Jump to content

Cinlerin kökeni hakkında

Recommended Posts

44 dakika önce, Yeraltı yazdı:

Ben bizzat arkadaşımda şahit olduğum için bu olaya şaşırmıyorum.

En çok deniz,nehir ve  insanların olmadığı harabe evlerde yaşarlar.

Siz Tanrı ile de birebir iletișim kurmuștunuz.

Eh, Tanrı´nın sevgili kullarına neler görünmez ki ?

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, İlluminatus yazdı:

cinsel ilişki yerine 3 harflisel ilişki bluejean yerine blue3harfli diyen var

Ben zamanında tatlı su müslümanıyken sahura kalktığımda hoca cinlerle ilgili konuşunca korkudan kanalı değiştirin , sesini kısın falan dediğimi hatırlıyorum . Küçüktüm tabii . Birde köydeysen ve dışarıdaki tuvalete gidiyorsan o yolda hatim indirirsin zaten :D klişedir bu. Onu çok yaşamadım tabii köyde oturmadığımdan dolayı.

tarihinde Fikir Adamı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Yeraltı yazdı:

Ben bizzat arkadaşımda şahit olduğum için bu olaya şaşırmıyorum.

En çok deniz,nehir ve  insanların olmadığı harabe evlerde yaşarlar.

Ben köyde yetiştim tam bir cehalet ortamında cin feriştah böyle ceryan yok her yanımız harbe evler taplar uçurumlar arsında yetiştim benim kadar cin vs korkan kimse tanımam ulan o kadar karlıkta dağda gezdim ödüm koprak bir gün bu a***na koduğum cin niye bana rast gelmedi insan okumuyunca işte benim gibi olur sen zaten okusanda boşa okuyorsun ben okumayı öyrendim kuranı okudum baktım hepsi yalanmış bu çağda buna inanman çok komik birde gördüm demen tam muhmmedin durumunu anımsatıyor hatice ayet geldi üstümü ört diyor hatice üstünü örtüyor d****tü açıkta kalıyor sende yatarken d****tünü iyi ört emi.

Sitelerde Paylaş
28 dakika önce, İlluminatus yazdı:

Peki exorcism yani cin çıkartma hakkında ne düşünüyorsunuz?

Başkasının yerine utanmak için izlediğim cin çıkarma (!) videoları. Artık sömürmeyi geçtim insanların aklıyla dalga geçmeye başladı şu cin çıkarma olaylarıyla dinciler...

tarihinde Fikir Adamı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...