Jump to content

gün içinde ne yaparsınız

Recommended Posts

Şimdi, ateistik yazdı:

Soru gayet açık günlük rutinleriniz nelerdir?

Bakalım saman geldik samanmı gidiyoruz

Bahçe ,tavuk ve balıklarımla uğraşıyorum.

Bahçedeki bitki artıklarını  biriktirip gübre yapmak en büyük hobim.

Haftada üç gün beden ağırlığı ile yapılan sporları (şınav barfiks  squat vb ) yapıyorum.

Ot gibi yaşıyorum.:)

Sitelerde Paylaş
22 dakika önce, ateistik yazdı:

Benim anladığım kadarıyla kimsenin yemek yemek, sıçmak,hobilerini yapmak dışında bir amacı yok bu hayatta 

İyi de sen direkt günlük rutinleriniz neler diye sormuşsun. Amacınız, idealleriniz var mı, varsa neler dememişsin ki.

Ayrıca hobi denen aktiviteyi hiç küçümseme, hobi çok önemlidir. İnsanlara bi bakarsan hobileri, özel zevkleri kalmadığını, büyük çoğunluğun sosyal medyada yaşadığını ve her aktiviteyi orada göstermek için gerçekleştirdiğini görürsün. Robot gibiler artık. Akıl fikir orada...

Hobi edinmek iyidir. 

Sitelerde Paylaş
34 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

İyi de sen direkt günlük rutinleriniz neler diye sormuşsun. Amacınız, idealleriniz var mı, varsa neler dememişsin ki.

Ayrıca hobi denen aktiviteyi hiç küçümseme, hobi çok önemlidir. İnsanlara bi bakarsan hobileri, özel zevkleri kalmadığını, büyük çoğunluğun sosyal medyada yaşadığını ve her aktiviteyi orada göstermek için gerçekleştirdiğini görürsün. Robot gibiler artık. Akıl fikir orada...

Hobi edinmek iyidir. 

amacınız idealleriniz varmı ☺️

Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, ateistik yazdı:

amacınız idealleriniz varmı ☺️<span>

Var tabii. İlki ve en önemlisi çocuğumla ilgili, çoğu anne baba gibi. Onu doğru düzgün büyütürsem, iyi ve nitelikli insan olursa o zaman mutlu yaşar, ben de çok rahat, çok mutlu ölürüm. 

Sonrası beni epeyce aşsa da ülke meseleleriyle, ülke insanıyla ilgili. Menzilimi doğru hesapladığımda üstüme düşeni yapmak, mümkünse menzili büyütmek vs.

Hayalperest değilim pek, amaçlarımı gerçeklerimden bağımsız edinmiyorum.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Sonrası beni epeyce aşsa da ülke meseleleriyle, ülke insanıyla ilgili. Menzilimi doğru hesapladığımda üstüme düşeni yapmak, mümkünse menzili büyütmek vs.

üstüne düşen ne örnek verebilirmisin? menzil dediğin şey ne?

Sitelerde Paylaş
Şimdi, ateistik yazdı:

üstüne düşen ne örnek verebilirmisin? menzil dediğin şey ne?

Ulaşabileceğim, etki edebileceğim alan, nokta diyelim menzil için. 

Üstüme düşenler kısmına pek girmeyeyim şimdi. 

Şöyle diyelim, amaç her kişiye göre değişir ve birinin amacı bir diğerine anlamsız gelir, bir başkasına ulvi gelir falan...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...