Jump to content
Kemalist Fedai

Muharrem İnce'nin adaylığı hakkında

Recommended Posts

6 dakika önce, BerlinMa yazdı:

Evet Vondo'yum bana küfürle saydırıp siteden attırdınız sen ve şerefsiz bir arkadaşınla. Atatürk düşmanı olan sensin kahpesin sen. Her önüne gelen küfürler yazan bir kahpesin. Senin Atatürk sevgin millete saldırmak için kullandığın bir elbiseden başka bir şey değil. Bunu yapanlara namussuz haysiyetsiz  denir.

Ahlaksız rezil, benim sana en ufak bir hakaretim olmadı, sen alakasızca gelip bizi terörist falan ilan ettin. AKP'li köpek seni.

Yazdığın yazılar orta yerde duruyor, herkes girer okur.

Küfür küfür diyoruz, ben küfreder geçerim diyorum da ben küfür etmem, edemem, benim küfürlerim işte buradaki gibi ahlaksız, rezil, pislik falandır, ama sen nasıl bir ailede büyüdüysen, ne tür bir it kopuksan gelip böyle küfredebiliyorsun.

Atatürk' hakkında günlerce yazıp durdun, sana dokunan olmadı, sonunda kendin gelip bana sarınca, o minik beyninle terörist ilan etmeye kalkınca aldın cevaplarını.

Yalnız siz çok fazla oldunuz. Bu cinsiyetçi, sapıkça, adice, ahlaksızca küfürlerine devam edebileceğini sanıyorsan aldanıyorsun.

Ahlaksız herifler, kadın olduğumu öğrenince oradan çalışmak mı sizin erkekliğiniz? AKP'li kalitesizliği, AKP'li ahlaksızlığı tam da bu. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, BerlinMa yazdı:

Türk Ateist akpli köpek sensin... sen Atatürk düşmanı bir kahpesin. İnsanlara saldırıp siteden attırıyorsun çünkü sen pislik birisisin. Senin zoruna giden Deniz Gezmiş piçine piç dememdir. Geç bu ayakları köpek seni. Sen nasıl burada ki insanları akpli diye yaftalıyorsun insanlar sana mı soracaklar fikirlerini yazarken. Sen mi karar veriyorsun Atatürk düşmanı nasıl olur olmaz diye. Komünist bir yalakasın sen bırak Atatürkçülük senin neyine. Deniz gezmiş teröristtir çamaşır gibi asılmıştır.

Kahpe olan da Atatürk düşmanı olan da köpek olan da sensin. Hadi bastır git kendi çöplüğün olan akköpek sitelerinde takıl.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, BerlinMa yazdı:

Türk Ateist akpli köpek sensin... sen Atatürk düşmanı bir kahpesin. İnsanlara saldırıp siteden attırıyorsun çünkü sen pislik birisisin. Senin zoruna giden Deniz Gezmiş piçine piç dememdir. Geç bu ayakları köpek seni. Sen nasıl burada ki insanları akpli diye yaftalıyorsun insanlar sana mı soracaklar fikirlerini yazarken. Sen mi karar veriyorsun Atatürk düşmanı nasıl olur olmaz diye. Komünist bir yalakasın sen bırak Atatürkçülük senin neyine. Deniz gezmiş teröristtir çamaşır gibi asılmıştır.

Deniz Gezmiş hakkında yazdığım bir iletiyi alıntılayıp PKK'lı ilan etmeye kalktın küçük aklınla. Sen kiminle dans ettiğini sanıyordun, karşında acemi çocuk var mı sandın acaba?

Sen tipik bir Ak itsin ve bu siteye de, politik başlıklara gelip Atatürk ve CHP'ye saldırmak, milleti provoke etmek için geldin. Tecrübeli bir üye olarak seni ilk anda gördüm ve dokunmadım ki belanı benden bulma, arada kayna...

Durmadın ki. Geldin yapıştın, sana hiçbir hakaretim olmamasına rağmen bir başka arkadaşla tartışmaların sonunda bana da küfrettin.

Senin ne tür bir pislik olduğun da buraya gelme amacın da belli, merak eden girer Vondo nickinle yazdığın yazıları, bizlere yaptığın saldırıları, Atatürk ve cumhuriyetin ilk dönemleri hakkındaki yazılarını görür.

Pislik seni.

Evet, burada hiç biriniz AKP propagandası yapamayacak, alternatif tarih denen o rezillikleri "eleştiri" adı altında kusamayacaksınız. Bu böyle. Beğenmeyen defolur gider ki sen zaten tekrar atılacaksın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, BerlinMa yazdı:

Yalakalık yapma namussuz

Yalaka da namussuz da sensin.

Forumdan atılacağını anlayınca "Her seçim kaybediyorsunuz" diye sevinen senden başkası değil, geç bu muhalif ayaklarını. Muhalif insan tutarlı olur, senin gibi Atatürk'e, CHP'ye saydırmaz. Sende ne gezer be namus? Ağzı bozuk rezilden başkası değilsin sen.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, BerlinMa yazdı:

Namussuz sensin yalaka da sana yalakalık yapan köpektir.

Evet kaybedeceksiniz siz komünist köpeksiniz Atatürk düşmanının ta kendisisin. Kabullenemiyorsun insanlara çamur atıyorsun şizofren kahpe. Al bi tarafına sok siteyi akpnin benzinisin.

Atatürk ün "gördüğünüz yerde başını ezin" dediği köpeklerdensin sen.

Al bak, ruh hastası olduğunu nasıl da kendin belirttin...

Solcu bile olmayan, CHP dururken İyi Partiye oy vereceğini söyleyen, senelerdir PKK'lı köpeklerle her biçimde mücadele eden birine kalkıp komünist falan diyorsun.

Atatürk'ün adını ağzına alacak son adam bile değilsin. Adama diktatör diyen, cumhuriyetin ilk dönemine saydıran, Kemalistlerden nefret eden, Osmanlı öven biri olsa olsa sen gibi bir ittir, fazlası değil. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, BerlinMa yazdı:

Atatürk ün "gördüğünüz yerde başını ezin" dediği köpeklerdensin sen.

Türk ateistin molotof sallayıp terör örgütünün adını bağıran , terör propagandası yapan biri olduğunu hiç sanmıyorum. Yani şu " Yav kardeşim kürt eziliyo zaten Milliyetçiliği İnönü çıkardı Atatürk milliyetçi değildi aslında." diyen sözde Atatürkçülerden olduğunu düşünmek saçma. Forumda sergilediği tavırlar bölücü olmadığını gösterir. Şimdi sen gelmişsin adamı/kadını terörist ilan ediyorsun. Deniz Gezmiş saftır ama T.C. düşmanı değildir. Olmayacak şeyler deniyordu. Gezmiş'i sevmiyorum o ayrı. Yalakalık için falan yazmadım yazma nedenim böyle düşünen herkese küfür ediyorsan bana da küfür etmiş olursun demek için yazmaktır. 

tarihinde Fikir Adamı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Fikir Adamı yazdı:

Türk ateistin molotof sallayıp terör örgütünün adını bağıran , terör propagandası yapan biri olduğunu hiç sanmıyorum. Yani şu " Yav kardeşim kürt eziliyo zaten Milliyetçiliği İnönü çıkardı Atatürk milliyetçi değildi aslında." diyen sözde Atatürkçülerden olduğunu düşünmek saçma. Sergilediği tavırlar bunu gösterir. Şimdi sen gelmişsin adamı/kadını terörist ilan ediyorsun. Deniz Gezmiş saftır ama T.C. düşmanı değildir. Olmayacak şeyler deniyordu. Gezmiş'i sevmiyorum o ayrı. Yalakalık için falan yazmadım yazma nedenim böyle düşünen herkese küfür ediyorsan bana da küfür etmiş olursun. 

Bu adam tipik. AKP'nin hoşlanmadığı herkesi PKK'lı, Fethullahçı falan ilan etmesi gibi, bu da hoşlanmadığına böyle sarıyor. Alıntıladığı iletimde, Deniz Gezmiş'le fikirsel hiçbir ortaklığım olmadığını belirttiğim halde geldi ve teröristleri de romantik buluyor musun falan dedi küçük aklıyla.

O dakikaya kadar ona hiç karışmamıştım, Atatürk, CHP ve Kemalistler hakkında yazdığı pis yazıları gördüğüm halde bana ne demiştim. E sevmez sevmez, bana ne...

Ama işte durmadı, geldi kendisi bulaştı, terörist ilan etmekte ısrarcı oldu, sonra da küfredip atıldı.

Ruh hastası.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, BerlinMa yazdı:

Bunlar bana yaftalama yapıştırıp küfür ettiler. Beni attırdılar. Ne yazıp yazmayacağıma bunlar karar veriyorlar. Bana akpli diyor akpye çalışan bizzat kendisi. Deniz gezmişin yalaması bunlar komünistler. Atatürk bunların başını ezin demiş işte tam bunu gibilerin. Bana küfür ettikleri için küfür ettim. Her önüne geleni akpli-Atatürk düşmanı bilmem ne diye yaftalıyan bir şizofren ve bir kaç yalaması. Bir avuç komünist bunlar. Sıkıyorsa yazsın terör örgütü isimlerini severler onu burda.

Bak ya sen yanlış anladın yada trollsün. Türk Ateist terörist pkkyı veya Türkiye'yi bölmeye çalışan diğer solcu/sağcı ideolojisi fark etmez terör örgütlerini savunmadı. Türk Ateist Deniz Gezmiş'in terörist olmadığını söyledi. Hani Gezmiş " Foşik töce " diye ortalıkta gezip Türkiye'ye iftira atan biri olmadığı için böyle dedi. Tekrar belirteyim , kimsenin avukatlığını yapmıyorum. Sadece aynı görüşte olduğum için bunu yazarken kendi düşüncemi de savunmuş oluyorum. Küfür edip tekrar ban yiyip tekrar gelsen ve bu sürüp gitse derdini anlata bilirmisin sence? İşte orta doğu bu yüzden eziliyor."  Satranç taşlarını kırarak " oyunu kazanacağını sanıyor çünkü.  Forumda alevlenmeye gerek yok. Eğer açık açık terör örgütünü desteklese ben ilk sert tepkiyi veren olurdum zaten. Ama alakası yok dediğim gibi. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dişi köpek seni kahpenin en öndesi sensin işte. Tek yapabildiğin bu yazdıkların ötesi yok sende. Ben Chp'ye değil adayın aoy vereceğim Kemal Kılıçdaroğlu sen gibi komünist Hdp eylemcilerinin adamıdır git güle güle ona oy at. Deniz gezmiş neyse sende o kadar yalamasın.

O yazdıklarımı yazan sensin, akıl hastası pislik. Ötesi de sende yani. Benim politik kimliğim açık, net, çekinmeden kendimi belirtirim. Senin gibi sinsice takılıp insanları provoke etmem.

2 dakika önce, BerlinMa yazdı:

Bunlar bana yaftalama yapıştırıp küfür ettiler. Beni attırdılar. Ne yazıp yazmayacağıma bunlar karar veriyorlar. Bana akpli diyor akpye çalışan bizzat kendisi. Deniz gezmişin yalaması bunlar komünistler. Atatürk bunların başını ezin demiş işte tam bunu gibilerin. Bana küfür ettikleri için küfür ettim. Her önüne geleni akpli-Atatürk düşmanı bilmem ne diye yaftalıyan bir şizofren ve bir kaç yalaması. Bir avuç komünist bunlar. Sıkıyorsa yazsın terör örgütü isimlerini severler onu burda.

Valla ben sana hiç AKP'li falan dememiştim, Kemalist düşmanı, Atatürk düşmanı, CHP düşmanı demiştim ki öylesin. 

Ama bugün karar verdim ki AKP'lisin. Ak itsin. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Fikir Adamı yazdı:

Bak ya sen yanlış anladın yada trollsün. Türk Ateist terörist pkkyı veya Türkiye'yi bölmeye çalışan diğer solcu/sağcı ideolojisi fark etmez terör örgütlerini savunmadı. Türk Ateist Deniz Gezmiş'in terörist olmadığını söyledi. Hani Gezmiş " Foşik töce " diye ortalıkta gezip Türkiye'ye iftira atan biri olmadığı için böyle dedi. Tekrar belirteyim , kimsenin avukatlığını yapmıyorum. Sadece aynı görüşte olduğum için bunu yazarken kendi düşüncemi de savunmuş oluyorum. Küfür edip tekrar ban yiyip tekrar gelsen ve bu sürüp gitse derdini anlata bilirmisin sence? İşte orta doğu bu yüzden eziliyor."  Satranç taşlarını kırarak " oyunu kazanacağını sanıyor çünkü.  Forumda alevlenmeye gerek yok. Eğer açık açık terör örgütünü desteklese ben ilk sert tepkiyi veren olurdum zaten. Ama alakası yok dediğim gibi. 

Hakkımda böyle bir savunmanın yapılması bile acayip çünkü bu bölücülerle, Kürtçülerle bizzat burada da mücadele edenlerden biriyim, "Türk-Kürt kardeştir" diyenlere de "bana silah doğrultan benim kardeşim falan değildir, Kürtleri de sevmek zorunda değilim" diye cevaplarım.

Bu it beni terörist, PKK'lı, komünist filan diye aklınca küfürlerine gerekçe oluşturuyor. Senelerdir burada yazarım, kalkıp da itin tekine ne olduğumu anlatmaya çalışacak değilim...

Bırak yazsın. Atılacak zaten. Atılmadan önce onun ne olduğunu göstereyim dedim, çünkü konu ben değilim. O.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Türk Ateist sen şizofrensin deniz gezmiş yalaması bir adisin.

Kundakçısın aynen unutmuşum onu yazmayı. Kundakçı kahpeler.

Sen hala akpli demeye devam et. Ruh hastası pislik. Atatürk senin gibilerin başını ezin demiştir. Sen kripto bir pisliksin. 

Aldım molotofları, geliyorum. Kaç kaç kaç...

N'apalım, atılana kadar sana da meşguliyetle tedaviyi deneyeceğiz artık.

tarihinde Türk Ateist tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
25 dakika önce, BerlinMa yazdı:

Dişi köpek seni kahpenin en öndesi sensin işte. Tek yapabildiğin bu yazdıkların ötesi yok sende. Ben Chp'ye değil adayın aoy vereceğim Kemal Kılıçdaroğlu sen gibi komünist Hdp eylemcilerinin adamıdır git güle güle ona oy at. Deniz gezmiş neyse sende o kadar yalamasın.

Sen fazla olmaya başladın ama döl israfı makarna beyinli akçomar defol git artık 

tarihinde AteistBilinç96 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, BerlinMa yazdı:

Türk Ateist sen şizofrensin deniz gezmiş yalaması bir adisin.

Kundakçısın aynen unutmuşum onu yazmayı. Kundakçı kahpeler.

Sen hala akpli demeye devam et. Ruh hastası pislik. Atatürk senin gibilerin başını ezin demiştir. Sen kripto bir pisliksin. 

Oo benim ak it yine gelmiş,ne oldu lan acıktın mı?kemik atmıyorlar mı önüne.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, BerlinMa yazdı:

Ha gayret akpli yazman yetmedi, bana bölücü kürtçü demene az kalmış. Onları da yaz eksik kalmasın. Kundakçı köpek.

Olmadı ama; bölücü Kürtçü, terörist, PKK'lı, DHKPC'li komünist filan olan bendim, unuttun mu? Öyle diyordun ya?

AKP'li olmak da sana düşen... Birbirimizin alanına girmeyelim lütfen.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Hakkımda böyle bir savunmanın yapılması bile acayip çünkü bu bölücülerle, Kürtçülerle bizzat burada da mücadele edenlerden biriyim

Yanlış anlama , fakat savunmayı kendim için yaptım. Tabii bu konuda aynı fikirde olduğumuz için dolaylı yoldan senide savunmuş oldum. Kendini savunabilen birinin savunmasına müdahale etmem. Hele ki tanımadığım bir insansa. Ve dediğim gibi terör örgütlerini desteklediğini görmedim. Görsem sert tepki verirdim zaten...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

BerlinMa nikli aşağılık şahıs forumdan şutlanırken tüm iletileri de kendisiyle birlikte çöpe gitti. Başlıkta, ona yanıt verirken iletileri alıntılanmış olduğundan ve hepsi tek tek temizlemek gereksiz olduğundan başlığı kilitleyip Tavanarası'na kaldırıyorum.

Başlıkların troller veya mevcut iktidar yalakaları tarafından sabote edilmesine izin vermemek için iletileri raporlamanız forum sağlığı için önemlidir, bir kere daha hatırlatırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.