Jump to content

BOP Gerçeği...

Recommended Posts

Bir çoğunuzun bildiği üzere Amerika orta doğuyu tamamen parçalayıp kontrolü altına almak için BOP isimli bir proje yürütüyor. Uzun reiste eş başkanı bu projenin. İzlediği politikaların tamamının BOP lehine olduğunu kolayca görebilirsiniz zaten.

Esed'le beraber teröristleri bitirme şansı varken gidip kullanabileceği bir müttefik adayını elinin tersiyle itmesi , TSK teröristleri bitirme konumuna getirdiğinde teröristlerin " Barış " demesi onunda teröristlerle iş birliği yapıp onlara toparlanma şansı vermesi vesaire.

Bu başlığı açma nedenime geleyim sizce BOP'tan kurtulma şansımız var mı? Emperyalist Müttefikler silahlanıp orta doğuyu ele geçirmek için saldıracak. Öncülüğü Amerika yapacak tabii ki. Tayyip'in sonu Saddam gibi olur tahminimce Amerika'nın kullanıp öldürdüğü basit bir piyon olarak çeker gider Tayyip. 

Müttefikler Türkiye'ye saldırmak için kamu oluşturmayı hedefleyecek ilk olarak tabii. Bunun için ya sözde ermeni soykırımını yada kürtleri kullanacaklar. Gerçekçi olalım TSK aynı anda dünya üzerindeki global güçlerin yarısıyla savaşacak durumda değil. 

Türkiye dünyada yalnızlaşmış durumda. Ekonomik ve siyasi olarak çökmüş haldeyiz. Bana kalırsa müttefikler önümüzdeki yıllar içerisinde Türkiye'ye girmeyi denerler. Tayyip ülkeyi onların istediği hale getirmeye çalışıyor bunu bekliyorlar sadece. O iş bittiğinde direkt olarak saldıracaklar görürsünüz bak komplo teorisi falan değil bu bir çoğunuz bana paranoyak diyebilir ama olacak bu . 

BOP'un önüne geçmenin yolunu sormak için açtım bu başlığı sizce Büyük Orta doğu Projesini yıkıp Türkiye'yi ayakta tutmanın bir yolu var mı? 

Eğer bir şey değişmezse üzülerek söylüyorum sonumuz şeriat devleti amerikan mandası ve doğunun verilmesi. Eğer bir şey yapılmazsa sonumuz aşağıdaki harita!

BOP...jpg.56e354459f3ce113992e948a27e9790e.jpg

tarihinde administrator tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

BOP projesini besleyen islamdır, zaten bu proje islam ülkelerini hedef alıyor, müslümlerin din adına çok kolay kandırılabiliyor olması üzerine kurulmuştur.

Yer yüzüne gelmiş-geçmiş en sağlam projedir, çünkü müslümlerin inanç dozuyla orantılıdır, müslümler ne kadar inanıyorsa bu proje de o kadar yürür.

"ABD'ye karşımısın?" diyorsun, "Karşıyım" diyor, "ABD müslümleri birbirine kırdırmak ve ülkeleri parçalamak için BOP adında bir projesi var ve tayyip de bunun eşbaşkanı" diyorsun, "O zaman reisimizin bir bildiği vardır" diyor. İşte müslümler bu kadar yüksek zekaya sahipler(?)...

Sitelerde Paylaş

Çözüm olarak da; başta ABD olmak üzere; NATO'ya üye ülkelerin olası Türkiye işgalini önlemek adına, Türkiye'yi NATO'dan çıkaracaksınız(?!). 

Kendimi Ulusal Kanal canlı yayınında gibi hissediyorum.

tarihinde administrator tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
40 dakika önce, bilgivehis yazdı:

BOP projesini besleyen islamdır, zaten bu proje islam ülkelerini hedef alıyor, müslümlerin din adına çok kolay kandırılabiliyor olması üzerine kurulmuştur.

Yer yüzüne gelmiş-geçmiş en sağlam projedir, çünkü müslümlerin inanç dozuyla orantılıdır, müslümler ne kadar inanıyorsa bu proje de o kadar yürür.

"ABD'ye karşımısın?" diyorsun, "Karşıyım" diyor, "ABD müslümleri birbirine kırdırmak ve ülkeleri parçalamak için BOP adında bir projesi var ve tayyip de bunun eşbaşkanı" diyorsun, "O zaman reisimizin bir bildiği vardır" diyor. İşte müslümler bu kadar yüksek zekaya sahipler(?)...

Zaten erduvanda ne diyor izliyelim.

Sitelerde Paylaş

Bobun amacı tek küresel bir dünya devleti oluşturmaktır. 

Suudi mısır ve Türkiye nin Avrupa Birliği gibi orta doğuda bir birlik kurmasını istiyorlar. 

Başınında Türkiye olmasını. Bunu osmanlı sebebi ile telkin ediyorlar. 

AB Asya Birliği Amerika ve orta doğu Birliği şeklinde birleşme isteniyor. 

Ancak buna Atatürk ve Gandhi mirası engel oluyor. 

Olay budur

Sitelerde Paylaş

Haritada yanlışlık var. Akdeniz çıkışı olmayan bir Kürt devleti hiç bir işe yaramaz. Kurulması için bu, olmazsa olmaz şart. Daha ileri tarihlerde de bu devletin Hazar kıyılarından Akdeniz kıyılarına uzanması gerekiyor. Belki bu parçalı bir yapı, bir konfederasyon da olabilir ama BOP un nihai amacı bu. Akdeniz ile Hazar kıyıları arasını kontrol etmek.

Akdeniz çıkışı olmayan bir Kürt devleti işe yarasa çoktan ilan edilmiş ve ABD ile AB tarafından da tanınmış, konsolosluk, elçilik açılmış olurdu. Suriye iç savaşının çıkarılma nedeni zaten bu, Akdeniz çıkışını açmak.

Bu Kürt devleti yeni gözde olabilir ve Türkiye gözden düşüp kenara itilebilir mi? Sanmıyorum. Türkiye'nin konumu yok sayılmasına ve kenarda köşede ihmal edilmesine engel. Ama bu ülkenin küçülmesini istedikleri muhakkak. Ermenistan'ın hatta Yunanistan'ın lehine de küçülmesini isteyebilirler. Her zamanki gibi küçülsün ama yok olmasın isteyeceklerdir. 

Yani şöyle bakınca bir Batılıyı rahatsız edecek büyüklükte bir ülke... Atatürk fazla ileri gitmiş. Hatay'ı ilhak etmiş bir de o kadar toprağı ele geçirmişken! Batılı gözünde çok büyük alan işgal etmiş!

Tabii yine tekrarlıyorum, bunları söylemenin bu millet ak pak masum garip mazlum bir halk, bütün hınzırlık şeytanlık Batıda ile alakası hiç yok! Sen sırtında semerle duruyor olmasan kim binecek sırtına yahu? Atatürk o semeri fırlattı attı ama birileri özlüyor o semeri... Altın semerdi, iyi semerdi diye arayanlar var.

Rusya tabii bu konuda önemli ama Kurtuluş Savaşında Atatürk'ün Lenin'i kandırıp yardım aldığı gibi bir daha kandıramayız onları. Öğrendiler bunlar olanca yardımı silahı alır sonra sırt çevirirler diye. Bir daha yardım da etmezler artık. 

Ülke Cumhuriyet öncesi Alman mandasıydı, kullanılan tüm silahlar Alman malıydı. Cumhuriyet sonrası Sovyetler kendi mandasına geçirmek için çok yatırım yaptı, Maxim marka silahlar gönderdi. Ama Atatürk prim vermedi. Sovyetlere tek minnet ifadesi, Taksim anıtına heykellerin arasına bir Sovyet subayı heykelinin yerleştirilmesi oldu. Sovyetlerin Moskova'da eğittiği ve komünist partisi kurma göreviyle Türkiye'ye gönderilen Mustafa Suphi de parti kurma çalışmalarına başlayamadan Trabzon'da öldürüldü. 

Atatürk nasıl bu kadar dirayetli, cesur, minnetsiz, korkusuz bir adamdı hayret ediyorum. Gerçekten bozkurt gibi bir adam. Bu sıfatı hak ediyor. Eski bir Moğol/Türk deyişine göre peşinden en az otuz köpek havlamayan kurt, kurt değilmiş.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, democrossian yazdı:

Altın semerdi, iyi semerdi diye arayanlar var.

Halk kendi gerizekalılığının cezasını çekecek. Olan aydın azınlığa ve ülkeye olacak. Açık söyleyeyim eğer ülke ve aydın azınlığa bir şey olmayacağını bilsem reis ve onun kölelerinin gebermesi umurumda olmazdı. Atatürk gibi bir liderimiz varken gittiler arap muhammedi ve onun takipçilerini örnek aldılar. Toplum yapısını ona göre şekillendirdiler. Sonra böyle piyon liderler getirdiler ülkenin başına . Artık yapacak bir şey kalmadı. Bir mucize olmazsa emperyalistler "özgürlükçü iyi adam" maskesiyle gelip Türkiye'yi işgal etmek için tüm gücüyle saldıracak. Bunun önüne geçecek ne var elimizde? Mucize beklentileri dışında bir şey olduğunu sanmıyorum. Mustafa Kemal'in devrimi böyle bitmemeliydi. Bitmesine izin vermemeliydik...

Sitelerde Paylaş

Bence benim ülkemin vatandaşlarının Birleşik Devletlere veya Birleşik Krallığa gitmesi yerine, Birleşik Devletler veya Birleşik Krallık bize gelebilir. Zira onların dilini konuşmayı öğrenip, onların öncülüğünde yasalarımızı, kültürümüzü, ekonomimizi şekillendireceğimize doğrudan onların parçası olabiliriz. Bu, ilerleyişimizi hızlandıracaktır. Ya da Singapur'u inceleyip, örnek almamız kâfidir.

Sitelerde Paylaş
49 dakika önce, Fikir Adamı yazdı:

Yanlış anladın sanırım , böyle dememden değil askeri darbeye teşvik ettiğimi düşündüğünden dolayı yazdı. Yani BOP'la alakası yok olayın. Ki zaten dediğin gibi Reis kendi söyledi BOP'un eş başkanı olduğunu :D 

@administrator başlığı kaldırır mısınız ? 

Başlık yazısı şikayet ettiğiniz darbeyle ilgili bölümler silinerek düzenlendi. Kaldırılmasına gerek yok. Ateistforum'da başlık silmek bizim başvurmaktan hoşlanmadığımız bir temizlik yöntemidir, kuralları tamamen ihlal etmedikçe başlık silmeyiz.

Sitelerde Paylaş
15 saat önce, administrator yazdı:

Başlık yazısı şikayet ettiğiniz darbeyle ilgili bölümler silinerek düzenlendi. Kaldırılmasına gerek yok. Ateistforum'da başlık silmek bizim başvurmaktan hoşlanmadığımız bir temizlik yöntemidir, kuralları tamamen ihlal etmedikçe başlık silmeyiz.

Teşekkürler. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...