Jump to content

Neden Müslümansınız?

Recommended Posts

Amma da alıngansınız bre.
Buraya geliyorsunuz, aman da cinler varmış ve cinlerle güreşmek tehlikeliymiş gibi garip söylemlerde bulunuyorsunuz.

Aklı başında insanlardan da bu masallara inanmalarını bekliyorsunuz.
Hakaretin en babası aslında bu. Piyasaya sürülen tanrılar gibi, bu cinci uyanıklar da sadece kuytu ve şaibeli yerlerde at gezdiriyorlar.
Maçaları yetiyorsa bu büyücülerin, çıksınlar bakalım ortaya. Göstersinler tüm hünerlerini ălenen tüm millete.
Aha buraya yazıyorum; bu büyücü şarlatanların istisnasız hepsi dut yemiş bülbüle dönerler, çünkü hiçbir halt yapamazlar.
David Copperfield bile kesinlikle bunlardan daha hünerlidir.  :D

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 146
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

6 saat önce, güven yazdı:

yav vakıa dedin bir arştırp kopyalayım yorum yazacam olmadı bu ne biçim vakıamış  silnmiyorda vürs gibi bir şey

sağın adamları nedir o sağın adamları....

dalbastı kirazlar.....sıra sıra dizilmiş muz ağaçları....

uzamış gölgeler....

main kaynagından doldurulmus kadehler ibrikler sürahilerle...

memeleri yumru yumru( tomurcuklanmıs))huriler....

yaşıt dilberler halinde....

----------ikram ve lütuf sahibi rabbinin adı ne yücedir...---------------------

--------------------------------------

ayetın basında önden giden cennet grubunu ikincide derece olarak düşükleri anlatıyor...

su ayetler sende hiç bir duygu uyandırmıyormu yahu???

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, yalanlar yazdı:

sağın adamları nedir o sağın adamları....

dalbastı kirazlar.....sıra sıra dizilmiş muz ağaçları....

uzamış gölgeler....

main kaynagından doldurulmus kadehler ibrikler sürahilerle...

memeleri yumru yumru( tomurcuklanmıs))huriler....

yaşıt dilberler halinde....

----------ikram ve lütuf sahibi rabbinin adı ne yücedir...---------------------

--------------------------------------

ayetın basında önden giden cennet grubunu ikincide derece olarak düşükleri anlatıyor...

su ayetler sende hiç bir duygu uyandırmıyormu yahu???

Sağın demek tırafik kuralarından bahsediyor sanırım.

kirzla muz karlımı pasata yapacak sanırım.

yav bu güneş öteki düyda varmı yoksa  yeni  bir güneşmi bu.

şarabı kayanğından dolrup doldurp içeceyis ne güzel.

1Bc3QU.jpg

HAH İŞTE BAYILIRIM BU MEMELERE HURİ DEDİNMİ BÖYLE OLMALI.

İKRAM SAHİBİDE SANIRIM PEÇETEMİ TUTUYOR

Sitelerde Paylaş

ulan o değilde en baba ateistim beni bile bazen düşündüren mevzular var hadi anahtar kaybı felan eyw o olsa şans işi derimde yaklaşık 13 yaşında ateist düşüncem başladı ulan içimden dedimki ne duası şimdi bilgisayar istesem gelecekmi hepsi palavra sabah komşu kapıyı çaldı dedi biz yeni pc aldık tabi o zamanlar tüplü ler hala kullanılıyor bunu sana verelim ben şok pc lan pc hadi diyelim komşu getirdi verdi neden o gün yani raslantı içinde raslantı her zaman derim keşke getirmeseydi ama oldu hala bir ateistim beni tek sorgulattıran soru budur.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Ataları beyinlerini islama inanmaya programladığı için müslümanlar.Bunlar atalarının inanç ve öğretilerinin tutsağı olmuş,atalarının kendilerine biçtiği rolü oynayan farkındalık yaratamamış zombilerdir.Bu zombiler kendilerini atadan torpilli cennet gülü olarak görürler ve islam yazılımının bir gereği olarak dinlerine inanmayanlara nefret kusarlar.Bu zombiler araştırıp,sorgulayıp kuranı geceler boyu inceleyerek ve irdeleyerek kuranda hiçbir yanlışlık,saçmalık olmadığı sonucuna ulaşmadılar,kuranla allahın varlığını da kanıtlamadılar,kanıtlayamazlar da.Ayrıca İslam şunu der.Kuranda tek bir yanlış bulursanız,kuranda tek bir şeye katılmazsanız dinden çıkar ve sonsuza dek cehennemde yanarsınız.Durum buyken,bu düşüncenin tutsağı olmuş bir zombinin kuran hakkındaki yorumlarına güven olabilir mi?Olamaz.Çünkü onun Kuranda tek bir yanlış,saçmalık,mantıksızlık bulma hakkı yok.Ne yazıyorsa katılmak zorunda,eğer dinden çıkmak istemiyorsa.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...