Jump to content

''Evrimin çoğu bilim çevresi tarafından kabul görmemesinin nedeni''

Recommended Posts

karikateist paylaşmış bende burada paylaşma gereği duydum

bu meb tarafından dağıtılan testten bir kare şimdi sormak gerekir çocuklarınızı böyle bir eğitimin içine gönderirmisiniz ? 

ben göndermem inanmayanlara link  

https://odsgm.meb.gov.tr/kurslar/KazanimTestleri.aspx?sinifid=8&ders=73

https://odsgm.meb.gov.tr/kurslar/PDFFile.aspx?name=kazanimtestleri.pdf

buyrun uğraşmadan bakmak için 

12+ seçeneğine basıyoruz soldan. sonra "biyoloji b" sekmesini seçiyoruz. testlerden de 37 numaralı olanı açıyoruz. 2 ve 3 numaralı sorular bunlar.

32973595_1698305233599951_4584071436003442688_n.jpg.af541b0c1cc8c0ac3e698b06c7f1588d.jpg

tarihinde İlluminatus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, Abdülmalik yazdı:

Bu resmen vatana ihanettir,bir ülkenin geleceği ile oynamaktır.

Kahpe herifler.

Yaradılış inancına sahip bilim adamı da Harun Yahya oluyor bu arada..!

bu göz göre göre kandırmaktır  sen en temel konuları bile dinleştirmeye kalkarsan cahil yaftasınıda yersin

Sitelerde Paylaş

Gerizekalı, şerefsiz, haysiyetsiz, satılık kahpeler! Aşağılık yalancı köpekler!

Tek başına bu sebep bile Tayyip denen Kasımpaşa fahişesine düşman olmak için yeterli. Kendisi gibi gerizekalı, gerici, yobaz ve cahil nesiller yetiştiriyor.

tarihinde AteistBilinç96 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Baştakiler çocukların bilimle , sanatla , felsefeyle tanışıp sorgulamasını istemiyor. O yüzden sorgulamaktan korkar ve itaatkar hale getirmek için çocukların beynini yıkıyor , imam hatipler açıyor. Ulan evrim yok demek dünya düz demekle aynı şey bunlar hala gelmiş yaratılışı mitini gerçekmiş gibi lanse etmeye çalışıyor! Aptallar birde ara geçiş yok ve geçmiş fosillerle şimdiki canlılar aynı donanımlara sahip demişler. Bilim ve insanlık düşmanı aveller. Ulan o ara geçiş formları bir bunlara mı gözükmüyor? Tiktaalik ile insanın aynı donanımlara sahip olduğunu nasıl söylüyorlar , o kadar ara geçiş fosili varken neyin çabalaması anlamıyorum. Ama diyorum ya , siyasi amaç. Cahil , kaderci , itaatkar bir toplumu aydın ve sorgulayan topluma tercih eder bu örümcek kafalılar tabii!

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, Fikir Adamı yazdı:

Baştakiler çocukların bilimle , sanatla , felsefeyle tanışıp sorgulamasını istemiyor. O yüzden sorgulamaktan korkar ve itaatkar hale getirmek için çocukların beynini yıkıyor , imam hatipler açıyor. Ulan evrim yok demek dünya düz demekle aynı şey bunlar hala gelmiş yaratılışı mitini gerçekmiş gibi lanse etmeye çalışıyor! Aptallar birde ara geçiş yok ve geçmiş fosillerle şimdiki canlılar aynı donanımlara sahip demişler. Bilim ve insanlık düşmanı aveller. Ulan o ara geçiş formları bir bunlara mı gözükmüyor? Tiktaalik ile insanın aynı donanımlara sahip olduğunu nasıl söylüyorlar , o kadar ara geçiş fosili varken neyin çabalaması anlamıyorum. Ama diyorum ya , siyasi amaç. Cahil , kaderci , itaatkar bir toplumu aydın ve sorgulayan topluma tercih eder bu örümcek kafalılar tabii!

Cahil adam robot gibidir

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...