday değil. Erdoğan'a muhalif olanları birleştirebilecek biri değil. O yüzden Erdoğan tehlike olarak görmüyor bence Meral'i . Gül çatı aday adayıydı yani Erdoğan için tehlikeydi bundan dolayı Erdoğan onu tehdit etti. 

Sitelerde Paylaş

Abdullah Gül, Erdoğancı olmayan AKP'lilerin ve Kürtler'in oylarını alabilecek ve Erdoğanı belki %40'ların altınana itebilecek bir aday olduğu için Erdoğan tarafından devre dışı bırakıldı.

Derin devlet uydurma ve gereksiz bir argüman bence.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Kemalist Cephe yazdı:

Bu  söylediklerin komplo teorisi gibi geliyor. Hulusi Akar İngiltere'de eğitilmiş tipik bir islamcıdır. Erdoğan ise Büyük Ortadoğu Projesi'nin gerçekleşmesi için çabalayan basit bir amerikan destekli diktatördür. Bakmayın " Eyyy " çektiğine halkın gazını almak için bunlar. Erdoğan'ın dış politikasına bakalım:

Erdoğan vaktiyle Esad'la anlaşıp Terörü yok olma konumuna getirebilirdi. Hatta direk bitirebilirdi bile. Ama o ne yaptı? Amerika'dan aldığı kibirle " Esad'ı iki güne deviririz!" diyip teröristlere orada yapılanmaları için şans verdi. Teröristler yapılandı  buna karşılık Türk ordusu operasyonlara başladı . Bunun sonucunda Türk ordusu başarılı oldu. Teröristler  kaybetti ve hemen " Barış " diyip Erdoğan'la masaya oturdular. Amerika Erdoğan'a hemen emir verdi ve Erdoğan operasyonları durdurdu. Böylece teröristler toparlandı. Bu süreç böyle sürdü gitti.

Eğer Türkiye'yi Erdoğan değilde Türk derin devleti yönetseydi böyle bir bataklıkta mı olurduk? Ya derin devlet bağımsız değil ya da derin devlet diye bir şey bile yok.

Yani her şey amerikanın , avrupanın ve Erdoğan'ın istediği gibi gidiyor. Madem bu ülkeyi bağımsız Türk derin devleti yönetiyor neden her şey amerikanın ve avrupanın istediği gibi? Meral aslında Cumhur İttifakında demişsin gerekçe olarak da Gül'ün tehdit edilip Meral'in edilmemesini göstermişsin. Bana kalırsa Gül'ü tehdit eden derin devlet falan değil Erdoğan. Hulusi Akar'ın iktidar yanlısı olduğunu biliyoruz zaten.  Şimdi Erdoğan Gül'ü tehdit etti de neden Meral'i etmedi diyeceksin . Meral çatı aday değil. Erdoğan'a muhalif olanları birleştirebilecek biri değil. O yüzden Erdoğan tehlike olarak görmüyor bence Meral'i . Gül çatı aday adayıydı yani Erdoğan için tehlikeydi bundan dolayı Erdoğan onu tehdit etti. 

İngiliz derin devleti var o zaman.:)

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/sosyal-medyada-cok-konusulan-kare-hulusi-akar-abdullah-gul-40442158

http://www.sanalbasin.com/abdullah-gul-ve-hulusi-akari-necip-fazilla-bulusturan-ogretmeni-50-yil-sonra-odatv-buldu-19056791/

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Kenopsia yazdı:

Yandaş medya izlemekten kafan gitmiş senin.

Kardeş yıllar olmuştur yandaş medyaya bakmayalı. Olay gerçekten farklı gözüküyor. Bir araştırma yaparsan şunu net olarak görürsün AKP lilere koyun derken aslında gerçek koyunların CHP liler olduklarını anladım. Tam bir komedi filmi oynanıyor CHP de. Mesela Deniz Baykal olayını etraflıca hiç irdelediğinize şahit olmadım. Deniz Baykalı birazcık araştırınca Rockfeller bursu ile üniversitede okuduğunu öğrendim. Bana göre Deniz Baykal Deniz Gezmişin çakması olarak gene emperyal güçler tarafından getirilmiştir. Ve CHP cephesi Baykalı bağrına basmıştır. Bülent Ecevitin babası dahi Rockfeller ile sıkı fıkı ilişkiler içindeydi. Özelleştirmeler ve devletin tasviye sürecinde hem sağ hem sol ortak hareket etmedilermi? Eceviti gene Amerika destek atarak başa geçirmedimi? Karaoğlan aslında gerçekten karanlıkların oğlanımıydı? Size şunu net olarak söyleyim ülke halkı sağcı, solcu ve islamcı olarak öyle keskin şekilde bölünmüş ki ama bu keskinliğe rağmen şakır şakır emperyal güçlere hizmet etmede bir adım eksiklikte bulunmuyorlar. Uluslararası emperyal örgütleri bu muazzam bilimsel çalışması sonucu kesinlikle tebrik ediyorum. Halkın hemen hemen tamamını koyunlaştırmışlar okumuşuda, cahilide toplum baştan aşağı koyun hükmünde. Ve koyunlar zamanı gelince mutlaka kesilir. Sağ kesim aslında koyun değil sağ kesim soldan daha akıllı. Adamlar en azından bedava makarna alıyor veya işlere yerleşiyor. Sağ seçmene mhpli vekiller yuvarlak demişlerdi hatırlarsanız. Sağcı seçmen Özalın işini bilir dediği kesimdir aslında. Bence asıl koyun olan sol kesim. Hem mallar hemde mallıklarının farkında değiller.

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, gariban_derviş yazdı:

ülke halkı sağcı, solcu ve islamcı olarak öyle keskin şekilde bölünmüş

Bu konuda sana katılıyorum . Deniz Baykal gibi tipler Amerikan çıkışlı tiplerdir. Aynı Hulusi Akar ve Erdoğan gibi. Bu Baykal gibileri dinden uzak olan kitleyi kontrol etmek için görevlendirilir. Nasıl Tayyip islamcılık yapıp dinci koyunları güdüyorsa Baykal'da cihangir solcularını güdüyor. Emperyalistler bu iki kesimi birbirine kırdırıp ülkede at koşturmayı hedefliyor. ( CHP'li değil Atatürkçüyüm )

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Kemalist Cephe yazdı:

Bu konuda sana katılıyorum . Deniz Baykal gibi tipler Amerikan çıkışlı tiplerdir. Aynı Hulusi Akar ve Erdoğan gibi. Bu Baykal gibileri dinden uzak olan kitleyi kontrol etmek için görevlendirilir. Nasıl Tayyip islamcılık yapıp dinci koyunları güdüyorsa Baykal'da cihangir solcularını güdüyor. Emperyalistler bu iki kesimi birbirine kırdırıp ülkede at koşturmayı hedefliyor. ( CHP'li değil Atatürkçüyüm )

İşte aslında Deniz Gezmişi bu sebeple idam ettiler. Eğerki Gezmiş yaşasaydı bir adım sonrası kesinlikle siyaset olacaktı ve çok ciddi emperyalistlere sorun çıkaracaktı. Şuan artık geri dönüş yok devletler emperyalist firmaların koruyucusu oldu. Halklar tamamen sahipsizleşmeye başlıyor. Zoraki bir medeniyetler çatışması başlatılacak. Kim neden öldürdüğünü bilmeden öldürecek ve ölende neden öldüğünü bilmeden ölecek.

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, gariban_derviş yazdı:

İşte aslında Deniz Gezmişi bu sebeple idam ettiler. Eğerki Gezmiş yaşasaydı bir adım sonrası kesinlikle siyaset olacaktı ve çok ciddi emperyalistlere sorun çıkaracaktı. Şuan artık geri dönüş yok devletler emperyalist firmaların koruyucusu oldu. Halklar tamamen sahipsizleşmeye başlıyor. Zoraki bir medeniyetler çatışması başlatılacak. Kim neden öldürdüğünü bilmeden öldürecek ve ölende neden öldüğünü bilmeden ölecek.

Durum ortada. Cihangir solcuları  (pkklılar) ve muhafazakârlar (akp/islamcılar) birbirini yiyecek. Bunun sonucunda emperyalistler işgal etme bahanesi bulmuş olacak. Onlar her zaman iyi adam olarak görünmeyi sever. Onlar soykırım yapar " Kolonize ettik , demokrasi götürdük!" derler ve utanmadan gelip birde vatanını savunanlara faşist derler. Türk halkıda emperyalistlere karşı mücadele eden bir halk. Günümüzde canlı canlı görüyoruz zaten milyonlarca kızılderiliyi katledenler , milyonlarca zenciyi katledip köle yapanlar binlerce kilometre öteden gelip " Azınlık hakları faşistler kürtlere zulüm ediyor!" diyor. İşte böyle ikiyüzlü bunlar. Bir de algı operasyonu yapıp düşmanlarını kötü , kendilerini iyi gösteriyorlar bu çok koyuyor işte. Erdoğan gibi piyonlarla ülkeleri kontrol ediyorlar eğer piyon yerleştiremezler yada piyonlarıya ters düşerlerse bir bahane bulup savaş açıyorlar ve oranın halkına zulüm ediyorlar. Ama olur mu faşist yine Türk yine Türk...

tarihinde Kemalist Cephe tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...