Jump to content

AKP'nin 16 senelik diktatöryasının özeti

Recommended Posts

AKP bir sonuçtur arkadaşlar. Hala şunu anlamıyorsunuz AKP sebep değildir. AKP yi anlamak istiyorsanız Deniz Baykallara, Ecevitlere ve Mendereslere kadar hatta İnönüye kadar inmeniz gerekir. Tezgah çok büyüktü ve halk olarak bu tezgaha düşürdüler bizi ve bu noktaya gelindi. Adamlarla başa çıkamayız artık yolun sonuna gelindi gibi duruyor. Atatürk bir darbe vurdu bunlara bu darbeyi savuşturmak 100 senelerini aldı ama sonunda ulaştılar. Yakında Filistin durumuna düşeceğiz. Toprak satışları başladı. Zamanında Filistinde toprak alan Rockfeller şuan milyonlaca dönüm arazi Türkiyede almış durumda. Bu saatten sonra geri dönüş yok yakında Filistinin yaşadıklarının aynısını bizler yaşayacağız artık gerçekleri kabullenme zamanı geldi.

Sitelerde Paylaş
31 dakika önce, gariban_derviş yazdı:

Yakında Filistin durumuna düşeceğiz. Toprak satışları başladı. Zamanında Filistinde toprak alan Rockfeller şuan milyonlaca dönüm arazi Türkiyede almış durumda. Bu saatten sonra geri dönüş yok yakında Filistinin yaşadıklarının aynısını bizler yaşayacağız artık gerçekleri kabullenme zamanı geldi.

Bu bilginin kaynağı nedir? Bizimle de paylaşır mısınız? Dönümünü bile hesaplayabilenler, hangi araziler olduğunu da biliyor olmalıdırlar.

Sitelerde Paylaş
34 dakika önce, gariban_derviş yazdı:

AKP bir sonuçtur arkadaşlar. Hala şunu anlamıyorsunuz AKP sebep değildir. AKP yi anlamak istiyorsanız Deniz Baykallara, Ecevitlere ve Mendereslere kadar hatta İnönüye kadar inmeniz gerekir. Tezgah çok büyüktü ve halk olarak bu tezgaha düşürdüler bizi ve bu noktaya gelindi. Adamlarla başa çıkamayız artık yolun sonuna gelindi gibi duruyor. Atatürk bir darbe vurdu bunlara bu darbeyi savuşturmak 100 senelerini aldı ama sonunda ulaştılar. Yakında Filistin durumuna düşeceğiz. Toprak satışları başladı. Zamanında Filistinde toprak alan Rockfeller şuan milyonlaca dönüm arazi Türkiyede almış durumda. Bu saatten sonra geri dönüş yok yakında Filistinin yaşadıklarının aynısını bizler yaşayacağız artık gerçekleri kabullenme zamanı geldi.

Böyle bir genelleme insanın doğasına uygun değil. İnsanlar gelişir, düşünceleri, eylemleri değişir.

Senin bugünkü düşüncelerin 10 sene öncekilerle aynı seviyede mi? Bu foruma gelen insanların düşünceleri gelmeden önceki gibi mi?

Dünya her gün değişiyor, bu değişimler tüm insanların hayatlarını değiştiriyor. Dünyayı algılayışları, hayattaki hedefleri aynı kalmıyor.

Bu savunduğun senaryo bana göre genellenemez.

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, beş kalır yazdı:

Bu bilginin kaynağı nedir? Bizimle de paylaşır mısınız? Dönümünü bile hesaplayabilenler, hangi araziler olduğunu da biliyor olmalıdırlar.

Soner Yalçının Saklı Seçilmişler kitabında bu konuda fazlasıyla bilgi mevcut elbette kaynaklarıyla birlikte. Onu okumanızı tavsiye ederim.

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, vitamin yazdı:

Böyle bir genelleme insanın doğasına uygun değil. İnsanlar gelişir, düşünceleri, eylemleri değişir.

Senin bugünkü düşüncelerin 10 sene öncekilerle aynı seviyede mi? Bu foruma gelen insanların düşünceleri gelmeden önceki gibi mi?

Dünya her gün değişiyor, bu değişimler tüm insanların hayatlarını değiştiriyor. Dünyayı algılayışları, hayattaki hedefleri aynı kalmıyor.

Bu savunduğun senaryo bana göre genellenemez.

Artık uykudan uyan vitamin gerçekler ortada halklar birbirini katlediyor. Geçen bir video izledim youtube da Suriyeyi vuran İsrail uçaklarına dua eden müslümanlar türemiş. Dün Suriye vuruldu bugün Filistin. Hala bu ahmaklar göremiyorlar. Eskiden göremeseler derdim ki haklılar elde olanak yok bilgi yok. Ama artık bilgi çağındayız ve bilgiye ulaşmak saniyelik bir olay ama ona rağmen insanlıktaki bu gerileme çok enteresan gerçekten. Mehmet Akif Ersoyu kafirlikle suçlayan lanetli insanlar türemiş. Artık herkes yoldan çıktı. Halk paramparça verdiğin oy dahi ayarlanıp istedikleri şekle getiriliyor. Herşey bir yalan ve herşey bir aldatmaca. Müslümanlar birbirini katlediyorlar ve bundan zevk alıyorlar. Bütün kaynaklar dünyayı yöneten 3-5 kişinin eline geçmiş. heryerdeler. Herkes kontrol altında ve hiç bir ümit yok. Kötülük şuan dünyada zirve yapmış durumda bundan kurtuluşun yolu nedir bilmiyorum sağlam bir büyük tufan belki gene herşeyi çözerdi ama genede birşey diyemiyorum. Tek bildiğim bu dünyayı yöneten güçlere insanoğlunun gücü yetmez. Kesinlikle bu lanetli soyları yok etmeye biz insan ırkının gücü yetmez gerçekten çok güçlüler bu işin sonunda dünya insanlarının başına ne gelecek bilmiyorum. Ama şunu görebiliyorum ki yavaş yavaş insan ırkına bu yöneticilerin ihtiyacı kalmıyor robotlar insanoğlunun yerini alınca acaba insanla ilgili verecekleri hüküm ne olacak merak ediyorum.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, gariban_derviş yazdı:

Aynen katılıyorum ve buradan kaynak isteyenlere sesleniyorum.

Kaynak aramanıza gerek yok, yaşadığımız ortam tam da kaynağın kendisidir ama görene, görmek isteyene ve görebilen için geçerlidir.

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, gariban_derviş yazdı:

Artık uykudan uyan vitamin gerçekler ortada halklar birbirini katlediyor. Geçen bir video izledim youtube da Suriyeyi vuran İsrail uçaklarına dua eden müslümanlar türemiş. Dün Suriye vuruldu bugün Filistin. Hala bu ahmaklar göremiyorlar. Eskiden göremeseler derdim ki haklılar elde olanak yok bilgi yok. Ama artık bilgi çağındayız ve bilgiye ulaşmak saniyelik bir olay ama ona rağmen insanlıktaki bu gerileme çok enteresan gerçekten. Mehmet Akif Ersoyu kafirlikle suçlayan lanetli insanlar türemiş. Artık herkes yoldan çıktı. Halk paramparça verdiğin oy dahi ayarlanıp istedikleri şekle getiriliyor. Herşey bir yalan ve herşey bir aldatmaca. Müslümanlar birbirini katlediyorlar ve bundan zevk alıyorlar. Bütün kaynaklar dünyayı yöneten 3-5 kişinin eline geçmiş. heryerdeler. Herkes kontrol altında ve hiç bir ümit yok. Kötülük şuan dünyada zirve yapmış durumda bundan kurtuluşun yolu nedir bilmiyorum sağlam bir büyük tufan belki gene herşeyi çözerdi ama genede birşey diyemiyorum. Tek bildiğim bu dünyayı yöneten güçlere insanoğlunun gücü yetmez. Kesinlikle bu lanetli soyları yok etmeye biz insan ırkının gücü yetmez gerçekten çok güçlüler bu işin sonunda dünya insanlarının başına ne gelecek bilmiyorum. Ama şunu görebiliyorum ki yavaş yavaş insan ırkına bu yöneticilerin ihtiyacı kalmıyor robotlar insanoğlunun yerini alınca acaba insanla ilgili verecekleri hüküm ne olacak merak ediyorum.

:D

Her kıyı ve köşede komplo teorileri görme alışkanlığından bir türlü kurtulamadınız gitti.

Tufandan daha etkili birisi var.

Bence Thanos´u çağırın, kendisi bir parmak şıklatmayla kainattaki canlıların yarısını yok etmişti.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, kavak yazdı:

:D

Her kıyı ve köşede komplo teorileri görme alışkanlığından bir türlü kurtulamadınız gitti.

Tufandan daha etkili birisi var.

Bence Thanos´u çağırın, kendisi bir parmak şıklatmayla kainattaki canlıların yarısını yok etmişti.

Kavak kardeşim bu yazının özeti sizden biri olan Soner Yalçından çıkardığım bir özettir. Yani islama olan düşmanlığın bu kadar gözlerinizi kör etmesin. Al Soner Yalçının kitabını oku gerçi Soner'ide şiddetle kınıyorum inatla kitabında evrimi sokuşturup sokuşturup duruyor. Kime neye hizmet ediyosun evrimle bir düşün yok işte evrim mevrim yok ha belki insan dışı canlılar evrimleşme yoluyla biryerlere gelmiş olabilir çünki eski medeniyetlerde hayatın bir yumurtadan ortaya çıktığını söylüyorlar aslında bu evrim teorisi Darwinden çıkma bir durum değil. Kendiside bu eski medeniyetleri aslında inceleyerek evrim teorisine ulaştı ama söz konusu insansa insan kesinlikle evrimleşmeden olduğu şekliyle dünyada bir anda ortaya çıktı.

Gerçi ne yalan diyim Şengör le Yalçının bir akrabalığının olmasından çok ciddi huylanıyorum. İkiside papyonu çok seviyor :) ikiside evrimci, ikiside tip olarak birbirine çok benziyor. Akrabalığı bırak hatta ikisinin ismini bilmesem muhtemelen ikisine ya baba oğul yada kardeş derdim :)

Soner Yalçın kardeşimizin en büyük hatası ki bu çoğu sosyalist ve komünist arkadaşların genel sorunudur şeytana karşı savaşırken malesef şeytanın varlğını inkar etmeleridir. Adam öyle bir kitap yazmış ki yani resmen şeytanın tasvirini yapıyor ama şeytana inanmıyor. Zaten sorun burda bir şeytanı sol kesim kabul edip kurandan yöntemlerle savaşmayı denese neler yapacağızda malesef bu sol kesim inatla şeytanı red ediyor bir kaç şerefsiz insanın dünyayı bu duruma kendi kişisel becerileriyle getirdiklerini düşünüyor.

Deniz Gezmiş mesela lan ne olurdu adam ben müslümanın deseydi. Ne güzel bir savaş vermişsin müslümanım dese al sana gerçek bir cihatçı. Ama gel görki adam ateist gerçi bilmiyorum öyle deniyor ama müslümandır inşallah yoksa öyle bir insana gerçekten üzülürüm. Adam muhteşem bir savaş vermiş.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...