Jump to content
AteistBilinç96

Muharrem İnce'nin adaylığı hakkında

Recommended Posts

En son bunlar oturmuş ciddi ciddi Abdullatif Şener, Abdullah Gül gibi AKP çöpü, Atatürk düşmanı, ümmetçi, Arapperest ve şeriatçı adayları konuşuyordu. Ne oldu da şimdi CHP'li birisini aday yapmak akıllarına geldi?

Ana muhalefet partisinin, Atatürk'ün partisinin başındasın ama iktidara talip değilsin. Kendin cumhurbaşkanı adayı olmuyorsun. Peki o halde sen niye varsın, neye yarıyorsun?

Madem ülkeyi yönetebilecek zeka ve beceri düzeyine sahip değilsin niye o halde ana muhalefet partisinin 8 senedir başındasın?

Daha CHP Genel Başkanlığı'na bile layık görmediğin adamı niçin cumhurbaşkanı adayı yapıyorsun?

Eğer bu adam senden daha zeki, becerikli ve kapasitesi yüksekse-ki zaten fazlasıyla öyle olduğu herkesçe malum-o zaman niye genel başkanlık koltuğunu bu adama bırakmamakta inat ettin bunca yıl?

Senin zekan sıfır, konuşma becerin sıfır, vizyonun sıfır, yeteneğin sıfır, karizman sıfır. Bu adamda ise bu özelliklerin hepsi fazlasıyla mevcut. E o zaman bir zahmet bırak da bu adam CHP'nin başına geçsin.

Bu seçimi Muharrem Bey  ya kazanacak ya kazanacak. Yoksa CHP'de kemalizm dönemi tamamen biter. Parti tamamen Kürtçü liberallerin egemenliği altına girer.

Bence kesinlikle İnce'yi partiden tasfiye etmek maksadıyla bu yola başvurdular.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben İnce’yi tasfiye projesi olduğunu düşünmüyorum,tam tersi Kılıçdaroğlu tasfiye olacaktır.

Muharrem İnce akıllı,zeki,cesur bir insan..CHP’nin oylarını önemli ölçüde arttıracaktır,bu kesin.

Kılıçdaroğlu 24 Haziran’dan sonra o koltukta rahat oturamaz.Göreceğiz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İnce Kemalist değil. Fakat Kılıçdaroğlu denen terörist sevici ve onun kürt ırkçısı yoldaşlarından daha iyi bir tercih! Gül isimli amerikanın BOP projesi için görevlendirdiği şeriatçıya gelirsek:

Kemalistler Tayyip karşıtı olduğundan dolayı Gül'e basacaktı. Ve tabii ki kürt-islamcılarda terörist olmalarına rağmen Gül'e basabilirdi. Muhafazakârların da sevdiği bir isim Gül.

Yani işin sonucunda yüksek oy potansiyeline sahipti. Bunu gören Tayyip büyük ihtimalle Gül'ü tehdit etti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kişi bazlı siyaset ve kişileri tartışmak hala ortadoğu kafası taşıdığımızın en büyük kanıtı.

Hala teist kafasına sahip olduğumuzun kanıtı.

Niye Kılıçdaroğlu aday olamaz? Cevabı üstte.

CHP, kendi içinde kişilerden kısmen daha bağımsız hareket edebiliyor olabilir ama toplum teist kafalı olduğu için Cumhurbaşkanlığı adaylığı ile ilgili hareket tarzı buna uygun olmalıydı ve gereken yapıldı bence.

Toplum kişilerin dedikodusunu yapmayı seviyor. Bütün gün "o öyle, bu böyle" tantanası...

Muharrem İnce bu konuda toplumun damarına şerbet, beklentileri karşılar. Bu işin daniskasını yapacağını da zaten söyledi.

Kazanırsa toplumda ve bir çok alanda iyi yönde değişimler gelir. Bu günlerin bir daha yaşanmaması için toplumda bir zemin oluştu (herkes acı çekiyor, bedel ödüyor), bu zemini sağlamlaştırmak için de insanların düşünme kapasitesini arttırabilirsek işte o zaman kişileri konuşan insanlardan olayları konuşan, sebep ve sonuçları görebilen bir toplum haline gelebiliriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hiçbir kemalist Gül şerefsizine dışkısını dahi vermez. Ben hatta Tayyip'i bile Gül'den daha çok severim o kadar nefret ettiğim birisidir bu it.

Evet İnce bana göre de kemalist değil. Ama mevcut seçenekler arasında en iyisi.

Benim gönlümden geçen isimler Emine Ülker Tarhan, Ümit Kocasakal, Metin Feyzioğlu, İlker Başbuğ ya da Osman Pamukoğlu. Gerçek kemalistler bunlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Atı alan, çoktan Üsküdarı geçti.

Dolayısıyla bu bașkanlık mevzusunun sonucu șimdiden belli zaten.
Düzen çarpıkmıș, adalet yokmuș, güçlerin ayrılığıymıș, düșünce özgürlüğüymüș falan milletin pek șeyinde değildir.

Ancak güzel memleketimin yurdum insanına, dinden imandan bahsettiginizde, akan sular durur.

Bunu en eyi anlayan ve uygulayan mâlum cumhurun bașıdır.

Böyle kelleye, böyle tıraș.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, AteistBilinç96 yazdı:

Hiçbir kemalist Gül şerefsizine dışkısını dahi vermez.

Haklısın. Bende vermem bir Kemalist olarak. Ama bütün yetkileri elinde bulundurmayan bir Gül'mü yoksa bütün yetkileri elinde bulunduran Tayyip mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Fikir Adamı yazdı:

Haklısın. Bende vermem bir Kemalist olarak. Ama bütün yetkileri elinde bulundurmayan bir Gül'mü yoksa bütün yetkileri elinde bulunduran Tayyip mi?

Abdullah Gül,Tayyip’ten çok daha tehlikeli bir adamdır.15 yaşında bir çocuğu karı diye koynuna alan bir adamdan ne derinlik bekliyorsunuz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Fikir Adamı yazdı:

Yahu Abdullah Gül denilen herif atadığı yerleştirdiği ne kadar adam varsa hepsi Fetoşçuk çıkmış Feto'nun has köpeği bir CIA ajanıdır. Tayyip'ten tek farkı kibar olması o kadar. Yere bakan yürek yakan sinsi itin birisi.

Ayrıca Fethullahçılar ne zaman başkanlık sistemine karşı çıkmış ki? Abdullah başkan olursa parlamenter sistemi geri getireceğinin garantisi ne?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Abdülmalik yazdı:

15 yaşında bir çocuğu karı diye koynuna alan bir adamdan ne derinlik bekliyorsunuz?

Bu olayı unutmuştum. Eşiyle 15 yaşında " evlenmişti" bu yaratık. Dediklerimi geri çekiyorum bu pedofili amerikancıyı insan yerine koymak insanlık suçudur!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, AteistBilinç96 yazdı:

Ayrıca Fethullahçılar ne zaman başkanlık sistemine karşı çıkmış ki? Abdullah başkan olursa parlamenter sistemi geri getireceğinin garantisi ne?

Belki CHP'nin kontrolünde olabilir diye düşünmüştüm fakat sonra bu pedofili köpeğin kemiğini aynı sahibin sağladığını hatırladım. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tayip Erdoğan'ın seçip manifestosu şu an  canlı yayında ne olur ne olmaz bir de kendisini dinleyelim. NTV bunu canlı yayınlıyor. Konu hakkındaki yorumumu sonrasında yapacağım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu videoda Muharrem İnce'nin adaylığının açıklanmasından sonra yaptığı konuşma yer almaktadır.

Bu videoda da yukarıdaki konuşmadan iki gün sonra Recep Tayyip Erdoğan'ın dolayısıyla Cumhur ittifakının seçim manifestosu yer almaktadır. Konuşmadan 5 dk sonra hazırlandığından video biraz bozuk olabilir.

Bazı insanlar, onları dinlemediğim için bana kızıyorlarmış galiba. Yada öyle bir şeydi, tam dinlemedim. (Bob Dylan)

Bazı insanlar, Recep Tayyip Erdoğan'ı dinlemediğimiz için bize kızıyorlarmış galiba. Yada öyle bir şeydi, tam dinlemedim. (Bazı kemalistler ve komünistler)

Yine aynı kişinin bir sözü daha var ki en sevdiğim sözüdür.

‎Bazı insanların konuşacak kadar zekaya, yada susacak kadar edebe sahip olmaması; hayattan soğumam için yeterli bir sebep. (Bob Dylan)

Karar her zamanki gibi Türk halkının, bir tarafta siyasette bir kaç takla atmayı başarmış az biraz eğitimi olan bir fizik hocası, diğer tarafta medeniyetin her yüzyılda bir yetiştirdiği öne sürülen usta bir hatip ve erdemi, bilgiyi ve cesaret gibi önemli değerleri ilke edinmiş bir filozof var. 2038 çok yaklaştı bana daha iyi bir alternatif gösterin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

CHP'nin başında zaten Muharrem İnce olmalı.

Neden halen bay kemali parti başkanı yaptılar anlamış değilim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
32 dakika önce, Yeraltı yazdı:

CHP'nin başında zaten Muharrem İnce olmalı.

Neden halen bay kemali parti başkanı yaptılar anlamış değilim.

Saltanata duydukları hassasiyetten olsa gerek Başkanlık sistemini kaldırıp yerine padişah ve vezirin yönetimde olduğu sistemi hedefliyor olabilirler. Kendisi padişah olma hedefinde ama yemezler. Zira partinin başına geçip genel başkan olsa vezirin padişah olduğu istemedikleri bir durum oluşacaktı. Bunu anladınız umarım. Edepsizlere yazmaya gerek duymuyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, AteistBilinç96 yazdı:

Benim gönlümden geçen isimler Emine Ülker Tarhan, Ümit Kocasakal, Metin Feyzioğlu, İlker Başbuğ ya da Osman Pamukoğlu. Gerçek kemalistler bunlar.

Feyzioğlumu? Ben terbiyesiz değilim Sayın Cumhurbaşkanım.Ben yanIış anladınız Sayın Cumhurbaşkanım

Her tarafı Kemalist olsa ne yazar?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
53 dakika önce, John Ahmet yazdı:

Karar her zamanki gibi Türk halkının, bir tarafta siyasette bir kaç takla atmayı başarmış az biraz eğitimi olan bir fizik hocası, diğer tarafta medeniyetin her yüzyılda bir yetiştirdiği öne sürülen usta bir hatip ve erdemi, bilgiyi ve cesaret gibi önemli değerleri ilke edinmiş bir filozof var. 2038 çok yaklaştı bana daha iyi bir alternatif gösterin.

Kim o filozof dediğin hani şu askerlikten kantinde sucukçuluk yapmış olan diploması sahte olan zır cahil imam hatipliden mi bahsediyorsun?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
26 dakika önce, AteistBilinç96 yazdı:

Kim o filozof dediğin hani şu askerlikten kantinde sucukçuluk yapmış olan diploması sahte olan zır cahil imam hatipliden mi bahsediyorsun?

1981 doğumlu musun? çok gaza gelmişsin. Sen de adaylığını koy biz de hani şu ateistforumda vır vır konuşan çocuktan mı bahsediyorsun diyebiliriz. İşte sizin bu insani değerlere olan sığ bakışınız sizi çok fazla yanıltıyor. 

Soruyorum bir şirket sahibi olsan ve mevcut genel müdür şirketin yıllık cirosunu 24,50 milyon TL den 114 milyon TL ye çıkaran bir başarı sergilemiş olsa ve sırf kemalist (çok da emin değilim sözde değil özde olsa kabul ederim) olduğu için dur bakalım bir de bu müdürü deneyeyim mi dersin ne dersin?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Madem ki, konu filozofluğa(!) geldi.

İște size mâlum cumhurun bașından ve çevresinden buram buram filozofluk șaheseri söylemler:

https://www.sozcu.com.tr/2018/yazarlar/yilmaz-ozdil/bir-millet-kendine-16-yil-boyunca-bunlari-soyletir-mi-2384278/?utm_source=yazarlar&utm_campaign=diger_yazilar&utm_medium=diger

tarihinde kavak tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, John Ahmet yazdı:

Karar her zamanki gibi Türk halkının, bir tarafta siyasette bir kaç takla atmayı başarmış az biraz eğitimi olan bir fizik hocası, diğer tarafta medeniyetin her yüzyılda bir yetiştirdiği öne sürülen usta bir hatip ve erdemi, bilgiyi ve cesaret gibi önemli değerleri ilke edinmiş bir filozof var.

Hahahaha, erdemli, bilgili ve cesur bir filozof demiş Tayyip'e ya...

Hırsız, arsız, ağzı bozuk, cahil, kötülük dolu, maganda ve de alabildiğine ahlaksız biri var ortada.

Bil bakalım kim? Biz "hırsız" deyince bile hemen anlıyorsunuz ama ben diğer sıfatlarını da yazdım ki daha da kolay bil.

O adamın ne olduğu zaten belli, kendini hiçbir zaman gizlemedi de siz ne tür ahlaksız, ne tür rezillersiniz de böyle adice propagandasını yapabiliyorsunuz hala, işte onu düşünmek lazım.

Gelmişsin Ateistforum'a, Tayyip gibi iğrenç birinin propagandasını yapabileceğini düşünüyorsun, he mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Hahahaha, erdemli, bilgili ve cesur bir filozof demiş Tayyip'e ya...

Hırsız, arsız, ağzı bozuk, cahil, kötülük dolu, maganda ve de alabildiğine ahlaksız biri var ortada.

Bil bakalım kim? Biz "hırsız" deyince bile hemen anlıyorsunuz ama ben diğer sıfatlarını da yazdım ki daha da kolay bil.

O adamın ne olduğu zaten belli, kendini hiçbir zaman gizlemedi de siz ne tür ahlaksız, ne tür rezillersiniz de böyle adice propagandasını yapabiliyorsunuz hala, işte onu düşünmek lazım.

Gelmişsin Ateistforum'a, Tayyip gibi iğrenç birinin propagandasını yapabileceğini düşünüyorsun, he mi?

Ben ortaya sanat eseri gibi delili mi sundum. Sen de o da yok bol bol haksız ithamdan başka bir şey okumadım. Senin sigortalarını yakan şey kıskançlığın ben daha önce bu kadar kaliteli konuşma yapan başka bir siyasetçi görmedim duymadım. Atatürkle ilgili çok fazla video yoktu kendisiyle kıyasa girecek kadar da Recap Tayyip Erdoğan'a güveniyorum.  Sadece konuşmadığını G20 de 17. sırada olmamızı , Avrupanın dikkate aldığı bir rakibi olmamızı sağlayan ve sadece Türkiye'de değil Orta Doğu ve Avrupa da saygı ve sevgi uyandıran bir adamdan bahsediyoruz. Sen uydurmalara ve iftiralara inandırılmışsın. Ben Ak partili değilim sadece kendisini bir lider olarak benimsedim ve içtenliğinden ve erdemli tavrından etkilendim. Kendisini çok seviyorum. Kendisi gibi bir vizyona sahip başka bir siyasetçi görmedim. Şu var kendini yada tanıdığın yakın birini  daha iyi bir aday olarak görüyorsundur bir şey diyemem o durumda kendine uygun olan birini desteklersin olur biter bu işler öyle çamur atmakla olmuyor.

tarihinde John Ahmet tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, John Ahmet yazdı:

Ben ortaya sanat eseri gibi delili mi sundum. Sen de o da yok bol bol haksız ithamdan başka bir şey okumadım. Senin sigortalarını yakan şey kıskançlığın ben daha önce bu kadar kaliteli konuşma yapan başka bir siyasetçi görmedim duymadım. Atatürkle ilgili çok fazla video yoktu kendisiyle kıyasa girecek kadar da Recap Tayyip Erdoğan'a güveniyorum.  Sadece konuşmadığını G20 de 17. sırada olmamızı ve Avrupanın dikkate aldığı bir rakibi olmamızı sağladığını ve sadece Türkiye'de değil Orta Doğu ve Avrupa da saygı ve sevgi uyandıran bir adamdan bahsediyoruz. Sen uydurmalara ve iftiralara inandırılmışsın. Ben Ak partili değilim sadece kendisini bir lider olarak benimsedim ve içtenliğinden ve erdemli tavrından etkilendim. Kendisini çok seviyorum. Kendisi gibi bir vizyona sahip başka bir siyasetçi görmedim. Şu var kendini yada tanıdığın yakın birini  daha iyi bir aday olarak görüyorsundur bir şey diyemem o durumda kendine uygun olan birini desteklersin olur biter bu işler öyle çamur atmakla olmuyor.

Oturup da senle bu rezil hırsızın, bu aşağılık vatan haininin aslını tartışacak değilim. Ülke rezil rüsva olmuş, terörist diye anılıyor, tüm dünya dalga geçiyor, sen gibi yandan medyayla uyutulmuş zekasızlar "aman da Avrupa bizi kıskanıyor, bizim liderimiz dünya lideri" diyerek deli deli dolaşıyor ortalıklarda.

AKP diye bir şey yok zaten. Tayyip var. AKP'li değilmiş de Tayyip'i lider olarak benimsemiş de bilmem ne...

Lideri Tayyip olana ne diyeyim bilmiyorum, dağarcığımdaki hiçbir hakaret yetmiyor, kesmiyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, John Ahmet yazdı:

Ben ortaya sanat eseri gibi delili mi sundum. Sen de o da yok bol bol haksız ithamdan başka bir şey okumadım. Senin sigortalarını yakan şey kıskançlığın ben daha önce bu kadar kaliteli konuşma yapan başka bir siyasetçi görmedim duymadım. Atatürkle ilgili çok fazla video yoktu kendisiyle kıyasa girecek kadar da Recap Tayyip Erdoğan'a güveniyorum.  Sadece konuşmadığını G20 de 17. sırada olmamızı , Avrupanın dikkate aldığı bir rakibi olmamızı sağlayan ve sadece Türkiye'de değil Orta Doğu ve Avrupa da saygı ve sevgi uyandıran bir adamdan bahsediyoruz. Sen uydurmalara ve iftiralara inandırılmışsın. Ben Ak partili değilim sadece kendisini bir lider olarak benimsedim ve içtenliğinden ve erdemli tavrından etkilendim. Kendisini çok seviyorum. Kendisi gibi bir vizyona sahip başka bir siyasetçi görmedim. Şu var kendini yada tanıdığın yakın birini  daha iyi bir aday olarak görüyorsundur bir şey diyemem o durumda kendine uygun olan birini desteklersin olur biter bu işler öyle çamur atmakla olmuyor.

Lider dediğin kişi 

-eskiden kanuni gece çalışma süresini  en fazla 7 saatten fazla olamazdı.güvenlik,turizm ve sağlık sektöründe ,çalışma  süresini 12 saate çıkartan biri.

-emeklilik yaşını 65 çıkartan biri.

-işsiz ve asgari ücretin altında  geliri olanlardan GSS  primi alan biri 

-orman arazilerini zenginlere satan halkın elindeki tapulu araziyi bedelsiz el koyan biri.

-işçilere özel sigortalar batmasın diye  Bireysel zorunlu özel sağlık sigortasıını çıkartan biri.

-vergi iadesini kaldıran biri.

-oğlunun ve binali yıldırımın  gemicikleri nasıl  aldığı belli olmayan biri

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, GREENHOUSE yazdı:

Lider dediğin kişi 

-eskiden kanuni gece çalışma süresini  en fazla 7 saatten fazla olamazdı.güvenlik,turizm ve sağlık sektöründe ,çalışma  süresini 12 saate çıkartan biri.

-emeklilik yaşını 65 çıkartan biri.

-işsiz ve asgari ücretin altında  geliri olanlardan GSS  primi alan biri 

-orman arazilerini zenginlere satan halkın elindeki tapulu araziyi bedelsiz el koyan biri.

-işçilere özel sigortalar batmasın diye  Bireysel zorunlu özel sağlık sigortasıını çıkartan biri.

-vergi iadesini kaldıran biri.

-oğlunun ve binali yıldırımın  gemicikleri nasıl  aldığı belli olmayan biri

Ben yazmasam kimse bu konuya doğru düzgün bir şey yazmayacaktı. Madem elinizdeki en iyi aday Muharrem İnceoğlu, tanıyanlar kendisinden bahsetsin daha iyi tanıyalım kim bilir belki oyumuz değişebilir ama kimse prinç ararken evdeki bulgurdan olmak istemez. Hadi bir de Muharrem İnce'yi deneme lüksümüz yok Erdoğan'ı siyasete küstürürsek bir daha aday olacağını düşünmüyorum. Kendisi öyle de gururlu bir adamdır. Hepimiz kendisini 16 yıldır tanıyoruz. Bu kadar süredir tanımayanlar CHP ailelerin ergen çocuklarıdır onlarla diyaloğa girmeyi hiç istemem. Yandaş medyaların haberlerini ve haksız söylemleri duyarak büyümüşlerdir. Ben Ak partili bir aile tarafından büyütülmedim. Çalışma hayatım başladığında henüz ak parti iktidarda değildi. Ayrıca seçimlerden önce adaylar hakkında çok ciddi araştırma yaparım ve kimi desteklemek istiyorsam onu desteklerim. Diğerlerine çamur atmam. Sizin gibi sahtekarlar Tayyip olmasında kim olursa olsun kafasındalar. Ülkeyi düşünen karakterli insanlarsanız  kimi destekliyorsanız onun hakkında daha fazla bilgi sunarak Ülkeye yardımcı olun çamur siyaseti hiç bir zaman iktidar olamadı.

tarihinde John Ahmet tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.