Jump to content

Bu ülkeye en çok zarar veren şahıs kimdir ?

Recommended Posts

Şuan için George Orwell'ın 1984 Romanındaki Büyük Biraderin vücut bulmuş hali olan uzun reis. Aynı kitabı büyük birader yerine uzun reis yazarak bas hiç sırıtmaz. 

Geçmiş içinse cahil halk ve amerika derin devleti diyeceğim. Cahil halk dolaylı yoldan istemeden de olsa amerikancılık yapıyor...

tarihinde Fikir Adamı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, Fikir Adamı yazdı:

Şuan için George Orwell'ın 1984 Romanındaki Büyük Biraderin vücut bulmuş hali olan uzun reis. Aynı kitabı büyük birader yerine uzun reis yazarak bas hiç sırıtmaz. 

Geçmiş içinse cahil halk ve amerika derin devleti diyeceğim. Cahil halk dolaylı yoldan istemeden de olsa amerikancılık yapıyor...

peki özal demirel için ne düşünüyorsunuz

Sitelerde Paylaş

Bu ülke hainlerle ve cahillerle(arapçılar vbciler ve dincileri(hangi din olursa olsun) kastediyorum ve tabiki tarikatlar) doluyken Atatürk bu cumhuriyeti kurarak şimdiki türkiye coğrafyasındaki insanlara büyük bir zarar vermiş tıpkı taşın altına yuva yapmış böcekler gibi ışıktan rahatsız oluyor hala çoğu insan, allah hidayet vermesin yeter sözde allah hidayet verdiği için bu haldeler zaten, bu ülkenin insanlarının okuması gerekiyor ve bu ülkenin birliğine saygı göstermesi gerekiyor,ülkenin amacı çıkarları için başka milletlerle mücadele etmektir(kendimizle mücadele değil yada devletin malı deniz yemeyen keriz demek değil yada başka ülke veya örgütlerin çıkarını gözetmek değil) hatta tehdit oluşturan ülkeleri evcilleştirmekte(düşmana düşmanlık yapmak kurallara uygun olarak, yaptıklarını tazmin ettirmekte) bu birliğin amacıdır.Farklı bir bakış açısı sundum sadece.

Eğer atatürkün insanlarıysak ve burası bizim cumhuriyetimizse o zaman burası bizim olmalı başkalarının değil.

Bizim gençliğe hitabeye dikkatle bakmamız gerek, fazlasını yazdım..

Sitelerde Paylaş

Hiç kuşku yok ki Tayyip'tir o.

Cumhuriyet bir sürü beceriksiz, ahmak, gerici, kötü niyetli hatta vatan haini gördü. Ama Tayyip hepsini ve daha fazlasını tek başına üstünde taşıyan, bu ülkenin bütün kazanımlarını tek başına yerle bir eden kişidir. Onun verdiği zararı hiçbiri veremedi. Adnan Menderes'e bile rahmet okutur bu hırsız şeriatçı.

Sitelerde Paylaş

Tayyipe mayyipe sallamya gerek yok . Herifler gökten zembille inmedi suç bizde . Bizim içimizden cıktı . Bizler seçtik bizler yücelttik . Emperyalizm emperyalizm diye zırlamak ta gerekseiz . Yaptığımiz hareket emperyalist zaten dünya olarak . En büyük zararı bir verdik . 

Sitelerde Paylaş
35 dakika önce, democrossian yazdı:

En büyük zararı yalama sırasında boğaza kaçan ve takılan, çıkmayan god kılı vermiştir. Yalamaya çok meraklı olmanın yan değil direk etkisidir.

Sen bence hastasin. Tanriyla problemin var. Her seyde Tanri'yi goruyorsun.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Remy yazdı:

Her seyde Tanri'yi goruyorsun.

:0_80cbc_37a71a73_L:God sana bir mikrogram bari akıl versin e mi geri zekalı! Manyak mısın olum sen? :D Bu kadar salakça bir şey duyacağımı hiç sanmazdım! Kılın bulunduğu bölgenin koordinatlarını mı verseydim daha mı iyiydi! Yine anlamadın değil mi, boşver... :lol:

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...