Jump to content

Neden Müslümansınız?

Recommended Posts

7 dakika önce, Abdülmalik yazdı:

Yoksa cinci hoca senmisin lan?Reklam mı yapıyorsun burada?

bak bakalım ben şuna gidin yazmışmıyım.Fethiye cinci yaz istediğini ara istediğine git dene dediklerimi ‘yiyorsa’ sonra gel yaz bakalım buraya.Burdakilerin hepsi büyücü.Saçma sapan konuşma.Ulan madem cinler yok bu büyücüler sahtekar neyden çekiniyorsunuz anlamadım ki ? Benzin parasından çekiniyorsan atla otobüse git.

tarihinde Jobar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 146
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

8 minutes ago, Jobar said:

bak bakalım ben şuna gidin yazmışmıyım.Fethiye cinci yaz istediğini ara istediğine git dene dediklerimi ‘yiyorsa’ sonra gel yaz bakalım buraya.Burdakilerin hepsi büyücü.Saçma sapan konuşma.Ulan madem cinler yok bu büyücüler sahtekar neyden çekiniyorsunuz anlamadım ki ? Benzin parasından çekiniyorsan atla otobüse git.

Sen söyle o heriflere, onlar İstanbul'a gelsin, eğer dediğin gibiyse ünlü de yaparız onları.

Sitelerde Paylaş
24 minutes ago, Jobar said:

Yukarda denemenizi söylediğim normal bir insanın asla bilemeyeceği kağıt olayını ve soruların hepsini bildi herif.Hemde yanılmadan.Daha başka Burda açıklayamadığım cevabını yalnızca benim bildiğim burda açıklayamadığım bir çok özel ve kişisel sorularıda bildi.Adam benim 40 kilometre ötedeki kendi evimi köşedeki asılı tabloların ne olduğuna halıların ne renk olduğuna kadar tarif etti..Bakın açık söylüyorum gidin deneyin sonra yazın buraya.

Yahu madem bu herifler 40 km öteden bir şeyler bilebiliyorlar, al, bu mesajı göster onlara, benim kim olduğumu bilsin.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, sağduyu yazdı:

Sen söyle o heriflere, onlar İstanbul'a gelsin, eğer dediğin gibiyse ünlü de yaparız onları.

2 dakika önce, sağduyu yazdı:

Yahu madem bu herifler 40 km öteden bir şeyler bilebiliyorlar, al, bu mesajı göster onlara, benim kim olduğumu bilsin.

git kendin söyle bana ne.Ben inanmıyorsanız gidin deneyin sonra yazın buraya herkes görsün diyorum.Adamın yanına git hiç ismini söyleme yalnızca annenin ve anneannenin adını ver adam değil senin adını annenin bütün kardeşlerinin dayılarının teyzelerinin adını bile çıkartıyor.Ben bizzat kendim denedim.İnanmazsan git dene yav.Söylemekten dilimde tüy bitti.Kişinin anne ismi cinler aleminde tc kimlik no gibiymiş.Adama anne adını söylüyorsun bütün sülaleyi çıkartıp önüne koyuyor.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, nereden nereye said:

Ben Allah'a cennet ve cehennem için tapsaydım, direk olarak düşüncem gereği kendimi bilerek kötü birine öldürtürdüm. Korku değil gerçek sebebim. 

Senin arap putuna tapma sebebin bebekliğinden itibaren beynini o puta tapman için yıkamaları. Hindistan'da doğsaydın Brahma, vişnu ve Şiva'ya tapacaktın, inekleri kutsal bilecektin. 

Hatta 580 yılında Mekke'de doğsaydın Allah'a, Hubal'a, Lat'a, Menat'a, Uzza'ya, Baal'a tapacaktın, Muhammed'e de putlarımıza hakaret ediyor diye küfürler savuracaktın. 

Sitelerde Paylaş
2 minutes ago, Jobar said:

git kendin söyle bana ne.Ben inanmıyorsanız gidin deneyin sonra yazın buraya herkes görsün diyorum.Adamın yanına git hiç ismini söyleme yalnızca annenin ve anneannenin adını ver adam değil senin adını annenin bütün kardeşlerinin dayılarının teyzelerinin adını bile çıkartıyor.Ben bizzat kendim denedim.İnanmazsan git dene yav.Söylemekten dilimde tüy bitti.Kişinin anne ismi cinler aleminde tc kimlik no gibiymiş.Adama anne adını söylüyorsun bütün sülaleyi çıkartıp önüne koyuyor.

Sen bana annenin, babanın adını ver, ben de senin şecereni çıkarayım, yanıma gelmene de gerek yok. Annemin adı Emine, buyur, koy adamın önüne bütün sülalemi çıkarsın.

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, sağduyu yazdı:

Sen bana annenin, babanın adını ver, ben de senin şecereni çıkarayım, yanıma gelmene de gerek yok. Annemin adı Emine, buyur, koy adamın önüne bütün sülalemi çıkarsın.

Babanın değil sadece annenin.Gidip adama söyle annemin adı Emine diye çıkarsın.Ben büyücü değilim.Ben inanmayan cin musallatını şirki ve lanetlenmeyi göze alan gitsin diyorum.Bide benim annemin adı Fikriye babamın adı mustafa soy isim olmadan çıkar bakalım nasıl çıkaracan bizim sülaleyi ?

Sitelerde Paylaş
10 minutes ago, Jobar said:

Babanın değil sadece annenin.Gidip adama söyle annemin adı Emine diye çıkarsın.Ben büyücü değilim.Ben inanmayan cin musallatını şirki ve lanetlenmeyi göze alan gitsin diyorum.Bide benim annemin adı Fikriye babamın adı mustafa soy isim olmadan çıkar bakalım nasıl çıkaracan bizim sülaleyi ?

Yahu adam sana yakınmış, git söyle de çıkarıversin işte. Yahu ben cinlerin musallat olmasını çoktan göze aldım ama hiç bana bulaşan cin min göremedim şimdiye kadar. Benden it gibi korkuyorlar, o yüzden yanıma bile uğramıyorlar sanırım. 

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, sağduyu yazdı:

Yahu adam sana yakınmış, git söyle de çıkarıversin işte. Yahu ben cinlerin musallat olmasını çoktan göze aldım ama hiç bana bulaşan cin min göremedim şimdiye kadar. Benden it gibi korkuyorlar, o yüzden yanıma bile uğramıyorlar sanırım. 

Benim gittiğim herif bana 40 kilometre.Ben söyleyeceğimi söyledim.Canın istiyorsa Fethiye cinci yaz istediğini ara konuş git dene sonra gel yaz buraya.Herkes görsün.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Jobar yazdı:

Adamın yanına git hiç ismini söyleme yalnızca annenin ve anneannenin adını ver adam değil senin adını annenin bütün kardeşlerinin dayılarının teyzelerinin adını bile çıkartıyor.

Yahu ne saf adamlarsınız, nekadar absürd bilim dışı iddia var sazan gibi havada kapıp yutarsınız,

ama deneysel, gözlemsel, bilimsel bilgileri red edersiniz, sizden gerçekten bir cacık olmaz, kimlik bilgilerine ulaşmak için cine falan gerek yok, zaten 

bütün ülkenin kimlik bilgileri internete düşmüştü, bu bilgileri bilgisayarına indirmiş olman yeterli,

şimdi yanına gidip sizi kerizlediği için suratına tükürebilirsin, yada badeci - cinci hocalardan medet ummaya devam et keyif senin keyfin..

http://www.gazetevatan.com/kimlik-bilgileri-calinanlar-ne-yapmali--932456-gundem/ 

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, Ebu Kafir yazdı:

Yahu ne saf adamlarsınız, nekadar absürd bilim dışı iddia var sazan gibi havada kapıp yutarsınız,

ama deneysel, gözlemsel, bilimsel bilgileri red edersiniz, sizden gerçekten bir cacık olmaz, kimlik bilgilerine ulaşmak için cine falan gerek yok, zaten 

bütün ülkenin kimlik bilgileri internete düşmüştü, bu bilgileri bilgisayarına indirmiş olman yeterli,

şimdi yanına gidip sizi kerizlediği için suratına tükürebilirsin, yada badeci - cinci hocalardan medet ummaya devam et keyif senin keyfin..

http://www.gazetevatan.com/kimlik-bilgileri-calinanlar-ne-yapmali--932456-gundem/ 

Ulan kafir o kadar şeyi bizzat denedim yazdım.Takıla takıla buna mı takıldın ? İster dene ister deneme ulan bana ne tabi de o kadar yazdığım içinde getirmişsin bunu cevab vereceğim diye.Hadi onuda geçtim anneannemin adı Havva annemin adı Fikriye soyismi olmadan bul bakalım ?

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Natüralist Ateist yazdı:

Kendisiyle iletişime geçebilir misiniz şuan?

Numarası bende yok benim gittiğim büyücünün.Ama sen dediğim gibi Fethiye cinci yaz burda bu büyücülerden çok dilediğine git dene.Ara konuş.Yalnız kadınsan tek başına gitme sakın yanında muhakkak baban kocan kardeşin biri olsun.Demedi deme.

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, Jobar yazdı:

Numarası bende yok benim gittiğim büyücünün.Ama sen dediğim gibi Fethiye cinci yaz burda bu büyücülerden çok dilediğine git dene.Ara konuş.Yalnız kadınsan tek başına gitme sakın yanında muhakkak baban kocan kardeşin biri olsun.Demedi deme.

Neyse. Bence onu ara ve şundan haber ver:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/One_Million_Dollar_Paranormal_Challenge

Ayrıca, adamın blog'u bu galiba.

http://fethiyenineniyimedyumuhasanhoca.blogspot.com/2013/12/fethiyenin-en-iyi-medyumu-hasan-hoca.html?m=1

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Natüralist Ateist yazdı:

Bu linkler var içerisinde:

http://www.cirgalanlihasanhoca.com/iletisim/

http://www.medyumhasanilhan.com

O zaman email açacağım ve onlara birkaç soru soracağım. Sorayım mı sizce?

Benim gittiğim herifin adı zaferdi.İnternet sitesi var mı bilmem.İstediğin büyücüye istediğini sor.Hatta git dene.Yalnız ben hiçbir sorumluluk kabul etmem ona göre.Zira bakım yapılan kişiye mutlaka bir cin isabet eder.Ben islamın gereği olarak uyarayım.Sen yok ben yapacağım dersen senin bileceğin iş.

Sitelerde Paylaş
52 dakika önce, Jobar yazdı:

Ulan kafir o kadar şeyi bizzat denedim yazdım.Takıla takıla buna mı takıldın ? İster dene ister deneme ulan bana ne tabi de o kadar yazdığım içinde getirmişsin bunu cevab vereceğim diye.Hadi onuda geçtim anneannemin adı Havva annemin adı Fikriye soyismi olmadan bul bakalım ?

Senin soyadını almıştır, kimliğine bakmıştır vs. bu uyanıklar profesyonel çalışırlar, zaten cinlere inanıp gelmiş saftirik birinin ruhu bile duymaz.
İnsanın farketmeden verdiği tepkileri kitap gibi okuyanlar var, national g. belgeseli izlemiştim, oldukça büyük bir otoparkta sadece araç sahibinin vücut tepkilerini analiz ederek  tek bir araca en ufak ipucu olmadan ulaşabilen kişiler var, sana kalsa cinli der geçersin tabi..

Sitelerde Paylaş
40 dakika önce, Jobar yazdı:

Benim gittiğim herifin adı zaferdi.İnternet sitesi var mı bilmem.İstediğin büyücüye istediğini sor.Hatta git dene.Yalnız ben hiçbir sorumluluk kabul etmem ona göre.Zira bakım yapılan kişiye mutlaka bir cin isabet eder.Ben islamın gereği olarak uyarayım.Sen yok ben yapacağım dersen senin bileceğin iş.

Size musallat olan cinle araniz nasil, kurtulabildiniz mi?

Sitelerde Paylaş
On 27.05.2018 at 20:22, dr.Kemal yazdı:

Arkadaşım ben islamla ilgili tonla kitap okudum

dinsizlikle ilgili kitapları da

mesela ana sayfada reklamı var "ateizmi anlamak" 

propaganda yayınlarından çıkmış

onu bile okumuşluğum var 

sizden kimse dönüp bakmamıştır bile

vee karar verdim ki

Allah cc bir dir tek yaratıcıdır ve Peygamber hz.Muhammed sav onun kulu elçisidir

Pekii siz hangi kitapları okuyup özellikle islam alanında DİNDEN ÇIKTINIZ?

bu iş bu kadar kolay olmamalı

Kuranı okudunmu dimdik ateist olursun  yemin ediyorum  muhmmedin ve allahın canı  üzerine.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...